PDA

View Full Version : Piyrsing na nosa??????



tess_s
11-14-2005, 08:32
Кажете някой ако има..или ако е имал-остава ли белег,6тото се пак тва си е хрущял..а не месо-тъкан която лесно да се свие.. :roll:

11-14-2005, 09:14
Ami nema lo6o!KRAI NA DISKUSIQTA!

rosskata
11-14-2005, 11:14
:D Аз имам пиърсинг на носа, но не мога да ти кажа дали оставя белег, защото не съм го махала за дълго. Но когато си махна обичката, дупчицата почти не се вижда, щото е много миниатюрна. Предполаам, че остава белег, но не по-голям от една мъничка запушена пора...

11-14-2005, 12:20
ostava si dup4ica kolkoto i da e muni4ka

e4o
11-14-2005, 12:31
men sa mi kazvali 4e mnogo burzo zarastva i ne ostava beleg edna moq priqtelka ima i kato si q mahne naistina po4ti ne si li4i :lol:

kriko1
11-14-2005, 16:08
бъдете си естествени :)) тфа е най яко :)) освен ако не сте нягкой болен метал :))

Breakaway``
11-15-2005, 09:31
kriko1 интересно ми е какво значи естествен за теб...
на мен ми казаха, че зависи от начина на пробиване - може да остане, може и не. Но и да остане ще е съвсем миниатюрно, а и с две мацвания може да се заличи 8)

Murderdoll
11-15-2005, 09:34
^ ахам...дори и да остане ше е супер малко нещо...
ако е пробито като хората де, ако ти го пробива някой дето ръцете са му расли от задника нищо чудно и някой кратер да се получи после...

11-15-2005, 11:27
kriko1 интересно ми е какво значи естествен за теб...
на мен ми казаха, че зависи от начина на пробиване - може да остане, може и не. Но и да остане ще е съвсем миниатюрно, а и с две мацвания може да се заличи 8)

ми както съм акзвал и друг път само болни метълки и хипита се дупчат като абуригени... :twisted:
естествено за мен е момичето да има обици само по ушите... и естествено означава да не слага 100 тона грим и други мании по фейса си... щото повечето момичета като почнат се праяяаат... после защо имало изнасилвания над малолетни... и друго нещо да допълня малко са момчетата (22-29) които ходят с с момиче над 19-20 години... просто естественото се харесва на момчетата... аре пйисс :twisted:

kriko1
11-15-2005, 11:37
kriko1 интересно ми е какво значи естествен за теб...
на мен ми казаха, че зависи от начина на пробиване - може да остане, може и не. Но и да остане ще е съвсем миниатюрно, а и с две мацвания може да се заличи 8)

ми както съм акзвал и друг път само болни метълки и хипита се дупчат като абуригени... :twisted:
естествено за мен е момичето да има обици само по ушите... и естествено означава да не слага 100 тона грим и други мании по фейса си... щото повечето момичета като почнат се праяяаат... после защо имало изнасилвания над малолетни... и друго нещо да допълня малко са момчетата (22-29) които ходят с с момиче над 19-20 години... просто естественото се харесва на момчетата... аре пйисс :twisted:
аз го казах това ако се чуди някой :wink:

chupacabra:)
11-15-2005, 13:30
епа след като се харесва естественото, дай да не се бръснем, а? ай да не си режем ноктите ? да не се подстригваме? защото така ще сме напълно естествени!
и когато ти тръгнеш с такова момиче, ще ти стисна ръката...
по темата - ако е направен кадърно почти няма да се вижда. а и да се вижда - кфо от тва!?
който го е страх от мечки да не ходи в гората.

chupacabra:)
11-15-2005, 15:31
а ти, г-н Прекрасни, ако беше поне малко умен, щеше да се сетиш най-малкото че съм момиче. и тъй като не знаеш даже от къф пол съм, предлагам да не коментираш умствения ми капацитет, олигофренче такова 8)

Moderated by Coki:
2 точка от правилника, предупреждение за деактивиране на профила и евентуален бан!

Worthless
11-15-2005, 16:40
ми както съм акзвал и друг път само болни метълки и хипита се дупчат като абуригени... :twisted: а Вие, господин ИДЕАЛЕН поне се научете да пишете правилно думата абОригени

естествено за мен е момичето да има обици само по ушите... бе ти в кой век живееш? в днешно време всяко второ момиче си прави пиърс(най-често на пъпа)... начи фсеки който си е направил друга дупка освен двете на ушите е ненормален и кух? бахти ограничения си, честно
и естествено означава да не слага 100 тона грим и други мании по фейса си...и тфа и аз съм против, ма има случай когато се налага щото повечето момичета като почнат се праяяаат... после защо имало изнасилвания над малолетни... и друго нещо да допълня малко са момчетата (22-29) които ходят с с момиче над 19-20 години... просто естественото се харесва на момчетата... аре пйисс :twisted: [/quote]мухахахахаха! миличкият, познава няколко човека и съди по тях :D танцувай си там с жабката и млъкни, че си смешен

епа след като се харесва естественото, дай да не се бръснем, а? ай да не си режем ноктите ? да не се подстригваме? защото така ще сме напълно естествени!
и когато ти тръгнеш с такова момиче, ще ти стисна ръката...
по темата - ако е направен кадърно почти няма да се вижда. а и да се вижда - кфо от тва!?
който го е страх от мечки да не ходи в гората.е чупи си беше НАПЪЛНО права. а тфа, че ти я наричаш куха ей така без да се обосновеш доказва само едно-тя ти каза истината и ти отлично го осъзнаваш :D

lina15
11-15-2005, 18:55
ostava si dup4ica kolkoto i da e muni4ka
neee az imah predi,ne mi e ostanal nikakuv belek

kriko1
11-15-2005, 22:03
събралисте се тука купчина тъпи метълки и комплексирани лигли и ми говорите кой в кой век живее. виж се в огледалото е казан на ко мясаш... а а а ??? на кенеф човек.. искам ти кажа че истината боли... сигурно си вече дърта изухлена кранта и ми се прайш на много умна... баси селото дето си... начи така ли да разбирам не мислиш че примерно едно момче си ляга с някфо яко момиче... и сутринта :shock: като го види кфо е смешно без грим... за тфа казвам, че естесвеното си е най-добре! :twisted: НЯМА ИДЯЛНИ ХОРА!!! Worthless:"бе ти в кой век живееш? в днешно време всяко второ момиче си прави пиърс(най-често на пъпа)... начи фсеки който си е направил друга дупка освен двете на ушите е ненормален и кух? бахти ограничения си, честно " въъъ ти мноого ПРЕИНАЧАВАШ думите ми!!!!
За тфа че всяко второ момиче си прави пиърс мноого в грешна посока си....всяка 2-а метълка си прави ако бъда по точен... или ти живееш в някои ГЕТО че всяка 2-а да е с пиърс!!! АРЕ НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙТЕ ПОВЕЧЕ С ГЛУПОСТИ!!!!! :twisted:
Moderated by Coki:
Системно нарушение на 2 точка от правилника, санкционира се с деактивиране на профила!

Josefinne
11-16-2005, 08:13
Добре де, а някой би ли дал някакво инфо за студия в СОФИЯ, където правят дупчици на нослетата кадърно и безболезнено и малко инфо за нужните парички...Абе я напрао да пусна нова тема ;)