PDA

View Full Version : Любов от пръв поглед!



11-14-2005, 15:15
Хайде да започнем с тривиалната тема... Усещали ли сте тръпка само като си размените по един поглед с някого?Мислите ли че тази мигновена химия може да се нарече истинска любов?Дайте мнения или споделете опит...

JoInTcHe
11-14-2005, 17:13
[i]Ами не,аз не мисля,че същесвува любов от пръв поглед :!: Според мен любовта е нещо по-специално и не е достатачно само един поглед.

Spiderm@n
11-14-2005, 17:33
Хм, по-скоро привличане, любовта идва по-нататъка, или пък неидва.

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-14-2005, 17:36
vqrvam v lubovta,no ne i v lubovta ot pruv pogled.. naprimer seka sum ludo vlubena v 4ovek koito ne haresvah kat se zapoznahme.. dr primer.. vijdam nekvo qko mom4e,haresv ami..,no kat go opoznavam razbiram,4e e nekav zagubenqk.. puk i zada ima lubov ne e nujda smao ximiq,trqq da ima pone malko suvpadenie na harakteri ,demek 4oveka trqq da seopoznae pruvo

ФилосоФ
11-14-2005, 17:36
трудно ще стане само с един пглед :shock:

SaD-MaN
11-14-2005, 17:40
am az vervam i daje ispitah takava i o6te me darji samo 4e lo6oto e 4e obiknovenno ne e spodelena za jalost :(

RoSsY88
11-14-2005, 18:06
дам аз съм имала любов ит пръв поглед..беше невероятно усещане...като го видях за първи път...на 2 мин след като го видях се целувахме страстно...пак никога през живота си не сме се вижали преди :) беше незабравимо :oops:

11-14-2005, 18:58
Az vqrvam v liubovta ot pruv pogled:) Ve4e q izpitah,no i da ne e liubov ponqkoga ima nqkvo mnogo silno privli4ane mejdu 2ma du6i samo kato se poglednat..nz za vas,no na men mi se e slu4valo i e 4uvstvoto e mnogo gotino :)

dr3am1rch3
11-14-2005, 19:10
Nqma liubov ot pr1v pogled :!:

Remini
11-14-2005, 19:14
всичко е възможно.стига да има привличането...но аз лично не вярвам въпреки че ми се случва

Gabka_f^
11-14-2005, 19:34
nz dali za6otot vse o6te sum dete(na 16godini)ili iskam da vqrvam v 4ydesa no vqrvam v lubovta ot pruv pogled:)moje bi za6otot sum go izpitvala:)da edinstvenoto mom4e v koeto sum se vlubvala istinski:)to4no taka se zapoznahme:)pone az se vlubih ot pruv pogled:)pak i ne sa li imenno o4ite tezi koito razkrivat du6ata i ne e li vazmojno s tqh da opredelim vsa6tnost kakaf e 4oveka:)kato go izmerim samo s o4i:)

machoka
11-14-2005, 19:47
Ако принизяваш истинската любов до едно обикновено физическо /пост сексуално/ привличане, може би.

Аз не го правя.

11-15-2005, 08:40
аз съм изпитвала любов от пръв поглед

Shadow_Walker
11-15-2005, 08:51
Че от пръв поглед има тръпка не успорвам, но пък чак любов....за да има любов се изисква да опознаеш хубаво човека.

gamercheto_
11-15-2005, 09:02
edno e da usetish trypkata kogato se zase4e pogleda s na dr oba4e tva ne e istinska liubov ili pyk ne6to takova!

LaBanDa
11-15-2005, 09:48
lybov ot pryv pogled ne sushtestvuva
moje bi kogato vidia nqkoi da mi haresa SIMPATICHEN i tolkoz
lubovta e slojno nehsto en moje toku ktaka ot pyrviq pogled i da razberesh che choveka sreshtu teb na uicata e roden za teb!

mil4eto_
11-15-2005, 13:28
ми доста може да се спори на тази тема...... :!:
всеки човек разбира по свой си начин понятието "любов".
мене лично ми е супер странно как мога да се влюбя в човек който съм го мернала само веднъж просто защото аз супер трудно се влюбвам.но физическото привличане определено може да има и то супер силно.
междо другото аз съм била истински влюбена 2пъти-в момчето с което съм сега и в един когото обичах към две години.та за второто момче-още първият миг котаго го видях в 6-ти клас ми направи страшно впечатление и после наистина се влюбих авее направо полудях по него...
така че е възможно и да има любов от ппръв поглед. :twisted:

Nymph
11-15-2005, 13:59
Има любов от пръв поглед, разбира се! Аз съм я изпитвала и мога да кажа, че е много по-вълнуващо от връзка с момче, което познаваш от много време. Тръпката си я бива! :roll: Аз го усетих просто още от първия миг, в който се видяхме лятото. Получи се някаква химия между нас (този израз го мразя, ама нз как да го кажа по-точно). И беше много красиво. Не ви ли се е случвало толкова много да харесате някой, че да не можете да откъснете очи от него? Ей такова беше и между нас, само че и от двамата. :lol:

renkata2
12-03-2005, 16:03
Skupa,az sushto sum izpitvala lubovta ot pruv pogled oshte otkakto se zapoznahme i go vidqh se vlubih v nego i taka pochto dve godini i mi beshe purvata lubov taka che bori se za nego!!! Ne gubi kuraj!

Josefinne
12-03-2005, 16:06
Хм определено има любов от пръв поглед. Аз май по нея си падам. Май винаги досега съм можела да преценя с кой би могло да стане нещо и с кой - не от пръв поглед. В смисъл, аз ако си харесам някой, то ще е от пръв поглед и ако не стане така, то дори и той да има някакви чувства към мен, просто не става ... С последния ми приятел любовта беше от пръв поглед. Скъсахме много брутално, но пък това беше най-хубавата година в живота ми с него. Надявам се и за него да е било хубаво.

TheSoulOfDeath
12-03-2005, 16:14
spored men ne to4no lubov a privli4ane i ako dost silno moze i da e lubov no to e samo za nqkoi

W3aKn3ss
12-03-2005, 16:24
Привличане, желание, страст.. от пръв поглед да, любовта е съвсееем различно нещо:) Горепосочените три, много често се бъркат с чувствата.. ;)

Crazy'Wild'BeautiFuL
12-03-2005, 16:40
Едва ли има любов от пръв поглед.Но много силно физическо привличане,да. :P На мен ми се е случвало веднъж.Запознавах се с момчето,което обичам и сякаш ток премина през цялото ме тяло,сигурна съм,че същото се същото се случи и с него. :) Непрестанно се гледахме в очите,не можехме да обелям и дума,беше просто невероятно! :)

hell__girl
12-03-2005, 18:48
[i]Ами не,аз не мисля,че същесвува любов от пръв поглед :!: Според мен любовта е нещо по-специално и не е достатачно само един поглед.
nqma lubov ot pruv pogled :wink:

12-06-2005, 08:19
damm..verno 4e STRASTTA I LUBOVTA sa 2 razli4ni nesta...no....sled kato ima impuls,trapka ,strast....zasto da niama LUBOV OT PRAV POGLED...))))

i tova 4e 95 prozenta ne sme ia izpitvali..ne zna4i 4e ne sastestvuva))))Nali...