PDA

View Full Version : Piyrsing nad usnata ?



Ashantitu
11-16-2005, 19:18
Ot edin mesec nasam mislq da si napravq piyrsing nad ustnata v lqvata 4ast. Adski mnogo mi haresva , napravo me vludqva kato vidq takyv i iskam da znam i va6eto mnenie predi da se re6a :)

SyLZaTa
11-16-2005, 19:20
там недей ... ужасно неудобно е ... а и е грозно - все едно имаш пъпчица ... и ако си момче ... как ще се бръснеш ? май си момиче ... нз няма да ти отива ...

Ashantitu
11-16-2005, 19:27
там недей ... ужасно неудобно е ... а и е грозно - все едно имаш пъпчица ... и ако си момче ... как ще се бръснеш ? май си момиче ... нз няма да ти отива ...
ami momi4e sym , no si izbrah adskata obica , super malka e i stoi mnogo gotino , slagala sym si mostra i adski mnogo se haresvam , no ne moga da se re6a vse o6te . Ne znam mislq 4e e ne6to prehodno , kakto predi naprimer imah obica na pupa i mi omruzna i q mahnah . Struva mi se 4e ako tfa mi omruzne moje da ostane beleg , a mnogo mi haresva , mnooogo !

babeson
11-16-2005, 19:42
spored men e super grozno...e sa...drugo e pirsing na ezika:P

Ashantitu
11-16-2005, 19:44
aaaa ne znam
vseki razli4no mi kazva i nakraq 6te se nadup4a cqlata hahahahha
mi moje i na ezika da e , otivam v edno studio i 6te re6a na mqsto i tfa e :)
ako ne mi haresa 6te go mahna , ne e bolka za umirane :)

babeson
11-16-2005, 19:45
aaaa ne znam
vseki razli4no mi kazva i nakraq 6te se nadup4a cqlata hahahahha
mi moje i na ezika da e , otivam v edno studio i 6te re6a na mqsto i tfa e :)
ako ne mi haresa 6te go mahna , ne e bolka za umirane :)

e da ne e bolka za umirane, samo deto,ako e na liceto e vuzmojno da ti ostane beleg, koeto e MN nepriqtno! :?

11-16-2005, 19:55
Of,da eba si4ki ste hiper prosti,grozno bilo ne znam si ko bilo
Koito iska kadet iska da se probiva
Puk tuz madama kvo vaob6te pita za mnenie,ebe6 li maikata ko 6ti kajat drugite?!
I ostava beleg da,kadeto i da si sloji6 obica po liceto-ostava!

Ashantitu
11-16-2005, 19:59
pitam prosto dali vi haresva , ili otgovarqte , ili ne :)ili vi haresva , ili ne :p tova e ...

pain
11-16-2005, 20:13
ami az imah otdolu na ustnata v lqvo,
super qko stoeshe (pone taka kazvaha) samo
4e reshih da go mahna :roll: qko segi po
princip..
p.s. Exploitedteen e prav. zemete napravete edna
tema za piercing i si pishete samo v neq. stiga ste puskali izlishni temi..

BABY_SEXY_GIRL
11-16-2005, 20:51
Личното ми мнение - няма по-безвкусен и грозен пиърс от този над устната, стои като пъпка или бенка :x
Но ако си правиш нещо върху себе си трябва първо да се "консултираш" със себе си, т.е. ти да си решиш :wink: Защото това нещо ще "виси" по теб, а не по другия, затова ако ще го правиш - направиго само и единствено защото го харесваш :idea: :wink:

machoka
11-16-2005, 20:53
Моля, попитай в една от останалите 2 теми за пиърсинг.

Затварям темата поради това, че е повтаряща се.