PDA

View Full Version : А сега си признайте...(тва е разпит) :)))



rosskata
11-09-2005, 22:11
:? 8) Просто ей така ми хрумна да ви попитам- кои закони и правила сте нарушавали?? Пресичате ли на зелено? Пушите ли в кенефа на даскалото? Крали ли сте някога нещо?? Разбивали ли сте носа на някого??? А къде бяхте на 28 септември 1998???

Да видим кой е най- криминалния тип тук ( аз отивам да си правя списък с мойте "престъпления") :lol: :lol: )

e4o
11-09-2005, 22:28
na6te kato gi nqma kato pravq nqkoe kupon4e sa idvali na nqkolko puti kuki :shock: ,
dam v daskalo sum pu6ila,
drugoooo sega kato se zamislq interesno e no ne se se6tam :? ,
minavala sum s kolata na 4erveno, ne mi napisaha akt slava bogu a bqh i bes kolan :) ,
ako se setq za o6te ne6to 6te dobavq :D

rosskata
11-09-2005, 22:30
миииии да речем, че системно нарушавам разни закони...

имам няколко акта, една административна санкция, един тикет за 125$ и още много знайни и незнайни случаи, когато не съм бил хващан...

за случки не си признавам...

Споко бе. Тука ченгета няма(надявам се).

Ами аз нямам много съприкосновения с полицията... освен че са идвали да озаптяват купони вкъщи около 150 пъти :lol: и са ме изкарвали за ушите от дискотеки ( точно след случая с Индиго мноо бяха затегнали положението, пък аз бяй на 14-15 и без лична карта). Иначе нарушавах доста правила, главно в даскало, можеби ВСИЧКИ правила в бившето ми вече даскало, включително изгорихме веднъж дневника...
Купувала съм трева(тва си билло престъпление ве) :lol:

И съм крала доста пъти- дреболии най- вече от супермаркети и магазинчета... Най- често само за шоуто- ябълки, банани, шоколадчета и цигари. Веднъж с една аверка си свихме по една книга от една книжарница... В едно магазинче до даскало редовно си крадвах по 2-3-5 лева, щото продавачката никога я нямаше, все се завираше в скалда, а стотинките в една кутия бяха на щанда... :lol: В общи линии доста правила съм нарушавала, но нищо кой знае колко сериозно...
За сметка на това съм имала познати "биячи- лична охрана- абе баш биячи си бяха" и съм ставала неволен свидетел на ... хм... Не особено леки нарушения... :roll:

п.с А,да, и съм трошила стъкла и пукала гуми на автомобили като бях 1-2 клас.Веселба беше, но веднъж за малко да ни хванат...
И ако това се смята- работила съм без договор две лета... на касов апарат също... И ме хванаха данъчните, акотове, глупости... :roll:

IdontGiveaFuck
11-09-2005, 22:42
Пресичате ли на зелено? -Почти никога!Тръгна ли да
пресичам на зелено все някоя кола ще се опита да ме
сгази. :lol:
Пушите ли в кенефа на даскалото? -Случвало се е многократно...
Относно кражбите -никога не съм крала нищо и нямам такова намерение!
Било то от супермаркет,книжарница,или някъв друг магазин!

Имала съм проблеми с полицията зарди тъпите контрольори!не съм имала билетче... :?
Писали са ми акотове /разбира се не си казвам истинското име де :D / ,зарди купони,и веднъж с една
приятелка метнахме яйце по полицейска кола... :roll:
И за смущаване на обществения ред :shock:
Няква бабичка викна полиция щото сме и пречили.Само ни изгониха и тва беше...

rosskata
11-09-2005, 22:46
в САЩ употреба на алкохол без да имам право, на непозволени места, нарушаване на обществени ред- всичко това системно, купуване и употреба на разни неща, сбиване, нямане на документи, управляване на автомобил без документи, извършване на мн нарушения с него... и разни други леки нарушения (не може да се седи на плажа след 22 часа... wtf?)



Малеее, аз в щатие немоа да оцелея при такива условия... :shock: Доколкото знам там могат да те арестуват за нарушаване на обществения ред ако се съблечеш на плажа без горница(за жени) ... И за сякви подобни дреболии... Пък ако не ДАй си боже пиеш алкохол преди 21, направо си престъпник :shock:
:arrow: Няма да ходя там преди 21.

