PDA

View Full Version : за "клонингите"



Murderdoll
11-07-2005, 08:32
незнам за вас, ама аз се побърквам
и откачам когато някой прави същите
неща като мен..примерно боядисам се в синьо
и на другия ден айде половината клас
кой в синьо кой в зелено кой в пембено
или както се пише тоя цвят...или споделя
някоя своя идея с приятели и на следващия
ден някой от тях е осъществил мойта си измислица!
ау направо ми иде да се пренеса на необитаем
остров като стане нещо такова!в смисъл окей,
знам че е с къфто се събереш такъф ставаш
ама задължително ли е да се копираме взаимно
и да ходим като нощни шкафчета?
"в стремежа си да бъде различен всеки става като другите" или нещо такова беше...има нещо правилно и тука
ама не живеем в град от клонинги нали така...
кво ше кажете по въпроса само аз ли съм с такива
психични отклонения и не искам никой да има като мойто или има и други откачалки...

WickedWitch
11-07-2005, 08:40
tva e hapsoliutno vqrno! stadnoto 4uvstvo rulira :o

DeSsi
11-07-2005, 08:43
Ne si samo ti,mislq che pri vsichki e taka.I na men mi se e sluchvalo da me kopirvat - kaja neshto i sichki pochvat da go povtarqt..staa duma za nqkyf laf.Mnogo se draznq kato sedna da qm i si pravq neshtu,brat mi idva..vijda kvo qm i vednaga sled tfa i toi si prai syshtoto.Moje da e glupavo spoed vas ama az mnogo se draznq taka..

Murderdoll
11-07-2005, 08:54
^като каза гребен се сетих...
имам 2ма познати пънкарчета, гребените
сичко на 6...хахах и отскоро има некъф
мангал из Монтана с ГРЕБЕН бате.....ахахах
ама някъф изрусен гребен...и отзад даже
май е розоф!!!напрао се сцепфам като го видя тоя

miloto_girl_4e
11-07-2005, 09:03
huh,i pri men ima ne6to takova :roll:
moje da sa drebni ne6ta,ama men si me nervqt :?
primerno zapo4na da govorq po nqkakav si moi na4in,da izpolzvam dadeni laf4eta i do sedmica pone polovinata klas prikazva taka :!: :?
ili puk stana fenka(ot 2 godini sam fenka na oFcete :D :D ) na ne6to i opaaaaaaa na sledva6tia den nqkolko 4oveka kato men...tupo,ama fakt :!: :roll:

familiar
11-07-2005, 09:16
С каквито се събереш, такива стават :wink:

tedo_davis
11-07-2005, 09:20
ami murderdoll ako doidesh v sf kogato shte se domykna shte vidish che i az sym edna ot tezi otkachalki - mrazq nqkoi da ima drehi kato moite - vidq li nqkoi - gorq gi ... mrazq da imat pri4eska kato moqta -za tova si pravq super stranni cvetove i formi ... vidq li nqkoi koito me kopira - poludqvam - otka4am .... !!! :twisted: ]
spox ne si sama ...

angel4e_ot_ada
11-07-2005, 09:51
незнам за вас, ама аз се побърквам
и откачам когато някой прави същите
неща като мен..примерно боядисам се в синьо
и на другия ден айде половината клас
кой в синьо кой в зелено кой в пембено
или както се пише тоя цвят...или споделя
някоя своя идея с приятели и на следващия
ден някой от тях е осъществил мойта си измислица!
ау направо ми иде да се пренеса на необитаем
остров като стане нещо такова!в смисъл окей,
знам че е с къфто се събереш такъф ставаш
ама задължително ли е да се копираме взаимно
и да ходим като нощни шкафчета?
"в стремежа си да бъде различен всеки става като другите" или нещо такова беше...има нещо правилно и тука
ама не живеем в град от клонинги нали така...
кво ше кажете по въпроса само аз ли съм с такива
психични отклонения и не искам никой да има като мойто или има и други откачалки...
тва е нещото което мразя най-много от всичко-някой да използва мойте идеи или да се опитва да копира стилът ми :twisted: писнало ми е като се движа по улиците да гледам някви фръцли облечени еднакво...така че не си сама както бях казала и преди тва трябва да основем клубче против КЛОНИНГИТЕ :twisted: :wink:

spidey
11-07-2005, 10:56
smyrt za plagiatorite :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

PY_MACKA
11-07-2005, 11:43
UF KIAK MRZQ TAKIVA HORA...ARE PA DA VZEMAT SAMI DA SI IZMISLQT NE6TO NOVO NE6TO SLADKO OTKOLKOTO DA KOPIRAT...BAHTI DA NE NEKVA PROGRAM V KOMP

Master_88
11-07-2005, 12:01
Важно е на кой отива най-много

DeSiTo0o
11-07-2005, 12:17
Em...az mislq 4e ne si samo ti.Navsqkude gi ima takiva.Vednuj az taka v 4as po izobrazitelno si narisuvah BG zname na buzata i po4ti celiq klas naprai taka posle... :evil: Ujasno e!

teenkopele
11-07-2005, 12:17
За лафчетата, дето ги пускам яко, се нервя щото целия клас почва да ги използва,ама к'во да се прави... :? И да се нервиш и да не се нервиш се тая...! :evil:

tra^la^la
11-07-2005, 12:19
Беееее...тва да ви е проблемът...
Вместо да се чувсташ поласкана,че хората вземат идеи от теб(всякакви)ти се ядосваш...няма смисъл...
Хората сме си такива...нормално е
Вярно,че е кофти както ти описваш,ама се свиква...нямам проблем някой да носи джинси кат мойте...щот знам,че на мен по ми ходят :lol: :lol: :lol: Предполагам и на теб :wink: :wink:
Пък...и замисли се...невъзможно е да противодействаш на "клонингите"
\/

Murderdoll
11-07-2005, 12:29
^ako някой носи джинси като мойте,
или той ще престане да ги носи или аз
повече няма да си обуя мойте :evil:

XtazZy
11-07-2005, 14:18
Абе незнам, но забележете само ко стана.

Обица на езика

1приятелка>2приятелка>3приятелка>4приятелка>5приятелка>6приятелка>7приятелка>8приятелка

тва са само от класа ми

Обица на пъпа

аз>1приятелка>2приятелка>3приятелка>4приятелка>5приятелка>6приятелка

Щях да се гръмна. За малко да си сваля обицата...

tedo_davis
11-07-2005, 14:27
Абе незнам, но забележете само ко стана.

Обица на езика

1приятелка>2приятелка>3приятелка>4приятелка>5приятелка>6приятелка>7приятелка>8приятелка

тва са само от класа ми

Обица на пъпа

аз>1приятелка>2приятелка>3приятелка>4приятелка>5приятелка>6приятелка

Щях да се гръмна. За малко да си сваля обицата...t'va e gadno ....
murder ... az v tiq slu4ai s pantalonite mi si gi narqzvam taka che da ne stane za pantalon veche - na vertikalni ili horizontalni reski i posle si go nosq :) moje i na lenti4ki dolu :) ili pyk si go brodiram :twisted:

Sinister_Doll
11-07-2005, 16:55
I men me nervira super mn!!! Edna macka za tri meseca, nqkak si uspq da stane edna vtora Martinka... Re6i, 4e e mn fun da slu6a6 metul, are i tq, vupreki, 4e i ideq si nqma za kvo ide re4... Kopira mi stila (ne napulno, nikoy ne e tolko zle kat men :D ), krade mi laf4etata, na4ina na izrazqvane, na4ina na govorene, na4ina na durjane, izrajeniqta... Znam, 4e sum pi4, golqm ( :P ), ama 4ak puk tolkova!?!?! No 4a6ata prelq, kogato i tq si sloji lujica za grivna! Tva si mi e zapazena marka!! Togava q napraih na dve stinki!

Tva e nay- tejkiqt slu4ay, no ima o6te nqkolko :x Ebati drazne6toto :? Nqma nae6to, koeto da me nervira pove4e :evil:

Worthless
11-24-2005, 20:27
za tova si pravq super stranni cvetove i formi ... аахахахахахахаха
ооо даа, твойте прически са най-странните във най-странните цветове, които съм виждала :lol:
видил ли някой, който го копира.. хахаха и кфо, отиваш в някой друг град и виждаш някъф с прическа като твоята и той те копира, така ли? бухахахахаха :lol:
и аз се дразня някой да е като мен, да. обаче ако ме е видял и си е казал "я, тфа ф нея ме кефи, ше стана и аз такъф". ама ако е само случайност и НИКОГА не си виждал тоя човек, нито той теб-ем кфо ся... :?
ама за едните дрехи... кфо като някой има същата блуза като вас например? баси тъпото мислене, честно...

rosskata
11-25-2005, 12:17
Ами да са живи и здрави клонингите... МИсля си, че това, което съм аз, не може да бъде копирано и имаитирано- всеки човек е уникален... Не мога да разбера маниакалното желание да се обличаш "различно" на някои хора във форума... Не ми пука ако някой има като моите дрехи или като моята прическа- имам достатъчно самочувствие и знам, че съм уникална ако ще и в чувал да се пъхна (и всички да имат същите чували :lol: ). Пък и в крайна сметка дрехите не са толкова важни...Нито прическите или бижутата...