PDA

View Full Version : Spe6no vi molq za pomo6t!



Girl-4e^`^
11-15-2005, 13:05
Molq da mi pomognete!
Imam stranna pupka ot vutre6nata strana na lqvata mi golqma sramna ustna.Ot moje bi 2 meseca mi izliza po edna takava pupka v tazi oblast, posle se skriva i sled nqkolko dena pak se poevqva nova.Dnes dori izleze gnoi ot neq.Strah me e da ne e nqkakva bolest.Vodq redoven polov jivot,no poprincip se pazq i sum ot godina ve4e samo s edin 4ovek.
Help!

11-15-2005, 13:11
ti si samo s nego , a toi samo s teb li e ? a i tova se poly4ava i ot nepravilni xigienni navici...

Girl-4e^`^
11-15-2005, 13:18
Ami za sebe si sum sirurna,4e sum samo s nego prez tazi godina,a za nego...ami i za nego mislq 4e da!
No me e strah da ne e nqkoq veneri4eska bolest,hvanata predi tova i prosto sega da se izevqva...
A za higienata...ami redovno se kupq...po vednuj na den.Neznaq...pls davaite mneniq.

tenisistkata
11-15-2005, 13:21
Ami za sebe si sum sirurna,4e sum samo s nego prez tazi godina,a za nego...ami i za nego mislq 4e da!
No me e strah da ne e nqkoq veneri4eska bolest,hvanata predi tova i prosto sega da se izevqva...
A za higienata...ami redovno se kupq...po vednuj na den.Neznaq...pls davaite mneniq.
mi po dobre idi na lekar :o za6toto naistina moje da e nqkakva bolest :!:

Master_88
11-15-2005, 14:37
Защо не отидеш на гинеколог да се прегледаш и притесненията ти ще отпаднат

11-15-2005, 14:38
ne gi stiskai tezi pupki, za6toto vsu6tnost moje da sa kondilomi i taka da gi razprostranqva6 i burzo na lekar!!!!!

Girl-4e^`^
11-15-2005, 14:56
ne gi stiskai tezi pupki, za6toto vsu6tnost moje da sa kondilomi i taka da gi razprostranqva6 i burzo na lekar!!!!!
Kakvo e tova? I opasno li e?

^Kiss_of_the_Sun^f
11-15-2005, 15:06
Molq da mi pomognete!
Imam stranna pupka ot vutre6nata strana na lqvata mi golqma sramna ustna.Ot moje bi 2 meseca mi izliza po edna takava pupka v tazi oblast, posle se skriva i sled nqkolko dena pak se poevqva nova.Dnes dori izleze gnoi ot neq.Strah me e da ne e nqkakva bolest.Vodq redoven polov jivot,no poprincip se pazq i sum ot godina ve4e samo s edin 4ovek.
Help!
Vapros na higiena e kukle! :twisted:

ZOMBIE
11-15-2005, 15:23
EMI OTIDI NA GENEKOLOG :)

DjyDjaNKa
11-15-2005, 16:26
За пореден път се убеждавам , че за вас гинеколози явно няма ! Тук във форума няма кой на 100% да ти помогне , всеки може само да гадае , защото никой не е специалист м а и дори не е видял за каква пъпка точно става въпрос ! Отиди по - скоро на лекар (плс не казвай как ти се иска да се разминеш без гинеколог) , защото това е сериозно и опасно ! Все пак касае здравето тиииии !!!!!!!!

Nymph_Of_The_Love
11-15-2005, 19:40
Molq da mi pomognete!
Imam stranna pupka ot vutre6nata strana na lqvata mi golqma sramna ustna.Ot moje bi 2 meseca mi izliza po edna takava pupka v tazi oblast, posle se skriva i sled nqkolko dena pak se poevqva nova.Dnes dori izleze gnoi ot neq.Strah me e da ne e nqkakva bolest.Vodq redoven polov jivot,no poprincip se pazq i sum ot godina ve4e samo s edin 4ovek.
Help!
Vapros na higiena e kukle! :twisted:
da vapros na higiena!ako ti spazva6 dali znae6 li dali toi spazva higiena??vnimavai za6toto moje6 da si dokara6 mnogo po gadni i bolezneni bolesti!! :shock: