PDA

View Full Version : Защо момичетата ходят еднакво облечени?



11-13-2005, 14:14
Не,не ми пробутвайте тия глупости,ч всяка от вас си имала стил.Нали ви виждам,че ходите като аптекарски шишета с някакви парцалки на измислени фирми,които смятате че са "fashion".А как разбирате кое е модно?Ами просто купувате онова,което е по Илиенци или разни "бутици",които пак се снабдяват от Илиенци,само че си продават парцалите на двойна цена.Една да тръгне с нещо и после цялото женско съсловие от 12 до 32 години тръгва със същото като си мисли,че е много модерно.Отделен е въпросът,че никоя девойка/жена не се съобразява с фигурата си и по улиците можеш да се нагледаш на какво ли не...
Тая година решиха,че кафявото и масленозеленото са модерни.Аз много обичам масленозелено и каки,обаче как да облека нещо в този цвят като всяка пикла е тръгнала с него?Направо ми се гади!А кафявото-доколкото знам повечето не обичаха кафяво,но вкусовете явно се променят според "модата"...
И за какво махнаха униформите след 89?За да ходят всички пак еднакво облечени.наистина,по магазините са наводнили с всякакви боклуци,но трябва ли да ги купуваме като си мислим,че изглеждаме много секси в тях?А за "възбуждащите" голи кръстчета,които водят до безплодие какво ще кажете?

П.С.На мен са ми казвали,че ходя с парцали.Може и така да е,но поне не приличам на вас,нито се преебавам давам толкова много пари за вашите "фешън дрешки".Защото те пак са нищо повече от нискокачествени парцалки на високи цени.
Та кажете ми,мили момичета,толкова ли нямате собствен вкус и собствено мнение?
И после ще ми говорите за еманципация на жените.А женския пол се е върнал светлинни години назад в неговата независимост,но това е друга тема...

lady_M
11-13-2005, 14:31
spored men temata e napulno bezsmislena,ama karai.ta zna4i po vuprosa-NE VSI4KI SE OBLI4AT EDNAKVO!a dori i da e taka,ti kvo iska6-da hodq i da kazvam na sobstvenicite na magazinite kvi drehi da zarejdat li?kakvoto se prodava,tova se kupuva...nema da hodim da si kupuvame drehi ot nekoi mangal,samo 6toto drug nema da si kupi.

Diva^i^krasiva
11-13-2005, 14:41
Spored men pove4eto hora si darjat na van6niq vid i iskat da badat moderni i ne moga da razbera kak moje da ne ti puka 4e horata ti kazvat 4e nosi6 parcali.Az se staraq da sam v krak s modata no tova ne zna4i 4e si kopuvam vsi4konovo koeto izleze.Naprimer tazi moda s masleno zelenoto i kafqvoto ne mi dopada.I 4estno kazano predpo4itam da sam oble4ena kato o6te 20 momi4eta otkolkoto da mi kazvat 4e nosq parcali.

LP_girl_14
11-13-2005, 14:51
Аз лично никога не съм следяла кой знае колко модата ,незнам си кви тенденции,цветове, и маркови дрехи.Обличам това,което на мен ми харесва.Не търча да гледам дали няква има бутуши за 2000 лв,че и аз да си взема.Всеки си има вкус,да си облича квото си поиска.Аз не се меся в живота на другите,неискам и те да ми се месят.Дали ще са дънки за 30лв или за 300-все тая1Нали след месец вече ще са ми омръзнали и ще съм си взела пак некви други.Пък и не е важен толкова много вида на един човек,колкото вътрешността му.Ама айде стига съм филосоствала че не ми се отдава.Обличайте си квото ви е удобно и квото ви харесва и недейте да гледате другите.Айде със здраве :wink:

GLeZoRanA
11-13-2005, 14:59
MODA -> poradi taq prichina povecheto momicheta hodqt pochti ednakvo oblecheni ima i takiva koito ne se podchinqvat na modata v momenta i se razlichavat ot ostanalite no govorq kato cqlo podchinqvat se na modata koeto za mene e glupavo !!

Sinister_Doll
11-13-2005, 15:13
spored men temata e napulno bezsmislena,ama karai.ta zna4i po vuprosa-NE VSI4KI SE OBLI4AT EDNAKVO!a dori i da e taka,ti kvo iska6-da hodq i da kazvam na sobstvenicite na magazinite kvi drehi da zarejdat li?kakvoto se prodava,tova se kupuva...nema da hodim da si kupuvame drehi ot nekoi mangal,samo 6toto drug nema da si kupi.


Az puk ne milq, 4e e bezsmislena! Ne haresvam postavqneto na vsi4ki momi4eta ili mom4eta pod ob6t znamenatel, za6toto spored taq tema, az ne sum momi4e, no ina4e e mn prav!
Men misluta, 4e nikoy drug nqma da si kupi taq dreha ne bi me sprqla, ako mi haresva, daje bi me nakarala da si q kupq... Mrazq da buda ot stadoto, jertva na tupite modni tendencii! Adski tupo e, 6ot naistina sa vsi4ki klqfki sa ednakvi! Ebati kuhite par4eta!
Mn si e prav 4ovekut! Vsi4ki sa kato izlezli ot edna matrica ebati!

кефя се
11-13-2005, 15:26
Много много мн вярно,така е просто защото българите са супер копирачи във всяко едно отношение,не само в модата,нямаме собствено мислене а следователно и,а дори и да имаме не смеем да го изразим,защото българите сме консервативна нация(признаите си го) и ако видят някои различен от масата,ще го осмеят и ще го смачкат,без да значт че примерно това е супер модерно,но не е взето от турция или от китай(от където в действителност се внасят повечето дрехи тук в BG) а от Запада,които дефакто са диктаторите.В действителност не обичам да е сливам с масите,хахаха сега се сещам за модата черно-бяло в обувките,както и цикламеното по едно време....Ужас!не знаеш да се смееш ли,да плачеш ли...но ще ви посъветвам едно...ОТКРЙТЕ ВАШИЯ СТИЛ!и да не ви пука как ще изглеждате в очите на другите,все пак вие не живеете заради тях,бъдете себе си,бъдете индивидуалисти!

Master_88
11-13-2005, 15:28
Важно е на кое момиче как стои. Ако и отива защо да не го носи? А относно това че едно и също се носи - някой го правят за да са крак с модата въпреки че познавам хора които се обличат с дрехи които изобщо не им отиват. Само и само да са като другите

Murderdoll
11-13-2005, 15:34
шоту са глупави позиращо копиращи и нямащи фкус тъпи кухи смотани лейки без никфа представа за мода.тфа дето го праите вие не е обличане по модата, тфа е сляпо следване на "модни" тенденции, мислите си, че сте готини като се разходите по витошка и си купите дънки и блузки за обща сума над 2000 лева, като всичките дрехи ще са в една гама цветове-защото други просто няма да има, защото "сега това е модерно".е да ама не сте готини-смешни сте, кухарки без собствен стил, стадо овци...апф

>@>>>@<
11-13-2005, 16:08
Някога ходех с дънки, чието дъно стигаше до коленете ми, защото не исках да бъда като всички, защото мразех всички еднакви момичета без собствен стил и бля бля бля...бтв за момиче изглеждах ужасно
После носех само черни дрехи в повечето случаи,направени собственоръчно от мен,
пак водена от някви лични съображения, че така трябвало да бъде...
Сега нося тесни дънки, натъпкани във велурени ботуши, защото най-после ми дойде акъла, че дрехите не правят човека и няма АБСОЛЮТНО никакво значение с цикламенко ли си, с кафявко или не знам си там какво
Спрете да си правите изводите за хората по външния вид и веднага да ги слагате в графата "кухи лейки".
Кух е този, който вади подобно твърдение за хора, които не познава. Уникалността на хората не се крие в стила им на обличане. Но не, децата са твърди заети да се вглеждат в това кой с какво е облечен за да се замислят, че е глупаво да бъдеш предубеден за някого само щото носел кафяви ботуши...ми ще носи това, което имаа в магазините...аз от къде да си изкопая други дрехи..И спрете да наричат тия български "парцалки" с ниско качество "мода"...щот е яко смешно...
Преди да съдите за другите по цвета на дрехите им, помисле приятно ли ще ви бъде той да постъпи по същия начин спрямо вас.
Сигурна съм, че всички вие имате приятелки, които ходят по така наречената от вас "мода", и какво?
Те са си мн печени мацки нали?
Защото за пореден път повтарям дрехите не правят човека:)

fire_of_satan_
11-13-2005, 16:22
Oсвен, че се сега се обличат в тия два цвята, носят
ужасни якета с някакви пухкави работи, най- много ме вбесяват тия ужасни чалгарски, кичозни, безформени и абсолютно безстилни пухкави ботуши. Приличат на потури, или царвули омотани в някакви си там парцали, или пък тия каубой-ските,е ужасни са! И най-странното е че всяка такава оФца се мисли за безкрайно оригинална, да подминем секси и красива. Питах една такава индивидка, която се мъкне точно в тоя стил "дънки набутани в колко се може по- грозни ботуши", защо го прави, като всички са така. И отговора беше: "Ами аз харесвам модата, обичам да съм в тон с нея, обаче искам да съм оригинална, и успявам". Е не се успяваше, след като се разминахме с още 10 такива като нея. Собствен стил, къде бе?!? А плоскомислещите типки, които се изказах по- нагоре, затова колко е тъпа темата....Истината боли нали, я ходете си обуйте чалгарските пухкави ботуши и се повъртете пред огледалото, вместо да се опитвате да мислите.

11-13-2005, 18:04
a FRED PERRY НИКОГА НЯМА ДА УМРЕ!

FreshBreath
11-13-2005, 18:17
e trudno e da si izgradi6 sobstven stil,vuprosut ne e v parite,a v jelanieto

11-13-2005, 19:15
Защото жените са тъпи. Факт. Обаче аз как се преебах, щото трябва да си взема нови обуща, че ходя с едни 3 години и ми бяха станали на лАйно (с ударение на "а"-то), и ми харесаха едни черно-бели, и като си ги зех- какво гледам- всички с черно-бели ходят...ебаси кура заклевам се!

Ескада
11-13-2005, 19:41
Такааа.Колкото и да ми е тежко,ще призная тази година е БУМ от еднакво облечени мацки точно със кафяви дънки наврени в пухестите ботуши и кафявоооо да си помислиш че плуваш в море от л-та :lol: Не че не съм МАНИАЧКА на тема мода,ама мразя да съм еднаква с другите и за това като видя,че модата е "на конвейр" и всички "оригинални мацки фенки на "Огледала"" са като от пансион аз се стремя да съм по-различна и слагам нещо,водещо се "демоде"(лелееее! 2003?! бляааак!Щом го няма в КОсмополитън не ми го хвали!!!! :roll:)както биха казали безмозъчните госпожички) :evil: НО това е гадната истина-в наши години е МЪКА да имаш собствен стил и тва си е :roll:

11-13-2005, 19:46
Oсвен, че се сега се обличат в тия два цвята, носят
ужасни якета с някакви пухкави работи, най- много ме вбесяват тия ужасни чалгарски, кичозни, безформени и абсолютно безстилни пухкави ботуши. Приличат на потури, или царвули омотани в някакви си там парцали, или пък тия каубой-ските,е ужасни са! И най-странното е че всяка такава оФца се мисли за безкрайно оригинална, да подминем секси и красива. Питах една такава индивидка, която се мъкне точно в тоя стил "дънки набутани в колко се може по- грозни ботуши", защо го прави, като всички са така. И отговора беше: "Ами аз харесвам модата, обичам да съм в тон с нея, обаче искам да съм оригинална, и успявам". Е не се успяваше, след като се разминахме с още 10 такива като нея. Собствен стил, къде бе?!? А плоскомислещите типки, които се изказах по- нагоре, затова колко е тъпа темата....Истината боли нали, я ходете си обуйте чалгарските пухкави ботуши и се повъртете пред огледалото, вместо да се опитвате да мислите.
Pokrepqm!! Ne , che zashtitavam "fashionite" izlezni sega "na moda" , no ako se haresvat taka , S KAKVO PRAVO IM SE BURKATE ?!

11-13-2005, 20:00
Mmi4eta taka e nqma kvo sega da prikazvame , za vas vie ste uniklana i edinstvena po moda i stil.No 6tom taka tvardite za6to togava na vsi4ki mom4eta ni iglejdate ednakvo , a ??!!

11-13-2005, 20:06
Гаджето ми не се облича по модата и пак е супер мацка и +8(да се чете плюс безкрайност) пъти по-яка от чалгаджийниците с ботушки т.н.

rosskata
11-13-2005, 20:16
Оф аман от такива критикари... Всеки си е свободен да носи квото си иска и не сте вие хората, които ще кажат на някой как да се облича. Има едно нещо наречено вкус, което е различно и уникално за всеки човек. Никое момиче няма да си купи дреха, която не харесва. И извинявайте много, но липсата на собствен стил откага е престъпление? А от кога е престъпление да изглеждаш добре??? :shock: Мога да дам пример- сестра ми винаги се облича с най- модерните дрешки и изглежда доста добре, комбинира си ги по някакъв интересен начин и така. :roll: Ако някой иска, да ми пише на лс, ще си дам адреса, да напраите една хайка и да я убиете с камъни... Така де- явно не заслужава да живее, защото се увлича по модата... Уаааа, смъъърт!!!
:lol: Може покрай нея да убиете и мен, щото имам кафяв панталон... Да мра и аз :arrow: боже боже направо сама ще се гръмна, ах, каква тъпа чалгарка комесиална, защо въобще живея да разстройвам душевния мир на хората "СъС СтИл" :cry: :cry:

Честно казано, най-фрапиращо еднакво се обличат точно метълите... При тях дори избор на цвят няма... Що няма такава тема? Защо примерно аз не я пусна... :arrow:
Щото кой как се облича не е моя работа. Нито е ваша.
:!: И моля ви- порастнете малко и ще видите, че не дрехите определят човека. :wink: :!:

FlowerinesS
11-13-2005, 20:19
Такааа.Колкото и да ми е тежко,ще призная тази година е БУМ от еднакво облечени мацки точно със кафяви дънки наврени в пухестите ботуши и кафявоооо да си помислиш че плуваш в море от л-та :lol: :roll:
Нда , ама пак има разлика..едно е да видиш момиче , което си навряло дънките(ама обикновени ,дълги , непредназначени за пухане в ботушите)в грозни ботуши , пухени розови например, по връхчетата с беличко , мятат се 2 топчета и целите ботуши са увити в някви отвратителни връзки..и лъхат на евтино , ниско качество, пък и сяко второ като е с тях..http://smilies.sofrayt.com/aiw/vomit.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/n/smiliechicken.gif
..Пък на мен ми харесват например такива ботушиhttp://www.coolantarctica.com/Shop/Ugg_boots/flu_mo1.jpghttp://www.coolantarctica.com/Shop/Ugg_boots/flu_mo_ad.jpg(ама да не бяха розови)(защото такива май по-малко момичета имат) с по-тъмни дънки(поличка) ще седят добре(поне по-мой вкус)

rosskata
11-13-2005, 20:26
..и лъхат на евтино , ниско качество,


Аре ве ние бедните да не би да не сме хора... Аз дрехи високо качество нямам... :arrow:Квото е най евтино, него купувам, все пак сама си купувам дрехите с мои пари.
Уааа, аре ме убийте веее...Не стига че чалгарка, с кафяв панталон, сестра и фешънка, фенка на комерса, ами и парцалите и лъхат на евтино :lol: :lol:

11-13-2005, 20:30
OOO braio na teb be HIPPIE RULEZ

11-13-2005, 23:32
A ti skapa moq, gola li hodi6, za da si po-originalna. Naistina tazi godina tezi cvetove sa moderni. Vzemi otvori nqkoe spisanie, nedei da filosovstva6 i da prerazkazva6 dumite na baba :wink:

11-14-2005, 00:42
Eми като си толкова навите (и да не си няма проблем) ще те убия, не се безпокой. Дрехите не определят човека, докато не излезнеш и не видиш всички момичета еднакви, направо се едно има едно момиче в целия град.. Деба как ви мразим жени тъпи, ако нямаше секс вас нямаше да ви има дори.

tedo_davis
11-14-2005, 05:09
POSERS!!!!
shtoto sa poziorki - edno momiche ako vidi drugo po-hubavo ot neq s po-gotini dreshki - kopuva si syshtite za da moje da q zasenchi !!! :?

WwanAdoO
11-14-2005, 08:25
Ами нали знаете човек трябва да знае как да е единствен в модата :wink:

Murderdoll
11-14-2005, 08:44
най- много ме вбесяват тия ужасни чалгарски, кичозни, безформени и абсолютно безстилни пухкави ботуши. Приличат на потури, или царвули омотани в някакви си там парцали [/b]
nqmash predstava kolko mnou sym syglasna s tfaaa

FairyNymph
11-14-2005, 08:55
ми прави сте макар че имаме пълно право да се обличаме както пожелаем...лично аз мога да кажа че си купувам не дрехи които съмв идяла по другите ами просто тия дето ме кефят и ми стоят добре....а за модата сега писна ми да гледам как сички момичета са с няква блузка дето пишв REPLAY ili AZ SYM SEXY(или нещо от сорта) и с някви абсолютно еднакви обикновено тъпо сини дънки и грозни чехли и сичките на кичури с дамска чантичка...супер са ми тъпи тия :?

zElEnA^mAsLiNkA
11-14-2005, 09:18
D0 nqkyde si prava! Naistina ima mn m0mi4eta ,k0it0 ne 0predelqt drehite si 0t figurata si ! Zabelqzvam ,4e mn p0-pylni m0mi4eta h0dqt s 6alvari ... d0bre de i kak im hrumna tfa pri p0l0jenie ,4e gi pravqt 06te p0-debeli!
M0data se 0predelq predimn0 0t m0dnite kanali i dizaineri i predavaniq ... i spisaniq! 0b6t0 vzet0 0t mn0g0 ist04nici! Drug e pr0blema s ednakfite drehi! Tezi h0ra, k0it0 ne m0gat da impr0vizirat i da imat s0bstven vkus sa 0bre4eni! Men mn0g0 me radva 0ba4e kat0 izlezna na centyra i gledam vsi4ki 0ble4eni v lainqn0 i zelen0 i se p0qvqva p0ne 1 k0it0 e 0ble4en s ne6t0 jylt0 ili r0z0v0!
Evala im pravq na tezi h0ra! :)

11-14-2005, 10:40
AZ OPREDELQM MODATA!!!

i kazvam 4e vie vsi4ki hubavi momi4eta trqbva da hodqt goli po ulicite!! ili samo po prashki, svinete trqbva da gi zakolqt, koleda idva.. da napravim lukanka ot shtastlivi praseta
DIE PIG... DIE!

miloto_girl_4e
11-14-2005, 13:52
ammmm...interesna temi4ka :wink:
kvo da kaja po vuprosa .. 1. temata si e glupava,za6toto nikoi nqma pravo da kazva na drugite kak da se obli4at :!:
2. az li4no ne se vodq po modata,za6toto prosto ne se obli4am taka .. smisal hodq si po sportno,po po drug na4in :D
3. tezi botu6ki s puh4eta sa adski sme6ni i super grozni :lol: lele napravo nz kak moje nqkoi da gi haresva i da si gi kupuva :lol:
kakvo da vi kaja .. men li4no ne me interesuva koi kak se obli4a .. 6tom na pove4eto momi4eta im haresva da si imat kloningi,emi neka si se obli4at po ednakuv na4in,az li4no predpo4itam malko raznoobrazie :wink:

Sinister_Doll
11-14-2005, 16:46
Оф аман от такива критикари... Всеки си е свободен да носи квото си иска и не сте вие хората, които ще кажат на някой как да се облича. Има едно нещо наречено вкус, което е различно и уникално за всеки човек. Никое момиче няма да си купи дреха, която не харесва. И извинявайте много, но липсата на собствен стил откага е престъпление? А от кога е престъпление да изглеждаш добре??? :shock: Мога да дам пример- сестра ми винаги се облича с най- модерните дрешки и изглежда доста добре, комбинира си ги по някакъв интересен начин и така. :roll: Ако някой иска, да ми пише на лс, ще си дам адреса, да напраите една хайка и да я убиете с камъни... Така де- явно не заслужава да живее, защото се увлича по модата... Уаааа, смъъърт!!!
:lol: Може покрай нея да убиете и мен, щото имам кафяв панталон... Да мра и аз :arrow: боже боже направо сама ще се гръмна, ах, каква тъпа чалгарка комесиална, защо въобще живея да разстройвам душевния мир на хората "СъС СтИл" :cry: :cry:

Честно казано, най-фрапиращо еднакво се обличат точно метълите... При тях дори избор на цвят няма... Що няма такава тема? Защо примерно аз не я пусна... :arrow:
Щото кой как се облича не е моя работа. Нито е ваша.
:!: И моля ви- порастнете малко и ще видите, че не дрехите определят човека. :wink: :!:


Na teb puk koy ti kazva kak da se obli4a6 ne moga da rabera?! Tuk si obsujdame ebati! Kazvame si mnenieto... Kakto na teb ti haresva da se obli4a6 kato drugite, za da se 4uvstva6 po- sigurna ili ot strah, 4e ina4e biha te otritnali, taka men tova me otvra6tata, kakto gledam ne samo men i si kazvame, kvoto imame! Tuk govorim za totalnata lipsa na sobstveno mnenie i vkus, za robotiziraneto na po4ti vsi4ki macki! Ne moje6 da me ubedi6, 4e ey tuy slu4ayno 80% ot momi4etata imat ednakuv VKUS! Mn e tupo!

Osven tva koy ti govori za metuli, bre mome? Sa kuv ti e problemut?! I moga da ti kaja, 4e ne sa obvurzani s 4ernoto do grob! Pak ne si informirana, ama tva ne ti pre4i, da govori6 gluposti!

FlowerinesS
11-14-2005, 17:04
D0 nqkyde si prava! Naistina ima mn m0mi4eta ,k0it0 ne 0predelqt drehite si 0t figurata si ! Zabelqzvam ,4e mn p0-pylni m0mi4eta h0dqt s 6alvari ... d0bre de i kak im hrumna tfa pri p0l0jenie ,4e gi pravqt 06te p0-debeli!
M0data se 0predelq predimn0 0t m0dnite kanali i dizaineri i predavaniq ... i spisaniq! 0b6t0 vzet0 0t mn0g0 ist04nici! Drug e pr0blema s ednakfite drehi! Tezi h0ra, k0it0 ne m0gat da impr0vizirat i da imat s0bstven vkus sa 0bre4eni! Men mn0g0 me radva 0ba4e kat0 izlezna na centyra i gledam vsi4ki 0ble4eni v lainqn0 i zelen0 i se p0qvqva p0ne 1 k0it0 e 0ble4en s ne6t0 jylt0 ili r0z0v0!
Evala im pravq na tezi h0ra! :)
Шалвари сега не се носят , носеха се през лятото,вмомента всички са с панталони тип "брич", а те са направени за слаби хора..и колко момичета има наистина дето не се съобразяват с фигурата си..и като сложат тоя панталон и задникът им става 5 декара :shock: , ама..въпрос на личен избор е кой как да се облича.. :roll:

xandria
11-14-2005, 17:08
az napravo kato vurvq po ylizata i ve4e se pripoznavam.. vsi4kite izglejdat ednakvo!!Za tva nikpga nqma da si izrysa ili napravq kosata na ki4yri.Da ne govorim za dunkite bytnati v boty6kite..
Napravo mi se povru6ta!!

xandria
11-14-2005, 17:42
ooo izvinqvai-zna4i kato vidq momi4e s kusa poli4ka i tok4eta-da ne mi mine prez yma kolko e naebala s taq poli4ka i kva 4algadjiika e (s nekuv luskav kolan s paeti primerno)Izvinqvai ama ot sobstven opit kazvam 4e kakto se obli4a6 99% si tva koeto si-vse pak si ti,nali.Rapurite kato hodqt s razmuknato derhi-zna4i ne sly6at rap!?Ne sum suglasna s tezata ti!!

TSecret
11-14-2005, 17:58
eeee ne moga da razzbera kakvo vi barka kak se obli4at horata i za6to namesvate pak tezi koito si kupuvat skapi drehi i tezi koito si kupuvat ot iliqnci... ve4e po4vam da mislia 4e tuka ima dosta kompleksari ili takiva koito zavijdat.. pisna mi ot takiva hora-mislia 4e vseki ima pravo da si kupuva drehi koito sa po djoba mu... i prestanete da govorite 4e drehite ot vito6ka sa v cviat zeleno i kafqvo i 4e na pazara ima vsi4ki cvetove-to4no obratnoto v4era biah na vito6ka i ima6e vs cvetove bez zeleno i kafqvo a po obiknovenite magazin4eta ima6e samo tezi dva cvqta.. pomislete horata koito niamat vazmojnost da si vzemat ne6to ot vito6ka 6te si kupuvat ot po evtinite magazini kadeto cvetovete sa samo tezi i sledovatelno iskat ili ne 6te se vodqt ot modnite tendencii,a tezi koito imat vazmojnost 6te si kupuvat drehi ako 6te i za 10000lv... vsi4ko opira do pari a ne do stil.az predi se vodih ot modata no sega se obli4am s kvoto mi padne i ne mi puka koi kvo 6te kaje-trqbva da se 4uvstvam udobno v drehite dori s danki za 300lv i bluza za 100-i mn interesno kak mnogoznikovcite razbirat 4e edno momi4e se obli4a sas skapi drehi-az se obli4am s takiva i izglejdam mn obiknoveno i nikoi ne znae ot kade sa mi drehite... te prosto ne sa faktor po koito moje da se razpoznae kolko e umstveniq i intelektualen bagaj na edin 4ovek! sorry za stila mi na pisane no se qdosvam ve4e :evil: :? 8)

RUSNAKA
11-14-2005, 18:29
аз си пазарувам от ЦУМ
там има много готини работи поне на мен ми харесва

Swinkenhoffer
11-14-2005, 19:55
аз пък мисля, че колкото повече такива има - толкова по-добре. имам си причини за това :)
въпреки че не ми харесва начина им на обличане, ама нема си скубя косите, я :lol:

Gabka_f^
11-14-2005, 20:12
мда и според мен темата е тъпа но както и да е.сяка жена си има стил и секи решава как да се облече.предполага се че по магазините което се продава е модерно и за туи хората си купуват еднкви дрехи!

rosskata
11-14-2005, 20:29
Na teb puk koy ti kazva kak da se obli4a6 ne moga da rabera?! Tuk si obsujdame ebati! Kazvame si mnenieto... Kakto na teb ti haresva da se obli4a6 kato drugite, za da se 4uvstva6 po- sigurna ili ot strah, 4e ina4e biha te otritnali, taka men tova me otvra6tata, kakto gledam ne samo men i si kazvame, kvoto imame! Първо чети, тогава коментирай... Естествено, че никой не ми казва как да се обличам, просто ми се казва, че това е отвратително... Права си, има разлика. :lol: Второ, не съм казала, че сегашната мода ми хасва или че се обличам фешън- аз си ходя с абсолютно непретенциозни дънки и маратонки винаги,просто искам да ми е удобно. Дали са кафеви или пембени, тва не те бърка, нали?? Трето, откъде-накъде мислиш, че може някой да бъде отхвърлен заради дрехите си :shock: :shock: :shock:?? Незнам, на мен не ми се е случвало, защото честно казано ,не познавам никой, който да нарече нечие облеколо "отвратително" - явно съм късметлийка, щото явно има такива хора... :roll:


Tuk govorim za totalnata lipsa na sobstveno mnenie i vkus, za robotiziraneto na po4ti vsi4ki macki! Ne moje6 da me ubedi6, 4e ey tuy slu4ayno 80% ot momi4etata imat ednakuv VKUS! Mn e tupo!
Ами не, но в реамките на една модна тенденция има 235789687568 модела в 3-4 цвята, така че може да ти хресаедна блуза, която на друг да не хареса...


Osven tva koy ti govori za metuli, bre mome? Sa kuv ti e problemut?! I moga da ti kaja, 4e ne sa obvurzani s 4ernoto do grob! Pak ne si informirana, ama tva ne ti pre4i, da govori6 gluposti!
:lol: :lol: :lol: Не са засягай бре моме, кой ти говори на тебе??? (Пак- чети и тогава кометирай,плс)Не съм казала, че не харесвам как се обличат метъли, рейвъри, скейтъри и пънкари,нито че метълите са абонирани за черното- това си е изцяло тяхна работа и не ме бъркаПиша го с големи букви, дано го прочете някой,щото явно тука сте доста докачливи на тема облекло :lol: ... :lol: :lol: :lol: И въобще не си мисли, че ще ме убедиш в нещо или ще ме засегнеш,като ми кажеш че говоря глупости- искам доводи, а не заяжданки :lol:

И пак ще кажа- как се обличат другите не е моя работа, както не е ваша. Още по- тъпо е да се съди за някой по това как е облечен... :?


п.с За всички дето искат да са "различни"- най-добрият начин е да си отрежете едното ухо или носа... Ефектът- гарантиран :lol:

>@>>>@< ,Taina{}, 100% съгласна с вас :wink:

sherry
11-14-2005, 20:59
Tapo e nqkoi da kazva na drugite kak trqbva ili ne trqbva da se obli4at.
Kato nqkoi sa re6ili da sledvat modata-mi mnogo hubavo,6tom taka im haresva-super!Tqhna si rabota...
Vseki sam si izbira kakvo da obli4a i nikoi nqma pravoto da sydi drugiq.
Az samata si spomnqm,4e minalata zima zapo4na dosta da se nosi rozovo.Az po princip vinagi sam haresvala rozovo i otdavna si kupuvam takav cvqt drehi.
I kvo,minalata godina vsi4ki se napalniha s rozovi drehi,zaradi modata.V slu4aq az kakvo trqbva6e da napravq?Da spra da se obli4am s lubimiq mi cvqt samo za6toto togava e bil moderen i za da ne izlqza "povtarq6ta se"v ne4ii o4i :shock:
Da,ama ne!
Vseki moje da nose kakvoto haresva i kakvoto iska,vse pak trqbva da se 4uvstvame udobno i priqtno v drehite si,a ne obli4aiki se da se 4udim dali pordnite novoizlupili se "kritici "6te gi haresat

Black_Orchid
11-15-2005, 19:06
Наистина и аз много се дразня на това. Щом нещо бъде определане като "модно" всички тръкват да си го купят. Много обичам маслено зеленото, но реших че в скоро време дрехи в такъв цвят няма да си купя. Където и да ходя виждам момичета и жени, изглеждаши по еднакъв начин. Ужасно е. А това кафяво изобщо не отива на всеки, въпреки това за да са "фешън" половината представители на женския пол се обличат в този цвят. Модата е ужасно понятие. Защо висчки трябва да са еднакви?! Това че по магазините се продава едно и също, не мисля че е много вярно. Ако не искаш да носиш дрехи, с които е облечена половината България, все ще можеш да си намериш. Аз успявам. Миналата година епидемията с розовото разби всички рекорди. На където и да се обърнех виждан само розово или в някои случаи пепел от рози. Тези два цвята вече са ми страшно протевни. Сега се случва същото с кафявото и маслено зеленото. Това е ужасно за мен. Ходиш по улиците и виждаш, че хората са облечени по един и същи начин. За какво ли изобщо ги правят дрехите, които са извън "модните тенденции" на Илиянци? Позиорките се навъдиха прекалено много и това хич не ми харесва....
Спирам да пиша че изписах цял роман.

Sinister_Doll
11-15-2005, 19:31
Na teb puk koy ti kazva kak da se obli4a6 ne moga da rabera?! Tuk si obsujdame ebati! Kazvame si mnenieto... Kakto na teb ti haresva da se obli4a6 kato drugite, za da se 4uvstva6 po- sigurna ili ot strah, 4e ina4e biha te otritnali, taka men tova me otvra6tata, kakto gledam ne samo men i si kazvame, kvoto imame! Първо чети, тогава коментирай... Естествено, че никой не ми казва как да се обличам, просто ми се казва, че това е отвратително... Права си, има разлика. :lol: Второ, не съм казала, че сегашната мода ми хасва или че се обличам фешън- аз си ходя с абсолютно непретенциозни дънки и маратонки винаги,просто искам да ми е удобно. Дали са кафеви или пембени, тва не те бърка, нали?? Трето, откъде-накъде мислиш, че може някой да бъде отхвърлен заради дрехите си :shock: :shock: :shock:?? Незнам, на мен не ми се е случвало, защото честно казано ,не познавам никой, който да нарече нечие облеколо "отвратително" - явно съм късметлийка, щото явно има такива хора... :roll:


Tuk govorim za totalnata lipsa na sobstveno mnenie i vkus, za robotiziraneto na po4ti vsi4ki macki! Ne moje6 da me ubedi6, 4e ey tuy slu4ayno 80% ot momi4etata imat ednakuv VKUS! Mn e tupo!
Ами не, но в реамките на една модна тенденция има 235789687568 модела в 3-4 цвята, така че може да ти хресаедна блуза, която на друг да не хареса...


Osven tva koy ti govori za metuli, bre mome? Sa kuv ti e problemut?! I moga da ti kaja, 4e ne sa obvurzani s 4ernoto do grob! Pak ne si informirana, ama tva ne ti pre4i, da govori6 gluposti!
:lol: :lol: :lol: Не са засягай бре моме, кой ти говори на тебе??? (Пак- чети и тогава кометирай,плс)Не съм казала, че не харесвам как се обличат метъли, рейвъри, скейтъри и пънкари,нито че метълите са абонирани за черното- това си е изцяло тяхна работа и не ме бъркаПиша го с големи букви, дано го прочете някой,щото явно тука сте доста докачливи на тема облекло :lol: ... :lol: :lol: :lol: И въобще не си мисли, че ще ме убедиш в нещо или ще ме засегнеш,като ми кажеш че говоря глупости- искам доводи, а не заяжданки :lol:

И пак ще кажа- как се обличат другите не е моя работа, както не е ваша. Още по- тъпо е да се съди за някой по това как е облечен... :?


п.с За всички дето искат да са "различни"- най-добрият начин е да си отрежете едното ухо или носа... Ефектът- гарантиран :lol:

>@>>>@< ,Taina{}, 100% съгласна с вас :wink:



1. Aham... A kakvo trqbva da mi govori "...не сте вие хората, които ще кажат на някой как да се облича." :shock: Kakto i da e, nqma zna4enie... Iska6 da mi kaje6, 4e ako ot tvoq klas ima edno smurdq6to, odurpano, okusano momi4e, oble4eno v 4oval za smet i ti kaje "Hayde da sme priqtelki!" i ti nqma da q othvurli6, za6toto e gnusna, taka li? Su6toto e ako se mukne6 samo v 6antavi, 4erni drehi! Koy te vzima na seriozno, ako ne te e opoznal i ne zne kuv strahoten, neveroqten pi4 si (tuk vizirah sebe si :D )!?

2. V ramkite na tazgodi6nata "modna tendenciq", kakto i vuv vsqka druga se sre6tat ne pove4e ot 4 modela v ne pove4e ot 10 raznovidnosti na nqkoy (nqkoi) gnusen cvqt...

3. Nali se se6tat, 4e taka mojem da si produljavame ve4no, ti 6te mi kazva6, 4e ne si iskala da kaje6 o4evadnoto, a az sum tupa i ne moga da 4eta... Prosto nqma smisul i mislq, 4e si se izkazala dostatu4no krasnore4ivo i kriti4no sre6tu metulite i vsi4ki go vidqha... Ne si kazvala, 4e ne haresva6 kak se obli4at metulite li? A kakvo zna4i "Честно казано, най-фрапиращо еднакво се обличат точно метълите... При тях дори избор на цвят няма..." Zna4i na teb ti haresva horata da se obli4at "frapira6to ednakvo"?

4. Ne se opitvam da te ubedq v kakvoto i da bilo. Ne nalagam svoeto mnenie, a komentiram. A poslednoto, koeto me interesuva e dali si zasegnata ili ne... Dovodi dadoh dostatu4no kakto v minaliq si post, taka i v tozi, a ako ne sum se sprqla na ne6to, tova e bilo, za6toto ne vuznamerqvam da vi raztqgam lastici iz foruma. Nay- malkoto, za6toto me murzi... Ne moga da vidq, kude sum se zaqjdala s teb, ako ti go priema6 taka, mn sujalqvam, 4e sum te zasegnala...


Vsu6tnost 4akay! Sega 6te se zaqm:

Dumata "zaqjdanki" e nevuobrazimo oligofrenska!

11-15-2005, 20:24
:) Тоз път няма да се опитвам да излизам на глава,не ми се пише дълго.Имам приятели, които се обличат най- различно, метъли също, така че не се опитвай да ми казваш , че ги мразя, защото аз знам по- добре, че не е така. И пак за 457568704-081968754652 път казвам - не ми пука, дори хората голи да тръгнат, наистина. Ако щат хората да ходят с чували на главите, не ми пука!!!

2. За одърпаното, смърдящо момиче- тук вече , ако смея да отбележа, си говприм за лична хигиена, не за стил на обличане. Ако е одърпано, няма да ми е гнусно, уверявам те(живея в доста беден квартал, имам доста приятели с минимални парични възможности), а ако мирише- това няма общо със стила.
3.
Zna4i na teb ti haresva horata da se obli4at "frapira6to ednakvo"?
:lol:Това се опитвам да кажа вече 11000 път-да, харесва ми- щом така са решили, супер, чудесно, не е моя работа. И пак не ме разбра- да, харесва ми хората да се обличат както си искат-ако щат и фрапиращо еднакво!!! Това не е обидно, разбери.Еднакво или не, това си е тяхно право.


Dumata "zaqjdanki" e nevuobrazimo oligofrenska!
Така си е- затова ме кефи... :lol:

Oyama
11-15-2005, 20:49
Ходят така облечени защото на мене така ми харесва :wink: . Аз и избирам дрехите на жена ми, може да приличат на другите ама според мен тя си има нейн стил и дрехи които не ги има навсякъде :wink: важното е да е секси и да е модерно :wink: .

chupacabra:)
11-16-2005, 12:26
ууу, спомням си 1 случка ..
преди 2-3 години 1 моя позната (много лъскаво девойче) беше дошла с 3/4 панталон, който беше заврян в ботушите..
и тогава буквално всички я гледаха като извънземно и обясняваха колко било противно. и ей сега - всички са тръгнали така.
пак преди 2-3 годиним същото девойче беше с крещящо клинче и пола отгоре.. естесрвено всички "аууу, колко е грозно, ауууу кфо е ужасно".. и хоооп - тфа лято пак доста голяма част от момичетата ходиха така.
изводите са си за вас 8) 8)

S8K
11-16-2005, 16:09
не мисля така,секи си има свой стил,аз лично се стремя да съм различна относно стил на обличане... :)кефят ме дрешките в "Мухоморка"-anti fasion shop :D

slim_shady_lady
11-16-2005, 17:01
Не ме е*е колко ми струват дрехите и дали са модерни!!!Важното е да нося тва,което ми харесва и което ми е удобно!А да не говорим,че мразя кафяво и маслено зелено :evil:

blqqh
11-16-2005, 17:32
e dobre de,zna4i da ne hodime s dynki,koito da sa zavrqni v botu6ite,da ne sme s rozovo,zeleno tam neznam si kfo..e kak togava da se obli4ame..s nosii li da hodim na daskalo,ili nqkoi ako se oble4e nqkaksi po-razli4no vednaga po4vat nqkfi komentari,..alele taq kfi drehi nosi,kolko sa grozni ,koi znae ot koe kosh4e za bokluk gi e vvzela nikoi nqma takiva..neznam si kfo...

party_girl
11-16-2005, 17:43
az li4no izob6to ne se vodq ot modata!!mrazq "kosmatite botu6i" koito seki 2ri nosi/ot momi4etata de :D /az daje se obli4am taka 4e si4ki mi kazvaha kak ne ima haresva oblekloto mi,ama tva se pak si e moi stil :P
ne mi upka kka se oli4at drugite,stiga da ne me drazni!! :evil:

11-16-2005, 17:53
След като установихме, че никой не се води по модата, ще попитам : Тогава кой ги носи тия парцаля ? агхахгахгагххаггах

The Goodbye Girl...
11-16-2005, 18:10
Абе тя модата е едно на ръка. Защото в един момент се оказва, че аз нямам избор. При положение, че са ми докарали 10 вида дънки и 20 блузки, пък те са от грозни по-грозни, аз какво да си купя??? Ама както и да е, тук-там се намирам хубави дрехи. Обаче аз харесвам спортния стил, но не мога да давам по 100лв. я за маратонки, я за гащи... Съжалявам. Затова се примирявам с това, което мога да намеря по магазините, което е удобно, което ми стои добре и което мога да си позволя.

party_girl
11-16-2005, 18:26
След като установихме, че никой не се води по модата, ще попитам : Тогава кой ги носи тия парцаля ? агхахгахгагххаггах
xux..mi nie vav foruma sme pi4ove we :wink: :P

DeSiTo0o
11-16-2005, 18:29
Hahah-spored men taq tema napulno bezsmislena!
Koq si ti 4e da ni kaje6 kak da se obli4ame?Tova 4e si ima6 sobstven stil na obli4ane nas kvo ni burka?6te si se obli4ame kakto si poiskame i kakto e moderno!Za6to da ne sum v krak s modata?6tom kato e moderno i se nosi i az 6te si go kupq i ne mi puka kakvo 6e kajat drugite za men. :wink:
A za golite krust4eta moga da ti kaja 4e ne vsqko momi4e hodi s gol krust kogato vremeto e studeno.To za tva horata sa izmislili bodita i t.n...
A za uniformite-upsurt!takova az nqma da obleka puk kvoto 6te da stava!Spored men tva e adski tupo i nehigieni4no-vseki den s edni i su6ti drehi,absolutno vsi4ki sa kato teb s to4no su6tite drehi i...awe napravo ujas!... :evil:

pain
11-16-2005, 19:21
vseki reshava kak da se oblicha.
ne drehite pravqt 4oveka a haraktera mu!

chupacabra:)
11-16-2005, 19:32
absolutno vsi4ki sa kato teb s to4no su6tite drehi i...awe napravo ujas!... :evil:
ахахахахахахаха, е то па не е ли същото ?! все пак сички ходят с дънки в ботушите ако не си забелязала (съвсем случайно) :lol:
ама на тебе тфа не ти пречи, нали? същото и като да носиш униформа - сички еднакви 8)
само дето ше си еднаква само с даскалото, а не с целия свят :lol: 8)

Roxy
11-16-2005, 21:58
Някога ходех с дънки, чието дъно стигаше до коленете ми, защото не исках да бъда като всички, защото мразех всички еднакви момичета без собствен стил и бля бля бля...бтв за момиче изглеждах ужасно
После носех само черни дрехи в повечето случаи,направени собственоръчно от мен,
пак водена от някви лични съображения, че така трябвало да бъде...
Сега нося тесни дънки, натъпкани във велурени ботуши, защото най-после ми дойде акъла, че дрехите не правят човека и няма АБСОЛЮТНО никакво значение с цикламенко ли си, с кафявко или не знам си там какво
Спрете да си правите изводите за хората по външния вид и веднага да ги слагате в графата "кухи лейки".
Кух е този, който вади подобно твърдение за хора, които не познава. Уникалността на хората не се крие в стила им на обличане. Но не, децата са твърди заети да се вглеждат в това кой с какво е облечен за да се замислят, че е глупаво да бъдеш предубеден за някого само щото носел кафяви ботуши...ми ще носи това, което имаа в магазините...аз от къде да си изкопая други дрехи..И спрете да наричат тия български "парцалки" с ниско качество "мода"...щот е яко смешно...
Преди да съдите за другите по цвета на дрехите им, помисле приятно ли ще ви бъде той да постъпи по същия начин спрямо вас.
Сигурна съм, че всички вие имате приятелки, които ходят по така наречената от вас "мода", и какво?
Те са си мн печени мацки нали?
Защото за пореден път повтарям дрехите не правят човека:)


подкрепям те изцяло.
мойте дрехи половината са от германия,холандия,италия и испания,а другата половина са прекалено скъпи за да си ги позволят повечето хора.
аз съм уникална!

anichkaaa
11-18-2005, 08:35
Spored moeto mnenie ne vsichki momicheta si kupuvat ednakvi drehi,no moje da se kaje che povecheto se dvijat v krak s modata i po tazi prichina se oblichat po edin i sasht nachin.Na men lichno ne mi haresva vseki pat modata i ne haresvam drehite,za tova ne gi i kupuvam,no ima takiva momicheta za koito tova e mnogo vajno i ne gi interesuva,che ot strani izglejdat smeshno-za tqh tova che sa oblecheni po posledna moda znachi,che sa krasivi,no momicheta poglednete se otstrani,za da razberete,che drehite na izvestnite dizaineri ne sa "nai".Prosto vseki trqbva da se oblicha taka kakto na nego mu haresva. :)

zdravomisle6tata
11-18-2005, 14:11
V kraina smetka az s1m na mnenie,4e vsi4ko mnogo zavisi ot sredata. V moeto daskalo primerno e adski snobarska rabotata. Vsi4ki 'macki' se obli4at nekvo 'super qko' i are golemite pi4ki stanaha! Ve de da znam t1po mi e. To i az da si priznaq se vleka po modata,ma imam li izbor??? Vajen e v1n6niq vid i se haresvam s nqkoi 'fe61n parcalki',6to da ne si gi kupq,nezavisimo kvo 6e si pomislqt vsi4ki ostanali(4e nqam vkus ili 4e se obli4am ednakvo s nqkogo)..vse pak gledam da ne si zeam nqkva bluza deto v1v vseki vtori magazin q ima i ne slagam ne6ta,koito ne mi otivat. Az si gi izbiram v zavisimost ot tova dali mi dopadat ili ne,dali cveta mi hodi,dali qko mi sedqt i t.n. Hi4 ne se zamislqm za tova koi go ima i kvo i 6to tam..prostotiite. Ne me interesuva osobeno. Vajnoto e da se 4uvstvam udobno v sobtvenata si koja i tva si e! Mnogo p1ti ne se nosq fe61n 6toto naistina ne haresvam t1pite ednakvi botu6ki,qkenca i t.n.,ama pak si kupuam ne6to qko i taka..ne s1dq momi4etata,koito striktno sledvat tendenciite,ne kazvam ni6to i za ostanalite. Vseki s pravata si.

sherry
11-19-2005, 08:20
Az pak si hodq ponqkoga s danki,butnati v botu6ite.I kvo,ne6to lo6o?!Vse edno az da kaja,4e e tapo,deto vseki nosi danki(ili nai-malkoto ima)
Vseki 6e si hodi kakto iska,az uvajavam 4ujdoto mnenie i 4ujdiq vkus i ne se e nameril 4ovek,koito 6e me ubedi,4e az trqbva da se vliqq ot mnenieto na drugite.Neka si mislqt,4e se obli4am kato drugite,dreme mi.
Az sam sebe si i nqma da se promenq zaradi nekvi si kritici.Utre moga i pero da si sloja na glavata i da go napravq-moq si rabota,vajnoto e az da se 4uvstvam dobre,nali?!

Lindsey
11-19-2005, 10:39
po dobre da si oble4en s tesni dynki s niska taliq otkolkoto s nqkvi razviseni qketa i pantaloni deto dynoto im stiga do kolenete.. sq seki e svoboden sam da si izbira drehite, no spored men momi4etata trqbva da nosqt drehi, koito pod4ertavat jenstvenostta im... i shtom drugite sa ti kazali 4e nosish parcali shto ne se zamislish malko i ne se poglednesh v ogledaloto s kvo si oble4ena i togava prikazvai za "piklite", koito noseli ednakvi drehi.. kvo da se prai 4e v magazinite si4ko e v tiq cvetove.. kakto kaza nqkoi po gore ti ne mojesh da idesh v magazina i da kajesh na prodava4a kvo ti haresva i kvo da zarejda..

MaCeTo_
11-19-2005, 12:16
подкрепям те изцяло.
мойте дрехи половината са от германия,холандия,италия и испания,а другата половина са прекалено скъпи за да си ги позволят повечето хора.
аз съм уникална!


и скромна... :lol:

По темата: Еми на,какво да се прави...за беда това е България,и в България се продават дрехи,които не са 100% маркови (с изключения).Както каза някой-това,което се продава-то се и купува.Моите уважения,ама ако въпроса е да се правим на уникални,само от яд,че всички други видиш ли,ходели еднакво-тогава ставаме смешни....друг е въпроса ако тази уникалност ти идва отвътре и се чувстваш добре в кожата си.Въпрос на личен избор!И спрете да поставяте всички под общ знаменател.Модата не е създадена за 100% придържане към нея.Хубаво,взимайте идеи,ама всеки трябва така да я моделира,че да съвпада поне малко с това,което лично на него му харесва и отива...все пак не върви девойка да тръгне с някакви абсолютно нелогични за фигурата й дрехи,само щото са модни :) смешно е...

Momchence
11-19-2005, 20:51
Уахахахаха :lol: тая тема кърти водопроводи по основите :lol: Обаче е написана малко агресивно и така продължава във всичките си страници...не е тфа начина и нищо няма да се промени...да си различен не значи че си кофти тип, тфа е малко кумонистическото мислене... ни са карайте обичайте се :lol:
Колкото до модата в момента тя е отвратителна! Всички приличат на хайдути от априлското възтание само дето хайдутите са нямали по два понпона на потурите :lol: В момента е кат някфо историческо пресъздаване на българското освобождение...и искам само да отбележа че в България е доста по-добре положението отколкото тука западната Ефропа! Искам да ви кажа че българките определено знаят как да се обличат..или поне повечето..тфа холандка..(отивам да се издрайвам) Според мен сега (и не само сега почти винаги) модата в отвратителна...тези дрехи не ме кефят съответно не бих си ги купил и не биха ми харесали върху някое момиче...някой каза "тфа копувам защото това се продава" да ама не - това се продава зашото това се копува...истината е че избор няма...жалко но истина дойде ли нещо на мода е трудно да си намериш нещо различно...и все пак не е невъзможно...според мен също е тъпо да се увличаш по модата или обратното да се увличаш да си различен..крайностите почти винаги са тъпи...смятам че всеки е индивидуален и различен сам по себе си но мисля че може да бъде доста по-добре по отношение на модата..щеше да е толкова яко да нямаше мода и на всякъде да се продаваха всевъзможни дрехи хихихих с някфи всевъзможни цветове и форми....ух размечтах се :lol: Въпреки всичко мисля че дрехите не определят човека изцяло но мисля също че един добре облечен човек много по-бързо и по-лесно ше ти привлече вниманието и ще ми хване окото...и някак си дрехите в повечето случай съвпадат с характера...не можете да кажете че дрехите не зависят от характера поне малко...всичко по тебе говори за теб...от това дали ще си облечен съвсем обикновенно до това да си някфа кокона..всичко означава нещо..но предрасъдаците малко или много ги има у много хора ..... кофти но факт....темата е доста по-сложна и въпроса е доста по дълбок и сложен...отговора хич не толкова прост :)
Лично моето мнение е че много по-яко седят някфи нестандартни ъндърграунд дрешки отколкото тез модерните парцалки....ако си вървя по улицата и видя момиче с чувал много ша са накефа :lol: напрау ша са накъдря от кеф кат жалтурче в локва..... цената в случая (не на чувала) е абсолютно без значение..тфа ся накфи абсурдни критерии на изключително ограничени и изостанали хора с някфо мега изкривено и тъпо мислене......и въпреки всичко допускам че може да има свестни момичета с птури...даже май съм срещал...но повярвайте ми не са много...пак говориме за изключения...ако сичко се крепеше на изключения...цък цък цък....

П.С. Rosskata на клада!! :lol:

Sinister_Doll
11-19-2005, 21:00
Momchence, mn sum suglasna s vsi4ko.
Mn to4no i qsno kazano (:

I razbira se ako si re6il, 4e ne 6te6 da si slaga6 nekvi koji po krakata se edno si trugnal na lov, ne moje da tvurdi6, 4e ima6 takiva, 6toto drugo, vidi6 li ne se prodavalo... Tva e glupavo! Koyto tursi, namira! I izob6to ne govorq za moy tip drehi i obuvki v momenta... Ima si suvsem normalni ne6ta po magazinite!


P.P: Kafqvoto e ebati protivniq cvqt! 6to go nosite?! :shock: Ne moje da vi haresva na vsi4ki, ebati!?

Стеснителната
11-19-2005, 21:04
Абееееейй съвети ше ми дават хора дето се обличат като батман :lol: аре млък изруди такива.

pain
11-19-2005, 21:33
Абееееейй съвети ше ми дават хора дето се обличат като батман :lol: аре млък изруди такива.
Kogat neznaesh kfo da kajesh po dobre ne kazvai ni6tu

Стеснителната
11-19-2005, 21:59
ТАкъв момент при мене да не знам кво да кажа няма :lol: . Наакана овчица! :twisted:

11-20-2005, 01:10
Стеснителният е правдоподобен.
http://armyoflovers.hit.bg

Kill_stesnitelnata
11-20-2005, 07:19
awe ei6 СТЕСНИТЕЛНАТА mn stesnitelna sa okaza ti e! basi pa4ata! 4estno mnoo me nervi6!!!!! i ne se pi6e izrUdi,a izrOdi,ama tai e to,ti samo kak da zatapi6 nqkogo misli6..prosta kifla! 6to se otnasq do modata-mene si me kefqt modernite ne6ta v pove4eto slu4ai i si gi nosq s udovolstvie!

SEXtreme
11-20-2005, 07:37
ЕБАСИ тъпата тема!Наистина има много комерсиални момичета, които си земат нещо от Илиенци и се фукат после, ама не са всички така!!ТЕБЕ кво те грее, кой как се облича, а???ТИ ква работа имаш да си вреш носа при другите???Кат не ти харесва - недей!Никой не те кара да се обличаш, като "другите пикли"...И за сведение НЕ ВСИЧКИ ПИКЛИ СИ КУПАВАТ ДРЕХИТЕ ОТ ИЛИЕНЦИ!!

DeSsi
11-20-2005, 08:25
Az da pusna li edna tema zashto momchetata sa ednakvi kato izlqza na centyra ili zashto imat ednakvi pricheski vsichki, a ? :evil:

lina15
11-20-2005, 08:53
momi4etata se obli4at ednakvo(pove4eto)6toto sa tva e moderno i e "fe6un" az ne se obli4am fe6un 6toto nosq smuknati dre6ki(po skoro punkarski)

`Death`Whore`
11-20-2005, 10:35
Успокой се...щом не е разбрала от първия път, няма смисъл да се нервиш...:)
И аз в един подобен форум с заблудени дечурлиги им казах 50 пъти, че смъкнатите дрехи не са метълски и че черното не е студен цвят и т.н., ама те не, та не...пак си повтарвяха същите глупости...

FlowerinesS
11-20-2005, 12:03
Успокой се...щом не е разбрала от първия път, няма смисъл да се нервиш...:)
И аз в един подобен форум с заблудени дечурлиги им казах 50 пъти, че смъкнатите дрехи не са метълски и че черното не е студен цвят и т.н., ама те не, та не...пак си повтарвяха същите глупости...
Е и аз не мисля , че черното е особено топъл цвят.Побъркани животни :lol: :lol: :lol: :lol:

Lindsey
11-20-2005, 12:05
Успокой се...щом не е разбрала от първия път, няма смисъл да се нервиш...:)
И аз в един подобен форум с заблудени дечурлиги им казах 50 пъти, че смъкнатите дрехи не са метълски и че черното не е студен цвят и т.н., ама те не, та не...пак си повтарвяха същите глупости...
Е и аз не мисля , че черното е особено топъл цвят.Побъркани житовни :lol: :lol: :lol: :lol:
:wink:

`Death`Whore`
11-20-2005, 12:11
Успокой се...щом не е разбрала от първия път, няма смисъл да се нервиш...:)
И аз в един подобен форум с заблудени дечурлиги им казах 50 пъти, че смъкнатите дрехи не са метълски и че черното не е студен цвят и т.н., ама те не, та не...пак си повтарвяха същите глупости...
Е и аз не мисля , че черното е особено топъл цвят.Побъркани житовни :lol: :lol: :lol: :lol:


Божеееееееееееее! Господи боже!
Черното е липса на цвят, а бялото - съвкупността от всички цветове. В 7-ми клас не учите ли физика?????

Lindsey
11-20-2005, 12:13
abe ne znam ama mnogo pove4e bi me stoplil jyltiq.. oranjeviq.. beliq.. rozoviq cvqt .. ama ne i 4erniq..

Lindsey
11-20-2005, 12:14
abe ne znam ama mnogo pove4e bi me stoplil jyltiq.. oranjeviq.. beliq.. rozoviq cvqt .. ama ne i 4erniq..

`Death`Whore`
11-20-2005, 12:17
Казах ти вече за бялото и черното! Те са неутрални цветове! А светло жълтото не е топъл цвят, както и светло розовото! Това, че ти си решила, че еди кое си е топъл цвят, не значи, че е!

Lindsey
11-20-2005, 12:19
emi dobre de.. vse pak az kazvam men koe bi me stoplilo a ne 4e vsi4ki trqq taka da mislqt..

Sinister_Doll
11-20-2005, 15:51
emi dobre de.. vse pak az kazvam men koe bi me stoplilo a ne 4e vsi4ki trqq taka da mislqt..


Zna4i kat se obli4a6 kat papagal ti e topli4ko?! :lol: Radvam se...

FlowerinesS
11-20-2005, 15:52
Казах ти вече за бялото и черното! Те са неутрални цветове! А светло жълтото не е топъл цвят, както и светло розовото! Това, че ти си решила, че еди кое си е топъл цвят, не значи, че е!
По тая логика и ти като си решил , че черният цвят е топъл,не значи , че е ,нали?!айде стига толкова , че превърнахме темата в спор-кои са топлите цветове!

Roxy
11-20-2005, 21:56
квото е модерно на запад в България се появяват кви ли не интерпретазии.Затва тев грозни ботуши омотани с някви парцали за толкова на мода.Българката се облича ужасно и няма никъв вкус,сичко е кич.Ама то кат друго просто не се предлага.
Най-ме дразни някви дънки долче и габана за по 40 лв.ай извинявай.ужаст!!!

Lindsey
11-21-2005, 08:04
haha dam.. az na tiq im vikam do4o i go4o :Pp shoto sa nqkvi ciganski bokluci ama kvo da se pravi.. kato nqma drugo.. apyk i daje da imashe ne bih dala tolkova pari za edni dynki

marusha
11-21-2005, 13:46
I...bravo za temata :wink: Imenno za tova az ne se interesuvam ot moda...ama gram,nosia si kakfoto mi e udobno i mi haresfa,sushto taka niamam nishto protiv da si kupia neshto i ot magazin 2ra upotreba,zashtoto poniakoga tam mojesh da nemerish neveroiatni neshta....sushto taka ne znam zashto imam chuvstvoto 4e mi govorish za onia tip momi4enca s rozovkite iakenca,dunkite v ostrite botushki,pravat kosica i iakoto grim...az nai-mnogo obi4am niakfi po-shiroki djinsi,teniska,kecki i that's all...niamam kfo pove4e da kaja...da si pravia izvodite tupite poziorki....suxxxxxx :twisted:

Стеснителната
11-21-2005, 13:49
I...bravo za temata :wink: Imenno za tova az ne se interesuvam ot moda...ama gram,nosia si kakfoto mi e udobno i mi haresfa,sushto taka niamam nishto protiv da si kupia neshto i ot magazin 2ra upotreba,zashtoto poniakoga tam mojesh da nemerish neveroiatni neshta....sushto taka ne znam zashto imam chuvstvoto 4e mi govorish za onia tip momi4enca s rozovkite iakenca,dunkite v ostrite botushki,pravat kosica i iakoto grim...az nai-mnogo obi4am niakfi po-shiroki djinsi,teniska,kecki i that's all...niamam kfo pove4e da kaja...da si pravia izvodite tupite poziorki....suxxxxxx :twisted:
Еми ше ме извиняваш много ама някои хора ги интересува как изглеждат и се стремят да са красиви и модерни за рпазлика от тебе. Не се и съмнявам че приличаш на няква отрепка :lol: .

marusha
11-21-2005, 13:56
I...bravo za temata :wink: Imenno za tova az ne se interesuvam ot moda...ama gram,nosia si kakfoto mi e udobno i mi haresfa,sushto taka niamam nishto protiv da si kupia neshto i ot magazin 2ra upotreba,zashtoto poniakoga tam mojesh da nemerish neveroiatni neshta....sushto taka ne znam zashto imam chuvstvoto 4e mi govorish za onia tip momi4enca s rozovkite iakenca,dunkite v ostrite botushki,pravat kosica i iakoto grim...az nai-mnogo obi4am niakfi po-shiroki djinsi,teniska,kecki i that's all...niamam kfo pove4e da kaja...da si pravia izvodite tupite poziorki....suxxxxxx :twisted:
Еми ше ме извиняваш много ама някои хора ги интересува как изглеждат и се стремят да са красиви и модерни за рпазлика от тебе. Не се и съмнявам че приличаш на няква отрепка :lol: .
:D hehehe kolko si zabavna ...i well come back...pak xapo4va da stava veselo shtom ti si tuk ...kato go kazah/napisah tfa predi malko niamah predvid 4e ne me interesuva kak izglejdam...daje naprotif...prosto otbeliazvam 4e za men e po-vajno tova koeto na men mi haresva ,a ne da si nalagam niakuf opredelen stil...razbirash li me sladurake puxkava.... :P + 4e triaa da mi e udobno zaduljitelno,shoto super mnogo gi mrazia tia krehki devoiki deto she im se s4upat kra4encata na shgibanite tok4enca,ama te si gi nosiat...puk i az po takiva mesta hodia deto udobnoto naistina poniakoga e po-vajno ot tfa kak izglejdash,,,kak si me predstaviash na techno s tok4enca??? :roll:

Стеснителната
11-21-2005, 14:04
Освен тва - кво ше ми кажеш че чалгарките били позьорки. Арве да не казвам напоследък кво е модерно всички с кецове задължително некви комерс марки, широки дънки и яко стрийт култура като за тях значението на стрийт културата е тво - да се обличаш едикакси и да слушаша задължително неква музика. Същото е и при метълите, и те си имат некви стереотипи повечето от които са метъли щото им е интересно да ги спазват. А чалгарките не са никви позьорки, те не се облличат според музиката, обличат се според модата и всяка година са различни а не кат вас клонинги.

sarang
11-21-2005, 14:09
Казах ти вече за бялото и черното! Те са неутрални цветове! А светло жълтото не е топъл цвят, както и светло розовото! Това, че ти си решила, че еди кое си е топъл цвят, не значи, че е!
По тая логика и ти като си решил , че черният цвят е топъл,не значи , че е ,нали?!айде стига толкова , че превърнахме темата в спор-кои са топлите цветове!
Нямах намерение да пиша в темата, но твоето пълно незнание ме озадачи. Човекът ти каза, че черното не е топъл цвят, не е студен, а е НЕУТРАЛЕН. Спри да спориш и да си държиш на твойта, защото е смешно просто.
А по темата - аз се обличам с каквото ми харесва. Не ми пречи ако нещо го носят и други, да си го взема, стига на мен да ми отива. Важното е човек да се чувства добре в дрехите си, да изглежда добре и това е. Ако дадена дреха е модерна, но не ми отива, просто няма да си я взема. Смятам, че е глупаво това да се опитваш на всяка цена да си различен, както и да се водиш само по модата. Като толкова искате да не сте като другите, защо не облечете нещо, което са носили бабите ви? Така няма да има никой като вас. Много ясно, че човек трябва да се съобразява поне малко с модните тенденции, глупаво е да оригиналничиш на всяка цена.
А това колко струват дрехите няма никакво значение. Много ми е смешно някой като вземе да се фука какви маркови парцалки носи. Има ли значение дали една блуза ще струва 20 или 200 лв, като разликата не е значителна? Е, скъпото е по-добро, но 100 лв за дънки за мен са пълна глупост. Това е скромното ми мнение.

FlowerinesS
11-21-2005, 17:57
Казах ти вече за бялото и черното! Те са неутрални цветове! А светло жълтото не е топъл цвят, както и светло розовото! Това, че ти си решила, че еди кое си е топъл цвят, не значи, че е!
По тая логика и ти като си решил , че черният цвят е топъл,не значи , че е ,нали?!айде стига толкова , че превърнахме темата в спор-кои са топлите цветове!
Нямах намерение да пиша в темата, но твоето пълно незнание ме озадачи. Човекът ти каза, че черното не е топъл цвят, не е студен, а е НЕУТРАЛЕН. Спри да спориш и да си държиш на твойта, защото е смешно просто.САмо че някой като те види на улицата няма да тръгне да умува и да си припомня теорията по 'рисуване' от 4-ти клас(май оттогава знам ,че черното е неутрален цвят)и по-скоро този човек (нито метал,нито 'чалгар' , нито къфто и да било друг)ще оприличи черното на студен цвят. сравнете:жълто и черно/кафяво и черно.Черното не мислите ли ,че 'клони' повече към студените цветове?(то за мен не само клони,ами е,но както и да е)



А това колко струват дрехите няма никакво значение. Много ми е смешно някой като вземе да се фука какви маркови парцалки носи. Има ли значение дали една блуза ще струва 20 или 200 лв, като разликата не е значителна? Е, скъпото е по-добро, но 100 лв за дънки за мен са пълна глупост. Това е скромното ми мнение.Ех..Вмомента много хора са на това мнение просто защото не могат да си позволят такива дрехи(предполагам)на същото мнение ли щяха да са ако бяха някои мултимилионери?!А на теб пак ли щеше да ти е 'все едно' дали блузата ти е от 20 или 200лв?

Sinister_Doll
11-21-2005, 18:04
Evala, marusha! (:
Mn obi4am otkroveni i istinski hora!
Edna ot malkoto si! Evalarka! Uvajavam te (:

`Death`Whore`
11-21-2005, 18:05
Еми ше ме извиняваш много ама някои хора ги интересува как изглеждат и се стремят да са красиви и модерни за рпазлика от тебе. Не се и съмнявам че приличаш на няква отрепка :lol: .[/color]

1. Модерно не е равно на красиво!
2. Това да си модерен значи да нямаш собствен стил, защото си купуваш дрехите само защото са модерни, а не защото ти харесват истински.
3. СПРИ ДА ОБИЖДАШ, МАЛКАТА! ДА НЕ СИ ХВАНАЛА БОГ ЗА ШЛИФЕРА?

kenny_
11-21-2005, 18:24
Стеснителният strikes again http://teenproblem.net/f/images/smiles/icon_lol.gifhttp://teenproblem.net/f/images/smiles/icon_lol.gifhttp://teenproblem.net/f/images/smiles/icon_lol.gif

Lindsey
11-21-2005, 18:44
tva ne zna4i 4e nqkoi kato se obli4a moderno i ne si haresva drehite a si gi kupuva samo zaradi modata.. vie otkade znaete kyv e vkusa na drugite.. na men primerno minalata godina mi haresvashe rozovoto.. oshte pove4e 4e obi4am rozovo i se zaradvah kato razbrah 4e to e na moda.. a taq godina ne mi haresvat zelenoto i kafqvoto i imam samo nqkolko takiva bluzi.. i kakto kaza nqkoi po - gore.. i metalite se obli4at gore dolu podobno ama nikoi ne im kazva 4e sa poziori, nali?? i primerno teq deto hodqt sys kecovete i smyknatite gashti syshto se obli4at podobno ama i na tqh nikoi nishto ne im kazva.. ne moga da razbera kvo se draznite na momi4etata 4e si slagali dynkite v botushite.. emi moderno e, haresva im , slagat si gi.. kvo vi byrka?!?!? hodeli sys zeleno i kafqvo.. emi da hodqt.. te prikazvat li kak hodqt drugite - ne.. emi togava kade e problema ne moga da razbera

`Death`Whore`
11-21-2005, 19:08
Обаче аз не видях тук да има тема за чалгарките, а тема за метълите има...и за метълките. Навсякъде има злета, но това не значи, че всички са такива. АЗ говоря по принцип и мразя онези, които се кефят на нещо само защото е модерно, а не защото наистина ги кефи...т.е., внушават си.
А за розовото...аз веднъж излязох цялата в черно и с черен грим, вързана на 2 плитки, завързани с розово и лилаво конче. Имам и розови прашки. Носе дразня на руси девойки, целите в розово. И най-вече на розови панталони...

И най-вече се дразня на факта, че много момичетата не могат да съчетават цветове. Например, сложат сини дънки, черна блуза, розови маратонки и червено бижу. Смешно е...Няма смисъл човек да се накичва с цветове. Аз ходя в черно си слагам червен грим и нося червена роза със себе си...или златен грим+ златно бижу...и е перфектно.

Lindsey
11-21-2005, 19:10
dobre are kaji mi edna pri4ina poradi koqto ne ti haresvat tiq momi4eta.. seki si ima vkus i predpo4itaniq.. ti ne mojesh da gi vinish za tva 4e im haresva da se obli4at taka

Стеснителната
11-21-2005, 19:15
Еми ше ме извиняваш много ама някои хора ги интересува как изглеждат и се стремят да са красиви и модерни за рпазлика от тебе. Не се и съмнявам че приличаш на няква отрепка :lol: .[/color]

1. Модерно не е равно на красиво!
2. Това да си модерен значи да нямаш собствен стил, защото си купуваш дрехите само защото са модерни, а не защото ти харесват истински.
3. СПРИ ДА ОБИЖДАШ, МАЛКАТА! ДА НЕ СИ ХВАНАЛА БОГ ЗА ШЛИФЕРА?
Стига си говорила глупости. А кфо ма тогава немодерното ли е красиво, друг път. И не ми говори кой няма стил, точно хората които са модерни са със най високия стил. Модата не е точно една блуза и един панталон, трябва да знаеш какво е модерно за да го носиш. Повечето за жалост не уцелват :cry: . Тръгнали да ми говорят за стил айде тишина 8) .

chupacabra:)
11-21-2005, 19:23
Ех..Вмомента много хора са на това мнение просто защото не могат да си позволят такива дрехи(предполагам)на същото мнение ли щяха да са ако бяха някои мултимилионери?!А на теб пак ли щеше да ти е 'все едно' дали блузата ти е от 20 или 200лв?
глупости...!?
да ти кажа честно бих могла да си позволя и блуза не от 200, ми от 1000лв., но просто е смешно. когато започнеш да си изкарваш сама парите, тогава си купувай скъпарски неща, много е лесно да цокаш мама и тати непрекъснато за кинти, нали?
за мен не е гордост да имат наште пари. за кво подчертавам тва... това са парите на родителите ми, не моите, те са си ги изкарали с много бачкане, затфа гледам да не прекалявам (от елементарно уважение към тях например) в исканията си..
8)

Lindsey
11-21-2005, 19:26
Ех..Вмомента много хора са на това мнение просто защото не могат да си позволят такива дрехи(предполагам)на същото мнение ли щяха да са ако бяха някои мултимилионери?!А на теб пак ли щеше да ти е 'все едно' дали блузата ти е от 20 или 200лв?
глупости...!?
да ти кажа честно бих могла да си позволя и блуза не от 200, ми от 1000лв., но просто е смешно. когато започнеш да си изкарваш сама парите, тогава си купувай скъпарски неща, много е лесно да цокаш мама и тати непрекъснато за кинти, нали?
за мен не е гордост да имат наште пари. за кво подчертавам тва... това са парите на родителите ми, не моите, те са си ги изкарали с много бачкане, затфа гледам да не прекалявам (от елементарно уважение към тях например) в исканията си..
8)
pyrvoto po smisleno mnenie v taq tema..

marusha
11-22-2005, 14:43
Освен тва - кво ше ми кажеш че чалгарките били позьорки. Арве да не казвам напоследък кво е модерно всички с кецове задължително некви комерс марки, широки дънки и яко стрийт култура като за тях значението на стрийт културата е тво - да се обличаш едикакси и да слушаша задължително неква музика. Същото е и при метълите, и те си имат некви стереотипи повечето от които са метъли щото им е интересно да ги спазват. А чалгарките не са никви позьорки, те не се облличат според музиката, обличат се според модата и всяка година са различни а не кат вас клонинги.
kakfo e sega ne me interesuva...az hodia s kecki napr. ot 6 kl,t.e. ot 4 godini...togava horata koito se obli4aha malko biaha edva li ne niakfi edinici...az niama da trugna da si smeniam stila shoto se e komersializiral...prosto produljavam napred i vkarvam novi i sveji idei,durja mnogo na aksesoarite kato shapki,shal4eta,grivni4ki,obi4ki i drugi takiva...
Da,za men 4algarkite sa poziorki i to iako tupi,tfa si e li4no moe mnenie i kfoto i da mi kajesh ne mojesh da go promenish shtoto prosto vijdam za kfa seliania stava vupros.Ne az sum taia deto drusa cici s izvinenie v amor i drugi takiva iaki mestenca...za metulkite niama da govoria,prosto zashtoto ne sum da takava stepen zapoznata,no puk i niama nishto protif tiah daje me kefiat....za muzikata,kfo da ti kaja slusham toia tip muzika sushto taka ot dosta dulgo vreme /pak okolo 6.kl./ i togava technoto beshe po4ti umrialo taka 4e ne mi govori 4e slusham taia muzika zashtoto sega tia se slusha,tia vse oshte si e underground,kakto i drum4eto...Za razlika ot housa,koito po4vat da go prevzemata "racerite"hahaha ,no i toi si e iak ako znaesh kfo to4no da slushash...daje dosta :wink: puk i nai-mnogo mrazia da obesniavam na nishto ne razbirashti glupa4ki kato teb za ineresite si...

marusha
11-22-2005, 14:49
Evala, marusha! (:
Mn obi4am otkroveni i istinski hora!
Edna ot malkoto si! Evalarka! Uvajavam te (:
Mersi,triabva da se podkrepiame v borbata sreshtu glupostta :D

S8K
11-22-2005, 15:59
аз съм с теб Кат... :wink:

Roxy
11-22-2005, 16:44
I...bravo za temata :wink: Imenno za tova az ne se interesuvam ot moda...ama gram,nosia si kakfoto mi e udobno i mi haresfa,sushto taka niamam nishto protiv da si kupia neshto i ot magazin 2ra upotreba,zashtoto poniakoga tam mojesh da nemerish neveroiatni neshta....sushto taka ne znam zashto imam chuvstvoto 4e mi govorish za onia tip momi4enca s rozovkite iakenca,dunkite v ostrite botushki,pravat kosica i iakoto grim...az nai-mnogo obi4am niakfi po-shiroki djinsi,teniska,kecki i that's all...niamam kfo pove4e da kaja...da si pravia izvodite tupite poziorki....suxxxxxx :twisted:

добре че засегна тая тема втора употреба.абе хора вие нормални ли сте да носите втора употреба кой знае кой ги е носил тея дехи.гадно е!!!или пък бельо-още по зле!!!
по темата всички,които казват че не си заслужава 100 лв. за дънки и така нататъка и се кланат на турските ментета просто ги е яд че не могат да си позволят друго.Сигурна съм че ако имаха пари нямаше да си купуват обувки за 30лв вместо за 300евро.По отношение на родителите много се дразна на родители,които изкарват доволно пари ама не дават нищо на децата си ами всичко за тях си.Егати егоистите.Нашите винаги са се лишавали заради нас със сестра ми!
Мисля че някои не различават понятията модерно и кичозно(селско)!има една селска пръчка от класа ми-розови обувки,зелен панталон,червена блуза,черно сако и зелена чанта...хахахах супер цветовете на дъгата :lol:

chupacabra:)
11-22-2005, 17:06
I...bravo za temata :wink: Imenno za tova az ne se interesuvam ot moda...ama gram,nosia si kakfoto mi e udobno i mi haresfa,sushto taka niamam nishto protiv da si kupia neshto i ot magazin 2ra upotreba,zashtoto poniakoga tam mojesh da nemerish neveroiatni neshta....sushto taka ne znam zashto imam chuvstvoto 4e mi govorish za onia tip momi4enca s rozovkite iakenca,dunkite v ostrite botushki,pravat kosica i iakoto grim...az nai-mnogo obi4am niakfi po-shiroki djinsi,teniska,kecki i that's all...niamam kfo pove4e da kaja...da si pravia izvodite tupite poziorki....suxxxxxx :twisted:

добре че засегна тая тема втора употреба.абе хора вие нормални ли сте да носите втора употреба кой знае кой ги е носил тея дехи.гадно е!!!или пък бельо-още по зле!!!
по темата всички,които казват че не си заслужава 100 лв. за дънки и така нататъка и се кланат на турските ментета просто ги е яд че не могат да си позволят друго.Сигурна съм че ако имаха пари нямаше да си купуват обувки за 30лв вместо за 300евро.По отношение на родителите много се дразна на родители,които изкарват доволно пари ама не дават нищо на децата си ами всичко за тях си.Егати егоистите.Нашите винаги са се лишавали заради нас със сестра ми!
Мисля че някои не различават понятията модерно и кичозно(селско)!има една селска пръчка от класа ми-розови обувки,зелен панталон,червена блуза,черно сако и зелена чанта...хахахах супер цветовете на дъгата :lol:

има разлика между това да изкарват доволно пари и да не дават на децата си и да изкарват доволно пари, да бутат на децата си и те да не приемат...и нима за теб е радост, че заради твоите лиготии се лишават родителите тИ?
на мен пък ми става кофти, когато непрекъснато ми бутат пари да си купувам маркови парцаляци.. но пак казвам, то е до елементарно уважение към тях, което ти очевидно нямаш...
и дори да вземам пари от тях, точно па за дрехи ли ше ги харча :lol: имам планове за къде-къде по-големи неща от дрехи.. но тук вече стигаме до умствения капацитет на дадения индивид.
и мога да ти кажа, че в 1 магазин за втора употреба можеш да намериш много по-хубави неща от колкото в 5 магазина на витошка взети заедно.. а па да знаеш колко ме е яд :lol: направо се огъвам от яд, казвам ти.. яд ме е как може да има такива мърли като теб - аз на мястото на родителите ти въобще нямаше да ти търпя лигавщините.. 8)

Murderdoll
11-22-2005, 17:19
hahah 2rite upotrebi rulirat!!!
namirala sym si HIPER qki neshta + tfa neshta
kfit ne sym vijdala nikoi sys sy6tite :lol:
ama vie ne hodete tam, 4estno vi kazvam
mrysno e, smurdi, vlizat sqkfi gadove..
abe ne ne ne hodete :lol: ostaete me mene
az sym mizernica ama tam si namiram pantaloni
primerno det nqkyde si struvat po 50-100$
az gi ziam za 10-15 leva :lol:

Roxy
11-22-2005, 17:29
не съм дала за пример твоите родители не се притеснявай.в моето семейство парите са общи и според мен е нормално родителите да искат децата им да изживеят едно нормално детство без лишения.не ми е било гадно,щото не съм го осъзнавала кат съм била на 5 години а съм сигурна че и те не би.
имаш странно разбиране за уважение.не се прикривай с него,щото много добре знам закво не парадираш с парите си.разцепените хора също и пънкарите се правят на клошари колкото и пари да имат,щото тва е против техните принципи.то и на мен всичките ми приятелчета да бяха от working class аз нямаше да се правя на голяма паралийка,за да не се чувстват неудобно.Това си е ваша работа.
не знам как си направи такива изводи за мен за умствения ми багаж,кви са ми целите в живота, плановете и така нататъка.Не ми казвай че ти си супер духовна и не живееш в материалния свят...
Знам че не те е яд че нямаш скъпи дрехи,защото можеш да си го позволиш,пък и освен това не се интересуваш от мода.Аз визирах момичетата,които гледат по телевизията яко планета я се докопат до някое модно списание.Естествено искат да имат скъпи маркови дрехи,но не си признават.Много ми е странно.Все едно да кажеш 'все тая дали трабант или мерцедес"...

chupacabra:)
11-22-2005, 17:33
фсе едно ми е - нали вози...

Sinister_Doll
11-22-2005, 17:38
добре че засегна тая тема втора употреба.абе хора вие нормални ли сте да носите втора употреба кой знае кой ги е носил тея дехи.гадно е!!!или пък бельо-още по зле!!!
по темата всички,които казват че не си заслужава 100 лв. за дънки и така нататъка и се кланат на турските ментета просто ги е яд че не могат да си позволят друго.Сигурна съм че ако имаха пари нямаше да си купуват обувки за 30лв вместо за 300евро.По отношение на родителите много се дразна на родители,които изкарват доволно пари ама не дават нищо на децата си ами всичко за тях си.Егати егоистите.Нашите винаги са се лишавали заради нас със сестра ми!
Мисля че някои не различават понятията модерно и кичозно(селско)!има една селска пръчка от класа ми-розови обувки,зелен панталон,червена блуза,черно сако и зелена чанта...хахахах супер цветовете на дъгата :lol:


Sorrka za vuprosa, ama tva v trezvo sustoqnie li go pisa, ili prosto taka misli6 po princip? :shock:
Az ne moga i ne jelaq da si kupuvam dunki ot 100 leva pri polojenie, 4e moga da si vzema ot 40 i drugite pari da gi vloja v ne6to mn po- smisleno. 6ot na men jivota mi ne se vurti o/lo tva da izlqza navun kat na podium i das e nadqvam da vidq vuzhi6tenie i zavist v o4i4kite na priqtelite mi! Ne sum si susredoto4ila vnimanieto v/u vun6niq mi vid, za6toto tova e brutalno tupo i povurhnostno i ako ti ne si gotova da go razbere6, moga da te uspokoq, 4e s vremeto 6te ti mine i 6te gleda6 kum starite si razbiraniq s nasme6ka, kato e ve4e pri men po mn otno6eniq (: Az se 4uvstvam dobre i si mi e hubavi4ko i pri tva polojenie nqmam nujda ot obuvki za 300 euro, za da me nakarat da se 4uvstvam po- specialna ot ostanalite.
Az ne mislq, 4e e pravilno da li6avam na6te ot kakvoto i da bilo, za6toto na men mi se e pri6tqlo da se poglezq. Ne go namiram redno! Nay- malkoto, pomisli si, ti si 4ast ot tova semeystvo i ti su6to ima6 zaduljeniq kum nego i 4lenovete mu! Ne misli6 li?

Roxy
11-22-2005, 17:39
фсе едно ми е - нали вози...

хаха.ето пак.
Friendship Unity Respect
United we stand divided we fall...
според мен истиснки пънкари има много малко.не само щото повечето хора си мислят че green day good charlotte и т.н. са пънк ами и защото доколкото знам идеита на пънка са един вид да няма предразсъдъци.а пък точно тея хора наричат всеки новак позьор(една любима дума хаха) и не признават хората които слушат комерсиална музика.ти кво мислиш по въпроса?

извинявам се че не е по темата
:roll:

IdontGiveaFuck
11-22-2005, 17:59
Лелей...бях твърде решена да НЕ пиша в тази тема :shock: Колко глупости се изписаха просто не е истина.Да не говорим,че ако някой реши да прочете всички мнения подробно ще види как всеки си "самопротиворечи" :lol: Тръгва да говори нещо,уж го 'доказва',но после изтърсва съвсем друго нещо :lol: И разни глупости от сорта ,че е смешно в българия да има /така да го кажа/ думичката 'мода'.Нямало маркови дрехи и т.н.
На мен лично ми писна от раглезените пиклички които искат парички от тати и си купуват блузи за по 500 лева и се чувстват кралици.На къде бия ?Натам,че не шибаните дрехи определят един човек.И кво аз като не съм толкова тъпа да давам незнам си колко лева за дрехи значи съм няква...пропаднячка да кажем...?Така изглежда май ?! :roll: Много по-добре да си купя 10 евтини и хубави блузки отколкото 3 блузи щото имали лепенка на GURU например :lol:

А колко хиляди оправдания прочетох затва,че всички са различни не е истина :lol: Интересно как в този форум са се събрали всички различни момичета бре ? :lol: Тцъ тцъ :lol:
Но пък айде и аз като всички да се оправдая...
Принципно си имам собствен вкус.Някъв мелез съм :lol:
И това,че нося ботуши изобщо не значи,че съм чалгарка ...щото аз не съм!
Нося това което ми харесва без да ми пука дали било 'чалгарско' ,'метълско' или не знам си кво.Понякога и аз си връ дънките в ботушите защото ме кефи!А не да съм като всички клонинги!
Колкото до кафявото което е на мода-ужасно е.
ПП:подкрепям,че пухкавите ботуши са чиста трагедия :shock:

Roxy
11-22-2005, 18:20
аз ще ти отговоря...

понеже съм и с пънк мислене...
пък и съм working class... смятам, че имам право...


е ето ти го отговора...смешно е да отстояваш позиция, която се гради на труда на други хора, а не на теб...
ти не умееш да цениш труда, парите и лишенията... само сочиш с пръст и казваш искам и хоп всичко ти идва отгоре...
наречи ме злобен, завистлив и т.н., но... аз и без да получавах всичко навремето си имах хубаво детство...

днеска като реша, че искам да си купя нещо... работя си, събирам пари и го купувам...

и хич не ми намесвай пънк-а тука, защото от постовете ти съдя, че си много далече от тези неща...

пънкарите не парадират с дрехите си купени от Германия или там каквото беше казала...
да си пънк означава да шокираш и да се носиш с дрехи, които изглеждат така, защото са различни от мейнстрийма...
аз не съм виждал двама еднакво облечени и изглеждащи пънка... за разлика от стадото с ботушките и педалските прически и т.н.


ПС. Носи и парадирай с марковите дехи, когато сама си си ги купила, а не мама и тати...
хвали се с нещо, което ти си постигнала, а не си получила наготово...

само да кажа че лишенията не е възможно да бъдат ценени.иначе ти пратих лс,защото не смятам че трябва да занимаваме хората с това.Не се ли обличат пънковете в карирани панталони,кубинки и гребени така както "чалгаджийките" са с панталони в ботушите,руси коси и т.н. тук става въпрос за стил.

О,Господи!Защо всички хора от така наречените underground общества свързват модата с чалгата!!Толкова ли сте ограничени!Естествено че тийновете на по 16 години не могат да бачкат и да се издържат сами.Вий пък кво се правите все едно мама и тати нищо не ви дават.Тва че на някои им дават повече е друг въпрос.

Roxy
11-22-2005, 19:03
веднъж пробрах да си нарисувам една тениска с текстилна боя ама стана ужасно :( браво че се справяш.съгласна съм че в България всичко е кич обаче има и изключения.аз например не гледам ивана или там която и да е с кви дрехи е в новия си клип.Не нося нещо само защото е модерно.Просто когато си сверявам часовника със западните тенденции,което ми допадне гледам да се сдобия с него.Винаги съм изпипвала всеки детайл по външността си,просто защото се чувствам добре,когато изглеждам добре.Но това в никакъв случай не означава че нямам други интереси и тва ми е целта в живота.Не мисля че проблема е в чалгата,а в мисленето на хората.Чалгата е няква масово слушана музика обаче тя не определя характера на дадения човек.Той ако си е селянин и чалга да слуша и метъл да слуша няма да се промени.Освен това повечето некомерсиални стилове имат няква идеология,хората които ги слушат споделят еднакви мнения,музиката е израз на това.Докато в чалгата не се съдържа нищо,в нея само се разглеждат някои лични проблеми като любовта раздялата изневярата и така нататък.

НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА,НЕ СЪМ ЧАЛГАРКА.ДАЖЕ ТАЗИ МУЗИКА НЕ МИ Е МНОГО ПРИЯТНА.Просто исках да разгранича чалгата от другите стилове,защото тя е доста повърхностна

Стеснителната
11-23-2005, 00:49
Освен тва - кво ше ми кажеш че чалгарките били позьорки. Арве да не казвам напоследък кво е модерно всички с кецове задължително некви комерс марки, широки дънки и яко стрийт култура като за тях значението на стрийт културата е тво - да се обличаш едикакси и да слушаша задължително неква музика. Същото е и при метълите, и те си имат некви стереотипи повечето от които са метъли щото им е интересно да ги спазват. А чалгарките не са никви позьорки, те не се облличат според музиката, обличат се според модата и всяка година са различни а не кат вас клонинги.
kakfo e sega ne me interesuva...az hodia s kecki napr. ot 6 kl,t.e. ot 4 godini...togava horata koito se obli4aha malko biaha edva li ne niakfi edinici...az niama da trugna da si smeniam stila shoto se e komersializiral...prosto produljavam napred i vkarvam novi i sveji idei,durja mnogo na aksesoarite kato shapki,shal4eta,grivni4ki,obi4ki i drugi takiva...
Da,za men 4algarkite sa poziorki i to iako tupi,tfa si e li4no moe mnenie i kfoto i da mi kajesh ne mojesh da go promenish shtoto prosto vijdam za kfa seliania stava vupros.Ne az sum taia deto drusa cici s izvinenie v amor i drugi takiva iaki mestenca...za metulkite niama da govoria,prosto zashtoto ne sum da takava stepen zapoznata,no puk i niama nishto protif tiah daje me kefiat....za muzikata,kfo da ti kaja slusham toia tip muzika sushto taka ot dosta dulgo vreme /pak okolo 6.kl./ i togava technoto beshe po4ti umrialo taka 4e ne mi govori 4e slusham taia muzika zashtoto sega tia se slusha,tia vse oshte si e underground,kakto i drum4eto...Za razlika ot housa,koito po4vat da go prevzemata "racerite"hahaha ,no i toi si e iak ako znaesh kfo to4no da slushash...daje dosta :wink: puk i nai-mnogo mrazia da obesniavam na nishto ne razbirashti glupa4ki kato teb za ineresite si...
Честно да ти кажа слушам доста повече техно и хаус отколкото чалга :roll: все пак съм рацерка :lol: . Да кажем 50% техно, 20% чалга и останалото поп тва онова етнобийт ретро.. И още нещо не си мисли че тия дето ходят в Амор са члгарки - ти са селянки ( и то малки и пикливи), нямат нищо общо с истинските купонджийки 8) .

Domat
11-23-2005, 11:03
Има чалгарки-позйорки,има и метълки-позойрки.

Да не би носенето на черни дрехи обсипването с обици не е позиорство.Толкова ми е гнусно като видя такива оригинални и уникални индивиди(естествено има и изключени)облечени не със скъпаскъпарски дрешки :x


Всеки сам избира с какво да се облича и пр.
Като ви пречат-говорете си.ако мислите че някой ви слуша.... :) :lol: :roll:

marusha
11-23-2005, 16:23
Освен тва - кво ше ми кажеш че чалгарките били позьорки. Арве да не казвам напоследък кво е модерно всички с кецове задължително некви комерс марки, широки дънки и яко стрийт култура като за тях значението на стрийт културата е тво - да се обличаш едикакси и да слушаша задължително неква музика. Същото е и при метълите, и те си имат некви стереотипи повечето от които са метъли щото им е интересно да ги спазват. А чалгарките не са никви позьорки, те не се облличат според музиката, обличат се според модата и всяка година са различни а не кат вас клонинги.
kakfo e sega ne me interesuva...az hodia s kecki napr. ot 6 kl,t.e. ot 4 godini...togava horata koito se obli4aha malko biaha edva li ne niakfi edinici...az niama da trugna da si smeniam stila shoto se e komersializiral...prosto produljavam napred i vkarvam novi i sveji idei,durja mnogo na aksesoarite kato shapki,shal4eta,grivni4ki,obi4ki i drugi takiva...
Da,za men 4algarkite sa poziorki i to iako tupi,tfa si e li4no moe mnenie i kfoto i da mi kajesh ne mojesh da go promenish shtoto prosto vijdam za kfa seliania stava vupros.Ne az sum taia deto drusa cici s izvinenie v amor i drugi takiva iaki mestenca...za metulkite niama da govoria,prosto zashtoto ne sum da takava stepen zapoznata,no puk i niama nishto protif tiah daje me kefiat....za muzikata,kfo da ti kaja slusham toia tip muzika sushto taka ot dosta dulgo vreme /pak okolo 6.kl./ i togava technoto beshe po4ti umrialo taka 4e ne mi govori 4e slusham taia muzika zashtoto sega tia se slusha,tia vse oshte si e underground,kakto i drum4eto...Za razlika ot housa,koito po4vat da go prevzemata "racerite"hahaha ,no i toi si e iak ako znaesh kfo to4no da slushash...daje dosta :wink: puk i nai-mnogo mrazia da obesniavam na nishto ne razbirashti glupa4ki kato teb za ineresite si...
Честно да ти кажа слушам доста повече техно и хаус отколкото чалга :roll: все пак съм рацерка :lol: . Да кажем 50% техно, 20% чалга и останалото поп тва онова етнобийт ретро.. И още нещо не си мисли че тия дето ходят в Амор са члгарки - ти са селянки ( и то малки и пикливи), нямат нищо общо с истинските купонджийки 8) .
Abe ti tupa li si be??!! :shock: Kfo mi obesniavash v procenti kolko i kfa muzika slushash...ti si ebasi zadrustenoto sushtestfo...i si predstaviam kolko techno slushash ili kfo techno po-to4no slushash...daje kaji kak izglejdash moje da sum te vijdala na niakoe party hahahaha az puk slusham 2%narodna muzika,28%,50klasi4eska i 20% metul hahaha molia te spri malko siakite izkazvania... :D

Sinister_Doll
11-23-2005, 18:07
...все пак съм рацерка :lol:


Izvestno li ti e ob6toprietoto v BG zna4enie na dumata "рацер"... Tva sa edni mujlenca s bluzki Harrison, za koito se predpolaga, 4e sa sus selski proizhod, totalna lipsa na vkus i ne osobeno EntelEgentni (:

rosskata
11-24-2005, 09:08
Abe ti tupa li si be??!! Kfo mi obesniavash v procenti kolko i kfa muzika slushash...ti si ebasi zadrustenoto sushtestfo...i si predstaviam kolko techno slushash ili kfo techno po-to4no slushash...daje kaji kak izglejdash moje da sum te vijdala na niakoe party hahahaha az puk slusham 2%narodna muzika,28%,50klasi4eska i 20% metul hahaha molia te spri malko siakite izkazvania...

Абе маруша, едно нещо не мога да разбера- някфо удоволствие ли ти доставя да наричаш хората тъпи?? Щото такива реплики присъстват във всеки втори твой пост... :shock: И едно въпросче- това изказване значи ли , че човек не може да слуша различни стилове? Щото аз например избухвам на чалга и етно-денс(малко трудно бих танцувала на Гънс, това просто не е танцувална музика), но вкъщи никога не бих си пуснала нещо такова- вкъщи рок, баладки , и тук-таме малко метъл... Според теб това не е възможно, тайка ли?
Или можеби е проява на тъпота?

По темата- абе не разбрахте ли че всеки се облича както си го кефи и не е ваша работа??

zElEnA^mAsLiNkA
11-24-2005, 10:03
Лелей...бях твърде решена да НЕ пиша в тази тема :shock: Колко глупости се изписаха просто не е истина.Да не говорим,че ако някой реши да прочете всички мнения подробно ще види как всеки си "самопротиворечи" :lol: Тръгва да говори нещо,уж го 'доказва',но после изтърсва съвсем друго нещо :lol: И разни глупости от сорта ,че е смешно в българия да има /така да го кажа/ думичката 'мода'.Нямало маркови дрехи и т.н.
На мен лично ми писна от раглезените пиклички които искат парички от тати и си купуват блузи за по 500 лева и се чувстват кралици.На къде бия ?Натам,че не шибаните дрехи определят един човек.И кво аз като не съм толкова тъпа да давам незнам си колко лева за дрехи значи съм няква...пропаднячка да кажем...?Така изглежда май ?! :roll: Много по-добре да си купя 10 евтини и хубави блузки отколкото 3 блузи щото имали лепенка на GURU например :lol:

А колко хиляди оправдания прочетох затва,че всички са различни не е истина :lol: Интересно как в този форум са се събрали всички различни момичета бре ? :lol: Тцъ тцъ :lol:
Но пък айде и аз като всички да се оправдая...
Принципно си имам собствен вкус.Някъв мелез съм :lol:
И това,че нося ботуши изобщо не значи,че съм чалгарка ...щото аз не съм!
Нося това което ми харесва без да ми пука дали било 'чалгарско' ,'метълско' или не знам си кво.Понякога и аз си връ дънките в ботушите защото ме кефи!А не да съм като всички клонинги!
Колкото до кафявото което е на мода-ужасно е.
ПП:подкрепям,че пухкавите ботуши са чиста трагедия :shock:
Mai izliza 4e idi0tite sa tiq det 4etat si4ki mneniq :P
Az gi pr04et0h i ustan0vih tfa det ti g0 kaza :P haha pr0stacii :P

Стеснителната
11-24-2005, 19:07
...все пак съм рацерка :lol:


Izvestno li ti e ob6toprietoto v BG zna4enie na dumata "рацер"... Tva sa edni mujlenca s bluzki Harrison, za koito se predpolaga, 4e sa sus selski proizhod, totalna lipsa na vkus i ne osobeno EntelEgentni (:
Всъщност аз им викам на тия дето се състезават с коли, благодаря че опита все пак.

neMec`
11-25-2005, 15:52
ave kakto iskate go poglednete oba4e sq si4ki hodqt ednakvo oble4eni.Momi4etata hodqt ednakvo oble4eni no i nii mom4etata sme ebahti ednakvite ! prosto sq e modno toz stil i si4ki sa obli4at taka tovae. Po4ti si4ki momi4eta hodqt s nqkvi ednakvi botu6i sa6toto i pri nas mom4etata edno 80 % hodim s niski obuvki.to4en primer izlezqzaha qketata harison i cqla varna be6e s takiva em ko da prikazvame edna si vkara dankite v botu6ite i aide si4ki. Tolkos ot men po toz tapiq vapros :twisted:

marusha
11-25-2005, 15:57
Abe ti tupa li si be??!! Kfo mi obesniavash v procenti kolko i kfa muzika slushash...ti si ebasi zadrustenoto sushtestfo...i si predstaviam kolko techno slushash ili kfo techno po-to4no slushash...daje kaji kak izglejdash moje da sum te vijdala na niakoe party hahahaha az puk slusham 2%narodna muzika,28%,50klasi4eska i 20% metul hahaha molia te spri malko siakite izkazvania...

Абе маруша, едно нещо не мога да разбера- някфо удоволствие ли ти доставя да наричаш хората тъпи?? Щото такива реплики присъстват във всеки втори твой пост... :shock: И едно въпросче- това изказване значи ли , че човек не може да слуша различни стилове? Щото аз например избухвам на чалга и етно-денс(малко трудно бих танцувала на Гънс, това просто не е танцувална музика), но вкъщи никога не бих си пуснала нещо такова- вкъщи рок, баладки , и тук-таме малко метъл... Според теб това не е възможно, тайка ли?
Или можеби е проява на тъпота?

По темата- абе не разбрахте ли че всеки се облича както си го кефи и не е ваша работа??
kuf ti e puk na tebe problema,be mome?!Kfo kato ia upotrebiavam taia duma 4esto,prosto me kefi...tfa problem li e za teb...i da tupo mi se struva da opredeliash kfa i kolko muzika slushash v procenti...no me mislia 4e sum sum dlujna da ti davam obiasnenia...vupreki 4e ti gi dadoh... :roll: :wink:

Oyama
11-26-2005, 17:30
И аз съм забелязъл че тая мъруша се вживява като някакво "лошо момиче" и че едва ли не е над всеки, не знам какво и дига толкова самочувствието ама поне да не беше само на думи зад монитора. А синистър долл, - :lol: :lol: :lol: , в думата рейсър коренът е "race" провери в речника какво означава, и престанете с вашите малоумни оценки на база начинът на обличане на даден човек. Поне като сте такива царе на андърграунд и стрийт културата да бяхте поне малко светнати за българският стриитрейсинг.

SEXtreme
11-26-2005, 18:11
ave kakto iskate go poglednete oba4e sq si4ki hodqt ednakvo oble4eni.Momi4etata hodqt ednakvo oble4eni no i nii mom4etata sme ebahti ednakvite ! prosto sq e modno toz stil i si4ki sa obli4at taka tovae. Po4ti si4ki momi4eta hodqt s nqkvi ednakvi botu6i sa6toto i pri nas mom4etata edno 80 % hodim s niski obuvki.to4en primer izlezqzaha qketata harison i cqla varna be6e s takiva em ko da prikazvame edna si vkara dankite v botu6ite i aide si4ki. Tolkos ot men po toz tapiq vapros :twisted:
Аре да си намалиш аватара, А??

lainagovna
11-26-2005, 18:17
не мисля така, доста шарено и разноообразно се обличат, вярно че розовото рулира ма нали е яко....