PDA

View Full Version : Lеееееелллееееееее колко съм тъп. ПОМОЩ



lainagovna
11-11-2005, 00:33
Отивам до кенефа да се изс*ра, ама съм по пижама и щото няма къде другаде да си сложа носната кърпа (тя не е от хартия а от плат) си я държа в ръкава на пижамата. та с*ра си аз и после ставам и по едно време гледам сред ла*ната плава една носна кърпа :shock: :shock: . ама са няма да я вадя я да се ровя в ла*ната и си викам абе айде една носна кърпа майка ми няма да забележи. пускам водата ама се задръсти кенефа пълен с ла*на И ПРЕЛЯ. са цеелия под е ла*нясал и навсякъде вони познайте на какво. след 20 минути майка ми ще се събуди от смратта на тези фекалий. начи помагайте БЪРЗООО

Стеснителната
11-11-2005, 00:35
Събираш изпражненията в пликче и ги мяташ през балкона, а относно кенефа бъркаш с клечки да я отпушиш ако не стане с ръка и после водата ще си се изпари 8) :lol: :lol: :lol: .

lainagovna
11-11-2005, 00:41
Събираш изпражненията в пликче и ги мяташ през балкона, а относно кенефа бъркаш с клечки да я отпушиш ако не стане с ръка и после водата ще си се изпари 8) :lol: :lol: :lol: .


да бе ела събери ми ти лайната. а иначе и водата в кенефа е също ла*няна. няма да бъркам. кво да правя. дай телефона на мистър мускул гел водопроводчик

Master_88
11-11-2005, 04:29
Проблемът ти е много сложен, автентичен и неразрешим. Неможеме да ти помогнеме :D

tedo_davis
11-11-2005, 05:52
:shock: kak mina ? :?
imashe nachin da se otpushi kenefu - kato nqkoi komshiq ot gornite etaj-i pusne vodata ... edin pat kato po-malyk napravih sashtata prostotiq - imah edno batmanche (igrachka) i si igrah v mivkata na wc-to s nego ... obache go zabravih v kofa pylna sys shampoanena voda (togava si igraeh che batman pluva i nz si kvo :lol: ) ta posle maika mi vleznala neznam si za k'vo i hvarlila kofata s vodata ... plqqs batmancheto -udavnik zakleshtil se v kenefu i kvo - zadrystvaneto qko ... pa posle nqkoi komshiq ot gore pusna vodata i ... se otpushi :)

11-11-2005, 08:10
Отивам до кенефа да се изс*ра, ама съм по пижама и щото няма къде другаде да си сложа носната кърпа (тя не е от хартия а от плат) си я държа в ръкава на пижамата. та с*ра си аз и после ставам и по едно време гледам сред ла*ната плава една носна кърпа :shock: :shock: . ама са няма да я вадя я да се ровя в ла*ната и си викам абе айде една носна кърпа майка ми няма да забележи. пускам водата ама се задръсти кенефа пълен с ла*на И ПРЕЛЯ. са цеелия под е ла*нясал и навсякъде вони познайте на какво. след 20 минути майка ми ще се събуди от смратта на тези фекалий. начи помагайте БЪРЗООО
Po-absurdno ne6to ne bqh 4el!Ina4e da!Vazmojno e!

11-11-2005, 08:42
Lеееееелллееееееее колко съм тъп. ПОМОЩ
Ми аз откога ти го повтарям ве, тъпир ахгагхагхагхагх. Друг път ш ма слушаш, насранко такъв

zElEnA^mAsLiNkA
11-11-2005, 10:07
Qku aku :)

FairyNymph
11-11-2005, 10:30
да ти имам проблема ми с прахосмукачката изчистваш сичко после чистиш прахосмукачката и гледаш да не с еповтаря :)

lady_miss
11-11-2005, 12:31
:shock: xhahxhaxhahxhaxh :shock:

machoka
11-11-2005, 14:10
Честито.

Току-що доказа, колкото си елементарен и ограничен. Радвай се, малко хора могат да достигнат до 'честта', да ги 'уважат' по този начин.

Аман.

:?