PDA

View Full Version : 20 годишна анархистка арестувана заради листовки



pain
11-15-2005, 10:42
http://www.change.to/anarchy
ebi mu maikata.. :?

^Kiss_of_the_Sun^f
11-15-2005, 11:00
dam,maikata si traka..

Master_88
11-15-2005, 12:08
Има ги всякакви

pipi`e`golqma
11-15-2005, 12:16
Да кажем НЕ на Политическите репресии в България!!!

miloto_girl_4e
11-15-2005, 14:10
wow.. :shock:
nqma kvo da kaja prosto... :roll:

Jamalska
11-16-2005, 14:49
Уха таз ми е почти градска :wink:
То там в Добрич може би щото е по-малък град ми е правило впечатление наличието на Анархисти ама чак до толкова..

machoka
11-16-2005, 16:02
Така, така..

Аман от болни мозъци в стил Сидеров. Нека видим на какво се основава идеологията и и как ще го постигнат:


Това можем да постигнем само ние, обикновените хора, чрез революционни действия, чрез унищожение на държавата и заменянето й с федеративни сдружения.
СМЪРТ НА ДЪРЖАВАТА, ЙЕРАРХИЯТА И КЛАСИТЕ!
:shock: Какво имаме тук? Подтикване към антизаконни действия? Гражданска война, като тази във Франция в момента?

Аман от утопии. Едвам се измъкнахме от една такава 89-а. Това ми прилича отчасти на комунизмът - една идеологическа утопия, контролираща и промиваща мозъци.
Подобни хора, вярващи и проповядващи откровени глупости, дори с цената на анти-законни действия са за затвор.
Сидеров също е за затвор с неговите лагери, които искаше да създава за роми, заради продажността му и други, но това е отделна тема за разговор.

bulgarche
11-17-2005, 03:14
Бахахаха....довечера ще питам за тая...върможно е да я знам..олее..хахах..ще се счупя от смях...олее..хааахах..бахти кка се хиля не е истина...ади..ся за пропаганда..ади зад решетките 3-ри годинки :)

SyLZaTa
11-17-2005, 05:21
Lol Т'ва вече ме размаза тотално - малко е стара тази вест ама ... жива и здрава да е зад решетките :lol:

LiNkiN4eTo
11-17-2005, 09:16
ей така става като слушате депресиращ метъл :twisted:

pain
11-17-2005, 11:42
ей така става като слушате депресиращ метъл :twisted:
Linkinn4e qsnu mi e kolko razbirash ot metul i anarhiq :lol: koi ti kaza 4e anarhistite slushat "depresira6t" metul? i koi ti kaza 4e metula e depresira6t?! ae kato neznaesh ne6tu, po dobre si trai!
Az Sum Bulgar4e a vas tupite skinari i fashisti ne trqbva da vi zatvorqt, taka li?! Momi4eto e razdavalo listovki, a ne e hodilo da trepe toq onq i da se pravi na velik!
basi pisna mi ot maloumnici f toq forum.
ae kat ste trugnali da govorite pone znaite kfo da kajete! :?

chupacabra:)
11-17-2005, 17:38
ъъъъ, тфа не е ли малку старичко :roll:
кофти е , ама кфо се праий... нека арестуват невинни хора, а изнасилвачите, педофилите, изродите, мутрите да си седят на свобода...
системата е изебана от секъде ...

Manol.G
12-01-2005, 08:53
anarhiqta e maika na reda!

Adolf_Hitler
12-01-2005, 09:17
Това ми прилича отчасти на комунизмът - една идеологическа утопия, контролираща и промиваща мозъци.
Анархията, г-не е краен комунизъм, ето защо национал-социализмът е най-доброто решение :!:

machoka
12-01-2005, 10:08
аз лично не смятам, че човечеството е дорасло за живот в анархичен строй,

Ти го каза.

Аз пък казах по-рано - анархизмът е утопия. Никъде не е възможно да се живее така:

анархията е строй, в който няма йеархични връзки между хората, а законите се налагат от съвестта на човека да не нарушава личната свобода на другите индивиди,

Кажи го на убийците, изнасилвачите, обирджиите, депутатите :twisted:

Без контролиращи органи света не би могъл да съществува. Въобще - всевишния мир и разбирателство, хармония между всички хора на планетата - това е една нереална, неосъществима фантазия. Ти казваш - човека е ограничен от полицията.. Не, човека бива ограничен от този репресивен апарат тогава, когато нарушава личната неприкосновеност на друг човек. Без налагането на контрол света просто ще се саморазруши.

morsmordre
12-01-2005, 10:52
Ако настъпи анархия..Мале-мале..какъв изобщо е смисълът от всичко това!?Честно казано, изобщо не ме интересува това момиче - явно някой даскал по история й е размътил съзнанието или го е направил с друг човек, а той на свой ред е продължил делото му :? Както и да е започнало всичко това, не ме интересува.По-важното е да не започнат едни безредици.Като тези във Франция например.Да започнат палежи, грабежи, убийства и други такива глупости, само защото на някой му е хрумнал една безсмислена идея.Аз ви казвам:::
Ако държавата не овладее положението, има голяма опасност от гражданска война :roll: