PDA

View Full Version : За или против ГРУПОВИЯ СЕКС и 3ката



11-15-2005, 09:11
Ste mi e interesno da nau4a dali ste na TI s MATERIATA na GROUP sexa....)))))))
Eto i niakolko vapros4eta,koito moje da diskutirame zaedno tuk....
1.Pravili li ste Group sex
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX...
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili/1 jena i 2 maje,2 jeni i edin maj,3 jeni,3 jeni i 1 maj ili..../
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa



Кой вид секс е за предпочитане в 3ka-
1.тройка с две жени
2.тройка с двама мъже
3.две двойки с размяна на партньорите/SWING/?



MISLIA 4E TEMATA STE BADE DOSTA INTERESNA I GORESTA...A KOI ZNAE...MOJE DA SE SBADNAT NIAKOI VACHI FANTAZII...I DA SE REALIZIRAT JELANIA))))))

11-15-2005, 09:21
Az li4no sum za grupoviq sex!Tova e nai-sladkoto ne6to,koeto 4ovek moje da si predstavi!Grupov sex s4itam za ne6to,v koeto u4astvat ot 4 ma nagore!3kata nastrana,vsepak pove4eto sa opitvali ot tova!No li4no az imam samo edno prejivqvane za grupov sex!
Ne barzai da kaje6,4e pi6a samo fantazii!Deistvitelno sum pravil gupov sex!Na edin kupon se navihme 6 4oveka da se vkulu4im 2 momi4eta i 4etiri mom4eta!Ednoto momi4e be6e na 16,drugoto na 19,i dvete s udovolstvie prieha pokanata,sled kraq kazaha,4e po-varharsko udovolstvie ne sa bili izpitvali!Kolkoto do nas,pi4ovete,nie se prezadovolihme!Be6e strahotno,varharsko,mega qko,vaob6te grupoviq sex e nai-ama-nai-sladkiq sex!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bor4e Kamenoski
11-15-2005, 09:23
Правил съм групов секс. Бяхме 2 момчета и едно момиче. Докато единият я ч****е, на другия му правеше френска любов. Сменяхме си местата няколко пъти Хареса ми, но после ми стана мъчно за момичето, защото се възползвахме от това, че си беше пийнала повечко, а пък и се отнесохме с нея като с долна к***а.

TSecret
11-15-2005, 09:26
men ne6to ne me vle4e... obi4am monogamnostta-samo s edin partnior!
1.ne
2.-
3.mi ne
4.-
5.ne
6.nikvi... o6te..

11-15-2005, 09:29
razbiram te....tai kato ot poziziata na moite godini i mnojestvoto prejiviavania v GROUP sexa..moga da kaja 4e ne moje da se sravni s nisto drugo))))

11-15-2005, 09:30
Bate..ne vazpriemai taka nestaa..zasto da si se po4uvstval gadno..davam ti garanzia..4e na momi4eto i e haresalo..a za alkohola..na vseki mu triabva ,za da se rechi da go napravi..pone parvia pat..no koito e opital...vinagi povtaria..viarvai mi))))

lainagovna
11-15-2005, 10:34
ако няма друг мъж да

Master_88
11-15-2005, 11:07
Не си падам по групови изпълнения и не съм правил групов секс до сега. Предпочитам да ми е спокойно с момичето с което съм

pipi`e`golqma
11-15-2005, 11:12
Daje ne mi zvuchi dobre kato ideq :x
1 Ne
2 -
3 Opredeleno ne
4 -
5 Ne
6 Ne

SweetBunny
11-15-2005, 11:18
Daje ne mi zvuchi dobre kato ideq :x
1 Ne
2 -
3 Opredeleno ne
4 -
5 Ne
6 Ne
Mnenieto mi e absoluitno su6toto!!! Nito sum sposobna da "podelqm" priqtelq si v legloto s o6te edno momi4e, nito bih iskala da se reduvam da se 4uk*am s 2 mom4eta :x
Ne mi dopada dori kato ideq...

Davidoff
11-15-2005, 11:40
da pravil sam go.az,edin priatel i edno momi4e. be6e gotino,oba4e spored men e po-dobre da sam sam s momi4e. grupovia sex e samo edno 4ukane,dokato kato ste samo dvamata s momi4eto,moje6 da i se otdade6 napalno i ne da ia 4uka6,a da pravite liubov

pipi`e`golqma
11-15-2005, 11:57
sineoka_kukla :wink:

miloto_girl_4e
11-15-2005, 13:07
1.Pravili li ste Group sex :arrow: mi ne :!:
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane :arrow: -----------
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX... :arrow: opredeleno ne :!:
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili/1 jena i 2 maje,2 jeni i edin maj,3 jeni,3 jeni i 1 maj ili..../ :arrow: ------------
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate :arrow: ne,mersi .. za sega nqmam nikakvi jelanie :!:
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa :arrow: emi ne :!:

SeXgoD
11-15-2005, 13:11
Може и да е хубаво .. ама не мисля да опитвам. Аз не ща да си деля тортата с някой друг .. :wink:

bulgarche
11-15-2005, 14:54
1.Pravili li ste Group sex :arrow: не
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane :arrow: не ми харесва...некво ..животинско..бе де да знам...
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX... :arrow: не
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili/1 jena i 2 maje,2 jeni i edin maj,3 jeni,3 jeni i 1 maj ili..../ :arrow: несъм правил групов секс
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate :arrow: по-скоро НЕ, но може и да го направя някой път
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa :arrow: не :arrow:

hamilcar
11-15-2005, 14:59
Трябва всичко да се опита.

БатеЕнчо
11-15-2005, 17:12
Аз веднъж направих групов с приятели,обаче се бяхме накопали като чорбаджии,не помна много,кво беше ама едно със сигурност помна беше unusual :)

kaka sym
11-15-2005, 17:17
ami twyrdo protiw ot strah da ne me propusnat w kalabalyka.

LaBanDa
11-15-2005, 22:09
ne sum ne shat i da opitvam da ti kaja chestno za mene sexa e neshto lichno i se prai mejdu dvama dushi koito imat chuvstva po mejdu si a veche grupoviq si e nqkva ebavka kum .... sexa (ako shtesh!) edin vid gadno e spored mene........ :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

rosskata
11-15-2005, 22:55
1.Pravili li ste Group sex :arrow: Да, два пъти
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane :arrow: Да, хареса ми ,беше нещо свежо и различно... Абе купон си беше.
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX... :arrow: Ако ми кажеш какво е това "VACHIA" , ще съм благодарна :shock:
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili :arrow: Аз, една приятелка и един мъж.

6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa :arrow: Ами случвало се е ... Например Брад Пит, Джони Деп и аз :lol:

ПОнеже съм на принципа , че човек трябва да опита от всичко в живота, съм за груповия секс... Няма нищо лошо. :wink:

sweet love
11-16-2005, 06:36
da,s edna pratelka i o6te dve mom4eta :) :D :P :lol:

eXoti4nia
11-16-2005, 06:49
Правил съм групов секс. Бяхме 2 момчета и едно момиче. Докато единият я ч****е, на другия му правеше френска любов. Сменяхме си местата няколко пъти Хареса ми, но после ми стана мъчно за момичето, защото се възползвахме от това, че си беше пийнала повечко, а пък и се отнесохме с нея като с долна к***а.

Ти на тва ако му викаш групов секс.... аз му викам 3ка :lol:

Иначе не съм много привърженик на груповия секс ;)

SEXtreme
11-16-2005, 17:03
Ste mi e interesnpo da nau4a dali ste na TI s MATERIATA na GROUP sexa....)))))))
Eto i niakolko vapros4eta,koito moje da diskutirame zaedno tuk....
1.Pravili li ste Group sex
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX...
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili/1 jena i 2 maje,2 jeni i edin maj,3 jeni,3 jeni i 1 maj ili..../
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa

MISLIA 4E TEMATA STE BADE DOSTA INTERESNA I GORESTA...A KOI ZNAE...MOJE DA SE SBADNAT NIAKOI VACHI FANTAZII...I DA SE REALIZIRAT JELANIA))))))
1.Pravili li ste Group sex - Не
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane - мисля, че ще е страхотно
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX... - не, обичам момчето да си е само мое, но ако е с някви дет не ми пука за тях и да са готини....ЕЛАТЕ МИ!:))
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili/1 jena i 2 maje,2 jeni i edin maj,3 jeni,3 jeni i 1 maj ili..../---
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate - ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА!!!ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЩЕ ОПИТАМ
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa - Да, имам - искам да правя групов секс със Вин Дизел, Брад Пит, гаджето ми, Раян Филип и Джейсън Левис :)

DitmataMC
11-16-2005, 20:39
искам да правя групов секс със Вин Дизел, Брад Пит, гаджето ми, Раян Филип и Джейсън Левис :)

уеуее.ти няа можеш да ходиш цяла седмица.и ше те нахранат за 2 дена напред (със сперма). :)

Roxy
11-16-2005, 21:11
защо не.груповия секс е свързан само с удоволствието.кви са тия ограничени мисления,че секса трябва да е свързан най-вече с чувства

SEXtreme
11-17-2005, 07:57
искам да правя групов секс със Вин Дизел, Брад Пит, гаджето ми, Раян Филип и Джейсън Левис :)

уеуее.ти няа можеш да ходиш цяла седмица.и ше те нахранат за 2 дена напред (със сперма). :)
хахахха....ми да!тва е целта!:))хихихи

manniakk
11-17-2005, 11:22
емиии бих опитал... някога след известно време. И то само с хора към които не съм емоционално привързан. Примерно никога при никакви обстоятелства не бих поделил приятелката си!! А вярвам че и тя няма да ме даде без бой.

11-18-2005, 08:06
ISKAM S ANDJELINA DJOLI I PAMELA ANDERSON...3 KA......STOTO TOVA E IDEALNATA KOMBINAZIA BLONDINKA-BRUNETKA...... :lol:
AMA KAKVO DA NAPRAVIA KATO SAM SE RODIL V BG,KADETO POVE4ETO DEVOIKI MNOGO GOVORIAT...AMA NA DEISTVIA SA PALNA SKRAB!!!! :shock:

11-18-2005, 11:08
ne sam pravila no moje i da opitam nqkoi put. nisto losho nqma ot tova da se opita neshto nowo, stiga da ne se prekalqva :wink: :roll:

11-18-2005, 15:41
4e tuk ne moje da senapravi predlojenie za GOL KUPON....togava kakvo ni ostava osven edin dobar GROUP SEX))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

11-21-2005, 07:05
KAM MOM4ETATA-ako triabva da pravite 3 ka....kakvo bihte izbrali-
A/blondinka i brunetka
B/2 brunetki
C/2 blondinki
D/s rusa i mulatka
E/s 4erna i mulatka
F/s rusa i negarka
G/s 4erna i negarka
h/s nesto drugo......kesteniava,4ervenokosa,na ki4uri i t.n....


KAM MOMI4ETATA-ako triabva da pravite 3 ka....s kogo...
A/s rus i kesteniav
B/rus i 4erna kosa
c/s 4erna kosa i kesteniav
d/dvama tamni maje
f/s 4ernokoj i bial
g/nesto drugo...

Sashka_Kaleina
11-21-2005, 07:29
Така...темичката е интересна :P Занчи аз до сега не съм правила групов но да си призная честно бих го направила някога като изключим разбира се гаджето защото просто няма да мога да го деля с друга.Бих праила чка с още едно момиче и 2 момчета щото 3-ма ще ми дойдат множко :D Иначе с какви мъже бих го правила..НЕ смятам че косата и очите са некъв критерии ,просто е нужно да ме привлича сексуално!

rosskata
11-21-2005, 08:06
Loveza NEO, не се обиждай, ама тъва последното бяха доста тъпи въпроси... Кво общо има косата и очите, особено цвета им, със секса... В смисъл- това е най- малкото, което определя дали някой те привлича... :roll:

