PDA

View Full Version : Какво "казват" неговите целувки



11-10-2005, 10:24
Дали той иска само да се позабавлява или се стреми към трайна връзка? Можете да разберете това по начина, по който ви целува. Психологът Конрад Шпрай разграничава следните видове техники на целуване...
Влажни целувки - Той е наистина много страстен, ала не питае дълбоки чувства. Внимавайте! Верността не е главното му качество. Той обича да целува всяка, която му падне.
Сухи целувки - Те са характерни за трезвия и сериозния. Но него не го бива за истинска емоционална връзка.
Проникващи целувки - Ако той настоятелно прониква в устата ви с език, значи сте попаднала на мъж, който обича да властва. Склонен е към егоизъм, а и в любовта обича да определя какво да се прави.
Бесни игри с език - Ако се развихри с езика си из устата ви, трябва да знаете, че си имате работа с много страстна личност. Той определено умее да прави това, което желае, включително и да се люби страстно. За него истината е само в здравото обвързване.
Целувки по челото - Те издават закрилника. Той се стреми да ви дари сигурност. А в същото време се старае да ви покаже, че той е водещият в двойката.
Целувки по шията - Те подсказват, че партньорът ви е човек, който потиска страстите си. Той желае нещо повече от вас, ала проявява сдържаност, защото най-вероятно е срамежлив. И знайте, че в него е притаен един истински вулкан.
Целувки по бузата - Внимавайте, той не иска нищо друго, само да проникне директно в мозъка ви. Той е романтик, опитващ се да въздейства не толкова на физическата ви чувствителност, колкото на емоционалната. Тези целувки разкриват стремеж към духовна близост и хармония.
Гризане на ухото - Той е голям любител на разточителните ласки.За него еротиката и сексът са от огромно значение.
Целувки по вътрешната част на дланта - Ако ви се е случвало партньорът ви да ви целува уж ненадейно по вътрешната част на дланта, навярно си имате работа с несериозен човек. Не вярвайте напълно на обещанията, които ви дава, и бъдете нащрек към обкръжението му. Знайте, че той не е любител на сериозните връзки, чувства и любов.

Diva^i^krasiva
11-10-2005, 11:50
Mersi za infoto.Mnogo e interesno :)

KiSs_TeeN
11-10-2005, 12:17
mersi loveza NEO mnogo dobra informacia :P

SneJna_
11-10-2005, 13:09
mnogo e vqrno moga da kaja az :)

>@>>>@<
11-10-2005, 15:42
Хмм, тва са си чисти измишльотини. Мен например ме целуват на всякъде....какво ще рече това...че пича има множествено раздвоение на личността..мани го Конрад Шпрай ко приказва...:)
Поне според мен де, това не е вярно

sladur4eto_dani
11-10-2005, 17:41
Целувки по бузата - Внимавайте, той не иска нищо друго, само да проникне директно в мозъка ви. Той е романтик, опитващ се да въздейства не толкова на физическата ви чувствителност, колкото на емоционалната. Тези целувки разкриват стремеж към духовна близост и хармония.
Tova e mnogo v vqrno :) kakto i nqkoi drugi neshta :)

11-11-2005, 09:45
vinagi moje da pokajech s zeluvkite na partniorkata si...kak i kakvo 4uvstvach v nastoiastia moment kam neia)))

Foxi_v6
11-11-2005, 11:59
ox takiva mi ti testove za celuvki ili kakvo pravi po vreme na parva sreshta ili kakvo govori i neshto ot sorta postoqnno gi ima po vestnci i spisaniq..ama tenks

17m
11-13-2005, 08:04
ами тва е баси тъпото...аз целувам мойта приятелка навсякъде без там дланите...Е къв съм :shock: :shock: тва са глупости :wink:

tedo_davis
11-13-2005, 08:10
znam go t'va mi beshe edna ot temite v "teenager love" :twisted:

kireto__
11-13-2005, 08:16
as q hapq po anusa

LaBanDa
11-14-2005, 18:00
zabawno, polezno, interesno ! :)

mil4eto_
11-15-2005, 13:22
Хмм, тва са си чисти измишльотини. Мен например ме целуват на всякъде....какво ще рече това...че пича има множествено раздвоение на личността..мани го Конрад Шпрай ко приказва...:)
Поне според мен де, това не е вярно
хаха абсолютно :lol:
но все пак най-често при нас преобладават тези:
Бесни игри с език - Ако се развихри с езика си из устата ви, трябва да знаете, че си имате работа с много страстна личност. Той определено умее да прави това, което желае, включително и да се люби страстно. За него истината е само в здравото обвързване


Гризане на ухото - Той е голям любител на разточителните ласки.За него еротиката и сексът са от огромно значение.

може и да има нещо вярно.. :roll: