PDA

View Full Version : БРЪЧКА



ужас
11-12-2005, 01:10
Здравейте хора! Аз съм на 14 години, почти на 15.


Току що забелязах, че ми се е появила бръчка...ох как да ви обясня къде е...


Ми нали знаете, че като се засмеете и там ви се набира кожата от устата до носа малко...ако разбирате какво искам да кажа... Та на мен ми се е появила бръчка на дясната страна точно на прегъвката на усмивката...



НЕ съм някаква тинейджърка, която си въобразява. Бръчката е 2 см почти и наистина си личи...Ама хора, личи си НАИСТИНА от 50 см някъде от огледалото :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ама нали бръчките се появяват заради изсушаването на кожата! А на мен кожата ми е мазна там около носа, където е бръчката. Дори на 1 милиметър от нея имам пъпка и до нея още няколко мънички. Дали е възможно от недоспиване също... Майка ми няма нито една бръчка, а е на 36 години. По-сбръчкана от майка си...ужас... Не исам това.Напоследък се смея ужасно много, ама ужасно много...





Защо всичко трябва да се срути така изведнъж??? :cry: :cry: :cry:

11-12-2005, 08:23
abe kakvi sa tiq izmi6liotini be !Bru4ki na 15 godini nqma!sme6ni ste tva ili e ot prekaleno hilene..ili ot ne6to drugo

11-12-2005, 10:00
abe kakvi sa tiq izmi6liotini be !Bru4ki na 15 godini nqma!sme6ni ste tva ili e ot prekaleno hilene..ili ot ne6to drugo




Emi, za sajalenie ne sa izmi6liotini. Tazi sustrin po4ti ne se vijda :) No vse pak e fakt. Sigurno e ot smeeneto, za6toto kato se smeq tq popada na sgavkata na usmivkata :roll:

babeson
11-12-2005, 10:36
pushish li?

11-12-2005, 18:43
pushish li?


Не, никога не съм пушила. Дори не стоя в компания на пушачи. Беше се поизличила, но сега се разплаках и пак стана дълбока :roll:



Не си мацам лицето с разни фондьотенове и такива козметики :roll:

babeson
11-12-2005, 19:39
mmm togava nqqm ideq...no ako nqtoi ti predloji, ne pochvai ot sega da si macash liceto s nqkfi kremove protiv brucki! - shte stane oshte po-losho,zahtoto ne sa za vuztrastta ti :) :?

kurabiika
11-13-2005, 12:54
Искаш да кажеш, че ти излиза тръпчинка когато се смееш отстрани на устата ли :)

11-13-2005, 15:18
Искаш да кажеш, че ти излиза тръпчинка когато се смееш отстрани на устата ли :)


Нееееееееееееее... :lol: Разпознавам бръчките на баба си от тръпчинките :lol: :lol: :lol: Бръчка е... мама като си дойде утре ще я питам :cry:

milkshake
11-14-2005, 14:27
Бе спокойно бе,тва е мимическа бръчка не е страшно -не си одъртяла! :lol: