PDA

View Full Version : Nqkoi da me svetne... !



11-11-2005, 19:19
Znachi kypq se vseki den koeto mi omryznalo ama nqq nachin iam chustvoto che she fana gybichki :shock: ama to tva ne e vajno! nachi kat sa izkypq sutrinta i primerno vecherta kat otida da pikaq useshtam nqkva stranna mirizma otkam glavata na huq mi tva normalno li e bah mamamu ? :twisted: :?: :?: :!:

btw na 16 god da kaja ! 8)

11-11-2005, 19:21
Tova e prosto ot vsekidnevnoto izhvurlqne na razli4ni sekreti!Ami druj si glavata zabelena,ako ne go pravi6 vse pak!

BlackBird
11-11-2005, 19:21
Сигурно отделяш секрети заради това почти при всеки е така няма страшно :)

Neko_Dream
11-11-2005, 19:24
ихаа... ми такова нещо за първи път чувам.

Споко бе, нормално е... ако не чувстваш болки няма от какво да се плашиш... все пак си намерисва там долу ;)

big_sister
11-11-2005, 19:37
Znachi kypq se vseki den koeto mi omryznalo ama nqq nachin iam chustvoto che she fana gybichki :shock: ama to tva ne e vajno! nachi kat sa izkypq sutrinta i primerno vecherta kat otida da pikaq useshtam nqkva stranna mirizma otkam glavata na huq mi tva normalno li e bah mamamu ? :twisted: :?: :?: :!:

btw na 16 god da kaja ! 8)
6tom se mie6 redovno tova ne e problem

Teen_guy
11-12-2005, 16:56
Споко,и при мен се случва,но ако ти омръзне да се къпеш ще се натрупа този секрет,наречен "смегма" и ще мирише доста гадно.Така че отделяй специално внимание на приятеля в банята 8) 8) 8)