PDA

View Full Version : Kogato nqma6 nikogo...



:,(
11-13-2005, 16:08
Zdraveite...Ne tursq suvet,vupreki 4e,ako nqkoi ima predstava kakvo da napravq bih bila mnogo blagodarna...
Ot kakto se pomnq roditelite mi nikoga ne sa se ponasqli. Vinagi se karaha,kre6tqha, treskaha vrati,isterqsvaha i obvinqvaha edin-drug.
Ot kakto se pomnq nikoga ne sum jivqla s ba6ta mi pove4e ot 9 meseca.
Kogato bqh malka jiveeh pri baba i dqdo. Te me otgledaha i te sa moeto semeistvo. Te sa edinstvenite hora,koito nqkoga sa mi kazvali,4e me obi4at. Zatova te za men sa sve6tenni!
Ot 3 godini jiveq s maika mi,koqto nikoga prez jivota mi ne mi e kazvala ne6to milo. Zaradi neq moga da vijdam baba i dqdo 1 put na sedmica, a ba6ta mi-vednuj na 2 meseca(ako estestveno toi ne zabravi da mi se obadi). Nikoga ne sum vijdala rodninite si po ba6tina liniq.
No...i nqmam jelanie da gi vidq nqkoga.
I ot malka rastq s uprecite,4e az sum opropastila jivota na maika mi,za6toto sum se rodila i tq bila dlujna da jivee s ba6ta mi. Ot malka mi se nabiva v glavata, 4e maika mi me mrazi i nqma nujda ot men,4e sum edna pre4ka i gre6ka. Nai-ujasnoto e,4e tezi ne6ta sobstvenata mi maika mi gi e kazvala.
Kato malka misleh,4e podobno durjanie e do nqkude normalno...i se nau4ih da se spravqm sama s vsi4ko. Sama si 4isteh,perqh,gotveh,bqh dobra u4eni4ka,samo i samo da ne nerviram mama i da ne i teja. Gledah da sum nevidima.
Sega,kogato sum ve4e na 16 vijdam,4e ni6to ot tezi ne6ta ne e normalno. Ne e normalno edno 10-godi6no dete,koeto uj e ot semeistvo,koeto ne e zle finansovo, da se griji absolutno samo za sebe si. Vijdam,4e ne e normalno,kogato nqkoe malko dete poiska da se gu6ne v maika si i tq mu se razvikva da se otdale4i,za6toto i naru6avalo aurata! Vijdam,4e ne e normalno,kogato dqdo vlezna v bolnica sled poredniq skandal,4e ne bil se grijel za maika mi i 4e ne i bil pomagal, na men da mi bude zabraneno da ida da go vidq. Sled kato 4oveka ne stiga 4e kupi apartament na maika sled vsi4kite godini na neini ludi postupki i izkazvaniq, ami i dava pari vseki mesec, pomagal i e v rabotata, a i nai-ve4e,4e me e otgledal!!!!
Zaradi tazi jena priqtelite mi izbqgaha ot men. Sega nqmam istinski priqteli...
Sega, ba6ta mi si vee bairaka iz Amerikata i ne se e obajdal ot meseci, maika mi zaqvi,4e ne q interesuvam,no vupreki tova dori ne mi pozvolqva da se obadq na baba ili dqdo,nqmam priqteli i se 4uvstvam izostavena,absolutno samotna i ot4aqna. Nqmam si nikogo,vupreki,4e bi trqbvalo tova da sa nai-hubavite mi godini... I ako izlezna naprimer na sre6ta s mom4e...ne znam kak no vinagi namira na4in da go premahne ot jivota mi(kakto pravi i s priqtelite mi), a men tormozi meseci nared sled tova...
Az 6te se opravq nqkak... U4a v dobro u-6te i imam celi v jivota...kato stana na 18 6te si namerq kvartira ili 6te namerq na4in da se mahna ot tuk, no nai-me e strah tq da ne dovur6i dqdo mi. Nai-skupoto mi! Za tova me e strah...Strah me e ot ludi!!!(vupreki,4e mi e maika)

11-13-2005, 16:32
Никой не те е поглезил дори малко през животът ти!Никой живот не е безмислен все пак!Имаш още време докато се изучиш,после ще напуснеш миналото си и ще започнеш нов живот!човек има навика да се освобождава от лоши мисли!Забравя ги и никога не се връща към тях!ще забравиш лошото изхте продължиш да гледаш напред!Състоянието ти в момента дори не е преходно!В ситуация на задънена улица си!Постави си цел,постигни я,
забрави за лошите моменти!Пътят ще е бавен и труден,но никога няма да се спанеш ако продължаваш да се стремиш към своята цел(ако нямаш такава си постави една)И живота ти ще се усмисли!
Иначе знам ли!Живота ми е със подобен сценарий,но доста по-различен...

mamamiq
11-13-2005, 16:59
I az sum na su6toto mnenie-trqbva da si postavi6 cel,koqto da sledva6!!! Hubavo e, 4e ima6 izvesten plan kakvo da pravi6 sled 1-2 godini...moga da te posuvetvam-po4ni nai-malkoto da si spestqva6 pari ot sega!!! Tursi rabota, osvedomi se prosto koe e nai-dobroto za teb. Vijdam,4e vupreki vsi4kite nespravedlivosti,koito ti se slu4vat ti syumqva6 da misli6 trezvo. Prosto 6apka ti svalqm. Nameri dobri priqteli, no ne spodelqi na maika ti! I prosto edin den se mahni ot cqlata tazi istoriq i se prerodi!!!
Jelaq ti uspeh,mila, i pi6i kakvo stava s teb!
Nadqvam se,4e pove4e hora 6te si napravqt truda da pro4etet tova,koeto si subrala smelost da spodeli6!

11-13-2005, 17:15
hm...istoriqta ti e mnogo tajna...no e hubawo 4e ima6 zeli!a i wsi4ko towa te e nau4ilo da se sprawq6 sama!mnogo hora ne go postigat do kraq na jiwota si i vinagi imat nujda ot nqkoi drug...wsa6tnost ti ne dalji6 ni6to na tazi jena...za6to ne po4ne6 rabota 6tom we4e si na 16 i ne se premesti6 pri dqdo si?a za priatelite-koq e tq 4e da ti darji smetka?!a i ako si nameri6 istinski priateli ne gi izostawqi zaradi neq!!prosto si jiwei jiwota!!!
uspeh4e:)

^FaiNt^F
11-13-2005, 17:24
mda...razbiram te naistina makar 4e edva li sym prejivqla i 1/1000 ot tova koeto i ti :roll: ne znam kak da ti byda polezna osven 4e ako ima6 nujda vinagi moje6 da pogovori6 s men-regni se moje po ls...maili a ako si ot sf moje da se vidim nadqvam se da ti pomogna naistina :roll: Sy4uvstvam ti i se vyhi6tavam naistina ot silata i borbenostta ti 4e ne si se predala tolkova vreme :!:

11-13-2005, 17:53
nz no ot na4ina po koito pi6e6 vijdam 4e si dosta inteligentno momi4e,i vqrvam,4e 6te se spravi6 :roll: moite roditeli sa razvedeni i su6to be6e golqm 6ok,no ne biva da se otkazvame!ti si silno momi4e i 6te uspee6 v jivota!vqrvai v sebe si!veroqtno sled kato stane6 na 18 i se otdeli6 6te ima6 po-dobur jivot

11-14-2005, 17:38
знаеш ли едва ли мога да ти помогна но ще опитам.Имам чудесно семеиство,любящи за мене,не са перфектни ,не съм и аз перфектен.ПОнякога живота ни налага ограничения от един или от друг характер,повярваи ми знам какво е за някои неща.Може някои ден да остана без семеиство,но никога,никога няма да соатана сам,защото колко и банално или смешно ще звучи ,имам Бог,които е с мене навсякъде,коитоще е винаги до мене,които ми е Бог,приятел и прочие.

Обърни се към Него,пробваи,няма да т стане нищо,ще се убедиш ,че има резултат,помоли се ,Тои ще чуе молитвите ти.
От опит глава не боли,даи сърцето си в молитвата и ще стане.

LaBanDa
11-14-2005, 20:39
ei ti nosish tejko breme na plshtite si
no shte ti kaja che ot teb shte stane velik chovek :)

:,(
11-16-2005, 14:24
Blagodarq iskrenno na vsi4ki!!! Blagodarq otnovo, 4e ste supri4astni, i se radvam, 4e ste gotovi da dadete suvet!!! 6te vzema prisyrce syvetite vi! Blagodarq!

malkata_keti
12-26-2005, 07:26
hey mila:)
ti otkade si ......vij i az sam v amerika....v chicago sam!ako iskah moga da ti pomogna da namerih ba6ta ti :)daje kato staneh na 18 moga da ti pomogna da doideh v 6tatite pri mene dokato si namerih rabota i kvartira!mnogo ti sa4ustfvam!i samo moga da kaja 4e ti si mnogo silen 4ovek!edva li nqkoi moje da si predstavi to4no kakvo prejivqvah!pi6i mi ako iskah na kattymanahova@yahoo.com
aide shte 4akam da mi pi6e6 mila i se nadqvam mn mn mn da mi pi6e6

hamilcar
12-26-2005, 07:40
Много кофти ама да не ти пука.При мен от едното ухо влиза от другото излиза ... не,че са ми говори ли такива неща,но все пак.

aHyC
12-26-2005, 08:03
Кофти...Мога ти предложа услугите си...Искаш ли да я бием? :twisted:

air_soul
12-28-2005, 13:05
Ne iskam da obijdam maika ti,no tova e jena s kompleksi...Jiveesh s neq,vapreki 4e tq tvardi 4e si i tejest,zashtoto bez teb...tq ostava sama...Ako pitash men,shtom si uspqla tolkova godini da se izdarjash i u4ish sama,zashto ne probvash i sega???
ZAshto ne se mahnesh ot maika si,opitai se da si uredish jivota,da si namersih rabota,da si namerish kvartira,ako e s nqkoi na partiq oshte po-dobre-nqma i da si sama.Znam 4e e trudno,no togava shte si shtastliva bez ograni4eniq da vijdash nai-skapite si hora.
A maika ti ima nujda ot pomosht!

12-28-2005, 21:19
Zdravei milo momi4e.
Ot tova koeto pro4etox razbrax 4e si mnogo silen 4ovek,sa6to taka razbrax 4e si i sama.Niama6 si nikogo.Iskam da stanem priateli.Iskam da te opoznaia.
Pi6i mi jorostamboliev@gmail.com
6te si spodeliame i pomagame.Pi6i mi....

bLaCk^RoSe
12-30-2005, 20:50
vij mila gledai smao anpred i nikoga nazad :!: ti iam6 cel v tozi jivot presledvai q i ne q izpuskai . nameri na4in da se vijda6 s dqdo si na4ini vinagi ima i negubi nadejda za ni6to :!: Vqrvai v gospod i znai 4e vinagi ima vazmezdie za vsi4ko

bLaCk^RoSe
12-30-2005, 20:52
Zdravei milo momi4e.
Ot tova koeto pro4etox razbrax 4e si mnogo silen 4ovek,sa6to taka razbrax 4e si i sama.Niama6 si nikogo.Iskam da stanem priateli.Iskam da te opoznaia.
Pi6i mi jorostamboliev@gmail.com
6te si spodeliame i pomagame.Pi6i mi....
da az sa6to bih se radvala da si pi6em i da se opoznaem tova mie maila :arrow: music_girl88@abv.bg 6te se radvam da si pi6em i da sme fr :)

rowzz
01-06-2006, 01:42
не навеждай глава.. само тфа..

Sladkata___
12-23-2008, 18:28
а сега какво ли е станало с това момиче.Темата е много стара ама случайно попаднах на нея.Ще радвам да видя че вече има промяна и то добра :)

BlackaTBW
12-23-2008, 18:43
^Доста ме съмнява, че като дигнеш 2 годишна тема, авторката ще се сети и ще ти отговори как я кара...