PDA

View Full Version : Mnenieto vi za protivozachatachnite hapcheta?



11-08-2005, 18:28
Kakvo vi e mnenieto za protivozachatachnite hapcheta?Imat li nqkakvi stranichni efekti?Nqkoi vzimali?

11-08-2005, 18:46
Убиват бебета!ЕЕЕЕЕХ!Но все пак без тях не може!

pipi`e`golqma
11-08-2005, 18:55
aZ ne sam polzvala no ne sam mnogo ZA protivozachatachnite hapcheta. Smqtam che po vreme na t. nar. polov akt mogat da se izpolzvat prezervativi a ne sled tova hapcheta. Moje tezi hapcheta da vredqt nz :)

miloto_girl_4e
11-08-2005, 19:02
of,pipi`e`golqma,
... na kolko si godini .. 12-13? :x
protivoza4ata4ni NE se izpolzvat sled sex,pri eventualen gaf,a se piqt sistemno,za da ne zabremenee edna jena ... te sa edno ot nai sigurnite protivoza4ata4ni sredstva :!:
za tezi hap4eta,za koito si misli6(tezi sled sex,ako stane gaf)tova sa spe6nite kontraceptivi kato - Pustinior Duo :!:

pipi`e`golqma
11-08-2005, 19:38
eEE mi de da znam sq ne mi se karai de. Da ne polzvam seki den takiva hapcheta. Btw na 15 sam miloto_girl-4e

Poulet
11-08-2005, 19:50
Аз ползвах-само 1вия месец ми се беше подул корема,ама после всичко се нормализира.Тъпото е,че трябваше да ги спра,защото пуша и получих аритмия. :cry: То си пише и на упътването,че не трябва да се ползват от пушачки. :x За да взимаш,трябва да ти ги предпише гинеколог.Моите бяха Жанин,всичките ми приятелки тия ползват или са ползвали-те са за млади жени.Някои обаче повръщаха от тях,а една дори веднъж припадна,така че си е различно при всеки.Аз нямах такива проблеми. :D

pinK_Baby
11-08-2005, 19:53
Мисля,че те са най-добрия избор ,ако имаш постоянен партньор....Така удоволствието е на макс..Без притеснения...Да не гооворим,че ако се взимат редовно и не се пропуска хапче са най-сигурния начин за предпазване...Гадно е,че ти блъскат организма с хормони,но би трябвало да са предписани от гинеколог и да са съобразени с организма..Е тогава странични ефекти не би трябвало да има...Хубавото е ,че регулират цикъла и знаеш,че ще ти дойде на един точно определен ден...Лошото само е,че не предпазват от болести,точно затова трябва да имаш доверие на партньора си...Доколкото знам не е добре да се приемат противозачатъчни при проблеми с кръвното...Това е всичко,което знам...Аз дори си имам изписана рецепта за хапчета,но не съм я използвала засега и едва ли ще е скоро... :roll:

bulgarche
11-16-2005, 13:28
Мисля,че те са най-добрия избор ,ако имаш постоянен партньор....Така удоволствието е на макс..Без притеснения...Да не гооворим,че ако се взимат редовно и не се пропуска хапче са най-сигурния начин за предпазване...Гадно е,че ти блъскат организма с хормони,но би трябвало да са предписани от гинеколог и да са съобразени с организма..Е тогава странични ефекти не би трябвало да има...Хубавото е ,че регулират цикъла и знаеш,че ще ти дойде на един точно определен ден...Лошото само е,че не предпазват от болести,точно затова трябва да имаш доверие на партньора си...Доколкото знам не е добре да се приемат противозачатъчни при проблеми с кръвното...Това е всичко,което знам...

11-16-2005, 19:59
eEE mi de da znam sq ne mi se karai de. Da ne polzvam seki den takiva hapcheta. Btw na 15 sam miloto_girl-4e
Of kolko si typa TEZI ZA KOITO SE GOVORI TUKA SE PIQT VSEKI DEN be patok