PDA

View Full Version : Защо...



DespaiR
11-09-2005, 16:18
... ми заключи темата бе мачока? Разбирам да я преместиш в раздел предложения, похвали и критики .... ама да я заключиш не мисля, че не е съобразена с правилата на форума. Или неможете да търпите критика? То даже не беше и критика:). air_J аз бях регнат много по отдавна във тоя форум ама ме банаха пак защото им обясних че не си вършат работата, а да не говорим, че преди това съм посещавал форума и като гост.

XtazZy
11-09-2005, 16:38
Ти сега ли разбираш? Аз защо имам бан? То е ясно, сещаш се, че хората не обичат да търпят критика. То е по-лесно да си затвориш очите и да вярваш, че си перфектен...

RoSsY88
11-09-2005, 17:25
абе вие за една тема ли сте...

teenkopele
11-09-2005, 18:43
Ти сега ли разбираш? Аз защо имам бан? То е ясно, сещаш се, че хората не обичат да търпят критика. То е по-лесно да си затвориш очите и да вярваш, че си перфектен...

За съжаление МНОГО вярно... :?

machoka
11-09-2005, 19:09
Надменното ти поведение в темата ти не ми хареса.

Критика търпим всички, стига да е градивна. Ако имаш нещо смислено да казваш, давай. Ако ли не, затварям и тази.

bulgarche
11-09-2005, 19:27
И ся какво..ще си отворен, ще пускаш теми, ще те баната и после ще мрункаш пак и ще обясняваш как са си решили проблема с един бан !
Няма смъсъл...като не те кефи недей влиза във форума...има си "шефове" недей им се бърка

VAMP_GIRL
11-10-2005, 07:12
И ся какво..ще си отворен, ще пускаш теми, ще те баната и после ще мрункаш пак и ще обясняваш как са си решили проблема с един бан !
Няма смъсъл...като не те кефи недей влиза във форума...има си "шефове" недей им се бърка :lol: :lol: :lol:

teenkopele
11-10-2005, 18:26
И ся какво..ще си отворен, ще пускаш теми, ще те баната и после ще мрункаш пак и ще обясняваш как са си решили проблема с един бан !
Няма смъсъл...като не те кефи недей влиза във форума...има си "шефове" недей им се бърка

8)

priti_kiti
11-10-2005, 18:34
И ся какво..ще си отворен, ще пускаш теми, ще те баната и после ще мрункаш пак и ще обясняваш как са си решили проблема с един бан !
Няма смъсъл...като не те кефи недей влиза във форума...има си "шефове" недей им се бърка

8)
:?

machoka
11-10-2005, 19:48
Явно няма интерес за дуплика, поради което затварям темата.

Приятна вечер.