PDA

View Full Version : Влезем ли в евросаюза,ще ни гъзят яко!!!



SeLoMe
11-14-2005, 20:05
Как мислите,дали ще е много лошо за нас пушачите?

familiar
11-14-2005, 20:40
Борбата с тютюнопушенето е световна тенденция, а не изискване на ЕС; и хора които се опитват да търсят виновни тук и там са, да речем, неграмотни, поради нежеланието ми да използвам по-силна дума :P

SeLoMe
11-14-2005, 23:21
Борбата с тютюнопушенето е световна тенденция, а не изискване на ЕС; и хора които се опитват да търсят виновни тук и там са, да речем, неграмотни, поради нежеланието ми да използвам по-силна дума :P
това го знам много добре,но имам предвид че всичко ще поскъпне,няма да се продават цигари на непълнолетни,това е правилно,но за мен не е хубаво,след като сам взела решение!

teenkopele
11-15-2005, 14:47
Борбата с тютюнопушенето е световна тенденция, а не изискване на ЕС; и хора които се опитват да търсят виновни тук и там са, да речем, неграмотни, поради нежеланието ми да използвам по-силна дума :P
това го знам много добре,но имам предвид че всичко ще поскъпне,няма да се продават цигари на непълнолетни,това е правилно,но за мен не е хубаво,след като сам взела решение!

Според мен пак ще се продават цигари на малолетни.
То и сега го има като закон,ама до сега не съм чул да отказват на някой непълнолетен да си земе цигари. :wink: :lol: 8)