п.с Засега май ти водиш в класацията... :lol:

XtazZy
11-09-2005, 22:57
:arrow: Пия
:arrow: Пуша
:arrow: Не ходя на училище
:arrow: Не уча
:arrow: Не уважавасм особено много баща си
:arrow: Пиила съм трева
:arrow: Режа се
:arrow: Горя се
:arrow: Мазохистка съм...

И т.н.
Според едно тестче съм за 7мия кръг на ада :twisted:

rosskata
11-09-2005, 22:59
Според едно тестче съм за 7мия кръг на ада :twisted:

Според същото аз съм за осмия :twisted: (опа, много сори за офтопик-а)

explotedteen,олеле, аз мислех да ходя на бригада в Щатите... Може и в затвора да я прекарам... :lol:

lina15
11-10-2005, 09:49
xaxaxaxa da uvajavam zakonite-ne!!!tva ne e za mene,pu6a marijuana,ami i na po silno sum...Piq.taka4e voub6te ne mi puka ot tupite kuki(ba6tami e takuv)ujas!znam kak da se opravqm s tqh

Sinister_Doll
11-10-2005, 09:52
Според едно тестче съм за 7мия кръг на ада :twisted:

Според същото аз съм за осмия :twisted: (опа, много сори за офтопик-а)

I az taka :twisted:

Ina4e po temata.... "Ne sum bila az! Nikoy ne me vidq! Ni6to ne mogat da dokajat!!!" (:

zElEnA^mAsLiNkA
11-10-2005, 09:52
YyYy ...
Mi mislq ,4e gi spazvam ama dea znam :P Ne sym se zamislqla za sq :P

GLeZoRanA
11-10-2005, 11:21
еми понякога ги заобикалям "леко леко" ама напоследък взе да става доста честичко ... определено не съм от добрите деца :D

11-10-2005, 12:07
Единстените ми нарушения са:
Кражба на няколко компютъра + принтер от едно училище. Не ме хванаха :)
Когато бях на 14, на няколко пъти са ме прибирали от pc клубове, вечерта.

Не се гордея с първото, но поне компютрите бяха смотани, а и затегнаха охраната :lol:
Иначе даваха за нас по новините :lol:

Мнението ми е, че законите трябва да се спазват!
Точно от неспазване на закони сме стигнали до това положение в нашата китна държава.

х
11-10-2005, 13:59
na 17 s1m, a ve4e mi e pisnalo ot klubove i diskoteki, piq, pu6a, 4esto krada razni ne6ta,a s police samo 2 p1ti s1m imala problemi, izkl kuponite!!!
p1rviq p1t me vzeha za magistralna feq 6tot hodeh po ulicata a ne po trotoara s k1sa pola i tok4eta
2 pat 6tot 6tqh da sma4kam ot boi edna prodava4ka na abtobusni karti...spasiha q... :(

ako pomislq malko 6te se setq o6te dosta raboti... :oops:

Breakaway``
11-10-2005, 15:17
:arrow: Пиила съм трева

:shock:
Пила си трева :shock: Уау! :lol:
Аз редовно си заобикалям правилата, ама никой не знае 8)

korn___
11-10-2005, 15:57
:arrow: Пиила съм трева

:shock:
Пила си трева :shock: Уау! :lol:
Аз редовно си заобикалям правилата, ама никой не знае 8)

emi da moje da se vari 4ai ot treva ako ne znae6 :twisted:

ina4e as ... nikoga ne sum karal po pravilata :lol: dori kat bqh o6te malko dete ... :twisted: as sum 4ado na haosa :twisted:

Swinkenhoffer
11-10-2005, 19:29
аз пък нямам кой знае какви постижения ...
крала съм - пари, лакове, запалки, герданчета.
влизала съм в чужда собственост без разрешение + нанасянето на материални щети по въпросната собственост.
била съм (за първи и единствен път до момента) едно момиче.
пушила съм 2-3 пъти трева.
прекарвала съм известно време в районното, но аз нямах пръст в това.

LP_girl_14
11-10-2005, 19:48
Пресичате ли на зелено?
:arrow: НИКОГА!Когато светофарът е на зелено стоя неподвижна.Реагирам само на червена светлина!
8) Пушите ли в кенефа на даскалото?
:arrow:ми...не.Имаме много гадни тоалетни и като вляза вътре ме облива една "приятна"миризма и ми се отвращава всичко :x
Крали ли сте някога нещо??
:arrow: дам,веднъж карах кола и открих че не правя разлика между педала за спирачките и за газта
Разбивали ли сте носа на някого???
:arrow: засега не,ама не ми липсва
желание :twisted:
А къде бяхте на 28 септември 1998???
:arrow:сигурно съм си била във нас,пиела съм топло мляко и съм си писала домашните,защото си спомням че във втори клас бях отличничка :lol:

teenkopele
11-10-2005, 20:03
Системно нарушавам закони! :lol:

Има няко,които са много тъпи, иначе по-сериозните ги спазвам...примерно винаги си хвърлям боклука в кошчето...ВИНАГИ! :lol:

11-10-2005, 21:28
Преди месец (като осъзнах колко дебилни са 70% от човечеството (не съм сигурен за процента но със сигурност не е по-малко) реших да живея за идеята:
"ДА НАПРАВИМ ЕДИН ПО-ЛОШ СВЯТ!"

P.S- exploitedteen, ти направо ме учуди... Недоумявам как може да си толкова интелигентен (съдя по постовете ти) и същевремненно такъв хулиган, какъвто се описваш?? Винаги съм смятал скинари, пънкари и всякакви долнопробни gang-ове за комплексирани малоумници, но тук срещам значително противоречие.. Има две обяснения- или лъжеш за личността си като цяло или...другото ти ще го дадеш :)

11-11-2005, 08:54
Аз ПИША ЗАКОНИТЕ!...АЗ СЪМ ЗАКОНА! Мухаха, подчинете ми се...
Тази реплика е открадната от мен (Юри)! Протестирам !
Иначе това е отговорът !
П.П. Ей тифани що го изтри ? Кво ми се прайш на велика ? Постът е по-темата !

FairyNymph
11-11-2005, 10:13
ми не престъпвам много законите а тва за сфетофара е малко тъпо то може да е червено ама на улицата да няма и една кола.Що да чакаш като можеш да минеш? 8)
не пуша,пия рядко общо взето съмд обро момиче само че много ми се иска и аз да пия трева сигурно ще е яко :D

He3HauKa
11-11-2005, 10:18
ami... hodila sam napushena na daskalu napivala sam se kato svinq :lol: milqrd pyti kato izlqza vecher ma zanimavat kuki au ...bqgam ot daskalo ibaam sa s daskalite :twisted: :twisted: :twisted: Ama sq sa poopraih malku :P

11-11-2005, 13:45
А лошото е, че тука си мислите за голямо геройство нарушаването на закона, повярвайте ми - така не се издигате, а падате в очите на другите! Да престъпиш закона не те отличава с нещо добро, а показва само глупостта ти.

rosskata
11-11-2005, 16:55
А лошото е, че тука си мислите за голямо геройство нарушаването на закона, повярвайте ми - така не се издигате, а падате в очите на другите! Да престъпиш закона не те отличава с нещо добро, а показва само глупостта ти.

:? Сигурно си прав, и все пак не виждам какво лошо има да си говорим за това... Пък и да виждаш тука някъде описано кой знае какво нарушение??? Имам предвид- пушенето на трева и ходенето по дискотеки (ако си под 18 ) са уж престъпления, ама въоще никой не ги смята за такива- едва ли някой смята подобни неща за "Голяма гордост" :arrow: просто са си част от ежедневието...



ibaam sa s daskalite
Само че това не е нарушаване на закона, а израз на изключително ниска култура... Ибаала са с даскалите, браво,браво... Сигурно и с майка си се ибааш :x




Аз ПИША ЗАКОНИТЕ!...АЗ СЪМ ЗАКОНА! Мухаха, подчинете ми се...

Тази реплика е открадната от мен (Юри)! Протестирам !

Мили ми Юри, да те копират си е направо ласкателство. Защо се правят ментета на най- известните марки, а не на боклуците,а? Така че не мрънкай толкова...

