PDA

View Full Version : Допълнителни доходи?



Yordan88
11-16-2005, 20:07
Искам да попитам някой може ли да ми даде някаква информация за допълнителни доходи?

teenkopele
11-17-2005, 02:40
Каквп по-точно те интересува. Бъди по-конкретен. :wink: 8)

Yordan88
11-17-2005, 15:36
Ами по-точно търся един вид надомна работа,но да не е свързана с отварянето на рекламни писма,банери и т.н.Да работя, когато си искам и да си получавам парите всеки месец.Имам предвид допълнителни доходи ,с което искам да кажа, че не очаквам много големи суми!

teenkopele
11-17-2005, 16:13
Виж сега,

Свястна надомна работа е много трудно да си намериш. Това не ти го казвам просто така, казвам го от опит. Преди време майка ми се беше свързала с такава фирма, която беше чак в Америка и нищо не се получи, защото пратки се губеха и т.н.
За това първият ми съвет ще е да е в България и още по-добре в града, в който живееш.
За банери и т.н. шанса да получиш някакви пари е супер нищожен, за това няма смисъл да се занимаваш.
Ако разбираш от компи си намери някъде да правиш банери, скриптове или уеб дизайн.Имам френдове, които правят горе-долу добри пари от това.
Най-добре ще е да си намериш такава фирма, за надомна работа, за която някой твой френд или близък е бачал и е получил пари.
Инфо за фирми иначе можеш да намериш както във вестниците, така и в нета.

Ако намериш нещо казвай, че и аз си търся работа напоследък! :wink:
Ае успех! :lol: 8)

Yordan88
11-17-2005, 20:25
Ами мерси за отговара.Ама да ти кажа аз не съм съвсем начинаещ в нещата :) макар,че не съм печелил съм преглеждал много страници в нета за работа но нищо за сега :).А за уеб дизайна съм само един лубител и знам много малко :),затова няма да стане с него:).Чао