PDA

View Full Version : Пият ли алкохол момичетата?



lainagovna
11-12-2005, 15:19
абе жени, поркате ли по принцип? в смисъл жените не пиете много ма де да знам аз да си направя анкетката

xandria
11-12-2005, 15:21
Mi az ne piq po prinzip.Samo na kyponi leko se ponalivam.. I kat trqbva nqkoi povod da se poleee.

Стеснителната
11-12-2005, 15:25
Пхаха аз съм надпивала мъже по над 120 кила ве смешковци :lol: .

sherry
11-12-2005, 15:29
Da,po kuponi piq :roll:

Sinister_Doll
11-12-2005, 15:49
Xxexexe! Mn qsno!

lainagovna
11-12-2005, 15:52
яко 100% [ 4 ]
тц 0% [ 0 ]


и после жените не пиели а?

SweetBunny
11-12-2005, 16:06
Da,po kuponi piq :roll:
Em i az bqh tei...ama imam dosta lo6i spomeni :? prosto sled kato se napie6 mnogo lesno mogat da se vuzpolzvat ot teb :roll:
Tei 4e ve4e ne piq, ili suvsem suvsem malko (imam edno naum :roll: )
btw mnogo e grozno da vidi6 piqno momi4e, pone muje sa mi go kazvali

Alex4enceto
11-12-2005, 16:10
emi i az piq ot vreme na vreme ama ne sum nekva vmania4ena po alkohola,oba4e poznavam nekvi det se edno s funiq si go nalivat v ustata :shock:

angel4e_ot_ada
11-12-2005, 16:18
emi i az piq ot vreme na vreme ama ne sum nekva vmania4ena po alkohola,oba4e poznavam nekvi det se edno s funiq si go nalivat v ustata :shock:
същата работа :D
P.S.Алекс,не забравяй групата на Веселите алкохолички :)

rosskata
11-12-2005, 17:09
Уааа, ти май не познаваш много жени... Естествено, че пием, някои пием много... Аз не понавам жени дето не пият, честно... Само 3-4 мъже въздържатели...

Worthless
11-12-2005, 17:15
спукфам се от пиене :oops:
ма откакто се напрайх на гъз миналата седмица "брат ми" ми е забранил да пия :lol: дамз... и мисля да си спазя обещанието и да стана въздържател

lina15
11-12-2005, 18:47
ami li4no az piq qko

UnderTheW{}rld
11-12-2005, 18:53
Когато има случай и повод пия, иначе само си дегостирам

WickedWitch
11-12-2005, 19:26
dam piq s povod i bez, no nai-vajnoto mi pravilo e NIKOGA BEZ KOMPANIQ...mnogo mi e gadno da piq bez nqkoi s men........no naposledyk sym se stresnala 4e 6te stana alkoholi4ka i mislq da spiram ili pone za zimata...oh lele tolkova mnogo povodi ima........

sherry
11-12-2005, 19:43
Da,po kuponi piq :roll:
Em i az bqh tei...ama imam dosta lo6i spomeni :? prosto sled kato se napie6 mnogo lesno mogat da se vuzpolzvat ot teb :roll:
Tei 4e ve4e ne piq, ili suvsem suvsem malko (imam edno naum :roll: )
btw mnogo e grozno da vidi6 piqno momi4e, pone muje sa mi go kazvali
i na men sa mi go kazvali tova,4e e grozno da se vidi piqna jena,no za 6tastie az piq umereno,ne bih se 4uvstvala dobre ako sam tolkova piqna,4e ne moga da se kontroliram :roll:
Piq kolkoto za nastroenie,gledam da ne prekalqvam i nikoga dosega ne sam imala gafove,povra6taniq i svalki s nekvi mom4eta zaradi alkohola.Prosto si densq i sam na kef

JoInTcHe
11-12-2005, 19:43
Направо кат бездънна кофа съм ... хахахахахаха
Ем пия,когат ми е кеф ...

Neko_Dream
11-12-2005, 19:48
Нееее, изобщо не пият... нееее, изобщо не се напиват... неее, винаги знаят и контролират действията си, когато "Не са" пили :lol:

Tedka-Medka
11-12-2005, 20:15
Da,po kuponi piq :roll:

:lol:

GLeZoRanA
11-12-2005, 20:19
пия но рядко , само по поводи :)

worthy
11-12-2005, 21:01
dam...piq sravnitelno 4esto,a 6to se otnasq do povodite... awe ot vsqka situaciq moga da izmislq povod4e stiga da imam dobra kompaniq :twisted: :wink: :twisted:

lainagovna
11-12-2005, 22:59
да бе сички се хвалите, ама кат се събереме ше се види кои колко може http://store3.data.bg/byte/Avatars/h015.gif

e4o
11-13-2005, 07:07
i az piq ponqkoga dosta :shock: :lol:

tedo_davis
11-13-2005, 07:43
piqt piqt ... poznavam 1 momiche - t'va dete se razvali - na 13 god. trygna po nqkvi kompaniiki alkoholici i t.n. i sq nqma den v koito da ne e piqna do kozirkata ...

DeSsi
11-13-2005, 07:54
Az sq sym piqna beeee

Ескада
11-13-2005, 12:59
Абе пия,пия!Водка,бира,вино най-често :)

LiNkiN4eTo
11-13-2005, 13:14
бая :lol:

sarang
11-13-2005, 14:17
Аз явно съм черната овца тук, единственото момиче, което не пие. Ако случайно пийна нещо, то ще е просто да опитам, никога повече от 50 гр, и то веднъж годишно. Не виждам никакъв смисъл в напиването, само ти е гадно след това. Нали съм виждала пияни момичета, не е красива гледка. А и само се оплакват колко им е гадно, как били повръщали и т.н. Всъщност само се хвалят, правят се на голямата работа. Аз смятам, че мога да си правя веселото и без стимуланти, не ми трябват.

Стеснителната
11-13-2005, 14:19
Аз явно съм черната овца тук, единственото момиче, което не пие. Ако случайно пийна нещо, то ще е просто да опитам, никога повече от 50 гр, и то веднъж годишно. Не виждам никакъв смисъл в напиването, само ти е гадно след това. Нали съм виждала пияни момичета, не е красива гледка. А и само се оплакват колко им е гадно, как били повръщали и т.н. Всъщност само се хвалят, правят се на голямата работа. Аз смятам, че мога да си правя веселото и без стимуланти, не ми трябват.
Ти някога напивала ли си се изобщо :roll: ?

teenkopele
11-13-2005, 15:11
Абе каквото и да си говорим си поркат яко, поне една голяма част от тях!
И са добри пиячи...поне тея дето познавам! :wink:

Worthless
11-13-2005, 15:14
да бе сички се хвалите, ама кат се събереме ше се види кои колко може http://store3.data.bg/byte/Avatars/h015.gifаз вече не пияяяя :P и се хфаля с тфа(че не пия вече)
аре стиа съм флуудила

DeziRe
11-13-2005, 17:34
piq mnoo rqdko ama kato piq ka4estveno e :D kat sa sybirame s priqteli i kato mi e nekvo gadno ili kato mi e na kef i piq :P

Dharma
11-13-2005, 18:10
ami principno-ne, samo tuk-tam na nqkoe kupon4e.

party_girl
11-13-2005, 18:14
mdam,piq!!!samo ne razbrah 6to e taq tema samo za momi4eta?diskriminaciq li ima? :? :wink:

Alex4enceto
11-13-2005, 18:16
emi i az piq ot vreme na vreme ama ne sum nekva vmania4ena po alkohola,oba4e poznavam nekvi det se edno s funiq si go nalivat v ustata :shock:
същата работа :D
P.S.Алекс,не забравяй групата на Веселите алкохолички :)

xaxaax prosto nqma na4in da se zabravi podobno ne6to:P koga 6e q sybirame pak? :lol:

sarang
11-14-2005, 07:53
Аз явно съм черната овца тук, единственото момиче, което не пие. Ако случайно пийна нещо, то ще е просто да опитам, никога повече от 50 гр, и то веднъж годишно. Не виждам никакъв смисъл в напиването, само ти е гадно след това. Нали съм виждала пияни момичета, не е красива гледка. А и само се оплакват колко им е гадно, как били повръщали и т.н. Всъщност само се хвалят, правят се на голямата работа. Аз смятам, че мога да си правя веселото и без стимуланти, не ми трябват.
Ти някога напивала ли си се изобщо :roll: ?
Не съм и нямам намерение, не смятам, че нещо съм изпуснала. Защо, за задръстена ли ме мислиш?

WwanAdoO
11-14-2005, 08:17
Ами преди се напивах яко,ама мноо проблеми и бях кат парцал точно,а и е супер грозно,та приключих надявам се с професията на пияница...е малко го позамених с чадел,ама кво да се праи. Та ся само по некфи поводи пия-един,два,три пъти в месеца и то гледам да не се прая на койот,макар че не винаги успявам... :roll:
Момиче,дет не си се напивала-евалата :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
11-14-2005, 09:29
hahaha am ... predi 2-3 g0dini bqh mn zle ... napivahme se i na daskal0 a sq ve4e ne! :) Primerna u4eni4ka sym daje na RD-t0 na DeSsi ne pih mn0g0 :)

11-14-2005, 10:13
Аз на РД-то(леле как ви мразим) на бай Вълчо ше се отрежа лошичко!

Стеснителната
11-14-2005, 13:45
Аз явно съм черната овца тук, единственото момиче, което не пие. Ако случайно пийна нещо, то ще е просто да опитам, никога повече от 50 гр, и то веднъж годишно. Не виждам никакъв смисъл в напиването, само ти е гадно след това. Нали съм виждала пияни момичета, не е красива гледка. А и само се оплакват колко им е гадно, как били повръщали и т.н. Всъщност само се хвалят, правят се на голямата работа. Аз смятам, че мога да си правя веселото и без стимуланти, не ми трябват.
Ти някога напивала ли си се изобщо :roll: ?
Не съм и нямам намерение, не смятам, че нещо съм изпуснала. Защо, за задръстена ли ме мислиш?
В моя речник такава дума няма, тва което мисля е че е по добре да проблваш първо и тогава да говориш :wink: ама не да се напиеш с мисълта че ще драйфаш после а с мисълта за купон :P .

miloto_girl_4e
11-14-2005, 13:57
huh,emi az puk ne piq :!: :D
kvo da napravq,prosto ne mi dostavq udovolstvie :wink:
samo po kuponi moje da piina malko i to samo 4erveno vino ili nqkakav hubav kokteil( e tova ne na kupon4e de,a v nqkoe zavedenie :D ),prosto drugite ne6ta ne sa mi vkusni :wink:
a i naistina piqno momi4e e adska grozna gledka otstrani :!: :shock:

sarang
11-14-2005, 17:59
Аз явно съм черната овца тук, единственото момиче, което не пие. Ако случайно пийна нещо, то ще е просто да опитам, никога повече от 50 гр, и то веднъж годишно. Не виждам никакъв смисъл в напиването, само ти е гадно след това. Нали съм виждала пияни момичета, не е красива гледка. А и само се оплакват колко им е гадно, как били повръщали и т.н. Всъщност само се хвалят, правят се на голямата работа. Аз смятам, че мога да си правя веселото и без стимуланти, не ми трябват.
Ти някога напивала ли си се изобщо :roll: ?
Не съм и нямам намерение, не смятам, че нещо съм изпуснала. Защо, за задръстена ли ме мислиш?
В моя речник такава дума няма, тва което мисля е че е по добре да проблваш първо и тогава да говориш :wink: ама не да се напиеш с мисълта че ще драйфаш после а с мисълта за купон :P .
Хаха, а какъв е смисълът да пробвам, като виждам какви са последствията? Не е ли по-добре да се уча от чуждия опит, вместо на мен да ми е гадно? Не смятам, че може да стане купон, нали съм виждала изпълнения. А и после са ми разказвали, че не им е било много хубаво.
А щом трябва да пробвам първо, защо да не пробвам да си счупя главата?

machoka
11-14-2005, 18:56
Жените пият повече от нас, да знаете.. 8)

Нали ги виждам какво представляват по купони - ако не са първи, те па на.. А хитрите момчета знаят на какво прилича пияно момиче и гледат да ги напият по-бързо, за да ги 'употребят' :roll:

А най-лошото е, че на дамите това им харесва /поне на тези, които съм виждал, а това не са малко/. Чувстват някакво особено удоволствие от това, да се принизяват до този срам. Е да, има и изключения, но за бога, броят се на пръсти. Не ходя често по купони, но когато съм там или особено, когато аз ги организирам, става като бардак - направо се плаша. Добре че съм аз единствен трезвеник, че успявам да опазя половината дами от това, да бъдат употребени от 'подпийналите' леко казано 'кочове', които само това чакат.

В днешно време един 'луд купон' се мери в това, колкото голяма оргия е станала.. за съжаление. Културата на пиене е паднала под всякакви норми, а хората не разбират, че се пие с акъл, за да ти стане хубаво, не просто да се отрежеш до н-та степен.

Atika
11-14-2005, 19:51
M da .. no trudno se napivam ,mnogo obicham da sedna da piq s nqkoe momchence i posle da stana i da si tragna kato pichka, a toi da ne uspee ..

Gabka_f^
11-14-2005, 20:10
нз мен не ме кефи алкохола особено:)понякога с еналага да пия по бира но не повече:)да напивала съм се доста но не ми харесва:0открила съм за себе си че има и по-яки неща,с които да си прекараш времето:)

^FaiNt^F
11-15-2005, 11:50
Emi az pa obi4am da piq :lol: mi seriozno prosto mi e vkusno nqkvo i zabavnu i t.n. daje i sama piq kat nqma s koi :lol: ama naposledyk ne sym de 4e nqma6e povodi ne6tu :lol: pfu izkarah se alkoholi4ka :lol: e piq s granica est :!: :wink:

Nicy
11-15-2005, 18:38
emi i az piivam po kuponi po rd-ta :)
e ponqkoga i ve4er na zavedenie..haha
zavisi :P

Lindsey
11-19-2005, 11:04
vseki petyk zadylkitelno .. i ve4e drugite dni ne vinagi. Po kuponi i rojdenni dni.. na diskoteki.. abe obshto vzeto da.. i to 4esti4ko..

11-19-2005, 11:41
Пия 4ри пъти в година, нямам нужда от повече. Но като пия, пия яко :shock:

TSecret
11-19-2005, 14:37
az ne piq vaob6te no poznavam takiva deto desta me kompensirat,...

MaCeTo_
11-19-2005, 15:43
Пия умерено...не съм се напивала,нямам и намерение да прекалявам.То пиян мъж е грозна гледка,камоли жена...

DeSiTo0o
11-19-2005, 20:34
Hah koi te izluga taka 4e jenite ne piqt mnogo? :lol: