PDA

View Full Version : лоша съседка



big_sister
11-16-2005, 10:59
dnes otnovo me pri4aka na stylbite dokato otivah na u4ili6te i me zablyska nadolu...tq e na okolo 35 i me obijda6e s cqloto si syrce...bila sym puskala musika,a az edva kompiutara ponqkoga vkliu4vam.strah me e vsi4ki znaqt kakva e a tq ot skoro se premesti zaedno s myja i mom4eto si na 14. mnogo sa bogati i nikoi ni6to ne im kazva vypreki 4e cqla godina blyskaha apartamenta si i ni pre4eha nie ni6to ne kazahme.a sega tq dumka po celi no6ti i vika policiq ni6to 4e spim kato zaklani...kakvo da pravq :(

7 точка от правилата
moderated by Coki

Master_88
11-16-2005, 11:13
Кажи на вашите и се обърнете в полицията за неверни слухове срещу вас. Без доказателство нищо неможе да ви направи. Така всеки може да си казва всичко за всеки но без доказателства......

big_sister
11-16-2005, 11:15
vqrno ama to te 6te butnat na 6efa na policiqta 200 leva i ni zamina obvinenito pyk i kakva e tq 4e da me blyska

pipi`e`golqma
11-16-2005, 12:23
Emiii sled kato sa nekfi klechki v grada ... edva li mojete da napraivte neshto osven da si traete i da si mylchite :( Se pak sme v Bylgariq...

SEXtreme
11-16-2005, 18:22
Хаххаха...кажи каде е тая пачвретина гадна, да и подпаля вратата!Не се ебавам!Правила съм го и не ме е страх пак да го направя! Тея надути путки ного ги мразя!И аз имам една дет ми се дърви, що съм пускала шумно музиката и съм тряскала вратата на асансьора в 2-3 часа през нощта....еми ебах и мамицата на тая!Веднъж я напсувах едно хубаво на стълбите и вече я е страх да ме погледне! А и тогава бях с гаджето ми, който беше на 21 и като я изгледа веднъж на кръв и орина и тя си глътна раздвоения език!

Murderdoll
11-16-2005, 21:54
^ лелелел момиче колко си простааа
(секстрийм)
относно темата-следващия път не се ослушвай
а и набий два шамара.ако не подейства..избушвай
секи ден пода на апартамента, тропай, пускай
музика, въргаляй се по пода, нарочно прави
квото ти душа иска, напук...изобщо няма кво
да ти пука от тая офца...намажи дръжката на
вратата и с нещо гнусно, сложи й лайна пред
вратата откъде да знам измисляй си ...

pain
11-17-2005, 04:07
^ лелелел момиче колко си простааа
(секстрийм)
относно темата-следващия път не се ослушвай
а и набий два шамара.ако не подейства..избушвай
секи ден пода на апартамента, тропай, пускай
музика, въргаляй се по пода, нарочно прави
квото ти душа иска, напук...изобщо няма кво
да ти пука от тая офца...намажи дръжката на
вратата и с нещо гнусно, сложи й лайна пред
вратата откъде да знам измисляй си ...Murderdoll i ti ne dade mnogo umno mnenie.. :roll:

kaka_lara
11-17-2005, 05:34
^ лелелел момиче колко си простааа
(секстрийм)
относно темата-следващия път не се ослушвай
а и набий два шамара.ако не подейства..избушвай
секи ден пода на апартамента, тропай, пускай
музика, въргаляй се по пода, нарочно прави
квото ти душа иска, напук...изобщо няма кво
да ти пука от тая офца...намажи дръжката на
вратата и с нещо гнусно, сложи й лайна пред
вратата откъде да знам измисляй си ...Murderdoll i ti ne dade mnogo umno mnenie.. :roll: е да, ама баш лайна да слага пред вратата... не е ли твърде крайно :!: Но са прави няма какво да й цепиш басма :!:

tofo_80
11-17-2005, 15:09
[b]^ колко си простааа
b]
:shock:

11-17-2005, 17:25
Викаш вие спите като заклани... направи така, че те да спят заклани ! После в знак на солидарност съседите ще помогнат да се отървете от труповете !

California
11-17-2005, 18:59
dnes otnovo me pri4aka na stylbite dokato otivah na u4ili6te i me zablyska nadolu...tq e na okolo 35 i me obijda6e s cqloto si syrce...bila sym puskala musika,a az edva kompiutara ponqkoga vkliu4vam.strah me e vsi4ki znaqt kakva e a tq ot skoro se premesti zaedno s myja i mom4eto si na 14. mnogo sa bogati i nikoi ni6to ne im kazva vypreki 4e cqla godina blyskaha apartamenta si i ni pre4eha nie ni6to ne kazahme.a sega tq dumka po celi no6ti i vika policiq ni6to 4e spim kato zaklani...kakvo da pravq :(
знаеш ли...ако питаш мен каквото и да направиш нещата няма да се променят...защо ли?ами защото както казаха по-нагоре живеем в България!
защото държавата ни е пълна със тъпи,гнусни,КОРУМПИРАНИ предали които се наричат "управляващи"!не очаквай полицията да ти помогне...и за по малко от 200 лв. както ти казваш работата ще се потули!
и това със съседката ти е малко в сравнение с нещата с които ще се сблъскаш по-нататък...и защо всичко това??...заради това че онея в парламента спят по заседанията и ядат депутатски кюфтета,докато средно статистическия българин се чуди как да свърже двата края и как да се освободи от целия бълвоч който го залива...и за това повечето хора с ръка на сърцето биха казали-
обичам родината,но мразя държавата!

dr3am1rch3
11-18-2005, 08:15
"i me zablyska nadolu" абе я я съди за тормоз ква ти е че ще те блъска

sladkish4eto_f_sofiq
11-19-2005, 16:56
ami neznmam nai-dobre i ti i semeistvototi i frugite ot bloka se opla4ete v policiqta,tova mi idva na um dano da ti pomogne uspqh

kupondjiikata
11-20-2005, 17:48
ami 6tom vs ot bloka se oplakvat ot neq,saberete se vs ot bloka i namislete na4in kak da q izgonite taq

stel4eto__
11-22-2005, 12:18
az 1001% 6tqh parvo da i naprava nekav nomer,ne6to gadno pa ne mi puka posle dali 6e mi vikat 4e sam prosta i nz kvo o6te i tva bih go naprail prosto za li4en kef

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-24-2005, 18:29
psuvai q be mamka i deba..
kaji na va6te i te da se razpraat s neq,nema nujda da vikate policiq

TheDarkSide
11-26-2005, 13:40
Еми така ще е които има пове4е власт побеждава! 8)

spooks
11-26-2005, 13:45
Еми така ще е които има пове4е власт побеждава! 8)

BlindSoul
11-28-2005, 19:07
Аз знаеш ли как си опрявам подобни проблеми.С приятели чакаме докато дойде на мушката ни въпросната личност..Дойде ли става мазало.Обикновено един приятел зима колата на брат си и..в багажника;извън града;малко съвети това онова;после никви проблеми.Това го казвам сериозно да не си помисли некой че се ебавам нещо...
Съветвам те и ти това да напраиш :twisted: :twisted: !Юмрюка класа неподбира!!Това от мене да го знаеш

lainagovna
11-28-2005, 19:25
поне надувай музиката да има за какво да се кара

Manol.G
11-30-2005, 18:53
Ku4kite gi obi4am nai!He he he!trdfdyhjhgf

big_sister
02-12-2006, 19:56
:smt013
MAMKA I!!!!!
nqmame nikva prahosmuka4ka a tq basi...posred no6tite sam bila puskala...basi pobyrkanata
sega me ovika 4e pak imalo musika..mi sori ama i ibah maikata kat i vikam 4e sam na slu6alki...blaska mi vratata da vlezela...basi kat tragnah da se obajdam na policiqta 4ak togaz izbqga :smt013

DeSiTo0o
02-15-2006, 19:02
Mi ako te butne o6te vednuj po stulbite,kaji na va6te.Moje da sa bogati i vsqkakvi si tam,oba4e tq nqma pravo da te bluska i to bez pri4ina!Az ako sum na tvoe mqsto 6te i tegla edna maina i da se opravq.
:smt014

02-15-2006, 22:11
ako ba6ta ti be6e myj na mqsto 6te6e da go s4upi toq ot boq .. ;)

teenkopele
02-16-2006, 12:39
dnes otnovo me pri4aka na stylbite dokato otivah na u4ili6te i me zablyska nadolu...tq e na okolo 35 i me obijda6e s cqloto si syrce...bila sym puskala musika,a az edva kompiutara ponqkoga vkliu4vam.strah me e vsi4ki znaqt kakva e a tq ot skoro se premesti zaedno s myja i mom4eto si na 14. mnogo sa bogati i nikoi ni6to ne im kazva vypreki 4e cqla godina blyskaha apartamenta si i ni pre4eha nie ni6to ne kazahme.a sega tq dumka po celi no6ti i vika policiq ni6to 4e spim kato zaklani...kakvo da pravq :(

Като е толкова отворена, нищо че има пари, да не ти пука.
Има си начини за саморазправа. Все познаваш тоя, ония...мисля,че ме разбираш какво ти казвам. :mrgreen:

Ако примерно пак почне да те бута или нещо от сорта МИ бутни я и ти.Не я търпи,а действай.:wink:

Ако те удари, удари я два пъти! :wink:

ImaNewbie
02-16-2006, 12:56
Тряа да си доста зле да не и ебеш майчето още след втория-третия инцидент

AnnG
02-16-2006, 13:38
E i az imah nqkva takava otka4ena susedka deto samo mizerii prae6e,vika6e kato izturvana,no i si be6e ludi4ka malko.No zeliq blok zavedoha nqkvo si tam delo sre6tu neq i taka sled nqkolko meseza ima6e zapoved da napusne i slava bogu,4e se mahna 6toto vsi4ki edvam q iztraehme,tei 4e spoko,vseki problem moje da se re6i. =P~

ashly besnata
02-16-2006, 13:39
kaji mi kude e taq 6e i eba putkata mai4ina!!Az imah edin takuv sused v kvartala m/u sum ot bankja i toq ne6tasnik kre6te6e po men i priqtelite mi i me psuva6e i da viee6 edna piratka v 00:00,s4upena peika i klu4alka na vratata i sa glei kak si mul4i pedala 6iban kaji koq e tq da i tresna saksiq v tikvata!!Ti ot kude si??

02-16-2006, 17:17
amiiiii...az sym ot ruse...ole tq naistina prekalqva...mejdu drugoto sym zabelqzala 4e samo pri palnolunie vika :mrgreen:

flasher
03-11-2006, 18:30
spodeli s vashite...neka te pogovoriat s tazi jenichka za otnoshenieto i spriamo teb

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-11-2006, 19:16
dnes otnovo me pri4aka na stylbite dokato otivah na u4ili6te i me zablyska nadolu...tq e na okolo 35 i me obijda6e s cqloto si syrce...bila sym puskala musika,a az edva kompiutara ponqkoga vkliu4vam.strah me e vsi4ki znaqt kakva e a tq ot skoro se premesti zaedno s myja i mom4eto si na 14. mnogo sa bogati i nikoi ni6to ne im kazva vypreki 4e cqla godina blyskaha apartamenta si i ni pre4eha nie ni6to ne kazahme.a sega tq dumka po celi no6ti i vika policiq ni6to 4e spim kato zaklani...kakvo da pravq :(

nhah . az moita komshiika znaeh kak da q opravam . edin pat tq mi tropashe 4e slusham muzika ( ne da gyrmqt tonkolonite a normalno ) i az i farlih gorqsht kashon na terasata ( no togava bqh na 9 godinki de ) a kato porasnah pochnah da si naduvam uredbata i da ne mi puka a tq da smee da me butne mumiqta skapana .
a i vij te sa vi pre4ili s remonti i takova q i tegli 1 maina sledvashtiq pyt i ne q ostavai da ti se
ka4va na glavata :smt012

cannabinoid
03-11-2006, 21:19
оо тез майка им кучки..
Надувай музиката, тропай, дръж се арогантно, нареждай я (нищо, че са богати)

ДРАЗНИ Я! :twisted: :twisted:

aLakaZam
03-12-2006, 00:40
Леле, както съм над нея един прозорец здрав няма да остане...

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 10:21
Ami tq za kakvo te blyska taq trqbva da e nqkakva otka4alnitza emi spla65i q s ne6to de da znam 96tom sa bogati neznam

LoRinSeR
03-22-2006, 10:24
Като те блъсне следващия път, й удари един шамар. После в полицията не може да докаже нищо ;-) Твоето мнение срещу нейното ...

sexy_play_baby
03-31-2006, 09:30
ОоО и аз имам сЪщия проблем само малко да си надуяя музката и се звани на враТатаа и аз отивам и онаяя почваа :evil: :evil: :evil:
бахти тЪпата

A3_CbM_MoMu4e
04-01-2006, 20:11
тегли Й една майна и тва е...ако каже пак нещо го тури на майка и пак :lol:

ledenata_kralicA
04-01-2006, 23:58
aide da q ubiem s kamuni:)

korn___
04-02-2006, 07:39
e ako me blusne nqkoi po stulbite prosto ei taka ako 6te da e muj na 40 godini ama taka 6te go blusa 4e da si s4upi absolutno vsi4ko i posle 6te go doritam po stulbite sus pulna zloba dokato ne ispadne v besuznanie da ne govorime ako mi duni muzikata ... prosto 6te mu spra toka ot el tabloto na bloka bez da mi migne okoto 1 put ve4e go pravih tova ... nqkvi si pod men re6ili da mi slu6at v 2 4asa prez no6ta jazz da be taka si i ostanah samo s misleneto sleznah na tehniq etaj i s edni visokovoltovi kle6ti im izdurpah fazata ot elektromera i zagluhnaha mnogo burzi4ko posle dori ne im pusnah toka cql den

nikitooo
04-02-2006, 17:00
Има атомни бомби за тая ралта!

big_sister
04-15-2006, 14:27
УНИКАЛНОООО!!!!!
наблюдавах внимателно кога я прихваща простотията:
извод:само в нощите с пълнолуние когато мъжа и е в командировка
тя е БОЛНА

PaChanGa_GiRl
04-15-2006, 15:25
abe syberete se ot bloka nqkolko 4oveka i q izgonete we...fo 6e se zanimavate :shock:

big_sister
04-15-2006, 16:13
те са богати...много богати

PaChanGa_GiRl
04-15-2006, 19:46
Ами няма нищо...съберете се най-злите :smt004 отидете в полицията и се оплачете.. ти казала ли си т'ва на ваще ?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-16-2006, 08:19
abre 4ovek taaa tvoita sasedka e za Butan brat4e vikni ot nekoq ludnica da q priberat i az imam nekfo podobno iz4adie kat mi doidat pr i sme na terasata i si prikazvame izliza i po4va da vika ma nie q zatapvame i taa nema kfo da kaje i se pribira i poe4e ni6tu ne kazva

P.S ne pozvolqvai na nekfa luda da ti kazva dali da slu6a6 muzika ili ne :!: :!: :!: :!: :!:

04-18-2006, 13:49
ne i se davai postoqnno i pravi nomera i se zabalqvai dokato tq se drazni...a ako te pri4aka otnovo q capardosai za da nqma kakvo da napravi pove4e...

hamsterka
04-18-2006, 13:50
tva beh azi...

TheNewReligion
03-24-2008, 19:02
Abe q q zaebi ! Tva , che sa bogati ne im dava pravoto da si pravqt kakvoto si iskat bez da se suobrazqvat s susedite si . Kaji i da si gled rabotata . Tezi hora sa podernoto dokazatelstvo , che bogatite ne sa s vsichkiq si . :grin: :)

asi_basi
03-24-2008, 19:41
^ лелелел момиче колко си простааа
(секстрийм)
относно темата-следващия път не се ослушвай
а и набий два шамара.ако не подейства..избушвай
секи ден пода на апартамента, тропай, пускай
музика, въргаляй се по пода, нарочно прави
квото ти душа иска, напук...изобщо няма кво
да ти пука от тая офца...намажи дръжката на
вратата и с нещо гнусно, сложи й лайна пред
вратата откъде да знам измисляй си ...
Murderdoll i ti ne dade mnogo umno mnenie.. :roll:

A ti za6to ne dade6 po-umno mnenie?

