PDA

View Full Version : Пирсинг на езика?!?!!?



Kristiyan BS
11-13-2005, 22:39
Значи работата е следната... приятелката ми ненадейно реши да си прави обица на езика....много иска.... аз просто мразя такива неща... обичам естествени момичета.... и постоянно спорим за тъпата обица... дори и майка и не и дава... ама тя иска.... другия проблем е че няма да мога си я целувам 1-2 седмици... УЖАСТ!! какво да правя да и дам ли да си направи.... :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Kristiyan BS
11-13-2005, 22:43
Забравих да кажа тя е на 15 години :) а имах една позната дето 3 седмици фъфлиши като луда.... и много се притеснявам за приятелката ми... дори чух че имало възможност да не може повече да усеща с езика си и разни такива маниии :(

SanDRo
11-13-2005, 22:43
Mnee... to vsyshtnost ti ne mojesh "da ne i dadesh", no prosto i kaji, che e typo i neudobno, a ne e i krasivo... gotEno e na pypcheto edna obeca, ili ako iska tolko` da e "extravagantna" nai-mnogo na vejdata, ama ne da sloji 5 na vejdata i da zaprilicha na iglenik...

Стеснителната
11-13-2005, 22:46
Ахаха тегли и една путка майна на тая щом не те слуша. То и аз имам ама ако любимия ми протестира ще го послушам винаги 8) .

Kristiyan BS
11-14-2005, 16:03
луди ли сте..??
човече:

1 няма какво да й даваш, тя си взима решението
2инвестираи една седмица в нецелуване и след това ще видиш колко е яко да целуваш момиче с пиърс на езика, а и ако тя праи др неща колко по- яко е...
3. губи се част от вкусовата способност, но не и цялата
4 подкрепи я... това е важен момент за нея, решила е да се опълчи на всички и да си сложие пиърс
5 ако обицата се свали дупката ще зарасне, т.е. процеса не е необратим като татуировка примерно

1. така е тя си взима решението, но на мен ми харесв атакава каквато е :(
2. ми нз как ще е с обица.... :roll: има решение ще целувам хамстера си :? ....
3. нз какво да ти кажа....
4. искам да я подкрепя ама за нещо по смислено...
5. ми май май ши я сваля :lol: :lol: :D :D

ПИЙЙС

kriko1
11-14-2005, 16:10
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

Breakaway```
11-15-2005, 08:54
Абе виж сега ... тя решава не ти! :? 1-2 седмици няма да я целуваш, ама после няма да ти се иска да спираш :lol:
Може да и стане нещо, но ако отиде в хубаво студио шанса за това намалява. А и що да е грозен пиърса на езика - точно обратното :wink:

Murderdoll
11-15-2005, 09:01
1 няма какво да й даваш, тя си взима решението
2инвестираи една седмица в нецелуване и след това ще видиш колко е яко да целуваш момиче с пиърс на езика, а и ако тя праи др неща колко по- яко е...
3. губи се част от вкусовата способност, но не и цялата
4 подкрепи я... това е важен момент за нея, решила е да се опълчи на всички и да си сложие пиърс
5 ако обицата се свали дупката ще зарасне, т.е. процеса не е необратим като татуировка примерно
1.Много правилно.къв си и ти че да и забраняваш да прави каквото и да било със себе си??
2.действително е много яко
3.е тфа беше най-голямата глупост, нищо не се губи изобщо
4.за кво "опълчване на всички" говорим :shock: кхм...
не може ли просто да я кефи и да иска да си сложи?
5.е...да:)

искам само да допълня че ако тая мацка верно
те послуша и не си пробие езика заради тебе само...
ше е бахти тъпата кххх

Murderdoll
11-15-2005, 09:19
факт е, че при пробиване на езика се губи малка чааст от вкусовите способности...
при слагане вече на две обици се губят 30% от тях вече... нататъка расте в прогресия...
е бате айде моля ти се...
не ми разпраяй смешки щот...щот
ми е смешно да чета :lol:
ще ми обяснява на мен дето съм
с обица на езика от една година вече
(а ще слагам и втора)многу ми е
интересно като някой дето не знае и
сяда да ми обясняя ей такиа фафли...
ми аз като познавам момичета с по 3
обици на езика?според тая тфойта теория
тряя изобщо да нямат никфи вкусови
усещания сигурно а?

Murderdoll
11-15-2005, 09:40
да взема да ти се оплезя и аз освен...
все едно не усещам, че има малка загуба...
а за фафлите (подул ти се е езика и фъфлиш) дето ти ги разправям, може да питаш дали не са изгубили част от вкусовите си способности твоите приятелчета..
аз познавам хоса с по 2 обици и съм говорил с тях за това..
аз пък колкото хора познавам с такъв
пиърсинг, никой не ми се е оплаквал:)
явно си някъф уникален случай:)

Murderdoll
11-15-2005, 09:55
^ аха, а акоси сложиш 3 или 4 обици
сигурно ше можеш да ядеш и лайна...със запушен нос:)

Murderdoll
11-15-2005, 10:00
^ ми не, няма

11-15-2005, 11:20
Абе виж сега ... тя решава не ти! :? 1-2 седмици няма да я целуваш, ама после няма да ти се иска да спираш :lol:
Може да и стане нещо, но ако отиде в хубаво студио шанса за това намалява. А и що да е грозен пиърса на езика - точно обратното :wink:

ми решава си, ама и аз си имам тип за момиче нали :) ае смешна раута е тфа да се дупчиш като абуриген
:twisted:

ПетКо
11-15-2005, 11:35
Murderdoll ти баш уби рибата... като си си сложила на г*за 3 обици да рециклираш лайната...и после като си ги ядеш естестфено че няма си губиш вкуса...

kriko1
11-15-2005, 11:37
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

kriko1
11-15-2005, 11:42
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

kriko1
11-15-2005, 11:50
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

kriko1
11-15-2005, 12:57
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

pain
11-15-2005, 13:01
Murderdoll Murderdoll ти си метълка за тфа ти харесват пиърсингите.... ама приятелката ми не е...тъй че искам ти кажа ако искаш си направи по цялото тяло обици...и отиди да правиш компания на индиянците, та може и да зарибиш някои вожд :D :twisted:
Kakfo zna4enie imat tuk metulite :shock:
Az ne sum "metulka" no su6to me kefqt piercingite.
znaesh li kolko tupi putki poznavam s obici kude li ne? i znaesh li kolko priqteli metuli imam det nqmat i edna obica?!
Kak moje da te kefi da hodish s momi4e na koeto
da kazvash kakfo da pravi?(ili po skoro kak tq te turpiu de)Kefi q momi4eto, 6to da si ne napravi?!
Stiga si se durjal kat nqkf tupanar i q ostavi na mira.. kato iska neka da si napravi!
Exploitedteen imash obica na ezika :shock: Tfa 4e si zagubvash vkusa za purvi put go chuvam.. Az nikoga ne sum zabelqzvala (sled kato se probih de) da sum si izgubila vkusa pone malko.. ama kakto i da e.. nqa sporq.. :roll:

pain
11-15-2005, 13:08
kak taka e po debela? :roll:

kriko1
11-15-2005, 13:15
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

kriko1
11-15-2005, 13:19
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

kriko1
11-15-2005, 13:20
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

kriko1
11-15-2005, 13:24
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

kriko1
11-15-2005, 13:25
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА

pain
11-15-2005, 16:17
Murderdoll Murderdoll ти си метълка за тфа ти харесват пиърсингите.... ама приятелката ми не е...тъй че искам ти кажа ако искаш си направи по цялото тяло обици...и отиди да правиш компания на индиянците, та може и да зарибиш някои вожд :D :twisted:
Kakfo zna4enie imat tuk metulite :shock:
Az ne sum "metulka" no su6to me kefqt piercingite.
znaesh li kolko tupi putki poznavam s obici kude li ne? i znaesh li kolko priqteli metuli imam det nqmat i edna obica?!
Kak moje da te kefi da hodish s momi4e na koeto
da kazvash kakfo da pravi?(ili po skoro kak tq te turpiu de)Kefi q momi4eto, 6to da si ne napravi?!
Stiga si se durjal kat nqkf tupanar i q ostavi na mira.. kato iska neka da si napravi!
Exploitedteen imash obica na ezika :shock: Tfa 4e si zagubvash vkusa za purvi put go chuvam.. Az nikoga ne sum zabelqzvala (sled kato se probih de) da sum si izgubila vkusa pone malko.. ama kakto i da e.. nqa sporq.. :roll:

КАТО ТОЛКОВА ТЕ КЕФЯТ ЩО НЕ СИ СЛОЖЕШ :twisted:
МИ ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ЩЕ И КАЗВАМ ДА НЕ СИ СЛАГА ОБИЦА!!! ВСЕКИ СИ РЕШАВА В КРАЯ НА КРАИЩАТА КО ДА ПРАВИ С ПРИЯТЕЛКАТА СИ... ТИ ВЪРИ СИ СЛОЖИ ОБИЦА И ПОСЛЕ МИ ГОВОРИ КАК Е :twisted:tc tc.. ti si bil po prost ot kolkoto izglejdash! imam piercing ako ne go razbra.. i to ne samo na ezika. haha "vseki si reshava kfo da pravi s priqtelkata si" e nqmam dumi.. :?
p.s. Mnogo e qko!

chupacabra:)
11-15-2005, 16:25
А ЗА ВСИЧКИ МЕТАЛИ ПОЗДРАВ ОТ ШАМАРА: НА МАЙКА ВИ В ЧОВКАТА!!!

XAXA БАШ СЕЛСКА ПРОЯВА :!:

аре точно ти не говори за селски прояви.
аз на мястото на приятелката ти въобще нямаше да те питам....
кфо, няма ли да я обичаш с обица на езика, а???
http://img477.imageshack.us/img477/6950/pierc8im.jpg

kriko1
11-15-2005, 16:26
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА !!!!!!!!

chupacabra:)
11-15-2005, 16:29
закривай си кот си щеш 8)

Murderdoll
11-15-2005, 16:41
ахаха тъпанари:)
ако бях на мястото на приятелката ти и
прочета кфо си писал ф тая тема напрао
щях да те съдя бате...
и бтв не съм метълка

slim_shady_lady
11-15-2005, 17:07
Aбее...остаи я да прай квото си иска..тялото си е нейно...щом иска нека си направи..пък и не виждам кво лошо..ти като нейно гадже би трябвало да я подкрепиш...предполагам,че тя би те подкрепила,като знае че правиш нещо което искаш..дори и на нея да не и харесва!

Tiffany
11-15-2005, 18:08
ЗАКРИВАМ ТЕМАТА !!!!!!!!

По желание на автора,темата ще бъде заключена!
Благодаря за вниманието!