PDA

View Full Version : [url]www.hattrick.org[/url] Най-добрият Футболен Симулатор



tra^la^la
11-16-2005, 13:40
www.hattrick.org
Това е интернет футболен-симулатор.Доста добър бих казал(може би 1 от най-добрите)
Играта е доста зарибяваща(главно за представители на силния пол,но има и доста жени)Тя е глобална...има си българксо първенство където играят истински хора от България...както има и Шведско и много други...има национални отбори.младежки национали и т.н.В България засега има 4000 потребителя което води до формирането на VI дивизий(разпределението им е малко сложно..има си Виша лига...4 Втори лиги и така надолу всяка се увеличава по 4...демек 16 трети,64 четвърти и т.н.)Всяка дивизийка се състои от 8 отбора...като всеки играе срещу всеки по 2 мача...така накрая на сезонът(16 седмици)Най-добрите първи се качват в по-силна дивизия,другите играят бараж или изпадат...има си и българска купа в която участват всички.
Играта е доста добре направена за интернет-симулатор...има играчи с различни умения,специалитети,стадио ни,постоянни трансфери,юношески отбор за избиране на млади играчи,въжможност за трениране на дадена позиция(защита,вратари,хал ове,крила,нападатели)...Изо що за сериозните е СУПЕР голяма зарибявка...
Съветвам ви да поглднете...аз имам отбор там:DЗнам,че и админът Coki има...изобщо играта е супер интересна...А и е безплатна...така,че ако сте заинтересовани можете да си направите отбор и да пробвате как е;)
И прочетете правилата първо;))

air_J
11-16-2005, 15:36
Миналата година се опитах да се регистрирам, но нещо стана и така и не можах. Оттогава заебах и не съм опитвал отново. :cry:

Coki
11-16-2005, 15:37
Играта е перфектна, бих казал най-добрата и моя любима. Играя вече 1 година и нещо, и този сезон в моментното класиране съм първи:)

kriko1
11-16-2005, 15:51
very 10x :D

tra^la^la
11-16-2005, 16:03
Миналата година се опитах да се регистрирам, но нещо стана и така и не можах. Оттогава заебах и не съм опитвал отново. :cry:
air_J причината вероятно е във факта,че това е игра със строги правила...и всяка нова молба се преглежда доста обстойно,гледат се адреси,IP-та,защото както казах е глобална и е направена както трябва...демек-строг конртол и правила еднакви за всички;)
Моят съвет е да опиташ пак,като въведеш всичко както трябва...на български...и успех;)

11-16-2005, 16:10
az sega se registrirah i 6te 4akam za otbor... dolu gore sled kolko dena 6i polu4a?

cannabinoid
11-16-2005, 16:41
Това е най-доброто нещо в нета ! Аз играя от 22 Септември и едва снощи направих първата си победа. Айде всички, които играят да си казват отборите и девизиите
Моя е: Hummel FC V.188 ПОСЛЕДНО МЯСТО :cry:

tra^la^la
11-16-2005, 16:53
хах...dark soul не се съмнявам,че ти е харесало :D
Все пак има няколко форума(българкси)за играта където винаги начинаещите могат да разчитат на по-опитните и 2 канала в irc(аз се имам за по-опитен ;) )Но няма да ги пиша тук...който иска да пита на личен :D
А до госта...принципно до 1 семдица ще ти дадат отбор,ако всичко със заявката ти е наред(ако не е ще я отхвърлят)
А отборът...също няма да си напиша...който иска на личен;)

мечтател
11-16-2005, 19:00
ай, аз да вляза във форума веднъж на 2 седмици че да взема да намеря нещо. не ми се беше случвало и не очаквах скоро да се случи. мерси много. утре ще го пробвам, че нямам време сега. дано да е толкова хубаво за колкото го представяш.

LunaTriCk
11-16-2005, 21:18
имах преди отборче. ама постоянно губех и накрая се отказах от него. сигурна са ми изтрили профила. ама да, хипер забавно. определено трябва да го пробват тези, които не са. причината че не го играя вече е че иска постояннство, а аз не мога да се занимавам с него постоянно. :?

kris_bg
11-16-2005, 22:14
трябва ли да прашташ смси за кредити, трансфери и мании.... защото тука http://bgliga.com/ нямаш никъф шанс без да пращаш редовно смс по минимум 1 лв. :)

teenkopele
11-17-2005, 03:49
Като се върна от даскало ще я скивам..сега следя Мексико-България и ме мързи да се регвам!

Играта май е яка... :lol: 8)

SyLZaTa
11-17-2005, 05:58
играта е зарибена стига да имаш време да играеш

tra^la^la
11-18-2005, 10:10
Мдааа...играта е супер зарибявка стига да имате времето да си я цъкате :D
Айде като получите отбори се похвалете тука...да ви видим;)

Neko_Dream
11-18-2005, 16:27
Fumetsu, VI.322
преди бях в 5-та, ама ме пусна при големи изроди и дам... :) А сега ми е толкова трудно, тези ботове така трудно се побеждават....