5StaR
03-24-2008, 22:12
Maлее мен значи съседите трябва да ме мразят..аз всеки път като съм си сам вкъщи надувам уредбата на макс ..тя е с 5 колони за кино :D, ама на мен не ми пука :<...Та на мен ако някой ми мрънка ще му кажа да си гледа работата, аз си живея там "ше си праа кот си искам"

Vilsy
03-25-2008, 16:25
Нейнато момче като е на 14 не пуска ли силна музика?Питай я да видим кво ще ти каже тъпата пачавра.

skatemore
03-25-2008, 16:39
Хаххаха...кажи каде е тая пачвретина гадна, да и подпаля вратата!Не се ебавам!Правила съм го и не ме е страх пак да го направя! Тея надути путки ного ги мразя!И аз имам една дет ми се дърви, що съм пускала шумно музиката и съм тряскала вратата на асансьора в 2-3 часа през нощта....еми ебах и мамицата на тая!Веднъж я напсувах едно хубаво на стълбите и вече я е страх да ме погледне! А и тогава бях с гаджето ми, който беше на 21 и като я изгледа веднъж на кръв и орина и тя си глътна раздвоения език!


али колко си смела и злобна напрао бих се изпикал на тебе

EJI4eTy
03-25-2008, 17:10
направи и некролог и и го качи на вратата :D

Rofl4e
03-25-2008, 20:25
Az ako bqh haha 6tqh da i teglq tolkova qka maina 4e nqma6e da me pogledne pove4e..vedna6 zarad muzikaata sasedkata ot gore slezna do nas i pove4e ne posmq..napraih q luda..i taka..tegli6 i kolkoto moi6 pove4e maini i da ti ne puka 4e e bogata kat e bogata ta kfo da ne e 100 kila maika i 6eiba :D

shmurkam
03-26-2008, 13:33
dnes otnovo me pri4aka na stylbite dokato otivah na u4ili6te i me zablyska nadolu...tq e na okolo 35 i me obijda6e s cqloto si syrce...bila sym puskala musika,a az edva kompiutara ponqkoga vkliu4vam.strah me e vsi4ki znaqt kakva e a tq ot skoro se premesti zaedno s myja i mom4eto si na 14. mnogo sa bogati i nikoi ni6to ne im kazva vypreki 4e cqla godina blyskaha apartamenta si i ni pre4eha nie ni6to ne kazahme.a sega tq dumka po celi no6ti i vika policiq ni6to 4e spim kato zaklani...kakvo da pravq :(

7 точка от правилата
moderated by Coki
Хм,ще й тегля една майна на тая путка акои бях на твое място. Че кфа е тя,че да ти се отваря?! :o Ще й се разкрещя един-два пъти и ще види тя. Тъпа интригантка... Щом тя така лъже и вие се обаждайте на полицията като си спи и я клеветете,ама се органзирайте целия блок. Мамицата ше й ебете на тая. Ни пари ни нищо не може да ви спре да я събуждате нощем. Да я видим тогава пред цял блок хора кой ще я спаси. :-x Кфо ви е страх? Бой и ругантни. Такъв е животът-око за две,зъб за чене.

shmurkam
03-26-2008, 13:34
направи и некролог и и го качи на вратата :D
:lol: :lol: :lol:

skatemore
03-26-2008, 16:23
dnes otnovo me pri4aka na stylbite dokato otivah na u4ili6te i me zablyska nadolu...tq e na okolo 35 i me obijda6e s cqloto si syrce...bila sym puskala musika,a az edva kompiutara ponqkoga vkliu4vam.strah me e vsi4ki znaqt kakva e a tq ot skoro se premesti zaedno s myja i mom4eto si na 14. mnogo sa bogati i nikoi ni6to ne im kazva vypreki 4e cqla godina blyskaha apartamenta si i ni pre4eha nie ni6to ne kazahme.a sega tq dumka po celi no6ti i vika policiq ni6to 4e spim kato zaklani...kakvo da pravq :(

7 точка от правилата
moderated by Coki
Хм,ще й тегля една майна на тая путка акои бях на твое място. Че кфа е тя,че да ти се отваря?! :o Ще й се разкрещя един-два пъти и ще види тя. Тъпа интригантка... Щом тя така лъже и вие се обаждайте на полицията като си спи и я клеветете,ама се органзирайте целия блок. Мамицата ше й ебете на тая. Ни пари ни нищо не може да ви спре да я събуждате нощем. Да я видим тогава пред цял блок хора кой ще я спаси. :-x Кфо ви е страх? Бой и ругантни. Такъв е животът-око за две,зъб за чене.

ти си ми по смешен и от тая предната

shmurkam
03-26-2008, 16:48
dnes otnovo me pri4aka na stylbite dokato otivah na u4ili6te i me zablyska nadolu...tq e na okolo 35 i me obijda6e s cqloto si syrce...bila sym puskala musika,a az edva kompiutara ponqkoga vkliu4vam.strah me e vsi4ki znaqt kakva e a tq ot skoro se premesti zaedno s myja i mom4eto si na 14. mnogo sa bogati i nikoi ni6to ne im kazva vypreki 4e cqla godina blyskaha apartamenta si i ni pre4eha nie ni6to ne kazahme.a sega tq dumka po celi no6ti i vika policiq ni6to 4e spim kato zaklani...kakvo da pravq :(

7 точка от правилата
moderated by Coki
Хм,ще й тегля една майна на тая путка акои бях на твое място. Че кфа е тя,че да ти се отваря?! :o Ще й се разкрещя един-два пъти и ще види тя. Тъпа интригантка... Щом тя така лъже и вие се обаждайте на полицията като си спи и я клеветете,ама се органзирайте целия блок. Мамицата ше й ебете на тая. Ни пари ни нищо не може да ви спре да я събуждате нощем. Да я видим тогава пред цял блок хора кой ще я спаси. :-x Кфо ви е страх? Бой и ругантни. Такъв е животът-око за две,зъб за чене.

ти си ми по смешен и от тая предната
А ти някакво по-добро и ЕФИКАСНО предложение имаш ли? Какво искаш,да си стои там и да й търпи лигавщините на тая лудата ли? Еми съжалявам,човека си пита за помощм,а ти стоиш тука и само се хилиш на хората.

reni7o0o
03-26-2008, 18:17
obadi se v gospodari na efira te 6te se opravqt spoks

CfEtii
03-26-2008, 19:13
мила,в БГ сме(жалката реалност).опитайте ти и ваще да поговорите като нормални хора.ако не става си трайте,да не се намериш мъртва някой ден

EJI4eTy
03-27-2008, 16:53
obadi se v gospodari na efira te 6te se opravqt spoks

това е решението :D

connect92
03-27-2008, 19:24
^ лелелел момиче колко си простааа
(секстрийм)
относно темата-следващия път не се ослушвай
а и набий два шамара.ако не подейства..избушвай
секи ден пода на апартамента, тропай, пускай
музика, въргаляй се по пода, нарочно прави
квото ти душа иска, напук...изобщо няма кво
да ти пука от тая офца...намажи дръжката на
вратата и с нещо гнусно, сложи й лайна пред
вратата откъде да знам измисляй си ...

ахаха евала :razz: :razz: :razz:

Diggity
03-28-2008, 10:42
Еми така ще е които има пове4е власт побеждава! 8)

Тия с голямата власт само тупаници ги оправят....


До авторката: Тегли и едни путки майни пък ако трябва и нахакай тукатите

Amateur
08-08-2008, 00:02
Пфф да съм я смазал и нея и мъж и и детето покраи тех кво като е бол с пари това не я прави нещо повече от нас!