PDA

View Full Version : Пиърсинг на нослето



Josefinne
11-16-2005, 07:18
Така...Този път няма да искам мнението ви дали да или не. По коледните празници ще се поопарича, та си мислех да направя нещо ново за себе си. Един от вариантите е пиърсинг на носа. От предишната тема, която прочетох преди малко, за пиърсинг на носа, разбрах, че не остава много голям белег и това ме обнадежди.
Та, случайно, ако вие имате или някой ваш приятел, бихте ли споделили дали боли като се пробива, с какво се пробива, колко време трябва да зарасне и което ме интересува повече - много ли боли след самото пробиване. Защото аз си пробих миналата година дупки на ушенцата (още двечки на едното ушо) и умрях от болки. Никак не ми понесоха - сменях обиците, мазах ги с некви работи, свалих ги и пак ги сложих - ама не спря да ме боли. Казаха ми, че някои тела просто не понасят разни такива неща в себе си. Но аз пък искам да пробвам.
А и ако някой има достоверно инфо за някакви студия из София , където подобни неща се правят бързо , лесно, безболезнено и най-вече както трябва - нека даде насам. И за цените , ако ме ориентирате няма да ви се разсърдя ;)
Благодаря :!:

Sirence
11-16-2005, 07:38
Mi az imam piercing na nosa ot 7 meseca veche.Pyrvo da zapochna s tova che ne boli, pone ne e bolka za umirane :wink: Na men si mi haresvat momicheta s obica na nosa, zatova ako si reshila vyobshte ne razmislqi.Na men mi go napraviha s pistolet, stava byrzo i bih kazala ne tolkova bolezneno.Slojih si tochica s markera koito mi dade myja tam i si izbrah obicata, i toi shtrak i gotovo :P kato e s pistolet tva probivane ne se useshta ami vse edno nqkoi te udrq tochno tam, ne boli, pone v moite predstavi za bolka tova ne e nishto. Ne e plasheshto a i kakto kazah stava za sekunda ( ne dve :P ). S tazi obica stoqh nqkolko meseca dokato zarastne, e imashe i malko kryv aa uu dokato svikne organizma, daje sym q mahala da q chistq sys spirt, no ne se preporychva da se izvajda no tq taka ili inache shte zapochne da ti pada kato se obrazuva dupkata.Sled tova si q smenih s edna g-obrazna s kamyche i s neq si ostanah, poneje naistina kato se maha islaga men MNOGO me boli, no kazvam men zashtoto imam priqtelki, koito ne gi boli. Ta taka zarastva mqstoto i dupchicata stava malka kolkoto e tynka novata ti obichka, ponqkoga bez da iskam sym q pipala i tq pochti se e izmykvala ama tva ne e problem, pak se slaga :D .aaa kato si s medicinskata obica, poneje tq ne e izvita ne trqbva da si stiskash nosa shtoto shte si razkyrvish nosa otvytre naprao vtora dupka shte si napravish :shock: haha tva za vtorata dupka bazik, ama trqbva da se vnimava pone v nachaloto.Taaa az jiveq v malyk grad i praveneto na dupkata beshe 3lv + ti si izbirash obichka ot tam..ima mnogo razlichni za 2-3-4-5 lv ( spored goleminata i kamycheto ) ..ne e skypo, i za 6-7 lv moje da si s piercing veche ne e nujno da chakash Koleda.A i kato kaza Koleda se zamislih..shte e studeno, moje bi shte si hremava, shte nosish shalcheta shapki rykavichki..koito shte zakachash na obichkata bez da iskash ako si pipash nosleto, po-dobre po-rano q napravi dokato ti samata sviknesh s neq, vqrno ne e koi znae kvo ne e na pypa ama az i lqtoto si q zakachah za drehite bez da iskam :) pfuu che se otplesnah :) ta, tva iskah dakaja, napravi si ! nqma da syjalqvash :wink: i davai po-smelo, ne boli !
A

11-16-2005, 07:49
Ot priateli znam 4e ne boli tolkova..no pak si zavisi ot 4oveka kak mu ponasiat tezi ne6ta..ako si re6ila 4e go iska6 napravi go :) az iskam da si napravia na ezika no gajeto mi protestira :roll: ta taka de 6tom si re6ila napravi go mnogo sladko stoi :P

WwanAdoO
11-16-2005, 08:25
Няма ли отговор зависи. По принцип ме кефи,но ми е мноо смешно вече сяка втора чалгарка си сложила обица и се мисли за върха...тва като клонингите в темата за дрехите-ама нали си4ки трябва да са по модата...А междудругото и аз съм така с ушите като тебе и затва трябва само златно да носиш. Или просто както аз сега ще направя купуваш си некфи готинки обици и ги носиш отзад да им позлатят :wink:

LiNkiN4eTo
11-16-2005, 08:33
еми като цяло ДА

rosskata
11-16-2005, 08:35
Такаммм... Имам обеца от година и половина. Като ми я слагаха, не болеше много, но това беше защото бях пияна. И сега един съвет- не пий преди пробиването, защото от болката по принцип рязко пада кръвното, и ако си пила, това усилва падането и може да ти причернее(в моя случай точно така стана). После ще те боли още 2-3 месеца, но не е нищо толкова страшно. Трябва много да се грижиш за пиърсинга първите месеци, всяка вечер да го мажеш със спирт и антибиотик(или с гел за пиърсинги, по принцип на някои места ти дават такъв като бонус). И един съвет още- в никакъв случай не махай обецата първите4-5 месеца или рискуваш носа ти заприлича на гноясал домат (с моя стана точно така). След колко време ще зарастне не мога да ти кажа точно, за всеки е различно, но на носа зараства сравнително бавно... И независимо колко време е минало, винаги, ако пипаш обецата, ако се допре до нещо не особено чисто- трябва да я дезинфекцираш постоянно, защото в началото е лесно да се възпали, а по-късно също е възможно.

И още нещо- като си куповаш обичка- взимай или със извит край или ако е права, по-дълга- иначе много падат. :wink:

Дано да не съм те наплашила с тея приказки... Наистина си струва- ако искаш някаква промяна.. 8)

п.с Каскто каза сиренце, не чакай коледа,защото закачането по дрехите е адски неприятно , а тогава ще носиш много дрехи...

п.п.с За цената- ами аз съм от Варна и в "НА Тъмно" ми взеха 15 лева заедно с обецата...

vibora85
11-16-2005, 11:01
eto puk tova ne moga da go razbere,za6to samo 4algarkite trqbva da si slagat obeca na nosa :roll:
ta sega po temeta-na men mnogo mi haresva obeca na nosa :D az si napravih pirsing predi 3 godini,ne me bole6e na momenta,za6toto mi zamruzi nosleto edna dobra leli4ka,i na men mi dade marker4e da si izbera mqstoto na dupkata,izbrah si i obecata,6trak s pistoleta i gotovo....no posle ima leka bol4ica,no naistina ne e za umirame
napravi si gotino e :D

Master_88
11-16-2005, 11:07
Имам познати които имат но не на всички им отива

Murderdoll
11-16-2005, 17:21
pusni edna tfoq snimka da si te predstavim
pone s piercing:))
za bolkata-boli si, ama ne e mnogo strashno...
vzemi si obica s izvit krai, 6toto drugite ujasno
padat i trudno se slagat i svalqt

Oyama
11-16-2005, 17:26
Категорично НЕ :wink: . Първата асоциация която ми идва на ума е свиня или крава :twisted: аграр-фешън .

Josefinne
11-16-2005, 17:32
Ето ми снимчицата :oops: А мен повече ме притеснява боката след това - защото нали ви казах, много ме боли и не зараства . Тия на ушетата дупките зараснаха чак като махнах обичките и сега общо взето си нямам дупки... Ама кажете - ще ми тича ли, така като гледате. А и от коя страна ви се струва по-яко? От ляво или от дясно?

http://img455.imageshack.us/img455/4936/alexnels21bh.th.jpg

Oyama
11-16-2005, 17:37
Няма да ти тича. Повече отива на мръсници 8) .

Josefinne
11-16-2005, 17:37
Категорично НЕ :wink: . Първата асоциация която ми идва на ума е свиня или крава :twisted: аграр-фешън .

Е то не става дума за хрущялчето по средата, ами отстрани.

Oyama
11-16-2005, 17:39
За тъп ли ме мислиш :lol: ?

Josefinne
11-16-2005, 17:39
Няма да ти тича. Повече отива на мръсници 8) .
Ти от де знаеш, че аз не съм :lol: :?:

Oyama
11-16-2005, 17:41
Не можеш да ме излъжеш 8) .

Josefinne
11-16-2005, 17:42
За тъп ли ме мислиш :lol: ?

Не, ама аз реших, че ти за там говориш. Като казваш крава и аз за там пиърсинг се сещам. :roll:

Josefinne
11-16-2005, 17:43
You don't know me... :twisted:

Oyama
11-16-2005, 17:45
Лошите момичета не питат а действат 8) .

Josefinne
11-16-2005, 17:47
Лошите момичета не питат а действат 8) .

These are just stupid, so I was, so I am not anymore, for I had to pay expensive for it.

Roxy
11-16-2005, 22:02
зависи от носа.ако ти е голям обецата привлича вниманието там и седи грозно.аз имам от година не ме болеше,обаче щом си имала проблеми недей да си слагаш.то пък и струва само 5 лв та не виждам кво ше чакаш да се опаричваш.сестра ми си направи след мен(да ме изкопира веднага) обаче после я махна и сега изобщо не си личи.

Josefinne
11-17-2005, 21:12
зависи от носа.ако ти е голям обецата привлича вниманието там и седи грозно.аз имам от година не ме болеше,обаче щом си имала проблеми недей да си слагаш.то пък и струва само 5 лв та не виждам кво ше чакаш да се опаричваш.сестра ми си направи след мен(да ме изкопира веднага) обаче после я махна и сега изобщо не си личи.

Ами аз съм пуснала снимчица на мен - виж на предишната страница и си кажи мнението :) А иначе за ушетата е 5 лева, ама до колкото знам за нослето е повече. Аз питах в На Тъмно веднъж или гледах цените , се тая, и казаха 25 с обичката.

rosskata
11-17-2005, 21:31
:shock: 25 кинта?? Стига бе, и аз се пробивах в "На тъмно", но беше 15 лева :?

rosskata
11-17-2005, 22:09
инфлация... :lol:


пък и това е с обица уж...

а с какво пробиват за 15/25 пистолет или игла???

То и моето беше с обеца...
Иначе го пробиваха с една странна игла ,(по- скоро приличаше на нещо кати ножица със игла във всеки край и той просто пъхна рдната част в носа, сругата опря отвън, и стисна...) можеби затова е по- малко пари,а за 25 сигурно пробиват с пистолет, де да знам... Пък вече може и упойка да слагат, знаеш ли... Щото "по мое време" не слагаха... :lol: :lol: :lol:

Breakaway``
11-18-2005, 07:42
В Пазарджик пробиват за 8 лв :wink:
Но не е хубаво да е с пистолет, защото може да се забие в средния хрущял и става ... мале леле :)
Аз исках да си правя, но се отказах.. иначе е готино.

Josefinne
11-19-2005, 11:25
До колкото знам и аз е по-добре да е с пистолет. А как ще ми сложат упойка на носа? То е хрущял нищо няма да ме хване. Може да съм гледала през летния сезон, когато яко надуват цените, не помня вече... Иначе най-много да ми дадат ледче и да ме пробият с игла, което мисля, е по-добре. Макар че и "На тъмно" не ми вдъхва много доверие...Все пак това е носа ми - него трудно мога скрия, ако ми направят бела :roll:

Murderdoll
11-19-2005, 12:13
АМА В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СЕ ПРОБИВАЙ С ПИСТОЛЕТ!
просто си нямаш на идея колко могат да ти преебат носа с тфа говно, вярвай ми поне малко разбирам.упойка...освен ако не ти я инжектират, няма да те хване(а на носа естествено че няма да те бодат с инжекции)...абе изобщо няма да е чак ТАКАВА болка че да не можеш да в издържиш...самото прибиване няма да боли, може би по-скоро след това.а "На Тъмно" в кой град? ако е във Варна-там са добри специалисти и може да не се притесняваш, ако е в София-по-добре недей
(ама не помня откъде си...)

e4o
11-19-2005, 12:36
s pistolet e mnogo po-evtino i mnogo po-opasno, v edno studio pi4a mi kaza 4e taka moje da ti deformirat nosa 4e 4ak da se do plasti4na operaciq.
taka 4e v nikuv slu4ai s pistolet :shock:

WILD__BOY
11-19-2005, 13:30
Много се дразня на пиъсинга като цяло... не ме кефи :)

Josefinne
11-19-2005, 15:34
АМА В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СЕ ПРОБИВАЙ С ПИСТОЛЕТ!
просто си нямаш на идея колко могат да ти преебат носа с тфа говно, вярвай ми поне малко разбирам.упойка...освен ако не ти я инжектират, няма да те хване(а на носа естествено че няма да те бодат с инжекции)...абе изобщо няма да е чак ТАКАВА болка че да не можеш да в издържиш...самото прибиване няма да боли, може би по-скоро след това.а "На Тъмно" в кой град? ако е във Варна-там са добри специалисти и може да не се притесняваш, ако е в София-по-добре недей
(ама не помня откъде си...)

От София съм. Ще съм ти благодарна, ако дадеш малко повече инфо специално за този вид пробиване, макар че вече научих доста :)

Oyama
11-19-2005, 15:49
Лошите момичета не питат а действат 8) .

These are just stupid, so I was, so I am not anymore, for I had to pay expensive for it.
Квооооо :shock: ?

Neko_Dream
11-19-2005, 16:12
Изобщо не одобрявам такива неща... Но, ако ще си правиш по-добре от дясната страна /нали твое дясно/ :roll: Не знам дали ще ти отиват, това ще разберем като те видим с вече готова дупка :) И все пак моят съвет е да не го правиш... исмисли нещо друго. Ама, от това което чета вече си твърдо убедена... та успех и дано всичко да стане добре. И нали ако те интересува още, за 20 лв. можеш да си направиш "професионала" дупка.

zElEnA^mAsLiNkA
11-19-2005, 16:48
Мисля ,че ще е много слупаво от твоя страна да си направиш нещо ,което ще се вижда цял живот ... Помисли си ... как ще изглежда една баба на 70 години с дупка от пиърсинг ... на мене ми изглежда ужасно! :(
Има много по-добри решения за това как да си изхарчиш парите! ... Айде късмет!

Breakaway``
11-19-2005, 18:24
Мисля ,че ще е много слупаво от твоя страна да си направиш нещо ,което ще се вижда цял живот ... Помисли си ... как ще изглежда една баба на 70 години с дупка от пиърсинг ... на мене ми изглежда ужасно! :(
Има много по-добри решения за това как да си изхарчиш парите! ... Айде късмет!
Не се вижда цял живот, ако остане белег, той е съвсем малък. Пък има и начин на пробиване, при който не остава :wink:

Josefinne
11-19-2005, 19:19
та успех и дано всичко да стане добре. И нали ако те интересува още, за 20 лв. можеш да си направиш "професионала" дупка.

Къде? От София съм бай дъ уей, ако знаеш някое яко студио в София ще съм ти благодарна. А за дупката - тя наистина е много мъничка - аз съм виждала и изглежда просто като поричка, която трябва наистина мн да се загледаш, за да познаеш, че е дупчица. Винаги мога да махна обецата, пък и докато стана на 70 ехее има доста време - не е сега момента да мисля за това. До тогава има половин век, като се замисли човек ;) Аве аз отдавна щях да съм си направила, ама нали ви акзвам - мн проблеми имам с чуждите тела и искам да е много добре направено, че да нямам проблеми (относително казано) :roll:


П.П. Честит ми първи пост-милениум - чукнах хиледарката 8)

Murderdoll
11-19-2005, 21:01
^ мда, той е прав.трип хаус
или мания-тфа са най-добрите.или моника...

Neko_Dream
11-19-2005, 21:13
Еми ще потърся къде се правят най-добрите, ама може да е по-скъпо от колкото споменах по-гобре. Е има бол надупчени момиче, ще ги подложа на кръстосан разпит :lol:

`Death`Whore`
11-19-2005, 21:52
Много е яко пиърсинг на носа, обаче халка! Онези малки чалгарски камъчета много ме дразнят.

И като си на 70 години, дали ще си личи, че си имала обица на носа? Ти ще си сбръчкана и никой няма да обръща внимание на лицето ти. Плюс това, доколкото знам, има едно мехлемче за 10-тина лева, което е за белези...Сега е млада, все пак...младите винаги правят простотии, без да мислят за резултата. И аз одобрявам това, защото ако остарееш и не можеш да се сетиш лудориите, които си правил на млади години и които не си в състояние да правиш вече, за какво си живял???

И какво им има на пиърсингите на видни места? На пъпа и на езика, където не се вижда, е доста по-опасно...ама всеки втори има и на хората им се вижда нормално.

Josefinne
11-20-2005, 11:29
^ мда, той е прав.трип хаус
или мания-тфа са най-добрите.или моника...

Къде са тези места. Сори, ама не съм много запозната със студията, от време на време само мервам някое студио по Витошка. Дали тези, който са по центъра са по-свестни от другите студия, или просто са по-скъпи , заради мястото им?

kiss_you
11-20-2005, 12:47
na nqkoi momi4eta im sedi dobre,no drugi kato si slajat obi4ka prili4at na 1-vata kartinka ot podpisa mi :lol:

lp_krasi
11-20-2005, 13:13
stra6nooo mnogo me kefi...ama verno ne im sedi na vsi4ki dobre...

marusha
11-20-2005, 13:43
az bih ti preporu4ala studio monika,koeto se namira ot popa posoka slaveikov v edin bezisten to si pishe piersing i tattoo...bla bla bla...

Murderdoll
11-20-2005, 14:22
^ мда, той е прав.трип хаус
или мания-тфа са най-добрите.или моника...

Къде са тези места. Сори, ама не съм много запозната със студията, от време на време само мервам някое студио по Витошка. Дали тези, който са по центъра са по-свестни от другите студия, или просто са по-скъпи , заради мястото им?
trip house ne moa da ti go obqsnq to4no.v centura e. a mania e na vitoshka, kato trugnesh ot NDK nadolu se pada nqkyde otdqsno na ulicata, vliza se v edno dvor4e i tam...

Boot
11-20-2005, 14:28
Trip House... zna4i trugvash ot ugula na vitoshka i grafa za kum 5te kiosheta. Ot tam purvata prese4ka v dqsno i ima edni stulbi4ki nadolu i ei tam. Neshto takova :)

Josefinne
11-20-2005, 17:15
Мерси на всички, ако си сложа задължително ще пусна снимчица да видите дали е добре :D

Tedka-Medka
11-20-2005, 17:29
бе боли,така казва един приятел..
с пистолет се пробива май..
и ме кефи :)

Boot
11-20-2005, 18:10
С игла се дупчи, по дяволите! Пистолет никак не е препоръчително...

Josefinne
11-21-2005, 17:20
M дам, само да посмеят да ми доближат нослето с пистолет - ще ги съдя. някой май каза, че можело да ми пробият повече дупки отколкото трябва така - т.е. и отвътре да ми пробият нослето , което не е препоръчително :D

П.П. Boot - това в подписа ти беше на Вапцаров, нали? Страшно ми е познато :D

Boot
11-21-2005, 17:56
Абе не съм сигурна колко дупки могат така да ти пробият, но аз лично съм чувала, че могат да ти прецакат хрущяла зверски. Пък и с пистолет боли много повече и ти слагат някфа убита обица и не е яко просто.

Иначе дам, Вапцаров е. Всъщност малко интерес и познаване като твоето радва в тоя форум...

Josefinne
11-23-2005, 19:10
Иначе дам, Вапцаров е. Всъщност малко интерес и познаване като твоето радва в тоя форум...

:D Mерси! :) Аз съм фенка на Далчев :roll:

Elektra_x
12-02-2005, 17:11
Ми ако ти ти4а си сложи.Мен не ме кефи особено предпо4итам обица или на веждата или на езика ама както ти си прецени6....слагаи пък кат не ти хареса 6те си сложи6 на др място 8)

Josefinne
06-20-2006, 15:50
Аз все пак да кажа на всички, които са взели отношение по темата, че... Така и не направих нищо... :oops:

Boot
06-20-2006, 17:49
Естествено, че не си направила нищо. Който много говори - бездейства. Както и аз всъщност направих за една обица, която исках.

niki7o
06-20-2006, 18:18
kefat me sekvi vidove piarsingi

niGGa
06-20-2006, 19:05
Гнусно и смешно е според мен..

Josefinne
06-21-2006, 11:34
Естествено, че не си направила нищо. Който много говори - бездейства. Както и аз всъщност направих за една обица, която исках.

Ами всъщност аз отидох до студиото, имах пари ( първо малко зор да го намеря), бях с приятеля ми. Отидох, първо ме хвана бъзето. После излезнахме за малкод а подишам въздух и пак набрах смелост. Влезнах, той остана навън... Поговорих с момичето там, тя много ме обнадежди ( и си личеше, че има опит в пробиването, беше доста попродупчена) , но каза да отида пак на другия ден, че студиото работело до 7 ( беше към 7.30). После излезнах, на гаджето ми нещо му беше тарсене, половин час го ръчках да ми каже какво му е, а после той изръси, че мразел хора с пиърсинг, слагал ги в отделна графа и не можел да го възприеме, особено на лицето. После се сетих как вкъщи ще ме обесят, после 2ма мои приятели ми казаха и те да не съм си слагала, че няма да ми отива и така за 1 вечер пак се разубедих. Но случайно попаднах на темата вчера и реших все пак да си кажа какво е станало :)

Boot
06-21-2006, 12:04
Абе, малко е тъпо да се разубеждаваш заради другите. Но ти си знаеш...
Кое студио бтв?