PDA

View Full Version : Потят ме се дланите



Мъника
11-12-2005, 12:23
Здравейте! Почти на 17 години съм и имам много досаден проблем. Дланите ми си потят от време на време и това създава неприятно усещане както за мен,така и за хората,с които имам физически контакт.
Отидох до GP-то и ми каза,че това било нормално за пубертета,потенето било свързано с емоциите,които изпитвам.Искам да ви попитам защо моите съученици нямат този проблем,лекува ли се по някакъв начин било то чрез прием на лекарства или употреба на медикаменти? Благодаря предварително на тези,които изкажат адекватно мнение по въпроса :wink:

RoSsY88
11-12-2005, 12:56
спокойно!!!Тва е само в пубертета...

one_touch
11-12-2005, 13:08
i na men ponqkoga mi se potqt i e stra6no drazne6to,no nqma na4in da go predotvrati6.moje6 prosto da si vzeme6 mokri ili obiknoveni salfetki(po dobre mokri) i kato ti se pripotqt da si gi byr6e6.t'va si e estestven proces i nqma lekarstvo sre6tu nego.sigurno kato mine6 poberteta 6te iz4ezne.

Master_88
11-12-2005, 13:47
На мен не ми се е случвало но като съдя по коментарите ви виждам че е доста неприятно.Все пак е най-добре консултация с друг лекар. А и може да е от пубертета - доста вероятно. В тази възраст се случват доста приятни и неприятни неща защото все пак организма израства

LiLeNcEtOoO
12-29-2005, 21:00
olell a pri mene s epotqt samo kogato sum s epritesnila nz 6to mne kofti taka ama az vqrvqm 4e seopravi tva sled pibertata :) :P

FlowerlnesS
01-02-2006, 20:44
На мен не мис е е случвало.Не искам да ви плаша,но една приятелка беше така и с еоказа,че има проблеми със щитовидната жлеза(ако не се лъжа де..)

f0`shiZzle
01-02-2006, 23:06
bra6no mu e maikata....po edna torbi4ka i v truden moment `instaliraite` vurhy dlanite:)

beB_
01-03-2006, 11:13
emi i az do skoro imam podoben problem i praveh slednoto:
1. Sled izmivane dlanite se obtrivat s led malko e nepriqtno no se svikva...
2. Namazvash si racete s debel plast krem i otgore se nahluzvat pamu4ni rakavici i se ostavq krema da deistva prez no6ta
3. Vajno e sapuna da e hubav Az li4no polzvam bebe6ki
4. Vzimash dve malki legen4eta edno sus studena i edno sus gore6ta voda.V gore6tata voda kapva6 dve-tri kapki eteri4no maslo(evkalipt ili menta).Tova stimulira krufoobra6tenie i sviva mastnite pori.Rucete se potapqt za pet minuti vgore6tata voda a posle za 30sec v studenata...Procedurata se povtarq 3-4 puti kato vinagi zavur6va sus studena voda!

:wink: