PDA

View Full Version : Гъбички при жените?



11-09-2005, 09:13
Искам да попитам как се хващат гъбички при жените? Само по полов път или може и без да е правила секс?

11-09-2005, 09:22
а аз искам да попитам как можеш да разбереш че имаш гъбички(при жените)?
в смисъл ... как изглеждат..виждат ли се ... какви са симптомите... може и снимка:shock: :shock: :shock:

11-09-2005, 09:34
Na pyrviq vypros samo moga da otgovorq. Da, moje da se hvanat gybichki bez da si pravila sex. Znam, che primreno moje da hvanesh gybichki ot nqkoi antibiotici.

vra4ka
11-09-2005, 09:58
Гъбички можеш да хванеш и без секс.
Ако има среда веднага може.Примерно на басейн и някъде сядаш ,където е седял някой с гъбички.При бръснене с не чиста самобрзсначка.Ако гениталите ти остават прекалено дълго намокрени,антибиотици... и тн.
Това са външните гъбички най-вече.
Има и вагинални гъбички,които не мисля че могат да се предадат без секс.
Мъжете често са само преносители на заразата!
При такъв проблем най-добре да се потърски дерматолог или гинеколог!

11-09-2005, 10:06
А лекуват ли се бързо по принцип? Възможно ли е лечението да продължи с месеци и т.н.?

poliii
11-09-2005, 10:51
има едно ново лекраство против гъбички което е мн ефикасно,не е като Низорал който те удря в черния дроб.казва се КАНДИЗОЛ-пие се само 1 ампулка,а не постоянно некви хапчета

11-09-2005, 10:52
a kak se razbira dali ima6 gubi4ki de???

sweezy_girl
11-09-2005, 11:52
e tva e kojno zabolqvane vijda se ako imash pf..... pitat ma nishto ne znaeqt basi :shock:

SancheZzZz
11-09-2005, 12:11
Гъбички наистина могат да се хванат когато пиеш антибиотици, защото те въздействат на млечно-киселите бактерии, които си живеят естествено във влагалището и го предпазват от болести.А симптомите са вагинално сърбене, парене и възпаление, болезнен секс, неприятен мирис на вагиналната течност,тя става повече от нормалната и променя плътността си и понякога цвета.Но гъбичните инфекции трябвеа да се лекуват, защото могат да доведат до по-сериозни проблеми!

11-09-2005, 12:40
Бахти простотията с тия гъбички честно...

sweezy_girl
11-09-2005, 12:43
Бахти простотията с тия гъбички честно... absoliuto... :shock: i vchera 1 li 2 temi li chetoh pak takiaa prostotii puk i kvo tolko basi nqma se mre ot gubichkite te se lekuvat lesno .... eee SHASH I PANIKA

chupacabra:)
11-09-2005, 12:59
Бахти простотията с тия гъбички честно... absoliuto... :shock: i vchera 1 li 2 temi li chetoh pak takiaa prostotii puk i kvo tolko basi nqma se mre ot gubichkite te se lekuvat lesno .... eee SHASH I PANIKA
мойто момиче, няма ли да спреш да говориш, без да разбираш?!! почваш да дразниш вече - по всяка тема, разбира, не разбира - ама да се изкаже..
аман вече..
както казаха другите по-горе можеш да хванеш гъбички и от много други неща...
но определено не се лекуват лесно, АДСКИ са упорити.. симптомите - събеж, парене, по-силно бяло течение... иначе нямат никакви видими белези, освен може би леко зачерваване.
лекуват се с глобули и крем .. както казах са много упорити същества, затова трябва да следваш стриктно това което лекаря ти каже. и хигиената да е 100%-ва.. може да се лекуват месеци, дори години и вероятнoстта да изчезнат за винаги е доста малка....
това е

e4o
11-09-2005, 13:00
edna priqtelka be6e hvanala gubi4ki kato be6e hodila na basein :shock:

sweezy_girl
11-09-2005, 13:11
Бахти простотията с тия гъбички честно... absoliuto... :shock: i vchera 1 li 2 temi li chetoh pak takiaa prostotii puk i kvo tolko basi nqma se mre ot gubichkite te se lekuvat lesno .... eee SHASH I PANIKA
мойто момиче, няма ли да спреш да говориш, без да разбираш?!! почваш да дразниш вече - по всяка тема, разбира, не разбира - ама да се изкаже..
аман вече..
както казаха другите по-горе можеш да хванеш гъбички и от много други неща...
но определено не се лекуват лесно, АДСКИ са упорити.. симптомите - събеж, парене, по-силно бяло течение... иначе нямат никакви видими белези, освен може би леко зачерваване.
лекуват се с глобули и крем .. както казах са много упорити същества, затова трябва да следваш стриктно това което лекаря ти каже. и хигиената да е 100%-ва.. може да се лекуват месеци, дори години и вероятнoстта да изчезнат за винаги е доста малка....
това е slushai kfo kiflo nqma ti da mi kazvash kvo shte praaa razbra li ako imash problem napusni! ako na nqkoi mu precha operatorite da mi dadut bann shich ne me ebe! are jivei..... don't worry be happy i ne sum tvoito momiche! ne mi se prai na interesna sa prosto NE ME KEFISH

chupacabra:)
11-09-2005, 13:24
slushai kfo kiflo nqma ti da mi kazvash kvo shte praaa razbra li ako imash problem napusni! ako na nqkoi mu precha operatorite da mi dadut bann shich ne me ebe! are jivei..... don't worry be happy i ne sum tvoito momiche! ne mi se prai na interesna sa prosto NE ME KEFISH
през оная работа ми е, дали те кефя или не.
и казах, да не се обаждаш неподготвена, патка с патка такава. понеже не съм тъпа като гъз, че да нападам лично някой без да го познавамм ще говоря за тук - във форума. момичето иска помощ, КОЯТО ТИ ОЧЕВИДНО НЕ МОЖЕШ ДА Я ДАДЕШ. и не мисля, че аз съм единствения човек, на който му е писнал безкрайния флууд .. докато има такива като тебе , тоя форум никога няма да се оправи.
честито

п.с. 'кифла' ще викаш на майка си!
поздрави

DespaiR
11-09-2005, 13:24
Не чвек гъбички се фащат само по полов път ама не излизат по *** ами по краката. Сериозно няма майтап. :mrgreen: лекуват се по следния начин - Вървиш по главната и оглеждаш аптеките като видиш аптека дето на земята пред нея има залепени стъпки и на тях пише нещо влизаш вътре и казваш на продавача/ката че искаш едно от тия дето е против гъбичките и го рекламират със стикери по земята. Дават ти таквоз ти им даваш 5-10 леа прибираш се и сутрин и вечер си миеш краката и си ги мажеш с таз рабта. И до 1-2-3-4-5-6-7-8-9 години ше ти се махнат гъбичките Айде и със здраве

sweezy_girl
11-09-2005, 13:28
slushai kfo kiflo nqma ti da mi kazvash kvo shte praaa razbra li ako imash problem napusni! ako na nqkoi mu precha operatorite da mi dadut bann shich ne me ebe! are jivei..... don't worry be happy i ne sum tvoito momiche! ne mi se prai na interesna sa prosto NE ME KEFISH
през оная работа ми е, дали те кефя или не.
и казах, да не се обаждаш неподготвена, патка с патка такава. понеже не съм тъпа като гъз, че да нападам лично някой без да го познавамм ще говоря за тук - във форума. момичето иска помощ, КОЯТО ТИ ОЧЕВИДНО НЕ МОЖЕШ ДА Я ДАДЕШ. и не мисля, че аз съм единствения човек, на който му е писнал безкрайния флууд .. докато има такива като тебе , тоя форум никога няма да се оправи.
честито

п.с. 'кифла' ще викаш на майка си!
поздравиphahahaha nervooo hahahaha oh napraoo e da to ako nqmashe flood u toq forum nqmashe da ima nikoi :lol: am kakto iskash nali se vodish guzarka s tva "shte vikash na maika si" epa ako davash zor i na tvoita moga taka da vikam 8)

DespaiR
11-09-2005, 13:29
slushai kfo kiflo nqma ti da mi kazvash kvo shte praaa razbra li ako imash problem napusni! ako na nqkoi mu precha operatorite da mi dadut bann shich ne me ebe! are jivei..... don't worry be happy i ne sum tvoito momiche! ne mi se prai na interesna sa prosto NE ME KEFISH
през оная работа ми е, дали те кефя или не.
и казах, да не се обаждаш неподготвена, патка с патка такава. понеже не съм тъпа като гъз, че да нападам лично някой без да го познавамм ще говоря за тук - във форума. момичето иска помощ, КОЯТО ТИ ОЧЕВИДНО НЕ МОЖЕШ ДА Я ДАДЕШ. и не мисля, че аз съм единствения човек, на който му е писнал безкрайния флууд .. докато има такива като тебе , тоя форум никога няма да се оправи.
честито

п.с. 'кифла' ще викаш на майка си!
поздрави

Пхахах како ти да не би да се опитваш да оправиш форума хяхяхяях OAIHXoihaOixhaHOIXohiaXHOiaOIxaOHI. Тоя задръстен форум няма никога да бъде оправен не зараи тъпите потребители ами заради малоумните оператори и администратори дето си бъркат по дупките цял ден и нищо не праат по въпроса.

11-09-2005, 13:30
slushai kfo kiflo nqma ti da mi kazvash kvo shte praaa razbra li ako imash problem napusni! ako na nqkoi mu precha operatorite da mi dadut bann shich ne me ebe! are jivei..... don't worry be happy i ne sum tvoito momiche! ne mi se prai na interesna sa prosto NE ME KEFISH
през оная работа ми е, дали те кефя или не.
и казах, да не се обаждаш неподготвена, патка с патка такава. понеже не съм тъпа като гъз, че да нападам лично някой без да го познавамм ще говоря за тук - във форума. момичето иска помощ, КОЯТО ТИ ОЧЕВИДНО НЕ МОЖЕШ ДА Я ДАДЕШ. и не мисля, че аз съм единствения човек, на който му е писнал безкрайния флууд .. докато има такива като тебе , тоя форум никога няма да се оправи.
честито

п.с. 'кифла' ще викаш на майка си!
поздравиphahahaha nervooo hahahaha oh napraoo e da to ako nqmashe flood u toq forum nqmashe da ima nikoi :lol: am kakto iskash nali se vodish guzarka s tva "shte vikash na maika si" epa ako davash zor i na tvoita moga taka da vikam 8)
Tova se naricha FORUM be momiche :evil:

chupacabra:)
11-09-2005, 13:31
slushai kfo kiflo nqma ti da mi kazvash kvo shte praaa razbra li ako imash problem napusni! ako na nqkoi mu precha operatorite da mi dadut bann shich ne me ebe! are jivei..... don't worry be happy i ne sum tvoito momiche! ne mi se prai na interesna sa prosto NE ME KEFISH
през оная работа ми е, дали те кефя или не.
и казах, да не се обаждаш неподготвена, патка с патка такава. понеже не съм тъпа като гъз, че да нападам лично някой без да го познавамм ще говоря за тук - във форума. момичето иска помощ, КОЯТО ТИ ОЧЕВИДНО НЕ МОЖЕШ ДА Я ДАДЕШ. и не мисля, че аз съм единствения човек, на който му е писнал безкрайния флууд .. докато има такива като тебе , тоя форум никога няма да се оправи.
честито

п.с. 'кифла' ще викаш на майка си!
поздравиphahahaha nervooo hahahaha oh napraoo e da to ako nqmashe flood u toq forum nqmashe da ima nikoi :lol: am kakto iskash nali se vodish guzarka s tva "shte vikash na maika si" epa ako davash zor i na tvoita moga taka da vikam 8)
аз не се водя за никаква.
тфа че ти се опитваш да се водиш "някаква" е отделен въпрос. ако имаш нещо да ми кажеш - на ЛС. ааман от идиотии

sweezy_girl
11-09-2005, 13:31
slushai kfo kiflo nqma ti da mi kazvash kvo shte praaa razbra li ako imash problem napusni! ako na nqkoi mu precha operatorite da mi dadut bann shich ne me ebe! are jivei..... don't worry be happy i ne sum tvoito momiche! ne mi se prai na interesna sa prosto NE ME KEFISH
през оная работа ми е, дали те кефя или не.
и казах, да не се обаждаш неподготвена, патка с патка такава. понеже не съм тъпа като гъз, че да нападам лично някой без да го познавамм ще говоря за тук - във форума. момичето иска помощ, КОЯТО ТИ ОЧЕВИДНО НЕ МОЖЕШ ДА Я ДАДЕШ. и не мисля, че аз съм единствения човек, на който му е писнал безкрайния флууд .. докато има такива като тебе , тоя форум никога няма да се оправи.
честито

п.с. 'кифла' ще викаш на майка си!
поздравиphahahaha nervooo hahahaha oh napraoo e da to ako nqmashe flood u toq forum nqmashe da ima nikoi :lol: am kakto iskash nali se vodish guzarka s tva "shte vikash na maika si" epa ako davash zor i na tvoita moga taka da vikam 8)
Tova se naricha FORUM be momiche :evil: e az kvo sum napisala?

sweezy_girl
11-09-2005, 13:33
slushai kfo kiflo nqma ti da mi kazvash kvo shte praaa razbra li ako imash problem napusni! ako na nqkoi mu precha operatorite da mi dadut bann shich ne me ebe! are jivei..... don't worry be happy i ne sum tvoito momiche! ne mi se prai na interesna sa prosto NE ME KEFISH
през оная работа ми е, дали те кефя или не.
и казах, да не се обаждаш неподготвена, патка с патка такава. понеже не съм тъпа като гъз, че да нападам лично някой без да го познавамм ще говоря за тук - във форума. момичето иска помощ, КОЯТО ТИ ОЧЕВИДНО НЕ МОЖЕШ ДА Я ДАДЕШ. и не мисля, че аз съм единствения човек, на който му е писнал безкрайния флууд .. докато има такива като тебе , тоя форум никога няма да се оправи.
честито

п.с. 'кифла' ще викаш на майка си!
поздравиphahahaha nervooo hahahaha oh napraoo e da to ako nqmashe flood u toq forum nqmashe da ima nikoi :lol: am kakto iskash nali se vodish guzarka s tva "shte vikash na maika si" epa ako davash zor i na tvoita moga taka da vikam 8)
аз не се водя за никаква.
тфа че ти се опитваш да се водиш "някаква" е отделен въпрос. ако имаш нещо да ми кажеш - на ЛС. ааман от идиотииbrumm brummm dobre mamo glei samo ot mnogo govorene da ne ti izleze nqkoq gubichka, che trudno se lekuvat :lol:

chupacabra:)
11-09-2005, 13:35
хаха колко забавно.
'една гъбичка'.. ама ти си много проста, бе девойко..
вземи попрочети нещо, стига само вися тука да се правиш на интересна, че почваш да се излагаш мнооо лошо

sweezy_girl
11-09-2005, 13:40
хаха колко забавно.
'една гъбичка'.. ама ти си много проста, бе девойко..
вземи попрочети нещо, стига само вися тука да се правиш на интересна, че почваш да се излагаш мнооо лошоe az iskah dobro da napraq samo 1 ednichka ama ti shtom iskash poveche poveche da sa eeee dano cqlata se pokriesh s takoaa breehh che si zagubena pochvash da me iznervqsh basi "...sichki trqq sme primerni kato neq shtoto shte si otnesem boq I ZAPOMNETE NIKAKUF FLOOOD" blagodarq 8)

chupacabra:)
11-09-2005, 13:43
нещо май не искаш да си поговорим лично на лс, а?
дитиенце. не ми се занимава с тебе, пикло, айде живей. плюй колкото искаш 8) плюй, плюй, изкарай ги сичките комплекси, тук е мястото.

DespaiR
11-09-2005, 13:47
Аре млъквайте и двете ясно е че нищо не разбирате от гъбички искам темата да бъде заключена (което няа стане щот модераторите пият кафенце сигурно) защото аз отговорих на въпроса на момичето доста изчерпателно и смятам че няма нужда от повече мнения.

chupacabra:)
11-09-2005, 13:49
Аре млъквайте и двете ясно е че нищо не разбирате от гъбички искам темата да бъде заключена (което няа стане щот модераторите пият кафенце сигурно) защото аз отговорих на въпроса на момичето доста изчерпателно и смятам че няма нужда от повече мнения.
много изчерпателно, няям думи. дори не разбра за кфи гъбички става въпрос.
плюс тфа чупакабра никога не млъква, не го ли разбрахте най-после?! :D

DespaiR
11-09-2005, 13:51
Ае естествено че разбрах нали казах те се появяват само след секс обаче по краката и се лекуват с горе описаното лекарство.

chupacabra:)
11-09-2005, 13:52
Ае естествено че разбрах нали казах те се появяват само след секс обаче по краката и се лекуват с горе описаното лекарство.
аре поне по сериозните теми не се лигави :?: :D

DespaiR
11-09-2005, 13:53
Е аре оставете ме да си се лигавя бе не стига че веднъж в месеца пиша ами и не ми давате да се лигавя обиден съм ви :cry:

sweezy_girl
11-09-2005, 13:55
offff Moni taq ze i s tebe se zaqjda :D ama az nqmam nervi da i slusham tupotiite! mri v laina be Master`gubichka bahti ludata si zakleeeam se

chupacabra:)
11-09-2005, 13:59
нещо май не смееш да ми пишеш тъпа бъзло такава. :lol: офса :lol: :lol: :lol: смех отсекъдееее

DespaiR
11-09-2005, 14:01
Аре пишете си на ЛС немога да се концентрирам върху гъбите от вас.

sweezy_girl
11-09-2005, 14:04
нещо май не смееш да ми пишеш тъпа бъзло такава. :lol: офса :lol: :lol: :lol: смех отсекъдееее EEEEE tuka e po zabavno be sichki da ni gledat prostotiqta ;) ooo daaaaaaa i kfo kato ti pisha BOI li shte ima hahaahahah ofcaaa........kude be? oleee am az shtom sum ofca ti si gei travestit :lol: az prikluchvam bezmisleniq spor a ti "moito momiche" moje samichka da produljish shtom ne mlukvash.... :wink:

11-09-2005, 14:07
Само да уточня, че аз съм момче. Питам защото приятелката ми се е поразболяла, и естествено не мога да разбера от каде ги е хванала а и като слушам колко бързо се лекува и при положение че много ме товари на последък, май няма да ми е приятелка до ден два.

chupacabra:)
11-09-2005, 14:09
еми да, гей съм, по мъже си падам..
аве няма лошо малко безплатен сеир да гледат. екшън да има!
нещо ми увърташ и не ми отговаряш. жалко за тебе де, мноооого жалко :D само не разбрах къде ти е проблема, ма айде ... и без тфа осрахме цялата тема..

DespaiR
11-09-2005, 14:10
Еми извиняй че ти смених пола :)

chupacabra:)
11-09-2005, 14:10
Само да уточня, че аз съм момче. Питам защото приятелката ми се е поразболяла, и естествено не мога да разбера от каде ги е хванала а и като слушам колко бързо се лекува и при положение че много ме товари на последък, май няма да ми е приятелка до ден два.
стига да прилага редовно тая терапия, която лекаря и е предписал - няма да има проблеми

sweezy_girl
11-09-2005, 14:12
еми да, гей съм, по мъже си падам..
аве няма лошо малко безплатен сеир да гледат. екшън да има!
нещо ми увърташ и не ми отговаряш. жалко за тебе де, мноооого жалко :D само не разбрах къде ти е проблема, ма айде ... и без тфа осрахме цялата тема..mhm master`gubichka prava si osrahme q am tva hich ne me interesuva aide nali sme jivi nqmashe mn bombeni adentati :D offfff mn stana aide pisna mi da prikluchim a?

11-09-2005, 14:13
Само да уточня, че аз съм момче. Питам защото приятелката ми се е поразболяла, и естествено не мога да разбера от каде ги е хванала а и като слушам колко бързо се лекува и при положение че много ме товари на последък, май няма да ми е приятелка до ден два.
стига да прилага редовно тая терапия, която лекаря и е предписал - няма да има проблеми

Да се спасява. Нямам нерви да се занимавам вече. Имам си други грижи

chupacabra:)
11-09-2005, 14:13
еми да, гей съм, по мъже си падам..
аве няма лошо малко безплатен сеир да гледат. екшън да има!
нещо ми увърташ и не ми отговаряш. жалко за тебе де, мноооого жалко :D само не разбрах къде ти е проблема, ма айде ... и без тфа осрахме цялата тема..mhm master`gubichka prava si osrahme q am tva hich ne me interesuva aide nali sme jivi nqmashe mn bombeni adentati :D
master`tupichka, атентати им викаме.

sweezy_girl
11-09-2005, 14:15
еми да, гей съм, по мъже си падам..
аве няма лошо малко безплатен сеир да гледат. екшън да има!
нещо ми увърташ и не ми отговаряш. жалко за тебе де, мноооого жалко :D само не разбрах къде ти е проблема, ма айде ... и без тфа осрахме цялата тема..mhm master`gubichka prava si osrahme q am tva hich ne me interesuva aide nali sme jivi nqmashe mn bombeni adentati :D
master`tupichka, атентати им викаме.aha ok mersi che mi kaza! :lol:

11-22-2005, 06:00
Абе я пораснете вече де!
баси тъпия форум! това да не е IRC

ckeuT4eTo_f
04-05-2006, 11:07
tc tc tc na tva mu se vika 4at....

koito-trqbva
11-19-2006, 14:24
ZA sweezy_girl - "Milo" momiche, (poqsnqwam che milo e v kavichki, zashtoto ne sym te vijdala i ne te poznavam , no ot nachina ti na izkazvane i t.n. ne mi se struva, che si naqsno s neshtata, nito pyk che si mila i razbirashta lichnost.) Da prodylja - qvno ne si imala gybichki ili neshto podobno ( i ne ti go pojelavam v nikakyv sluchei!!! - kakto ti si napravila v prednite si repliki), no pone kato ne si v chas ne se obajdai vyobshte. Inache moje nqkoi skeityr - hater PUNK-ar da ti lepne neshto i togava dali shte ti znae mn ustata(rykata). A shtom se otnasqsh s takova prenebrejenie kym problema deto sa go raziskvali - vyobshte ne si davai komentara. Mneniq ot virgins ne sa za predpochitane. haha. Ako imash neshto da mi kajesh - davai... Ako mojesh.. hahaha S pylno syznanie ti kazvam - pishleme ! AIDE bqgai i si lqgai ;)

P.S. tyi kato zabelqzvam che ti e slab i angliiskiq - se pishe SWIZZ - takava duma sweeze - nqma. Otkyde se izvydi takyv psevdo-sk8 ne te znam..

maca
05-22-2007, 12:15
Vijte hora az li4no si biq glavata v stenata s tiq ne6ta ve4e godina i moga da kaza ot sobstven opit 4e mi e dotegnalo ot lekari i izsledvaniq.stanala sum sigyrno profesor po vuprosa s gubi4kite (osobeno vaginalnite) i sa prosto neveroqtno nahalni su6testva :( nqma opraviq.
A na edno drygo su6testvo sweezy_girl iskam da i kaza da si zatvarq ystata, kogato ne razbira ne6to. Purvo 4e 6te izglejda po-ymna pred horata, i vtoro 6te pridobie polejen navik za v bude6te da ne se slaga mnogo, mnogo kadeto ne trqbva, 6tot ne se znae koga, kude i kak 6te i go slojatttttttttttttttttttt

08-21-2007, 07:31
chupacabra:) emi mislq 4e si mn prava za vsi4ko koeto si kazala tam za g1bi4kite :)bravo ne te poznavam no ti kazvam bravo:)
a za sweezy_girl mislq 4e naistina trqbva da si pom1l4i6 malko.Ponqkoga e po-dobre da si zam1l4i6 ako ne znae6 ne6to,da ne se izlaga6 :) i mn me nervi izraza" dont wotty be happy ",mislq 4e nqma mn vr1zka adi nau4i ne6to drugo pls ...:)bravo chupacabra:) :P

anonimencho
09-19-2008, 10:11
Гъбичките не могат да се видят с просто око трябва да се потърси лекарска помощ, а иначе симптоните са зачервяване, сърбеж, повече отделяне на бяро течение, понякога и парене при уриниране. Гъбички могат да се хванат при общи кърпи, басейни, лоша лична хигиена, по полов път и антибиотици. :)