Neko_Dream
11-11-2005, 17:17
Аз попринцип винаги гледам да спазвам законите. НО и знам как да ги нарушавам, без да може и копче да ми каже. Винаги мога да направя така, че другият да е виновен или култовият израз "Не бях аз, нищо не можете да докажете!"
технически по закон, съм съучаствал в 2 или 3 убийства, даже едното може да се води и непредумишлено... демек да ме вкарат в затвора за поне ам... до живот, защото бях на 18 тогава... деа, колко е тъпо да си пълнолетен... много по-трудно се избягва от закона. А за пушене или пиене, не го практикувам та няма в какво да ме обвинявате. Кражби също не практикувам. Сексуален тормоз най-малко. Бе, като се замисля съм много добро ангелче ^^

Dobrina
11-11-2005, 18:41
технически по закон, съм съучаствал в 2 или 3 убийства, даже едното може да се води и непредумишлено... демек да ме вкарат в затвора за поне ам... до живот,

Според мен "непредумишлено" означава, че не си имал намерението да извършиш престъплението - тоест станало е случайно, по някакво стечение на обстоятелствата. В такъв случай наказанието би трябвало да е доста по-меко

Neko_Dream
11-11-2005, 19:07
е точно, както виждаш си пиша във форум, ходя на даскало, живея си живота :lol:
А иначе случая беше малко по-сложен и затова... но не ми се говори за това. Миналото си е минало. Аз съм си бил невинен до доказване на противното...

MaD_CaT*
11-11-2005, 20:43
:shock: :shock: :shock:
naughty,naughty girls & boys :twisted: :!:
аз пък съм си ангелче...играя си по правилата..не винаги съм съгласна с някои норми..но ги изпълнявам въпреки това... :roll: Нали за това са законите,да се изпълняват!?Не са ми навредили кой знае коко,че да ги нарушавам!

xandria
11-11-2005, 21:51
Mi zakonite sa suzdadeni za da se nary6avat taka 4e... :twisted:

Bor4e Kamenoski
11-12-2005, 16:10
Спирали са ме веднъж куките за превишена скорост (10 km/h над позволеното), но като цяло съм добро дете.

pain
11-12-2005, 17:37
ne priznavam..

teenkopele
11-12-2005, 22:59
Системно нарушавам закони! :lol:

Има няко,които са много тъпи, иначе по-сериозните ги спазвам...примерно винаги си хвърлям боклука в кошчето...ВИНАГИ! :lol:


това не е закон, а възпитание...
който си хвърля боклука на земята и т.н. е просто пещерняк и т.н. (да не се впускам в подробности)

хахахахаххахх :lol: 8)
За това преди няколко години( 2-3 ) един френд си хвърли опаковката на сандвича на някаква зелена площ ( в някакъв парк) после земи тая глоба... :shock:
Има го като закон, но е малко известен и почти никой не го спазва.

teenkopele
11-12-2005, 23:25
Не съм разбрал...сега кат' го прочетох пак верно имаш това предвид! :wink:

Според мен, такъв закон е създаден, за да се наложи навика на хората да си хвърлят боклука в кошчето, ама никакъв ефект няма...или поне аз не го виждам. :?

11-13-2005, 03:28
exploitedteen, благодаря ти за изчерпателния отговор. Виждам донякъде логика в думите ти и те разбирам. И аз вече не мога да понасям почти всички хора, и както преди се се стремях да съм примерен и blah-blah вече се обявих срещу всички малоумни хора без значение от раса пол, възраст и т.н. Такива дебилни същества не биха могли да измислят по-добра система, закони или каквото и да било. Но определено не мисля че използването на първична сила е начинът за постигане на целите, поне аз не прибягвам до нея.

Ескада
11-13-2005, 14:01
Нарушавам ест.Нос съм чупила два пъти на един тъпанар,а в даскалото редовно нарушенияааааа! :D

Gabka_f^
11-14-2005, 21:33
ми законите които нарушавам за мен специално са супер глупаво написани и безмислени-да зелени са!не смятам че преча на някои освен на себе си:)таи 4е не смятам че нарушавам някаф тъп закон