PDA

View Full Version : Сексът при тийновете е въпрос на имидж



lina15
11-10-2005, 08:57
Сексът при тийновете е въпрос на имидж

tva mi e vuprosa

Murderdoll
11-10-2005, 09:17
донякъде...въпрос на имидж е според мен
при някои тъпи момчета(мъже) дето си мислят
че като са ебали са голямата работа...и при
13-14 годишните момиченца да се хвалят на
приятелките си..после пораствет..

11-10-2005, 09:21
донякъде...въпрос на имидж е според мен
при някои тъпи момчета(мъже) дето си мислят
че като са ебали са голямата работа...и при
13-14 годишните момиченца да се хвалят на
приятелките си..после пораствет..
Mi ne e samo vapros da se pohvalqt,i kakvo mnenie dava6?!:"13-14 годишните момиченца да се хвалят"
Ti da ne bi da si po-golqma kaka ot tqh!Sigurno si samo na 15 i ti si se ebala na tazi vazrast!

dido_en
11-10-2005, 09:25
Mai az ne razbiram dobre kakvo tochno imate prediv. Za men imidjut e neshto po-iavno. Neshto koeto se vijda. A ne sum vidial do sega momiche s tabelka "ne sum devstvena". Vse pak...da moje bi. Kogato go kajesh v kompaniiata v koiato si shte te priemat po drug nachin taka che...doniakude de viarno

Murderdoll
11-10-2005, 09:31
донякъде...въпрос на имидж е според мен
при някои тъпи момчета(мъже) дето си мислят
че като са ебали са голямата работа...и при
13-14 годишните момиченца да се хвалят на
приятелките си..после пораствет..
Mi ne e samo vapros da se pohvalqt,i kakvo mnenie dava6?!:"13-14 годишните момиченца да се хвалят"
Ti da ne bi da si po-golqma kaka ot tqh!Sigurno si samo na 15 i ti si se ebala na tazi vazrast!
ей пич моя първи път беше на 15
ама и на 12 да е бил със сигурност да
не съм седнала после с 5-6 приятелки
на кафе да им се хваля как са ме ебали...
което е доста често срещана практика при
днешните пуберки :roll:

11-10-2005, 09:41
донякъде...въпрос на имидж е според мен
при някои тъпи момчета(мъже) дето си мислят
че като са ебали са голямата работа...и при
13-14 годишните момиченца да се хвалят на
приятелките си..после пораствет..
Mi ne e samo vapros da se pohvalqt,i kakvo mnenie dava6?!:"13-14 годишните момиченца да се хвалят"
Ti da ne bi da si po-golqma kaka ot tqh!Sigurno si samo na 15 i ti si se ebala na tazi vazrast!
ей пич моя първи път беше на 15
ама и на 12 да е бил със сигурност да
не съм седнала после с 5-6 приятелки
на кафе да им се хваля как са ме ебали...
което е доста често срещана практика при
днешните пуберки :roll:
Mi posledno da ti kaja:Ti su6to si ostava6 PUBERKA,no i taka ili ina4e ne e zaduljitelno da si kato drugite!SORRY ako e imalo obiden podtekst v drugite mi misli!

11-10-2005, 10:04
ne mislia 4e sexa i imidja imat nesto obsto..naprotiv

rosskata
11-10-2005, 10:46
Аре ве, нямали нищо общо... За мен наистина нямат, обаче да погледнем реално---

Погледнете жвсички теми за "Курви" и прочие... Едно 90% смятат, че когато жената прави много секс , е курва... И не само тийновете, много по- големи хора също. Тука връзката между секс и имидж е очевадна, дори жената да не се хвали наляво- надясно, пак и се лепи етикет.(Мога да дам примери от личен характер, ако не ми вярвате)
Много тийнове смятат също, че когато ено момиче/момче е девствено на 18-19 години, то е по- срамежливо и затворено. Тук връзка също има.
А за "ебачите" няма да говорим. 100% всеки от вас познава някой с подобна слава...

Така че връзка има, и не е нужно някой да си я прави нарочно... Просто е така и толкова- голяма част от обществото ни го вижда така ( Което пак показва колко сме забити и консервативни)(което пък адски много ме дразни)

^Blo0Dy^R0s3^
11-10-2005, 11:09
В известна степен си е точно въпрос на имидж макар че си зависи от човека...

lainagovna
11-10-2005, 17:51
В известна степен си е точно въпрос на имидж макар че си зависи от човека...

съгласен

DeSiTo0o
11-10-2005, 18:20
Ami spored men verno nqkoi momi4eta i mom4eta v dne6no vreme se mislqt za golqmata rabota 4e sa se ebali...
Imam edni fr,koito sa se ebali i se mislqt za ne6to pove4e ot drugite,a su6to taka poznavam takiva hora,kudeto mislqt 4e tova ne e za guzariq,a si e mn li4no... :roll:

sladur4eto_dani
11-10-2005, 18:31
Dobre de...tova dali si se ebala/ili si ebal kakvo znachenie ima?Po kakav nachin te promenq?Trqbv li da te promenq?I po-tochno zashto povecheto sled 1viq si polov kontakt se naduvt kato vashki i vseki moment shte se spukat?Che da ne sa samo te ebali?Tova e moeto mnenie i se radvam,che ste zasegnali tazi tema,zashtoto ot moq kls lichno im hora,koito se proebaha i smochustvieto im stigna do nebeto...

SaD-MaN
11-10-2005, 18:36
estestveno e 4e 90 % ot slu4aite e za imidj i si e predelno qsno sa6tot e kato pu6at na po 10-11 godini ili piqt. Si4ko e ot stremejda da prili4at na golemite i da sa kato tqh tva e istinata i tva 6e si bade

Velvet
11-10-2005, 20:58
Seksa e vapros na prestij, a 4ikiqta na udovolstvie.

LaBanDa
11-14-2005, 18:10
i a ztaka smqtam

lina15
11-15-2005, 08:12
az mislq 4e ne e vupros na imij(no kakvo i az govorq)
nqkoi se fukat s tva drugi ne,individualno
da ama pitah tozi vupros za6toto trqbva da za6titavam temata sexut e vupros na imij(takava mi q izbraha(makar 4e az iskah drugata))i 6te q zar6titavam s nqkuv druk ot drugo dasaklo.I iskam da pobeda
i za tva iskah vie da mi pomognete :lol: :lol: :lol:

amaliq
11-15-2005, 09:24
zavisi ot 4oveka!vseki go razbira razli4no!makar 4e vazrastta igrae mnogo golqma rolq!ot 13 do daje i 18 nqkoi e vapros na imidj!togava na pove4eto im e da se vidqt vednaga sas priqtel4etata i vednaga!pri mom4etata e po edin na4in pri momi4etata po drug!no samo kato se setq 4e ima hora koito gi e sram da kajat 4e sa devstveni smqtaite z akvo stava vapros!

lainagovna
11-15-2005, 10:18
az mislq 4e ne e vupros na imij(no kakvo i az govorq)
nqkoi se fukat s tva drugi ne,individualno
da ama pitah tozi vupros za6toto trqbva da za6titavam temata sexut e vupros na imij(takava mi q izbraha(makar 4e az iskah drugata))i 6te q zar6titavam s nqkuv druk ot drugo dasaklo.I iskam da pobeda
i za tva iskah vie da mi pomognete :lol: :lol: :lol:

вече мога да си преставя как двамата защитавате темата

worthy
11-15-2005, 11:18
mi donqkade e taka,no zavisi mnogo ot 4oveka

pobeditelkata
11-15-2005, 11:24
tochno taka e ...... v dneshno vreme vseki - dori i edna chast ot momchetata ot tozi forum kazvat - na 16 godini veche niamash prichina da ne pravish sex - ako ne pravish sex ti se sazdava slavata na sduhaniachka i pr, ako pravish puk na kurva ... sreden variant niama ... stranno e no v dneshno vreme taka se podrazbira

[dataworm]
02-22-2006, 17:21
Тази тема си е копи + пейст.
Кажи ми чесно каква ти е целта. :wink:

SEXtreme
02-22-2006, 17:26
ХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХ А....да се посмееш хубаво! Днешните "тийнове" са толкова яко раздрусани от пубера, че горките не знаят нито как се прави истински имидж, нито какво значи да си гъзар. Сичките пуберчета си мислят, че като си пъхнат дънките в ботушките, като се надуят кат балони и заразправят с колко човека са спали, са голяма работа - Е, НЕ СТЕ! Секса и имиджа НЕ БИ ТРЯБВАЛО да вървят ръка за ръка, но за съжаление е точно така... ](*,) ](*,)

[dataworm]
02-22-2006, 17:28
SEXtreme, ти от каква позиция говориш?
Нима не си тийнейджърка като всички други?

malchoto_f
02-22-2006, 17:38
spored men e tapo da se paradira sas sexa!!!! tva kato pravi6 ne6to si go znai za sebe si a ne da go govori6 na lqvo i dqsno. tova e!!!

SEXtreme
02-22-2006, 17:38
]SEXtreme, ти от каква позиция говориш?
Нима не си тийнейджърка като всички други?

Аз съм във тази възраст, но като казвам "тийнейджъри" се обръщам към всички останали празноглави бебета, разтърсени от хормони :D

02-22-2006, 17:44
auu sextreme, ti sigurno ne si puhash dunkite v botushkite :-D
ili ti gi puhash, oba4e si ISTINSKA GUZARKA, za razlika ot drugite :lol:

da eba i 15 godishnata poziorka, kvo li nqma da napishesh samo i samo da se izdignesh v o4ite na drugite :mrgreen:

sh3_1s_7h3_0n3
02-22-2006, 18:57
Spored men si e to4no vypros na imidj. Zashto ina4e mom4eta ili momi4eta [nai-ve4e] shte se komplexirat ot tova 4e na po 17-18god [primerno] sa devstveni. Ako ne si pravil/a sex si typ/a i zadrusten/a. 'Kak e vyzmojno na tolkova god oshte da ne si se e.al/a'. Sexyt ne e za gordost i paradirane [za kakvoto go imat pove4eto] a norm sledstvie ot edna vryzka ili prosto 4isto fizi4esko udovolstvie. No za mnogo tova e na4in za izgrajdaneto na imidj...uvi.. ](*,)

kato si na 12 i kato te porqt otvsqkyde mnogo li si porastnal?.... ](*,)

sexy_macka
02-22-2006, 19:00
Emi do nqkude smqtam che e taka...no zavisi mn i ot choveka...

The DooM
02-26-2006, 11:11
mn qsno 4e za

nikitooo
02-26-2006, 11:46
Protiw!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
02-26-2006, 11:53
Сексът при тийновете е въпрос на имидж

tva mi e vuprosa

az pyk ne mislq 4e kato si spal s nqkoi stavash velik . pak tfa da se fukash 4e si spal s nqkoi spored men e mn typa rabota :? tfa sa si super lichni raboti i ako go praish go praish za da ti haresa ne da se fukash naleo i nadesno [-( [-X :-s

Софи
02-27-2006, 11:43
Ами и аз съм на мнение, че сексът в днешно време се счита за нещо, с което да можеш да се изфукаш пред приятелките си, което е направо смешно!
Това ме навежда на мисълта за една госпожичка от форума, която иска да прави секс само, за да не изостане от приятелките си. :twisted:
Просто е адски тъпо! Ти заради кого ще го правиш?! Заради приятелите/приятелките си или заради себе си и човека когото обичаш? Разбира се, ако чакаш рицаря на бял кон ще те сметнат за задръстена. А пък и ако въпроса е да се разгласява на целия свят, че си спал/а с едикой си... ами, че ти съвсем спокойно можеш да излъжеш!
Има ги всякакви... една от моя клас толкова се беше комплексирала от факта, че на 16 години е девстена, че накрая си легна с първия тъпак, само и само, за да "не изостава".
А пък какви работи ни разказваше после... малей... смях в залата.
"Аз само лежах и гледах тавана..." ](*,)
То бива бива тъпанарщина, ама чак пък толкова. :evil:
Секса е нещо много интимно между двама души. :oops:
Знак за тяхната любов и не бива да се превръща в достояние на цял Свят. :smt018

02-27-2006, 13:11
хайде сега! всяко 1 момиче с ръка на сърце да ми каже че ще се чука с някое момче което е "задръстено"(както се изразява днешната нерентабилна младеж)... момчето е секси ... хигиената му е добра... но играе много игри и е с очила...

ТИ БИ ЛИ СЕ ЧАКАЛА С НЕГО?

HeDa
02-27-2006, 14:36
хайде сега! всяко 1 момиче с ръка на сърце да ми каже че ще се чука с някое момче което е "задръстено"(както се изразява днешната нерентабилна младеж)... момчето е секси ... хигиената му е добра... но играе много игри и е с очила...

ТИ БИ ЛИ СЕ ЧАКАЛА С НЕГО?
Mi da taka si e...Pove4eto momi4eta biha predpo4eli da pravqt sex s nqkoi po opiten takuv , koito se slavi s tova , 4e e 4ukal mnogo momi4eta i t.n.t i mojebi i te biha iskali da sa mu v spisaka...4esnko kazano kato mi se prai sex i nqmam priqtel hva6tam nqkoi deto mi e stanal simpati4en i ...znaete kvo sledva :-#

air_J
02-27-2006, 14:55
хайде сега! всяко 1 момиче с ръка на сърце да ми каже че ще се чука с някое момче което е "задръстено"(както се изразява днешната нерентабилна младеж)... момчето е секси ... хигиената му е добра... но играе много игри и е с очила...

ТИ БИ ЛИ СЕ ЧАКАЛА С НЕГО?
Mi da taka si e...Pove4eto momi4eta biha predpo4eli da pravqt sex s nqkoi po opiten takuv , koito se slavi s tova , 4e e 4ukal mnogo momi4eta i t.n.t i mojebi i te biha iskali da sa mu v spisaka...4esnko kazano kato mi se prai sex i nqmam priqtel hva6tam nqkoi deto mi e stanal simpati4en i ...znaete kvo sledva :-#
По-голямата част от пишещите по темата (включително авторката) не бяхте ли на по 12-13-14-15 години? Точно за вас е темата, вие сте тези тийнове, ако не сте разбрали, де! А колежката Неда, ако не ме лъже паметта е на 13-14, така че някой ще ми каже ли след като прочете мнението й разбра ли за какво говорим? :smt017

CuST0M1z3
02-27-2006, 15:01
az do kolkoto znam teenove ni nari4at sled 15-16 god a takiva pikli na po 12-13 ne sa teenove a sa si de4ica ako 6tat i sas 100 4oveka da se ebyt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!