PDA

View Full Version : Връзка за една нощ?!-KOMENTARI.............



11-10-2005, 10:30
Ta sigurno tova e edin ot nai 4esto zadavanite vaprosi...sex za edna ve4er)))))Pitame se 4esti4ko,dali da ne TRESNEM gadjeto ot diskotekata,ili sau4eni4kata s golenite cici,a zasto ne i u4itelkata po frenski,koiato e dosta zapazena..)))))
Ta rechih da podhvana temata...
Ste e interesno da 4uem koi kakvo misli i da posporim otnosno razli4nite mnenia...i taka...Връзка за една нощ?!....DA....ili...NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chiana
11-10-2005, 10:47
Да това е една от най-често задаваните теми... Но все пак ще си кажа мнението. Определено не съм привърженичка на такъв вид секс.Не упреквам хората, които го правят, но просто аз не бих правила такъв секс. В смисъл, че сексът е израз на чувства на взаимна привързаност, интимност и т.н., а това не бих го споделила с човек, към който нямам чувства. Ако е просто зарибявка с целувки и т.н. за една вечер лошо няма за шоуто, но дори и в тях не виждам особен смисъл. Е ако си пиян и т.н. може;).Но не бих спала с човек, който не познавам като хората. Едно че колкото и да е як сексът ще му липсва тръпката, която я има при чувствата.

11-10-2005, 10:50
zdravei...vij..ne sam mnogo saglasen....pravilnoto e da ne iskach sexa za edna ve4er....no trapkata ne moje da se namesva tuk..tai kato v toia vid sex/ako vaobste go ima/ tia e osnovata karasta ni eventualno da prejiveem nesto takova Chiana...

^Blo0Dy^R0s3^
11-10-2005, 10:59
Ами поринцип не съм привърженичка на такъв вид отношения,но ми се е случвало не мога да кажа че ми хареса,но тръпката беше голяма...пък и понякога човек има нужда от нещо нестандартно... :roll:

11-10-2005, 11:00
TOVA VE4E E DRUGO :wink:

Coki
11-10-2005, 11:02
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=21575