PDA

View Full Version : u4ili6tno radio ?!?!?!



just_me_f_gd
11-14-2005, 17:13
Az i sau4enicite mi iskame da napravim u4ili6tno radio-pozdravitelem blok vednaj sedmi4no(nai-dobre v petuk)prez golqmoto mejdu4asie.Ako nqkoi ot vas nqkoga e pravel ne6to podobno ili v momenta go pravi ili izob6to moje da ni pomogne s ne6to ili prosto da spodeli mnenie 6te vi bada mnooooooogo blagodarna :!: molq vi samo ne kazvaite 4e nqma da uspeem-omrazna mi ot hora,koito se opitvat da me otkajat ot ideqta za RADIO :(

Slun4o
11-14-2005, 17:23
Ей браво чудесна идея бих казал много готино звучи дано успеете а това радио как ще се излучва дане би в вашето училище да има УЧИЛИЩНА УРЕДБА или как по-тчно бихте ли ми обяснили малко и в кое училище е това радио :)

Master_88
11-14-2005, 17:33
Пожелавам ви успех в начинанието

just_me_f_gd
11-14-2005, 17:34
ami radioto e v PMG "Qne Sandanski" gr.Gotse Delchev, no da uto4nq 4e o6te nqmame razre6enieto na direktorkata :( i vapreki tova mislq 4e tova ni e nai-malkiq problem :( trqabva ni pult (ako znae6 cenata mu mi q kaji pls) iskame tonkolonite da sa na dvora,za da ne zaduljavame vsi4ki da slu6at muzikata koqto puskame,a muzikata 6te puskam eot kumpiutur,no tova ne e problem,za6toto v u4ili6te imame dostatu4no i milsq 4e tova e vs ....samo o6te ne znam kak 6te se opravim s aparaturata i dali izob6to 6te namerim takava :( a zabravih da kaja 4e imame podkrepata na gradskoto radio,a tova suvsem ne e malko kato se ima predvid 4e dadohme ideqta za radioto dnes po 4as na klasa i sled obqda s edna fr tarsehme info i bqhme do ofisa na radioto :)

Slun4o
11-14-2005, 17:44
Това с пулта не е зле ама може и скъпичко да излезе :roll: може 2-ра ръка не вярвам да са повече от 500лв иначе иве разбирате ли от тези работи или ще търсите помощ

just_me_f_gd
11-14-2005, 17:48
opredeleno 6te tursim pomo6t,no ne ot u4iteli a ot u4enici osven tova edno mom4e ot klasa e razbira ot pc-ta i 6te se zanimava s tiq ne6ta nadqvam se :)

ивелина
11-14-2005, 17:51
идеята първоначално звучи супер,НО замислялили сте се каква музика ще се пуска,сигурна чалга като най-разпространена в момента в БГ,но мислиш ли,че на хората като мен,които изобщо не харесват това ще им е приятно
второ-мислиш ли,че ако сепуска на двора ще слушат само тези,който искат,няма ли да се чува и вътре.
трето-мислиш ли,че 20мин (голямото междучасие) ще са достатъчни
може би когато намерите отговор на тези въпроси,ще може вече да си говорите за апаратурата,това е последното нещо,за което трябва да мислите
и все пак,не си мисли,че ти казвам това,защото идеята не ми харесва,напротив,би билосупер,но просто е недообмислена
УСПЕХ

just_me_f_gd
11-14-2005, 17:54
a pulta naistina li e tolkova skup ?!?!?? :( kazaha mi ,4e e okolo 300 lv ,noooooo nikoi ne e siguren i vse pak i na tva sam namerila re6enie-6te organizirame akciq "Vtori4ni surovini" (sabirane na bolkyci;) ) dano da namerim parite :)

Free_StyleR
11-14-2005, 17:56
Споко тва радио ше го напраим даже и да е само за ПЦ :D

just_me_f_gd
11-14-2005, 17:58
ivena,6te se opitam da otgovorq na vaprosite ti makar 4e sam saglasna s teb -ima mnooogo neobmisleni ne6ta :( ta...... za stila muzika-6te uskame vsqkakuv vid,za da se opitame da ugodim na vsi4ki,vapreki 4e tova ne e vuzmojno i vinagi 6te iam nedovolni,no pone 6te optame 2ro-20 min naistina sa mn malko.no 6te se opitame da se zadovolim i s tqh BLAGODARQ ZA KOMENTARA TI-IMA6 PRAVO :)

big_sister
11-14-2005, 20:08
spoko, nqma nevyzmojni ne6ta pri nas vsqko mejdu4asie go puskat...i puskat qki pesni...to ne bilo 50 cent linkin park... 8)

just_me_f_gd
11-15-2005, 11:55
sorry "NOVAK" sum vuv foruma i ne znaeh kak stavat citatite :oops:

just_me_f_gd
11-15-2005, 11:58
spoko, nqma nevyzmojni ne6ta pri nas vsqko mejdu4asie go puskat...i puskat qki pesni...to ne bilo 50 cent linkin park... 8) a 6te mi obqsni6 li kak sa stanali ne6tata s va6eto radio??? koi se zanimava s nego? ot kolko vreme go imate??? i dr ne6ta ako se seti6 10x predvaritelno :)

aBeP4eTo
11-15-2005, 12:23
Здр. :P
Уча в ПМГ Силистра и от тази година имаме радио в у-ще. Доколкото разбрах за радио трябва задължително да секупи някакъв лиценс по които директорката е изхарчила около 6000 лева или тя поне така казва. Идеята е много готина! :wink: Всяко междучасие имаме радио с поздрави, реклами, училищни съобщения и не само има във всяка стаи ами има и във всеки коридор въобще много добре се получи не очаквахме. Инициятивата беше на 11б конкуренцията ни :lol: само, че едно момче от моя клас закачи всичките радиоточки. Ще го поразпитам и пак ще ти кажа. Само, че да знаеш всеки клас трябва да си купи радиоточка ако нямате в у-ще, радиоточката струва 15лв. другото, което е трябва ви едно pc за да пускате музиката от там и няколко микрофона.
Успех! Ако има нещо питаи ! :P

Samo_za_teb
11-15-2005, 12:27
az sa6to podkrepqm ideqta za radio v u4ili6teto, koeto da otrazqva jivota v daskaloto i da dava info na u4a6tite i rabote6tite v nego za ne6tata koito gi interesuvat :)

teenkopele
11-15-2005, 14:09
Ще успеете! :wink:

В предишното ми даскало щяхме да правим такова,аз и едни фендове, даже и програма си имахме...там поздрави, ебавки и тн, ама директорката нещо почна да се прави на ударена и се прееба работата! Още ме е яд! :evil:

Упсех! :lol: :wink: 8)

just_me_f_gd
11-15-2005, 18:19
Здр. :P
Уча в ПМГ Силистра и от тази година имаме радио в у-ще. Доколкото разбрах за радио трябва задължително да секупи някакъв лиценс по които директорката е изхарчила около 6000 лева или тя поне така казва. Идеята е много готина! :wink: Всяко междучасие имаме радио с поздрави, реклами, училищни съобщения и не само има във всяка стаи ами има и във всеки коридор въобще много добре се получи не очаквахме. Инициятивата беше на 11б конкуренцията ни :lol: само, че едно момче от моя клас закачи всичките радиоточки. Ще го поразпитам и пак ще ти кажа. Само, че да знаеш всеки клас трябва да си купи радиоточка ако нямате в у-ще, радиоточката струва 15лв. другото, което е трябва ви едно pc за да пускате музиката от там и няколко микрофона.
Успех! Ако има нещо питаи ! :P nie iskame radioto da se razprostanqva samo na dvora i taka 6te namalim malko sredstavama a mije li da mi obqsni6 malko pove4e za tozi licenz i zadaljitelen li e toi,za6toto nie ne iskame radio,koeto da slu6a se slu6a ot celiq grad po RADIOTO a prosto iskame da osvejim tova ina4e tolkova sivo i sku4no ejednevie :P

CHAOS_IN_MY_MIND
11-15-2005, 18:33
Виж ся душко.
В всяко даскало има изходи за радио точка в всяка стая.В старото ми даскало,с едно аверче ни пратиха в мазето и без да искаме намерихме един куп с стари радио точки.взехме ги,оправихме развалените и помолихме директорката да пусне радио програма в междучасията.Ако се поинтересуваш,може да направиш радио,но требе да си много посроянна и най-важното,радио програмата ви да е интересна и актуална.
БТВ,в кое даскало си мацко?

just_me_f_gd
11-16-2005, 11:37
Виж ся душко.
В всяко даскало има изходи за радио точка в всяка стая.В старото ми даскало,с едно аверче ни пратиха в мазето и без да искаме намерихме един куп с стари радио точки.взехме ги,оправихме развалените и помолихме директорката да пусне радио програма в междучасията.Ако се поинтересуваш,може да направиш радио,но требе да си много посроянна и най-важното,радио програмата ви да е интересна и актуална.
БТВ,в кое даскало си мацко? ve4e kazah 4e sam v PMG "Qne Sandanski" gd.Gotse Delchev a za radioto4kite koito vie sate namerili edva li nie 6 namerim v na6to daskalo 6oto do kolkoto znam nikoga e nqmalo radio.oba4e tva ne e problem za6toto iskame tonkioloni smao da dvora a i nz dali 6 ni razre6et vsqko mejdu4asie da puskame muzika 6oto 6evkata e malko usobena ...... :( :P