PDA

View Full Version : GINEKOLOG



11-13-2005, 10:56
Nqkoi koito e hodil na ginekolog ako moje da dade malko info pls:))
trqbva da otida, a umiram ot sram :(.Kajete kak e , kak to4no proticha pregleda..

11-13-2005, 11:07
Nqkoi koito e hodil na ginekolog ako moje da dade malko info pls:))
trqbva da otida, a umiram ot sram :(.Kajete kak e , kak to4no proticha pregleda..
Ami raztvarq6 krakata,ginekolojkata se priblijava kum tebe s edna golqma 4erna rakavica i po4va da burka...

Nicy
11-13-2005, 11:36
ee ne q pla6i taka..
naistina,4e si raztvarq6 krakata ama d-ra ne byrka s taq golqma 4erna rakavica..
toi si razbira ot rabotata i znae kakvo pravi.
Ne trqbva da se pritesnqva6,za6toto predi teb sa hodili tolkova dr jeni i momi4eta,
za nego ti si edna ot mnogoto klientki.
Vse edno da otide6 na obikn doktor da te pregleda..
misli si za ne6to hubavo po vreme na pregleda :)
(ako moje6 de)

pinK_Baby
11-13-2005, 11:47
Nqkoi koito e hodil na ginekolog ako moje da dade malko info pls:))
trqbva da otida, a umiram ot sram :(.Kajete kak e , kak to4no proticha pregleda..
Ami raztvarq6 krakata,ginekolojkata se priblijava kum tebe s edna golqma 4erna rakavica i po4va da burka...

Дрън дрън,че пляс...Отиваш,лягаш на стола,разтваряш си краката и доктора ти казва да се отпуснеш...Желателно е да го направиш,защото иначе ще те боли...След това разтваря влагалището ти с един уред(забравих как се казва) и започва да оглежда отвътре и бърка с пръсти,натиска ти яйчниците за да прецени дали всичко е наред...Зависи и какви са ти оплакванията..Ако имаш някакъв дискомфорт примерно може да ти вземе секрет за микробиологично изследване...Прегледа не е толкова страшен...Вярно,че е неприятно да ти бърка,но си мисли,че правиш нещо добро за здравето си!А и още една подробност...Ако си девствена няма право да бърка "там долу"...Зависи за какво отиваш,а и ако много се срамуваш ти препоръчвам жена гинеколог....Аз тъкмо щях да си запазвам час при един много добър специалист ама просто замръзнах пред вратата и не се престраших да вляза и затова веднага изтичках до съседната болница,за да си запазя час при жена...Но знай,че по принцип май мъжете са по-добри гинеколози :)Успех :)

SweetBunny
11-13-2005, 12:06
Отиваш,лягаш на стола,разтваряш си краката и доктора ти казва да се отпуснеш...Желателно е да го направиш,защото иначе ще те боли...След това разтваря влагалището ти с един уред(забравих как се казва) и започва да оглежда отвътре и бърка с пръсти,натиска ти яйчниците за да прецени дали всичко е наред...Зависи и какви са ти оплакванията..Ако имаш някакъв дискомфорт примерно може да ти вземе секрет за микробиологично изследване...Прегледа не е толкова страшен...Вярно,че е неприятно да ти бърка,но си мисли,че правиш нещо добро за здравето си!А и още една подробност...Ако си девствена няма право да бърка "там долу"...Зависи за какво отиваш,а и ако много се срамуваш ти препоръчвам жена гинеколог....Аз тъкмо щях да си запазвам час при един много добър специалист ама просто замръзнах пред вратата и не се престраших да вляза и затова веднага изтичках до съседната болница,за да си запазя час при жена...Но знай,че по принцип май мъжете са по-добри гинеколози :)Успех :)
Amiii 6tom tolkova se sramuva6, zna4i si devstvena...
Vij sega pink_baby si be6e prava - nqma ni6to stra6no!
Samo moga da dobavq 4e navsqkude sum 4uvala 4e ima mnogo pove4e dobri i razbira6ti ot profesiqta si muje ginekolozi, otkolkoto jeni...
iii az trqbva6e taq godina da otidda na edin takuv profilakti4en pregled iii hodih pri muj (togava bqh devstvena) i ot li4en opit moga da ti kaja 4e naistina nqma ot kakvo da se pritesnqva6, eee vqrno e 4e prekaleno mnogo 6te te razkra4at, no za ginekologa ti 6te si edna ot porednite pacientki :P spokoino!!! Btw moq ginekolog be6e nqkuf golqm sladur (s edni neveroqtni sini o4i i rusa kosa, i 4estno da ti kaja koi znae kolko ne sum se pritesnqva,malko bole6e, no nqma ni6to stra6no)

P.P. edin mnogo vajen suvet - neznam dali znae6 no ginekologa predi da te pregleda 6ti kaje da se suble4e6 ot krusta nadolu zad edni zavesi...a imai v predvit 4e navsqkude iz kabinata moje da ima sestri ili dr hora...tei 4e po-dobre budi s pola i maha6 samo belioto...i posle prosto kato lqga6 - diga6 polata! Toq suvet moi priqtelki sa mi go davali i naistina e po-dobre...
P.P. adi mila uspeh i ne se pritesnqvai :D