PDA

View Full Version : Бързо свършване



Davidoff
11-07-2005, 14:02
Свършвам много барзо като правя секс. кажете ми какво да правя,за да савършвам по-бавно. Благодаря предварително

11-07-2005, 14:41
ami probvai da si misli6 za ne6ta koito nqmat seksualno vazdeistvie. ne znam dali 6te pomogne. ako ne stane, moje bi 6te trqbva da se konsultira6 s lekar. toi 6te ti obqsni 4e kolko burzo svur6va6 zavisi ot tova kolko si vazbuden, koeto zavisi ot koli4estvoto na otdelenite hormoni za vazbuda. nai veroqtno 6te ti izpi6e lekarstvo koeto namalqva otdelqneto na tezi hormoni.

Davidoff
11-07-2005, 14:45
Мерси ще пробвам да мисля за нещо друго

Master_88
11-07-2005, 15:27
Пробвай но удоволствието няма да е пълно ако мислиш за други неща. А между другото има хиляди такива теми

Стеснителната
11-07-2005, 15:29
Май имаше некво таковя да ядеш ряпа с оцет, имаше една такава тема дето брат ми го беше обяснил :roll: .

Davidoff
11-07-2005, 15:49
Izviniavam se 4e povtariam temata i mersi za mneniata

11-08-2005, 12:10
ok, az primerno sam devstven, i kato lyskam svyrshvam za minuta-dve, predstaviam si kakvo 6te stane ako zema da pravia sex...

11-09-2005, 11:12
ok, az primerno sam devstven, i kato lyskam svyrshvam za minuta-dve, predstaviam si kakvo 6te stane ako zema da pravia sex...
първия път от протеснение ще свършиш много бавно, ако въобще свършиш ;) втория вече...
ако си лъснеш една чекия преди секс ще удължиш акта мнооооого ;)

DespaiR
11-09-2005, 14:12
Биеш чикия час преди секса и тряа пмогне или пък се напий супер яко ама тогава може да не го дигнеш :wink:

11-10-2005, 11:54
Всеки трети мъж по света има вашия проблем. Тъкмо поради това ускорената еякулация е най-честата причина за посещение при сексолога.
Нека да кажем на тези, които не са го изпитвали на гърба си, че това означава при всяко полово общуване да се изпразваш далеч по-бързо отколкото би искал ти или приятелката ти. От тук идва и названието - ускорена еякулация или бързо семеизпразване. Такъв вид дисфункция се среща най-често при хора в по-млада възраст. Когато мъжът отмине 50-те, изпразването започва постепенно да се забавя от самосебе си, така че около 70-те, в това отношение са налице значителни промени. (Това не означава, че ускорена еякулация изобщо не се среща в напреднала възраст, нито че трябва да се чака до тогава за решаването на този проблем.)
Еякулацията (семеизпразването) е рефлекс, който неможе да бъде подчинен изцяло на контрол отстрана на волята. Някои медикаменти и техники, обаче могат значително да променят скоростта за протичането му. Лошото е, че ако човек реши сам да си предписва лекарство във всички случаи ще сгреши.
Най-добре е онези, които предпочитат да решават проблемите си с хапчета, първо да се посъветват с компетентен специалист - сексолог. (Пазете се от силно рекламираните ментета!) Движението "направи си сам" е полезно при усвояването на техниките за "контрол" върху еякулаторния рефлекс. Тук самостоятелните занимания са от решаващо значение стига да знаем какво, кога и как да правим. [Немога да си обясня защо в Европа (вкл. България) се харесват повече медикаментите, а в САЩ - упражненията за забавяне на еякулацията.]
Лекарствените средства, използвани при ускорена еякулация, според мястото им на действие са два вида:

с локално действие

с периферно и централно-нервно действие

Все още вниманието на фармацевтичните фирми е насочено по-скоро към проблемите на ерекцията, отколкото към тези на еякулацията. Ето защо липсват препарати предназначени единствено за повлияване на еякулацията. Медикаментите, предписвани за ускорена еякулация, всъщност имат съвсем друго предназначение, а забавянето на изпразването се явява техен страничен ефект. ("Всяко зло за добро" - така аптекарките и близките немогат да отгатнат по лекарството какъв ни е проблемът.)
Почти всички лекарства с локално действие се използват за местно, повърхностно обезболяване. Нанесени, обаче върху пениса те намаляват временно чувствителността му, а това за някои се оказва достатъчно за удължаване продължителността на половото им общуване.
Не винаги нещата са толкова прости. Тогава се налага да се подберат медикаменти, които от една страна модифицират провеждането на сетивността в някои периферни нерви, забавят натрупването и анализирането на сексуалната информация в централната нервна система, а от друга създават мудност в съответните изпълнителни органи. Всичко това значително удължава времето за протичане на еякулаторния рефлекс.
При необходимост е възможно да се комбинират лечебни средства от двата вида - с местно и централно действие.
Продължителността на употреба на тези средства се преценява от лекаря.
Дългогодишният ми опит ме е убедил, че медикаментозните въздействия често довеждат до добро регулиране в скоростта на еякулаторния рефлекс, което се запазва трайно ако:

предпазването от нежелана бременостт не е чрез прекъсване на сношението (изпразване на вън)

няма продължителни периоди с липса на полов живот

Медикаментите остават напълно без ефект ако се взимат от мъже, които по ред причини не са в състояние ритмично да удовлетворяват потребностите на сексуалното си влечение. Постигнатият първоначално добър ефект бързо се изчерпва когато за предпазване от бременост се използва прекъсване на сношението - "изпразване на вън".
Алкохолът е известен със свойството си да забавя еякулацията, но страничните му ефекти са далеч по-лоши от прилаганите днес медикаменти, ето защо той не намира приложение в медицинската практика.

07-06-2007, 14:49
ok, az primerno sam devstven, i kato lyskam svyrshvam za minuta-dve, predstaviam si kakvo 6te stane ako zema da pravia sex...
пи4 едно жреме и аз така си мислех но не е ба6 така...секса ми продалжава каде час час и половина а с лъскането и аз бех 1=2=5 мин