PDA

View Full Version : Пак за обрязването



??????!
11-12-2005, 17:56
Искам да попитам след обрязването ще имам ли шевове
и още 1 въпрос тука по нашия краи болницата не се слави с големи специалисти има ли някаква опасност да остана без хуи :lol: апак не искам да ходя в друг град защото искам да го направя без да разберат нашите :wink:

Bor4e Kamenoski
11-12-2005, 18:05
Споко, без пишка няма да останеш, това е съвсем обикновена операцийка. Правят ти я за 15-20 минути и след това си отиваш веднага вкъщи. Все пак намери специалист, който да те направи точно както искаш. Колкото до шевовете, има, но се правят с конец, който се разгражда от самия организъм. Защо искаш да се обрежеш, какви са мотивите ти? Искам да те предупредя, че не евтино удоволствие, но ако твърдо си решил, няма да съжаляваш за избора си.

11-12-2005, 18:11
искам да го направя без да разберат нашите :wink:
Za6to?!?!?!?!

DATIGONA4UKAM
11-12-2005, 18:12
Абе не го прави, щото може да съжаляваш... А и не искаш вашите да знаят... Ааа kids dont try this at home... И все пак защо, като не се налага?

11-12-2005, 18:21
ами налага се имам ФИМОЗА :cry: апак относно парите мисля че здравната каса ще го поеме :lol: но не сам сигорен

Master_88
11-12-2005, 19:40
Вашите незнаят ли че имаш фимоза та ще криеш от тях

11-12-2005, 19:42
незнаят и не искам и да разбират.... :!: :evil:

doki_m
11-14-2005, 11:28
давай,няма да съжаляваш! :)

koki14
11-14-2005, 20:45
mi neznam na men mi vzeha 200 lv za tva,o6te neznam dali si struva 6toto ne sym vidql rezultata(predi tri dena mi q praveha)a da ti kaja tova roditelite da ne razberat ako ne si na 18 nqma da stane 6toto iskat podpis za roditesko syglasie.ina4e nqma te boli izob6to ,i ako naistina si sruva tolkova kolko to kazvat zna4i 6te si na dalavera. :wink: :wink:

DrSmurph
11-15-2005, 00:28
ПЪРВО: На 14 НЕ МОЖЕШ ДА СИ НАПРАВИШ КАКВАТО И ДА Е ОПЕРАЦИЯ БЕЗ СЪГЛАСИЕТО НА РОДИТЕЛ!
ВТОРО: ЦИРКУМЦИЗИЯТА НЕ Е МАНИПУЛАЦИЯ КОЯТО СЕ ПОКРИВА ОТ ЗДРАВНА КАСА!
ТРЕТО: ОПЕРАЦИЯТА СТРУВА МЕЖДУ 60 и 130 ЛЕВА!
ЧЕТВЪРТО: Без хуй е малко вероятно да останеш, но могат да ти го направят достатъчно неатрактивен, така че ако решиш някой ден да се обрязваш - измисли по-сносна клиника(болница)
ПЕТО: НЕ ВИНАГИ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРИ ФИМОЗА ДА СЕ ПРАВИ ЦИРКУМЦИЗИЯ (ОБРЯЗВАНЕ) Търси алтернативи!

11-15-2005, 11:16
ам един пи4 от форума каза че му е излязло 3лв.
защото му го е покрила здравната каса???
последно плаща ли се или не :D

DATIGONA4UKAM
11-15-2005, 17:47
Щот се е прецакал яко. Сигурно вече се е самоубил от яд. Не го правете, деца. Просто се забелвайте често. (колкото и да съм малък, знам какво се прави, защото аз нямам такива проблеми.)

DrSmurph
11-15-2005, 21:37
Покрива се от здравна каса когато състоянието е животозастрашаващо. Тази дълга думичка включва състояния като : невъзможност за уриниране, невъзможност за еякулиране, чести рецидивиращи инфекции на пениса и уретрата, поради невъзможност за поддържане на добра лична хигиена!
Твоето е каприз вероятно, а за капризи обикновенно се плаща!

Xaralambi
11-17-2005, 05:57
В заключение на думите на доктора:
Защо не се кротнеш с това обрязване?

И не знаеш ли, че като си непълнолетен не могат да те оперират без знанието на родителите ти?!

SyLZaTa
11-17-2005, 06:00
В заключение на думите на доктора:
Защо не се кротнеш с това обрязване?

И не знаеш ли, че като си непълнолетен не могат да те оперират без знанието на родителите ти?!
аха ?!?!? не знаеш ли ?

11-22-2005, 12:28
Покрива се от здравна каса когато състоянието е животозастрашаващо. Тази дълга думичка включва състояния като : невъзможност за уриниране, невъзможност за еякулиране, чести рецидивиращи инфекции на пениса и уретрата, поради невъзможност за поддържане на добра лична хигиена!
Твоето е каприз вероятно, а за капризи обикновенно се плаща!

Не съм съгласен. Аз съм този, на който му взеха 3лв. и нито стотинка повече, е, не мога да кажа, че беше съвсем безболезнено, а и вече 20 дни се възстановявам. Конците още не са паднали напълно. При мен нямаше заболявания, които да го изискват, така че се причислява към това, което квалифицираш с "каприз".

И още нещо, според мен тези 60-130лв. които казват останалите не са официална такса по болниците, а искани на ръка на доктора за лично облажаване. Моят не ми каза пари за операцията, ама ми искаше допълнително за превръзки, искаше ми 20лв. за преглед на ЕХОГРАФ?! и всякакви подобни. Направих се на ударен и му казах, че ще ги платя на регистратура, а не на него.

ge4o
11-22-2005, 13:54
haha bravo e pi4 :) dano sledva6tiq put doktora daneti odreji pi6kata zaradi tova koeto si kazal :cry: :cry: :cry:

12-08-2005, 14:54
добре е маа му стара това като ти го обрежат изглежда ли грозни и 'неатрактивно' както казаха....?!

DrSmurph
12-08-2005, 21:21
Съжалявам ако смятате, че съм сбъркал, но по клинична пътека може да се лекува фимоза само ако личният Ви лекар е написал някое от посочените в предният ми пост състояния. Повечето клиники в които се извършва операцията имат интернет сайтове и може да се проверят цените за онези които не са осигурени и отиват по лично желание, а не по клинична пътека.

06-20-2006, 14:43
здравейте и аз искам сащтото само дето незнам кам коя клиника да се обарна и незнам колко пари може да ми излезе някои да да де оферта

prostosasho
08-15-2013, 17:20
Значи мен ме обрязаха по клинична пътека, с направление от личният лекар и ми излезе безплатно. Но плащаш с риска който поемаш. Мен вчера ме обрязаха с пълна упойка (приспаха ме). Но сега имам отново проблеми, защото имам притеснителен оток на члена ми и не изглежда особено привлекателен. Надявам се всичко да се нормализира бързо. Просто нямаше друг начин, трябваше да се обрежа ако искам да водя нормален живот, дано се възстановя нормално и бързо. Препоръчвам ви ако не сте сигурни, че по-леките операции ще свършат работа направо да се обрежете, защото аз първоначално изтърпях една кратка операция за срязване на гема, която хиччч не свърши работа и за жалост трябваше отново да претърпя още една подобна процедура. Определено не ми беше приятно. Но ако се налага направете го, за да сте спокойни в бъдеще и да не се налага тогава. :)

georgi12
08-16-2013, 10:42
ИМА СИ ТЕМА ЗА ТАЗИ ПРОЦЕДУРА .Няма кой да следи тема от 2006 година.

kalpazanka
08-16-2013, 12:44
Аз.