PDA

View Full Version : Връзка за една нощ?!



11-10-2005, 10:26
онякога се случва - може би и на вас ви се е случвало - запознанство, секс и толкова. За мъжете това е лесно. Дори за някои - правило. За нас, жените - като че е повече от обидно.
Сексът е нещо сериозно. Към него следва да се подхожда с отговорност. Той има последствия - нежелано забременяване, болести, да не говорим за психическите проблеми, които също възникват ...
Затова е добре да познавате партньора си. Счита се, че едноседмично познанство е малко за това, но решението е ваше. Добре е да знаете неговото становище за интимните отношения между хората по принцип и дали споделя възгледите ви.
Ако за вас сексът е нещо специално - за да го разбере и партньорът ви поговорете с него за това. Бъдете сигурна какво точно искате и какво иска той.
За да си създадете комфорт заедно изберете подходящо място и време. Създайте уютна обстановка. Не оставяйте много неща на случайността. Така и двамата ще се чувствате добре и ще запазите спомени и връзката си дълго.
Ако все пак ви се случи да имате връзка от една нощ, при която вие желаете още този човек, а той повече не се обажда - по-добре не се травмирайте, забравете го и се огледайте - светът е пълен с хубави мъже!

Noolgold
11-10-2005, 10:33
И какъв беше смисълът на тази тема? :?

11-10-2005, 10:35
ami SKAPA...predi da popitach....4eti vnimatelno)))) :P

rosskata
11-10-2005, 10:38
Ами ако за жените секса за 1 нощ е нещо обидно и нежелано... Значи аз съм мъж! Много добре знам кога е за вечерта и кога е за нещо повече.
Плюс това как по дяволите може някоя тъпа жена да очаква сериозна връзка, ако се буфне веднага в леглото с него? :?: Напълно естествено тогава е мъжът да предположи, че и нейните намерения са краткотрайни...

11-10-2005, 10:40
da taka e....ako ia vakrash lesno v legloto si,niakka si sled kato otmine euforiata po parvoto iz4ukvane i si kazvach...abe lesno beche...))))
A prinas majete LESNOTO e sinonim na neseriozno....sex..no ne i vrazka!!!

rosskata
11-10-2005, 10:48
da taka e....ako ia vakrash lesno v legloto si,niakka si sled kato otmine euforiata po parvoto iz4ukvane i si kazvach...abe lesno beche...))))
A prinas majete LESNOTO e sinonim na neseriozno....sex..no ne i vrazka!!!

Добре че за нас не е така, щото тогава никоя жена нямаше да има интерес към мъжета... Те са просто толкова лесни...

11-10-2005, 10:51
moje bi si prava...no vsi4ko e strogo individualno i pri dvata pola)))

11-11-2005, 09:34
AZ iskah tuk s taia tema da predizvikam ne tolkova diskusia otnosno DA ili NE sexa za edna nost,kolkoto da razbera i da vi nakaram da se zamislite imate li nujda ot podobna trapka.....AMA ZA SAJALENIE....DOTUK PONE NE SE POLU4AVA DISKUSIATA :roll:

Frogy
11-12-2005, 20:40
За да си създадете комфорт заедно изберете подходящо място и време. Създайте уютна обстановка. Не оставяйте много неща на случайността. Така и двамата ще се чувствате добре и ще запазите спомени и връзката си дълго. Както се казва в един тийн филм "това е просто секс, а не изстрелване на совалка." Всичките ми връзки са били за по една нощ, но това си е мой проблем. Имам страх от обвързване. Мисля, че ако се ползват предпазни мерки няма нищо лошо в спортния секс.

11-12-2005, 20:46
И какъв беше смисълът на тази тема? :?
Ami nqma kato povecheto temi na toa potrebitel :evil:

11-14-2005, 08:25
Niakakvi samozvani GOSTI...deto gi marzi dori da se registrirat,ili moje bi gi e sram ot tiah si....TRABIAT NALIAVO I NADISASNO V TOIA FORUM...4E MOITE TEMI BILI BEZMISLENI....!!!!
STRANNA RABOTA...kade li sa TEHNITE TEMI...
AKO NIAKOI HORA V TOIA FORUM NE MOJE DA PICHAT,IMAT PROBLEMI S KOMUNIKAZIATA ILI NIAMAT MNENIE PO ELEMENTARNI TEEN-PROBLEMI...PROBLEMA MAI NE E MOI NALI...

mil4eto_
11-15-2005, 12:40
не мисл че жените които имат връзки за една нощ са курви или пачаври.курва за мен е жена която спи с всики мъж независимо дали му се кефи или не.
я иначе по темата-аз лично съм нямало връзки само за една нощ но не виждам нищо лошо в тях самоче трябват да се вземат некфи предпазни средства. 8)