PDA

View Full Version : za ginekolog



an_dji_17
11-07-2005, 12:58
Iskam da pitam nqkoi ne6ta. na 17 sum i iskam da otida na ginekolog za6toto imam sumnenie za bqlo te4enie. trqbva da zema napravlenie ot li4niq lekar li ? i kakvo da mu kaja ? i iskam da pitam kak se lekuva smisal nqkvi hap4eta li se piqt ili nqkvi promivki? nqma da se lekuvam sama prosto da znam. i drugoto iskam da zapo4na dapiq protivoza4ata4ni kakvo to4no trqbva da obesnq na ginekologa.
molq ne serete v temata

Nicy
11-07-2005, 13:10
Как имаш съмнения за бяло течение?При всяко момиче има такова явление..как ще се отстрани?аз не съм чувала да е болест и че се лекува някак.А за противозачатачните говори с гинеколога и го питай за тях. :o

California
11-07-2005, 13:11
мда треа да си вземеш направление от личния лекар,е освен ако не искаш да дадеш един куп пари на частно:wink: няма какво да обясняваш,само казваш че искаш направление за гинеколог пък ако те пита за какво кажи на докторката или доктора си...няма да ти се карат:lol: :lol: вероятно гинеколога ще ти даде някви хапчета ...относно това не съм много запозната...
пък за противозачатъчните мога само да ти кажа че тва си е жива химия пък никоя химия не е полезна за организма особено на твоите години...и аз съм на 17 и мислех по въпроса с противозачатъчните но в последствие се отказах....но ти не бери грижа какво ше му обясниш...просто казваш че искаш да взимаш хапчета и той или тя ще те попита което го интересува...айде успех!
та :wink: :wink:

an_dji_17
11-07-2005, 13:15
otnosno purviq post estestveno 4e e problem ne govorq za obiknoveno te4enie a za bqloto koeto e bolest i trqbva da se lekuva
a za vtoriq post i az misleh 4e ne e hubavo da se piqt protivoza4atu4ni, no 4etoh dosta za tova i se okaza 4e daje e polezno za kojata i kosata (ne sum 4ela po razni forumi mneniq na nezapoznati a ot proizvoditel) premahvali pupkite kojaat se izglajdala i nai - vajnoto regulirat cekula pie6 gi 3 sedmici i spira6 za 1 v koqto ti idva :shock: tva e super

Nicy
11-07-2005, 13:22
an_dji_17 извинявай не съм разбрала точно какво искаш да кажеш..вече схванах :lol: съгласна съм с California :lol:

California
11-07-2005, 13:34
не че искам нещо да кажа ама ти да си видяла или чула някой производител да каже "моята стока е лоша,вреди на хората и е некачествена"? относно противозачатъчните не мога да кажа много тъй като както вече казах не съм много запозната,но все пак това си е твое решение!но е нормално по упътванията да има написани всякви хвалби по адрес на хапчетата!
въпреки това наистина си имат и своите плюсове! :lol: :lol: :lol:

babeson
11-07-2005, 13:41
obache imai predvid che ako ot sega pochnesh s protivozachatuchni, mojesh da gi piesh oshte max 8 godini i poveche ne mojesh...

11-07-2005, 15:22
e 4e to tva te4enie ne produljava cql jivot..

Майка ти
11-08-2005, 04:57
Да се намеся и аз.
Първо - "бялото течение" не е болест, но може да бъде признак на болест. Така че, не е лошо да отидеш на лекар. Там ще ти пуснат изследвания(на влагалищен секрет) и ще се разбере от какво е. Ако е от простуда някаква - може да се наложи да пиеш лекарства. Ако е от някаква влагалищна инфекция - има влагалищни таблетки, лекарят ще ти обясни подробно какво да ги правиш.
За противозачатъчните - също лекарят ще ти каже дали можеш да ползваш и кои са най-подходящи за тебе. Лично мое мнение е, че ще имаш само полза от тях, стига да ги пиеш редовно. Но това не трябва да те отказва от презерватива, особено ако си сменяш честичко партньорите.
Бягай смело на гинеколог, там не ядат хора, споко! :wink:

Littlewitch
11-11-2005, 17:32
Bqloto techenie ne e normalno neshto....da,ima techenie,koeto ovlajnqva vlagalishteto, no to e bezcvetno. Vzemi si napravlenie ot lichniq lekar, i otidi na ginekolog...(izberi si nqkoq simpatichna JENA)....tq shte te pita dali si devstvena....na kolko si god. i ot kolko vreme pravish sex(ako pravish). Shte te pregleda...shte ti kaje kakvo ti e...i shte ti predpishe lekarstva...shte te pita i za menstrualniq ti cikyl dali e redoven dali imash bolki ili vsichko e ok.Moje da ti predpishe vaginalni tabletki... Pitai q za protivozachatychnite hapcheta...ima takiva koito sa ednovremenno protivozachatychni i regulirat cikyla.
Ne e strashno :roll: ne se bezpokoi.

Shte te posyvetvam da ne hodish pri myj....nali gi znaesh....nito sa izpitvali menstruaklna bolka nito pyk nqkoga shte rajdat tyi che pri jena si e nai udachno :roll:

P.S. Az kato hodih mi predpisaha lekarstva za 50lv taka che dobre e da imash pari....ako nqmash shte si vzemesh hapchetata kato imash...ne se pritesnqvai :wink: