PDA

View Full Version : Темичка за диетите



MiNi^^KeKc4e
11-15-2005, 05:46
В тази тема ще слагате изпитани и ефективни диети,защото знам че някои от момичетат изкат да отслабнат с някое друго кило :wink:
:arrow: аиде успех

tedo_davis
11-15-2005, 06:35
vii mi daite dieta deto sha nadebeleq :cry:

SaD-MaN
11-15-2005, 06:50
vii mi daite dieta deto sha nadebeleq :cry:
moga da ti pomogna ma samo na li4na 4e tva det 6ti kaj e taina i ne se kazva na glas xuxuxuxux

MiRaCuLiXbb
11-15-2005, 09:12
Кажи да чуем и ние де. :lol:

pipi`e`golqma
11-15-2005, 10:57
mMMm nachi ot vchera pochnaha kolednite posti i do koleda ne se qde nishto jivotinsko(pyrvata sedmica ne se qde samo meso) nito mlqko nito meso kashkaval sirene i takiva raboti ne e jelatelno da qdesh i sladko i testeni raboti.Tfa monesh da go sachetaesh sas uprajneniq i fitnes i nai veche GOLQMA VOLQ :)
Shte kajesh "mi kvo da qm" mi shte hapvash supi soleti plodove shte piesh nogu technosti...Mojesh za hapvash i cheren hlqb.Povqrvai mi ima rezultat az probvah minalata godina i s nogu volq otslabnah i ot vchera postq pak :) sled nova godina april mesec ima i Velikdenski posti sas tqh mojesh pak da probvash. Ako ti se davat parichki mojesh da si zemesh i hapcheta ot aptekata Preporychvam ti "Kalori 1000" ili "cefamadar" no kalori 1000 sa po dobri(spored men) Dano sma pomognala pone malko :))
P.S. Kalori 1000 sa okolo 10-11 lv., a drugite sa 13 mislq

Master_88
11-15-2005, 10:59
Наистина има хора които искат да надебелеят ама нещо не се получава :D

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-15-2005, 17:54
em .. cel den na 4ai i soleti :)

FlowerinesS
11-15-2005, 18:12
mMMm nachi ot vchera pochnaha kolednite posti i do koleda ne se qde nishto jivotinsko(pyrvata sedmica ne se qde samo meso) nito mlqko nito meso kashkaval sirene i takiva raboti ne e jelatelno da qdesh i sladko i testeni raboti.Tfa monesh da go sachetaesh sas uprajneniq i fitnes i nai veche GOLQMA VOLQ :)
Shte kajesh "mi kvo da qm" mi shte hapvash supi soleti plodove shte piesh nogu technosti...Mojesh za hapvash i cheren hlqb.Povqrvai mi ima rezultat az probvah minalata godina i s nogu volq otslabnah i ot vchera postq pak :) sled nova godina april mesec ima i Velikdenski posti sas tqh mojesh pak da probvash. Ako ti se davat parichki mojesh da si zemesh i hapcheta ot aptekata Preporychvam ti "Kalori 1000" ili "cefamadar" no kalori 1000 sa po dobri(spored men) Dano sma pomognala pone malko :))
P.S. Kalori 1000 sa okolo 10-11 lv., a drugite sa 13 mislq
ММ..а в много от супите няма ли мляко?яица или нещо такова?!или пак аз съм в грешка :D а тва за постите наистина ми се струва надеждно , ама май много храни са забранени и аз докато ги запомняя :mrgreen:

Nymph
11-15-2005, 19:17
Абее според мен начина е малко повече ограничения, т.е. никакъв хляб, сладко, прекалено мазни или пържени храни и повече движение, ама тва с движението все по-малко хора го правят вече по мойте наблюдения!

MiNi^^KeKc4e
11-16-2005, 07:24
Абее според мен начина е малко повече ограничения, т.е. никакъв хляб, сладко, прекалено мазни или пържени храни и повече движение, ама тва с движението все по-малко хора го правят вече по мойте наблюдения!
да това маи е единственичт ефективен вариант

pipi`e`golqma
11-16-2005, 14:36
mMMm nachi ot vchera pochnaha kolednite posti i do koleda ne se qde nishto jivotinsko(pyrvata sedmica ne se qde samo meso) nito mlqko nito meso kashkaval sirene i takiva raboti ne e jelatelno da qdesh i sladko i testeni raboti.Tfa monesh da go sachetaesh sas uprajneniq i fitnes i nai veche GOLQMA VOLQ :)
Shte kajesh "mi kvo da qm" mi shte hapvash supi soleti plodove shte piesh nogu technosti...Mojesh za hapvash i cheren hlqb.Povqrvai mi ima rezultat az probvah minalata godina i s nogu volq otslabnah i ot vchera postq pak :) sled nova godina april mesec ima i Velikdenski posti sas tqh mojesh pak da probvash. Ako ti se davat parichki mojesh da si zemesh i hapcheta ot aptekata Preporychvam ti "Kalori 1000" ili "cefamadar" no kalori 1000 sa po dobri(spored men) Dano sma pomognala pone malko :))
P.S. Kalori 1000 sa okolo 10-11 lv., a drugite sa 13 mislq
ММ..а в много от супите няма ли мляко?яица или нещо такова?!или пак аз съм в грешка :D а тва за постите наистина ми се струва надеждно , ама май много храни са забранени и аз докато ги запомняя :mrgreen:
Zavisi za kakvi supi govorim ako qdesh zelenchukova supa ,domatena,kartofena,leshta,bob,lapad i takiva razni supichki v tqh nqma osven ako ti ne si slojish :)

:-)))
11-17-2005, 10:56
Zna4i moga da kaja,4e edinstveniq efekiven na4in e sporta! Ne e stresovo za organizma, otslabva se postepenno(moje i ekstremno,no vuob6te ne e polezno, vse pak iskame sled 40-te da si nqmame problemi s hranosmilaneto,kostite i tui natatuk). Ot li4en opit moga da vi kaja. Za 4-5 meseca otslabnah s 10 kg. Prosto po4nah trenirovki po karate 3 puti v sedmicata. Eto i kakvo qdqh: sutrin-ne zakusvah(koet ne e polezno,ama...) Na4i kum 11 edni soleti i 1 6i6e coca-cola.
sled tui(poneje bqh 2-ra smqna)- ako mi se doqde ne6to,v smi-ne sum se ograni4avala ot 6okolad4e naprimer.
sled trenkite,demek kum 9i30 ve4erta- Q zadu6eni zalen4uci s nqkvi sos4eta,q pile6ka purjolka sus saladka,q kiselo mlekce s plodove i med(ob6to vzeto leki ne6ta.
I taka za 4-5 meseca 10 kg. I sa sum si super!:):):)
Cakata e da si hapva6 kakvoto iska6,no v umereni koli4estva. Sa,ako ti se doqde 6okolad- izq6 2 par4enca(dostatu4no),ako ti se qde 4ips-edna 6epa stiga i taka. Bez da se mu4i6 i bez da gladuva6!:)
Druga dieta deto maika mi q priloji i be6e mn efektivna no ne e osobeno polezna... Zna4i kazva se dietata na d-r Atkins. Cakata e da spre6 absolutno vsi4ki vuglehidrati! Moje6 da si qde6 kolkoto iska6.I moje6 da si qde6 mazni4ko kolkoto iska6! Na4i vsu6tnost mazninite v tqloto se polu4avat ot vuglehidratite,koito poemame,a ne ot maznata pujolka na primer ili ot smetanata...
No pri taq dieta ne moe6 da qde6 plodove,domati,kartofi,sladki i testeni ne6ta...(hi4 ne e polezna,no e efektivna) Pie6 napitki s podsladiteli i nikakvi gazirani deto sa pulni s vuglejidrati!
No maikata si e v sporta! Zapisva6 si se, q na tanci,q na tenis,q na nqkvo boino izkustvo, ili populqrniq na posleduk fitnes!
Dr ne6to su6to se se6tam.
Sutrin 1 4a6a voda na gladno i taka prez celiq den 2 litra voda-zaduljitelno. 2 4asa predi tren hapva6 ne6to leko(ne sladko,ne mazno) i sled trenka-ni6to! Taka pone 0,5 kg sati sigurni za denq! A,ako si hodi6 i 2 puti v sedmicata na sauni4ka ve4e....sled mesec 6te si neuznavaem/a.
Ta,tova e ot mene,no iskam da kaja,4e na nqkoi hora prosto strukturata im na tqloto si e takava,4e prosto sa si po-hubavki po-zakruglenki...I su6to-NE SE TORMOZETE S IZTEZAVA6TI I O6TETQVA6TI DIETI!!! Bavno,no slavno I zdravoslovno!

11-17-2005, 12:38
Xmm otnostno posledniq post .... syglasna sym s teb za sporta i wseki bi trqbwalo da e syglasen. No si se hranil mnogo pogr6no(stava vypros za tova 4e ne si zakusval, pil si koka-kola i si ql soleti te ne sa polezni hrani..)
A otnosno dietata na d-r Atkins(NVD) ne q prepoty4vai v takyv forum za6toto tuk 90% sme tiineidjyri, a tq ne e polezna za podrastva6ti. I malki uto4neniq za negovata dieta:mogat da se qdat plodove no sled trenirovka i maksimum 2 na den, zelen4uci se qdat sy6to na korem te ne se spirat. Drugo... ami na wseki 7-9 dena se pravi edin wisokowyglehidraten. Ne se qde ba6 na korem kakto ti kazva6, za6toto kakvoto i da qde6 ako prekali6 s nego ka4va6 .... moje i da sym propusnala ne6to sega ne se se6tam pove4e.

sladkish4eto_f_sofiq
11-18-2005, 16:19
abe siga be samo dieti q se radvaite na jivota

hipnoza
11-19-2005, 12:51
1 6i6e coca-cola.


хах мн интересна диета с кола
тя не е сред най-диетичните неща, които знам
тряа даа пробвам :wink: :lol:

cvetence_vr
05-12-2007, 09:52
vijte edinstveniqt nachin e nikakvi ocvetiteli , vaglehidrati (gazirani ne6ta ) nikvi : colichki , pepsi , sprait , fanta , pun6ove , ret bul , biri , kafeta ...... (vsi4ko svarzano s ocvetiteli i vaglehidrati az sa tineidjar i iskam da vi kaja 4e tova ne e polezno za izrastvaneto na edno dete . iskam da vi kaja ako pu6ite i iskate da otslabnete nqmate 6ans cigarite vi vredat i ot tqh se debelee ! tova naistian e vqrno ne samo sa vredni no i ot tqh se debele prosto si kajete =; na cigarite i 6te ste po dobre ;) . Mnogo ot tineidjarite pu6at koeto ne e polezno be hora sprete gi tiq vredni ne6ta vredite si izklu4itelno mn . sled kato re6ite da sprete cigarite idete malko nqkade na po4ivka v balkana za svej i 4ist vazduh hranete se s polezni hrani eto vi edin rejim :
SUTRIN : filiq s medec i 4a6a prqsno mlqko ;)
OBQT : supa ot pile s salatka ot marula i krastavica
SLEDOBET : nekaf plod
VE4ERQ : ne6to po leko kato nqkoq stara recepta na baba s zelen4uci i salata s domat

ProstoAz
05-12-2007, 15:15
Темата е стара!