11-21-2005, 12:35
kade pro4ete da sam kazal 4e zveta na kosata opredelai jelanieto..no vse pak...zveta na kojata i kosata..kakto i zveta na o4ite sa osnovni nesta na vanchnite 4ovechki belezi...ta si mislia 4e ima kakvo da se diskutira tuk))))

mil4eto_
11-21-2005, 14:24
Ste mi e interesnpo da nau4a dali ste na TI s MATERIATA na GROUP sexa....)))))))
Eto i niakolko vapros4eta,koito moje da diskutirame zaedno tuk....
1.Pravili li ste Group sex-не
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane- :roll:
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX...още нз
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili/1 jena i 2 maje,2 jeni i edin maj,3 jeni,3 jeni i 1 maj ili..../-нз
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate-за сега-не но след време 100% да
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa-ми може да се каже-интересно ще да бъде пък и от всичко трябва да се опита
:twisted:
MISLIA 4E TEMATA STE BADE DOSTA INTERESNA I GORESTA...A KOI ZNAE...MOJE DA SE SBADNAT NIAKOI VACHI FANTAZII...I DA SE REALIZIRAT JELANIA))))))

zeleni_o4i
11-22-2005, 07:47
opitaite,moje i da wi haresa. az ne sam probvala no moje i da stane nqkoi put :P

^^Limonka^^
11-22-2005, 08:21
НЯМА ЛОШО ХОРА ОБИЧАЙТЕ СЕ НАЗАВИСИМО КОЛКО СТЕ :P

11-28-2005, 09:36
BIHTE LI PRAVILI 3 KA S PRIATELIA/KATA NA GADJETO SI ?

^princesa^:{P}
11-28-2005, 21:48
Az sam na 100% za troikite,a grupoviq sex makar4e za men grupov sex e nad 3 4oveka i nego bix probvala,moje bi s malko alkohol z akuraj ,ina4e za troikite v vsi4ki varianti sma navita :D
iska li pitane kolkoot pove4e ,pove4e pak i ima mnogo interesna tema ZA ILI PROTIV TROIKITE!Mnogo e qka naistina ,pozdravqvam avtorkata ,i xora za6to da ne opitame ot vsi4ko ..no se pak po vednaj nqi mnogo 2 pati,6toto sexa nee samo zadovolqvane toi e strast i lubov zadovolqvane privli4ane i edinstvo...a tova e samo z advama du6i prednazna4eno....;p

11-29-2005, 08:05
tuk ve4e niakolko 4oveka spodeliat MNENIETO 4E 3 KATA NE E GRUPOV SEX....ste poiasnia nesto....
spored men....v zavisimost ot individa....moje da mu se vidi na niakogo 4e i 5 zata nee grupov...ama koi znae))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

VSASTNOST..IMA LI ZNA4ENIE....

11-29-2005, 12:43
dobaviam malko danni za 3 ka :lol:

Michelle_la_charmante
11-30-2005, 19:02
Бих направила тройка -аз още една жена и един мъж.По възможност жената да е бяла брюнетка-Нев Кембъл,а мъжа да е тъмнокож-Лени Кравитс.Мнго съм навитак тройка с още две жени-Нев Кембъл и Хилари Слонк(или на нейно място Laure Manaudou)....
Груповият секс също много ме кефи.Бих си избрала за partniori трима мъже.Нямам претенции за външния вид, но все пак ако имам избор, то той бил:един мулат и двама русоляви шведи.
Но за съжаление всичко това си остава в моята фантазия :roll: :D

11-30-2005, 19:04
awe samo s 2 jeni pove4e ot 1 muj sux gnusno e

12-01-2005, 08:24
Бих направила тройка -аз още една жена и един мъж.По възможност жената да е бяла брюнетка-Нев Кембъл,а мъжа да е тъмнокож-Лени Кравитс.Мнго съм навитак тройка с още две жени-Нев Кембъл и Хилари Слонк(или на нейно място Laure Manaudou)....
Груповият секс също много ме кефи.Бих си избрала за partniori трима мъже.Нямам претенции за външния вид, но все пак ако имам избор, то той бил:един мулат и двама русоляви шведи.
Но за съжаление всичко това си остава в моята фантазия :roll: :D

UAUUUU..ETO TOVA BECHE IAKO)))))

12-02-2005, 07:42
Бих направила тройка -аз още една жена и един мъж.По възможност жената да е бяла брюнетка-Нев Кембъл,а мъжа да е тъмнокож-Лени Кравитс.Мнго съм навитак тройка с още две жени-Нев Кембъл и Хилари Слонк(или на нейно място Laure Manaudou)....
Груповият секс също много ме кефи.Бих си избрала за partniori трима мъже.Нямам претенции за външния вид, но все пак ако имам избор, то той бил:един мулат и двама русоляви шведи.
Но за съжаление всичко това си остава в моята фантазия :roll: :D
umri ku4ko mrusna
she te napravq na sapun

SMoKe_BoY
12-02-2005, 08:03
Тфа груповия секс е мн глупаво имам чуството че някфи курви дет немогат се задоволят от един и прибягват кам груповия секс.. несам против ама няма го напрая.. ако несам матрак пиян..!

lina15
12-02-2005, 08:53
1.da
2.mnogo priqtno i veselo(6toto vse na kuponi stava)
3.4ak kato moq-ne no e super
4.pravila sum grupov sex 3 puti-az i dve mom4eta
5.-
6.xaxaa da :D

12-02-2005, 09:26
Lina15 e edna ot estestvenite MACKI tuk...deto ujasno me kefi))))

Sad_eyes_f
12-02-2005, 15:50
Груповия секс нещо не ме кефи особенно(не съм правила до сега де, за протокола да отбележа)...просто ще вземат да ме пропуснат в навалицата...хаха
А за тройка съм навита на 100%...даже мисял в най-скоро време да го осъществя и без това сега съм без гадже..идеалния момент.Говорихме си в даскало с едно момче и едно момиче от класа и на следващата хижа мислим да се повеселим само тримцата :twisted: :wink:

summer
12-02-2005, 15:56
1.Pravili li ste Group sex - не
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane - не..:)
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX... - не
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili/1 jena i 2 maje,2 jeni i edin maj,3 jeni,3 jeni i 1 maj ili..../ - не :DDD
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate - не?
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa - познайте.. :)

12-08-2005, 08:26
summer....AMA MNOGO SI PREDUBEDENA BE BABY)))) :lol:

12-12-2005, 09:24
I KVO STANA SEGA..99 prozenta ne iskat da priznaiat 4e im se iska...STRANNO)))))

NightWish-f
12-12-2005, 11:22
1.Pravili li ste Group sex - не
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane ---
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX... - немисля
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili/1 jena i 2 maje,2 jeni i edin maj,3 jeni,3 jeni i 1 maj ili..../ ----
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate - защо не
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa - засега не :)

peti...
12-13-2005, 13:36
troika sum pravila.imah dve godini vruzka s edin muj i edna jena.i ako iskate vjrvaite ama be6e seriozna.skusah s tjh za6toto otkrih muja na me4tite si.s nego pravj vsi4ko.ot nai obiknovenij sex do nai izvratenite perverzii.
skoro 6te hodim v p

Foxi_v6
12-13-2005, 14:51
Ste mi e interesno da nau4a dali ste na TI s MATERIATA na GROUP sexa....)))))))
Eto i niakolko vapros4eta,koito moje da diskutirame zaedno tuk....
1.Pravili li ste Group sex
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX...
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili/1 jena i 2 maje,2 jeni i edin maj,3 jeni,3 jeni i 1 maj ili..../
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa



Кой вид секс е за предпочитане в 3ka-
1.тройка с две жени
2.тройка с двама мъже
3.две двойки с размяна на партньорите/SWING/?



MISLIA 4E TEMATA STE BADE DOSTA INTERESNA I GORESTA...A KOI ZNAE...MOJE DA SE SBADNAT NIAKOI VACHI FANTAZII...I DA SE REALIZIRAT JELANIA))))))

sa direktno s otgovorite pravil sam grupov sex ..i mi xaresva pravel sam i troiki mnogo pati ..predpo4itam 2 mom4eta i edno momi4e shoto mi e po otpusnato i spokoino kvo kato mu e po golqm ....a ina4e s udovolstvie bix opital i drugata proporciq s dve sladki sazdaniq i az..ama nqma da stane skoro mai...e tva e

Waterhand
12-13-2005, 15:23
аз съм правил с гадже обаче после осъзнах колко тъпо е това... никога повече няма да си споделя жената с някой боклук... така че аз съм яко против... а ако човека е фрий...(да няма гадже) секи ден да има:)

peti...
12-13-2005, 15:58
mi i az si mislj 4e ne bih si spodelila gadjeto s njkoj druga ama smjtame da go napravim.purvo trjbva da se nameri podhodj6ta dvoika s kojto da se opoznaem i togava moje bi 6te stane.
rabotata e tam da ima6 doverie na partniora si.
i da si porastnal za takova doverie.
nai jkoto koeto moje da mu se slu4i na 4ovek e da otkrie njkoi s kogoto moje da pravi kakvoto si poiska i dvamata da sa ideini i da ne othvurljt ideite na partniora a da gi obmisljt zaedno i da stignat do edinno re6enie.
togava i izpulnenieto na re6enieto e prekrasno :wink:

12-13-2005, 16:42
radvams e 4e dori v Germamy ima hora,koito znaiata za kakvo stava duma i sa dostata4no FREE)))))
Imam brat v Munchen..pozdravi na Germany)))) :lol:

peti...
12-13-2005, 17:11
tova i obi4am na germanijta.nikoi neme poznava i horata njmat predrazsuduci kato v bg.
taka 4e sum trugnala na lov za novi prejivjvanij ot 3 godini nasam ve4e...ima o6te kvo da se jelae :wink:

12-29-2005, 16:24
KAKVO STE KAJETE AKO VI POKANIAT NA NOVOGODISHEN GOL KUPON))))) :lol:

ubrata
12-29-2005, 22:04
opredeleno HE

NSрi4
12-29-2005, 22:05
ДА

01-07-2006, 07:59
ama badete po iz4erpatelni de....kakvo e tova DA....ili tova NE!!!!!

01-07-2006, 08:50
правил съм
хареса ми... диво е
ама много е уморително и не ми е любимия вид секс.
Особено ако мъжа е самоедин е много уморително. Правил съм и двата вида тройки.
шестия въпрос нещо не го разбрах, ама имам богата фантазия..



Кой вид секс е за предпочитане-

2.тройка с двама мъже
3.две двойки с размяна на партньорите/SWING/?

01-09-2006, 14:43
правил съм
хареса ми... диво е
ама много е уморително и не ми е любимия вид секс.
Особено ако мъжа е самоедин е много уморително. Правил съм и двата вида тройки.
шестия въпрос нещо не го разбрах, ама имам богата фантазия..



Кой вид секс е за предпочитане-

2.тройка с двама мъже
3.две двойки с размяна на партньорите/SWING/?

i dvata vida sex....imat svoeto o4arovanie))))

01-17-2006, 09:00
Тфа груповия секс е мн глупаво имам чуството че някфи курви дет немогат се задоволят от един и прибягват кам груповия секс.. несам против ама няма го напрая.. ако несам матрак пиян..!

abe mom4e ti ot Bastiliata li si izliazal :lol:

iWannaFeelYou
01-17-2006, 09:14
Абсолютно НЕ, дори и тя да иска. НЕ смятам да деля момичето си с когото и да било, най-малко пък да гледам как някой случаен /или може би не случаен - няма значение/ я чука пред мен. По никакъв начин.
Има хора, които са на принципа "не е важно чий ще е вътре, важното е моя да е". Е, аз съм на принципа "ВАЖНОТО Е САМО МОЯ да си е вътре", и по никакъв начин не бих се съгласил на такова нещо - било то мъжка или женска тройка.
И като заключение - НЕ съм опитвал, НЕ смятам и да го правя, дори в момента да ми се отдаде възможност и да съм без приятелка.
Loveza_Enzo - това достатъчно ли беше изчерпателно като отговор?! :)

iWannaFeelYou
01-17-2006, 09:16
Прощавай, братле - обърках ти ник-а. Грешката е изцяло моя. Още един път се извинявам за недоразумението :)

01-24-2006, 09:08
Абсолютно НЕ, дори и тя да иска. НЕ смятам да деля момичето си с когото и да било, най-малко пък да гледам как някой случаен /или може би не случаен - няма значение/ я чука пред мен. По никакъв начин.
Има хора, които са на принципа "не е важно чий ще е вътре, важното е моя да е". Е, аз съм на принципа "ВАЖНОТО Е САМО МОЯ да си е вътре", и по никакъв начин не бих се съгласил на такова нещо - било то мъжка или женска тройка.
И като заключение - НЕ съм опитвал, НЕ смятам и да го правя, дори в момента да ми се отдаде възможност и да съм без приятелка.
Loveza_Enzo - това достатъчно ли беше изчерпателно като отговор?! :)

e Enzo go niama...ama tai kato NEO e tuk...ste kaje slednoto...VSEKI SAM IZBIRA KAKVO I KAK DA NAPRAVI V SEXA)))) :lol:

02-07-2006, 17:27
se naloji GLOBALNIA IZVOD...group sexa ne e za toia sait iavno 8)

voinika
02-07-2006, 17:31
se naloji GLOBALNIA IZVOD...group sexa ne e za toia sait iavnо

А за кой е ?

ralitca_17
02-19-2006, 13:28
1.Pravili li ste Group sex
grupov NE,no troika s dve momcheta DA
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane
ami varhovno e osobeno ako haresvash i dvete momcheta i im imash doverie che posle nqma da kazat na nikoi! ami useshtaneto li...otnachalo si kralitca kato te galqt i celuvat i dvamata,a posle mrasnitca kato izpalnqvash vsichko koeto iskat te...
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX...
Ne! Grupovia sex e samo za raznoobrazie inache e kurvensko!
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili?
2 maje
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa
DA! bih opitala troika( s momiche i momche)iska mi se da vidq kak e s momiche...


Кой вид секс е за предпочитане в 3ka-
1.тройка с две жени
2.тройка с двама мъже
3.две двойки с размяна на партньорите/SWING/?

pami
02-19-2006, 14:31
с двама мъже съм била не ми харесва можеби бих пробвала с деве жени одавна си го мисля но ще дойде и това време

02-22-2006, 16:59
1.Pravili li ste Group sex
grupov NE,no troika s dve momcheta DA
2.haresa li vi i kakvo e toi za vas kato usestane
ami varhovno e osobeno ako haresvash i dvete momcheta i im imash doverie che posle nqma da kazat na nikoi! ami useshtaneto li...otnachalo si kralitca kato te galqt i celuvat i dvamata,a posle mrasnitca kato izpalnqvash vsichko koeto iskat te...
3.Namirate li Group sexa,kato VACHIA SEX...
Ne! Grupovia sex e samo za raznoobrazie inache e kurvensko!
4.V kakva KONFIGURAZIA ste go pravili?
2 maje
5.Ako ne ste go pravili..bihte li jelali da opitate
6.Imate li fantazia i obekti na jelania svarzani s Group sexa
DA! bih opitala troika( s momiche i momche)iska mi se da vidq kak e s momiche...


Кой вид секс е за предпочитане в 3ka-
1.тройка с две жени
2.тройка с двама мъже
3.две двойки с размяна на партньорите/SWING/?

E tova e MNENIE))))AKO PRO4ETECH TOVA RALIZA....MOGA DA TI SADEISTVAM OTNOSNO OPITA S MOMI4E)))

PRECIOUS^f
02-23-2006, 21:26
Za,no,ako sam v nastroenie.Ako iskam nqkoi den 6te go napravq,pri yslovie,4e drygiq partinior e sa6to tolkova gotin,kolkoto i gadjeto mi \:D/

GIFTED
02-23-2006, 22:44
abe neo ti si mnogo prevazbuden tip be - "na moite godini i s moq opit v grupoviq sex". kato ima6 opit i si mnogo dobar v troikite, ili kvoto i da e tam, mal4isi kvo se fali6 pred decata deto 4etat foruma :twisted: :twisted: :twisted: