PDA

View Full Version : Moderated: След като ми мине цикъла, една седмица по-късно..



11-11-2005, 19:00
hi na vsi4ki imam malyk problem sled kato mi mine cikyla edna sedmica po kysno se poqvqva neshto kato kyrvavo te4enie za nqkolko dni,hodih na lekar i toj kaza 4e oshte ne mi se e normaliziral cikyla(oshte sym bila v puberteta) i sym bila mnogo emocionalna i zatova se polu4avalo taka dade mi da piq nqkvi hap4eta ma tva pak se poqvqva,na 18 godini sym imam cikyl ot dve god,ako nqkoj e imal takyv problem neka da mi pishe.pls blagodarq predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

11-11-2005, 19:03
lekarq mi kaza 4e nqma ni6to trevojno prosto sym bila mnogo emocionalna i ne sym se dorazvila oshte,ma se pritesnqvam shoto piq teq hap4eta ve4e 10-15 dena i pak go ima,nz dali e imalo podoben problem v foruma ma molq ako nqkoj znae neshto za tva da pishe.blagodarq predvaritelno.

Master_88
11-11-2005, 19:48
Най-добрата консултация и помощ може да получиш от самият лекуващ лекар.

black_heart
11-11-2005, 21:10
mi moq idva vednaj na 2 meseca,a mi e ot 2 god.Bila si na lekar i toi ti e kazal vsi4ko,taka 4e ne se pritesnqvai,samnqvam se 4e nqkoi tuk e po kompetenten:)Spoko

UnBornKb
11-12-2005, 19:11
Да ти кажа и аз бях преди няколко дни така ама не съм ходила на лекар, хем на мен ми e много редовен цикъла, вече от 4 или 5 години ... не мисля че има за какво да се притеснявам така че и ти недей :))