PDA

View Full Version : Kosata- Styling,Vidove pricheski,Cvetove i vsichko ostanalo



tedo_davis
11-14-2005, 05:33
znam che nqkyv e pusnal taq tema :
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=361549#361549
samoche toi iska nqkva mila pricheschica ot sort-a na BG-hippi-tata ot vremeto na biityls ...
zna4i tuka e mqstoto da spodelqme vsqkakvi vidove pricheski (nekomersialnite - kato rusi kichuri i t.n.) ...
nujdaq se ot raznoobrazqvane na malkoto mi ostanali fqshan pricheschici che veche mi e vtrasnalo da se pravq kakto vinagi :) za sega mislq cveta mi da si ostane cherven - ama da se napravq na 1 cherven greben - t'va veche e iztyrkano,banalno ... vsqko punk-che se shte se napravi taka ... a iskam neshtu shantavko ;)
e vash red e ... pishete-obqsnqvaite - i ne iskam typi pos-tove i obidi na gost-i !

WILD__BOY
11-14-2005, 12:32
еми аз съм си на тройка :) много си ме кефи.

а за тея прически дето чалгарите си правят с жълтата черта или гребена - бляк. Грозно е. Особено като се намацат яко с гял с мокър ефект. Както не са се и къпали и става мазало.

Sinister_Doll
11-14-2005, 16:52
Tri dumi:
:arrow: 4erna
:arrow: dulga
:arrow: kudrava

Tva e (:

ФилосоФ
11-14-2005, 17:05
Дълга
Кестенява
Права
На опашка
:lol: :!:

11-14-2005, 17:23
Рус с опашка като ранният Слави Трифонов!

tedo_davis
11-15-2005, 05:16
oshte kato vidqh temata i predi da vlezna gledam -> gost ...
i si kazah "hmhmh Fresh meat... grgr ... "
govoreh za styling v smisal kakto kaza WILD_BOY ... samo deto ne go razbrah k'va e taq troika ? WILD-y na 3 chetki li iskash da kajesh ? : P
am sinister_doll razvinti si fantaziqta i dai neshto shantavo ... cherna `koi li nqq se napravi ... dylga - dylga kosa ne mi otiva- bil sym - mqzam na gei ...
kydrava - da ne sam pudel ...
daite neshto STRANGe ... freak ... stranno :)

Murderdoll
11-15-2005, 08:05
http://freakyfranky.net/bikestuff/HelmetHair.jpg
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Murderdoll
11-15-2005, 08:47
^ ихааааа е на тфа вече му се вика ГРЕБЕН :o
искам да познавам човек с такъф :shock: :shock:

pain
11-15-2005, 09:39
http://img387.imageshack.us/img387/9193/000078038jc.jpg (http://imageshack.us)

Sinister_Doll
11-15-2005, 17:09
oshte kato vidqh temata i predi da vlezna gledam -> gost ...
i si kazah "hmhmh Fresh meat... grgr ... "
govoreh za styling v smisal kakto kaza WILD_BOY ... samo deto ne go razbrah k'va e taq troika ? WILD-y na 3 chetki li iskash da kajesh ? : P
am sinister_doll razvinti si fantaziqta i dai neshto shantavo ... cherna `koi li nqq se napravi ... dylga - dylga kosa ne mi otiva- bil sym - mqzam na gei ...
kydrava - da ne sam pudel ...
daite neshto STRANGe ... freak ... stranno :)


Uuuu, qsnu! Ti si tursi6 nova pri4eska... Mi ko da ti kaja, ne 4e tvoqta ne me kefi mn, ama oneq grebeni kurtqt! Dobre si si, kat ti pisne, moje da smeni6 cveta, ama gleday da e ne6to kre6tq6to...
Ne e v tvoy stil (do kolkto te znam), no ina4e vidq li mom4e s dulga, tumna kosa se raztapqm... Tva vi go davam kat bezpolezno info :D

11-15-2005, 17:19
^ ихааааа е на тфа вече му се вика ГРЕБЕН :o
искам да познавам човек с такъф :shock: :shock:
Искам да пребия човек с такъв!

Roxy
11-16-2005, 22:05
гребена е гадно.мъж с прическа?дан си гей.подстрижи се късо не се боядисвай.някво естествено такова.

assassingirl
11-17-2005, 07:46
hmmmm 6antava pri4eska.... :P amiii kakto si si sys 4ervenata kosa na igli4ki mislia ako ne se lyja si poluvinkata ot kon4o i krav4o :} taaa ami moje6 da si napravi6 nekoi drug 4eren ki4ur ili se naprai na tri grebena :p

SyLZaTa
11-17-2005, 07:55
hmmmm 6antava pri4eska.... :P amiii kakto si si sys 4ervenata kosa na igli4ki mislia ako ne se lyja si poluvinkata ot kon4o i krav4o :} taaa ami moje6 da si napravi6 nekoi drug 4eren ki4ur ili se naprai na tri grebena :p
дам аз съм Кончо но незнам от каде ме знаеш :)
между другото вече не е кончо ами - сълзата :) а и не съм с -> тедо_давис щото ме банн-аха ... иначе тоя вид прическа където го казваш ще го пробвам ... 3 гребена ... хмхмх ... преди се правех на 5 ама ся косата мие къса ... :Ч(
ей Мърдердол ... да не мислиш че ще се направя на 3 малки гребенчета - и то с ПОТНО чело ?!?! :?
хмх на експлойтед най ми харесаха самоче толкова коса нямам :) а ... Синистер-че ...е сорри бейби ама аз черна дълга коса няма да си пуна - обичам странните прически и цветове - червеният гребен вече се изтърка за пънк-овете камо ли аз да тръгна с такъв 8)

Murderdoll
11-17-2005, 08:11
^ ихааааа е на тфа вече му се вика ГРЕБЕН :o
искам да познавам човек с такъф :shock: :shock:
Искам да пребия човек с такъв!


да те запозная с няколко...???
ама ще ти е трудничко.. :evil:


ПС. скоро ще пусна още няколко снимчици, само да намеря къде да ги кача...
http://tinypic.com

lady_bird
11-17-2005, 12:26
kusa 4erna kosa sus sopstveno mnenie,koqto stur4i kato bodli4ki na taralej.za celta se izpolzva lak za kjosa i...deca,ne pravete tova vku6ti! :lol:

SyLZaTa
11-17-2005, 13:52
taka i nemoga da vi nakaram da izmislite neshto shantavo :)
lady_Bird ... dobro predlojenie no cherna kosa ... ne mi otiva -shte e chervenu :roll:

11-17-2005, 15:20
amiii ot flirt4eto vi znam :) pisaxte mi edin komentar i sled tfa si 4atkahmi malko :))) a ina4e na tri 4erveni grebena ma moji i vyrhovete im sa 4erni:p

assassingirl
11-17-2005, 15:22
mmm tfa gore az go pisah :p