PDA

View Full Version : Moderated: За или Против унифоормите в училище сте?



sladur4eto_dani
11-16-2005, 21:05
С риск да се повторя искам да ви попитам За или Против униформите в училище сте?Мислите ли,че в вашето училище има хора,които според вас се обличат неТипично за Официална Институция?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

IdontGiveaFuck
11-16-2005, 21:18
Против...никога няма да сложа няква униформа особено ако е с поличка :lol:
По-хубаво е да съм си с дрехи по мой вкус,които са ми удобнички...

Roxy
11-16-2005, 21:32
униформите са грозни и старомодни.все пак даскалото е моден подиум :roll: кой как се е изтупал :lol:

sladur4eto_dani
11-16-2005, 21:41
униформите са грозни и старомодни.все пак даскалото е моден подиум :roll: кой как се е изтупал :lol:
А това не е ли малко лошо според теб?В смисъл,защото има хора,които не могат да си позволят много много модни дрехи и това ги кара да се чуствт неудобно?

Murderdoll
11-16-2005, 21:46
няма да облека униформа никога.
и да, аз съм един от хората които се
обличат "неподходящо за официална
институция"

11-16-2005, 22:23
ae da ima uniformi 8) za momichetata usobeno mn shte e dobre :P s tiq kasi kasi polichki :) :lol: 8) :oops: pyk za momchetata ako shte i samo po bokserki da hodqt koito ima muskoli she sa prai na zdrav hahhahaha 8) koito nqma she bqga ! haahah

LaBanDa
11-16-2005, 22:51
ako uniformite sq nakvi qki shto ne ama kat gi znam tiq daskalite kuf fkus imat po-dobre ne enka si e moq si style! ;]

Master_88
11-17-2005, 01:41
Против

kaka_lara
11-17-2005, 05:55
униформите са грозни и старомодни.все пак даскалото е моден подиум :roll: кой как се е изтупал :lol:
А това не е ли малко лошо според теб?В смисъл,защото има хора,които не могат да си позволят много много модни дрехи и това ги кара да се чуствт неудобно?да, ама sladur4eto_dani не си ли се замислял/а, че дори и с униформите ше продължава да си личи кой има и кой няма пари?!?!? Нали едно дете като извади за деня 20лева за ден, другото ще извади към левче?! По родителски срещи пак ще се вижда кой какъв е и с какво разполага. Повечето деца ще си ходят до училище с градски транспорт или пеша, и пак ще има такива които ги чакат с лъскави коли пред даскалото :roll:

UnderTheW{}rld
11-17-2005, 06:43
Винаги съм била напълно против, защото така няма индивидуалност, някак си се потъпква мнението на учениците за собствената им визия...въпреки че и в моето даскало има униформи, добре поне че са частични...

SEXtreme
11-17-2005, 08:34
ННННЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!УЖАС!!!!Не мога да си предствя как АЗ ще съм облечена, като абсолютно всички другии!!Ужас - всеки ден, едни и същи дрехи - малииии!!!Ако ги наложат минавам на домашно обучение!!!

worthy
11-17-2005, 10:58
protiv :!: navsqkade okolo teb vsi4ki sa oble4eni po edin i sa6ti na4in.pak i koi znae kakvi gadni unifirmi 6te sa :twisted: nikoi ne moje da ni zadaljava kakvo da nosim.vseki si ima vkus i go sledva

GossipGirl89
11-17-2005, 11:48
Против...не бих облякла униформа :shock:

NaSkO_
11-17-2005, 12:59
Как ли пък не,никога няма да я облека?!

favichka
11-17-2005, 14:20
vsi4ki si predstavqte uniformite kato ot na baba mi vremeto.i az si misleh 4e ako ima uniformi 6te sa takiva,oba4e v moito daskalo u4enicite izbrahme kvi da sa.i nie re6ihme 4e 6te sa jiletki.mn sa sladki(spored men) :wink:
:roll:

11-17-2005, 15:05
Spored men tuk ne stava vupros za tova dali 4rez uniformite se svidetelsta uvajenie kum instituciqta i t.n.Celta e do nqkude da se premahnat razli4iqta mejdu bedni i bogati,za6toto ne vseki moje da si pozvoli skupi dre6ki i t.n.V moq klas ima takiva hora.Mislq 4e za tqhnoto samo4uvstvie bi bilo po-dobre da ima uniformi.Puk i s uniformi ili ne svobodata koqto taka silno iskame q nqma.V tozi smisal problema ne e v tqh a v sistemata,zatova na men mi e vse taq dali 6te sme s uniformi ili ne.Vajnoto e sistemata da ni dade malko pove4e SVOBODA NA LI4NOSTTA,koqto ako q ima,nikakvi uniformi ne mogat da q namalqt ili premahnat.[/b] :lol: [/b]

11-17-2005, 15:09
Spored men tuk ne stava vupros za tova dali 4rez uniformite se svidetelsta uvajenie kum instituciqta i t.n.Celta e do nqkude da se premahnat razli4iqta mejdu bedni i bogati,za6toto ne vseki moje da si pozvoli skupi dre6ki i t.n.V moq klas ima takiva hora.Mislq 4e za tqhnoto samo4uvstvie bi bilo po-dobre da ima uniformi.Puk i s uniformi ili ne svobodata koqto taka silno iskame q nqma.V tozi smisal problema ne e v tqh a v sistemata,zatova na men mi e vse taq dali 6te sme s uniformi ili ne.Vajnoto e sistemata da ni dade malko pove4e SVOBODA NA LI4NOSTTA,koqto ako q ima,nikakvi uniformi ne mogat da q namalqt ili premahnat.[/b] :lol: [/b]

pain
11-17-2005, 17:16
няма да облека униформа никога.
и да, аз съм един от хората които се
обличат "неподходящо за официална
институция"
az puk bih.. pisna mi ot shibanoto delenie..
kfo ot tfa kak si oblechen?!?! Utre 6te se izcepq
cqlata f rozovo.. i kfo..?? :shock: nqma da sum az li? nqma da sum su6tata po harakter li? nqma si slusham su6tata muzika? ne mi puka kak sum oble4ena..
p.s. e ne bih se oblqkla f rozovo de.. ama :lol:

lp_krasi
11-17-2005, 19:57
da vi kaja vse mi e edno...qko e da nosi6 nqkvo ne moga da go opi6a ama e i typo da ni zadyljavat da gi nosime ako ne ni haresfat...

sladur4eto_dani
11-17-2005, 22:34
Emi...mislq che shte e qko ako naistina izbirame nie kakvi da sa ni uniformite...Pak i zashto trqbv da sme s kysi poli..ta nie jiveem v 21vek i jenite veche hodqt s pantaloni!

gia_bs
11-18-2005, 05:44
Хаха .... прочетах доста мнения от рода на "Нкога няма да облека униформа" хаха... абе те нека я въведат в училищата и ще видим тогава...никога ли няма да я облечете...

Аз лично съм за униформите, макар че обичам да се фръцкам с нови дрехи.. и все пак българското училище отдавна е станало едва ли не бардак и "учиничките" не ги знаеш на магистралата ли отиват или на даскало... Така че едни униформи (не говоря за тези тип 17 век, а нещо по разчупено и сладурско)биха били добро въведение... а след даскало всеки да се облича както иска...

SEXtreme
11-18-2005, 06:48
Хаха .... прочетах доста мнения от рода на "Нкога няма да облека униформа" хаха... абе те нека я въведат в училищата и ще видим тогава...никога ли няма да я облечете...

Аз лично съм за униформите, макар че обичам да се фръцкам с нови дрехи.. и все пак българското училище отдавна е станало едва ли не бардак и "учиничките" не ги знаеш на магистралата ли отиват или на даскало... Така че едни униформи (не говоря за тези тип 17 век, а нещо по разчупено и сладурско)биха били добро въведение... а след даскало всеки да се облича както иска...
Ама какъв е смисала???Има и други начини училището да не е "бардак". Във старото ми даскало (то беше частно) си имаше собствен правилник и там бяха забранени къси поли, прежести чорапогащи, дълбоки диклотета, голи пъпове, големи обеци - халки и т.н. :))))Това разбира се, аз не го одобрявах щото практически ми забраниха да обличам половината си гардероб ако не и повече, ама....А колкото до униформите - всеки човек има правото да изглежда така както иска, и да бъде такъв, какъвто иска! Не е честно петима директора да определят как ще се обличат близо 400-500 деца!!(или колкото деац има в даскалото)...Още повече, че разбиранията за мода на повечето възрастни и повечето младежи доста се разминават.... :roll: Така поне мисля аз...

kaka_lara
11-18-2005, 07:07
Хаха .... прочетах доста мнения от рода на "Нкога няма да облека униформа" хаха... абе те нека я въведат в училищата и ще видим тогава...никога ли няма да я облечете...

Аз лично съм за униформите, макар че обичам да се фръцкам с нови дрехи.. и все пак българското училище отдавна е станало едва ли не бардак и "учиничките" не ги знаеш на магистралата ли отиват или на даскало... Така че едни униформи (не говоря за тези тип 17 век, а нещо по разчупено и сладурско)биха били добро въведение... а след даскало всеки да се облича както иска...
Ама какъв е смисала???Има и други начини училището да не е "бардак". Във старото ми даскало (то беше частно) си имаше собствен правилник и там бяха забранени къси поли, прежести чорапогащи, дълбоки диклотета, голи пъпове, големи обеци - халки и т.н. :))))Това разбира се, аз не го одобрявах щото практически ми забраниха да обличам половината си гардероб ако не и повече, ама....А колкото до униформите - всеки човек има правото да изглежда така както иска, и да бъде такъв, какъвто иска! Не е честно петима директора да определят как ще се обличат близо 400-500 деца!!(или колкото деац има в даскалото)...Още повече, че разбиранията за мода на повечето възрастни и повечето младежи доста се разминават.... :roll: Така поне мисля аз...Само, че SEXtreme, не мислиш ли, че е малко тъпо да ходиш на училище с дрехите, с които ходиш на дискотека например?!?!?!??!

SEXtreme
11-18-2005, 07:17
Хаха .... прочетах доста мнения от рода на "Нкога няма да облека униформа" хаха... абе те нека я въведат в училищата и ще видим тогава...никога ли няма да я облечете...

Аз лично съм за униформите, макар че обичам да се фръцкам с нови дрехи.. и все пак българското училище отдавна е станало едва ли не бардак и "учиничките" не ги знаеш на магистралата ли отиват или на даскало... Така че едни униформи (не говоря за тези тип 17 век, а нещо по разчупено и сладурско)биха били добро въведение... а след даскало всеки да се облича както иска...
Ама какъв е смисала???Има и други начини училището да не е "бардак". Във старото ми даскало (то беше частно) си имаше собствен правилник и там бяха забранени къси поли, прежести чорапогащи, дълбоки диклотета, голи пъпове, големи обеци - халки и т.н. :))))Това разбира се, аз не го одобрявах щото практически ми забраниха да обличам половината си гардероб ако не и повече, ама....А колкото до униформите - всеки човек има правото да изглежда така както иска, и да бъде такъв, какъвто иска! Не е честно петима директора да определят как ще се обличат близо 400-500 деца!!(или колкото деац има в даскалото)...Още повече, че разбиранията за мода на повечето възрастни и повечето младежи доста се разминават.... :roll: Така поне мисля аз...Само, че SEXtreme, не мислиш ли, че е малко тъпо да ходиш на училище с дрехите, с които ходиш на дискотека например?!?!?!??!
Аз не хода с дрехите с които ходя на дискотека! На дискотека ходя много по-различно облечена!Не казвам, че на даскало трябва да се обличаме кат курви от всякаде, както става (товане го правя!), но все пак трябва да имаме право на избор...

dr3am1rch3
11-18-2005, 08:04
против съм ама ако са някои готини може

aHyC
11-18-2005, 08:11
Бааа НИКОГА нема да нося униформа...Ше се отпиша от даскалу но няма да нося! :x

Murderdoll
11-18-2005, 08:33
няма да облека униформа никога.
и да, аз съм един от хората които се
обличат "неподходящо за официална
институция"
az puk bih.. pisna mi ot shibanoto delenie..
kfo ot tfa kak si oblechen?!?! Utre 6te se izcepq
cqlata f rozovo.. i kfo..?? :shock: nqma da sum az li? nqma da sum su6tata po harakter li? nqma si slusham su6tata muzika? ne mi puka kak sum oble4ena..
p.s. e ne bih se oblqkla f rozovo de.. ama :lol:
ахам а защо?щото е ебаси чалгарското нали?
а пък и даже и да фкарат униформи...нищо няма
да се промени според мен...абе да фкарват пък
аз ше намеря начин да си модифицирам така
униформата, че пак никой няа да е като мен:)

sladkish4eto_f_sofiq
11-18-2005, 15:37
principno sum protiv tqh,no ako sa nqkoi mladejki i gotini zashto ne tova shte e originalno reshenie na problema s diskriminaciqta po povod drehite v daskaloto

miloto_girl_4e
11-18-2005, 19:16
aide nqma nuja ot uniformi :!:
hi4 ne me radvat i ne bih oblqkla takova 4udo :!:
ne vijdam smisal ot uniformite.. nqkoi nqmali dostata4no pari za hubavi drehi i se 4uvstvat udobno..
abe 4ovek,ako ima pari vinagi moje da paradira s tqh we .. kvo si4ki 6te sme s ednakvi drehi,ama Pe6o 6e izvadi GSM za 1000lv,a Ivan za 100lv .. i kvo Ivan pak 6te se po4uvstva neudobno,nali?
Pe6o 6te nosi obuvki za 200 lv,a Ivan za 30lv .. i kvo? pak su6toto :!:
nqma smisal ot tupite uniformi prosto :!: :?

party_girl
11-18-2005, 19:36
opredeleno ne bih oblqkla uniforma!!! :!: se pak oblekloto ti pokazva kakav 4ovek si,kfa musika slu6a6/pri nqkoi de/

rosskata
11-18-2005, 22:15
Мухахахаааааа, :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: да позлобея малко, в даскалото на сестра ми наложиха униформи... А даскалото им е гимназия по текстил и моден дизайн... В него са събрани най- екстравагантните мацки във Варна.. :lol: .Всички са мега-фешън, мега- екстравагантни, повечето си шият сами някви откачени дрехи... И въобще ама въобще не мога да си ги представя с униформи.

Да не говорим , че униформите се състоят от дънки с висока талия и дънкене риза...Няма да издържа, в понеделник отивам с фотоапарата там, нащраквам всички и после пускам снимките в нета... О, не , това ще е много забавна ситуация... Просто там за всяка ученичка дрехите са смисъла на живота им едва ли не, а сега... :lol: :lol:

DeSiTo0o
11-19-2005, 20:00
Az sum protiv uniformite!Dori i da gi ima az nqma da nosq nqkva si uniforma!Samo pri misulta 4e vsi4ki ostanali momi4eta v daskaloto 6te sa to4no kato men se otvra6tavam...a puk i spored men e adski nehigieni4no-vseki den s edna i su6ta dreha!Aa ujas! :shock:

kiss_you
11-20-2005, 12:00
Naprao iskam vsi4ki momi4eta da hodim oble4eni kato daskalki po istoriq-s plisirana poli4ka do kolqnoto,nekav gaden 4orapoga6nik/ zadaljitelno/ nekva bqla riza 4erno ele4e i vratovrazka!Ko mojem da iskame pove4e?! :? :shock:
Ujas!S uniforma e super tapo i gano i GNUSNO!Vsi4kite da sme ednakvi kato nekvi koko6ki... :?

SEXtreme
11-20-2005, 12:24
Naprao iskam vsi4ki momi4eta da hodim oble4eni kato daskalki po istoriq-s plisirana poli4ka do kolqnoto,nekav gaden 4orapoga6nik/ zadaljitelno/ nekva bqla riza 4erno ele4e i vratovrazka!Ko mojem da iskame pove4e?! :? :shock:
Ujas!S uniforma e super tapo i gano i GNUSNO!Vsi4kite da sme ednakvi kato nekvi koko6ki... :?
Много точно казано ;) Поне да са някои яки униформи па то бог знае ква идиотщина ше измислят!Ще бъде точно сеедно ни е обличала пенсионирана даскалка на тъмно!

amaliq
12-09-2005, 08:08
tvardo za uniformite sa!tova bi bilo ne6to mnogo hubavo!poglednato i ot po povarhnostnata strana na ne6tata nqm ada se 4udi6 kvo da si oble4e6!a nai vajnoto e 4e vsik4i 6te sme ednakvi nqma nqkopi ligla ili liglio da mi paradira sas markovite si drehi i taka natatka i da podtiska samo4uvstvieto na horata koito nqmat vazmojnot!tvardo ZA sam po mnogo pri4ini!i ako vsik4i sme sas uniformi znaete li koga 6e kajete primerno!az uniforma nqma da sloja!na kogo mu puka 4e 6t ee sas kato vsi4ki 6te badat taka!

LyLa
12-09-2005, 11:21
ooo az puk iskam uniformi,nai ve4e za da se naslajdavam na tupite kurvetini kak nemogat da si pokajat novata poli4ka s paietki ili kosmatite botu6ki v koito sa zavrqni dunkite na diesel!E tva mnogo 6te mi haresa da im vidq fizionomiite.Ina4e az nqmam ni6to protiv uniformite daje po dobre,ne mi puka s kvo 6te sum oble4ena v daskalo

hell__girl
12-09-2005, 12:47
XA :!: :D :!: Abe na6to daskalo e tolkova zle,4e edva li 6te slojat uniformi+tva o6te v Xumanitarnata gimnaziq ne sa slojili,puk kvo ostava za na6to 4upeno daskalo :lol: Ina4e za men nqq nikvo zna4enie uniformata,dneska ima6e suvet i obsajdaxme to4no taq tema,ama nikoi ne se navi,puk i da se navie,kakto ve4e kazax...

anastacia89
01-04-2006, 20:27
Az sam za takmo podgotovka za politzeiskata mi kariera.

teenkopele
01-04-2006, 21:56
Значи, носил съм униформа и да ви кажа не ми беше кой знае колко пирятно.
Може да се каже,че съм едновременно и ЗА и ПРОТИВ униформата: 'За' защото правят учениците еднакви, в смисъл, че не се различават по материалното им положение, поне в самото училище. 'Против',защото много ученици имат собствен стил на обличане, а и самите униформи може да са доста куцо измислени. 8)

01-04-2006, 22:00
http://www.manorhouseschool.com/images/fundraisers_big.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

01-04-2006, 22:04
i daje i da e neshto takova:
http://www.chelseasofnewyork.com/i/FP4011.jpg

kolko ot u4eni4kite vyv vasheto daskalo
imat podobno tqlo?

teenkopele
01-04-2006, 22:06
http://www.manorhouseschool.com/images/fundraisers_big.jpg


Не ми напомняй! Неееееееееееееееееее :o :? .

chupacabra:)
01-04-2006, 22:11
ако са готини униформите що пък не :wink: :D

hamilcar
01-05-2006, 05:38
Все ми е едно.

Sugar_metalka
01-05-2006, 09:55
Mnogo e iako da se nosi yniforma i men me kefi, razbirase da e niakva pak ofitzalno, no prosto da izglejda gotino i da e udobno :wink:

korn___
01-05-2006, 10:07
as sum ZA v moito daskalo glavno sa mom4etata ... i kat sedneme celiq klas spokoino 6te moga da nari4am saseda si kolega :) :wink: li4no as sum golqm privurjenik na elegantnite mujki drehi :)

х
01-05-2006, 10:17
i az taka prikazvah-nikoga nqma da sloja...
ama q nosq i dori ve4e ne mi pravi vpe4etlenie, v1preki 4e na6te uniformi sa nai-grozni ot vsi4kite :oops:

Bor4e Kamenoski
01-05-2006, 20:24
Защо пък не? Ако например всяко училище си има своя специфична униформа бих носил. Когато тръгна по улиците, хората ще си казват: ето този учи в еди кое си училище.

lina15
01-05-2006, 20:34
Kvoto i kadeto da pi6em nqma polza...Nikoi ne slu6a nas-u4enicite

honey91
01-06-2006, 10:37
Po prindcip sam protiv uniformite no ne razbiram kak 12,13 godi6ni fracli mogat da xodqt kato k***i na daskalo

MuMuTy-
01-07-2006, 20:05
Аз съм на мнение "Все ми е тая" , защото в старото ми даскало имахме униформи ... противяхме се , стачкувахме , но свикнахме с времето и с нищо не ни пречеха униформите.Cera нямаме и ми е гот , но все пак не мога да кажа "Никога няма да облека!" :wink:

DATIGONA4UKAM
01-07-2006, 23:41
Ако беше като на мама работната униформа /черно сако, черни панталони, риза/ ама хич няма да е толкова гадно. /естествено аз предпочитам да си ходя с коженото сако и тъмните дънки/

01-08-2006, 14:36
Против...

kissorankata
01-12-2006, 20:58
Против...не бих облякла униформа :shock:
И аз така.Твърдо против съм. :shock:

SoFt-WitteD
01-15-2006, 02:39
i az taka prikazvah-nikoga nqma da sloja...
ama q nosq i dori ve4e ne mi pravi vpe4etlenie, v1preki 4e na6te uniformi sa nai-grozni ot vsi4kite :oops: :!: :!: :!: VMG :!: :!: :!: [/b]

Seth_Cohen
01-15-2006, 08:42
haha vsichki ste protiv... mi az ko da kaja kato ot uchilishte me zaduljavat da q nosq taq gadna uniforma!!! MN ma drazni i e suepr neudobno , ama veche vtora god. sa razkarvam s neq :).. vsushnost.. pochti sprq da mi pravi vpechatlenie ;)! INACHE SUM PROTIV! :) Vseki si ima sobstvena lichnost i si q izrazqva ot chasti sus drehite i nachina po koito izglejda i spored men e glupavo da ni psotavqt vsi4kite pod obsht znamenatel i kakto kazva direktora ni "trqbva da se otli4avate ne po drehite, a po umovete si" .. tova e izturkano veche(spored men):)))

love_delight
01-15-2006, 15:17
Мухахахаааааа, :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: да позлобея малко, в даскалото на сестра ми наложиха униформи... А даскалото им е гимназия по текстил и моден дизайн... В него са събрани най- екстравагантните мацки във Варна.. :lol: .Всички са мега-фешън, мега- екстравагантни, повечето си шият сами някви откачени дрехи... И въобще ама въобще не мога да си ги представя с униформи.

Да не говорим , че униформите се състоят от дънки с висока талия и дънкене риза...Няма да издържа, в понеделник отивам с фотоапарата там, нащраквам всички и после пускам снимките в нета... О, не , това ще е много забавна ситуация... Просто там за всяка ученичка дрехите са смисъла на живота им едва ли не, а сега... :lol: :lol:

rosskata, недей да злорадстваш така :lol: горките мега-фешън, мега- екстравагантни мацки!

nesravnima
01-15-2006, 15:54
Аз не бих облякла униформа! Всеки си е индивидуален и има право да се облича според собствения си вкус.

Mo6no
01-19-2006, 07:48
ТВЪРДО ПРОТИВЗащо?ами защото цялата тая работа се прави За да напълним на някой джобаТочно така
доколкото знам директорът на училището и учителите вземат процент за ученците си.Това не се прави заради някакво уважение към училището иначе нямаше да ви дават право сами да си избирате дрехите...Освен Това всички да е еднакви...мисля че това е една идиотщина

kanar4o
01-19-2006, 07:53
Mnogo qsno che sum Za uniformite :) Ne za drugo mi iskam kato vurva po ulicata i da se smeq ot surce :)Kato izleznesh po obqd na centara i da se nagledash na uniformeni izrudcheta :) Zlobeq taka shtot sum zavurshil de :)I vse pak iskam da se posmeq :) A napravo po temata.. Nachi uniformite postavqt sichki na ednakvo nivo...nqma da ima razglezeni rapari s duno pod kolenete.nqma da ima tupi gazarcheta.razlikata shte e samo f umstveniq bagaj :) nqma da ima tupi naduti kokoni :) I vse pak ako sha ima poli neka te sa kusi :)

kissorankata
01-19-2006, 08:38
i daje i da e neshto takova:
http://www.chelseasofnewyork.com/i/FP4011.jpg

kolko ot u4eni4kite vyv vasheto daskalo
imat podobno tqlo?
Ето такива униформи да има... :lol: само че наистина е гадно че не всички момичета в даскало имат хубави тела че да облекат такава униформа.

kanar4o
01-19-2006, 08:43
e she ma izvinqvash ama ako momichetta trugnat s takiva uniformi she ima jestoko pokachvane na nexualniq tormoz i iznasilvaniqta pri podrastvashtite :) I vse pak nqa da snimame porno filmi de :) mje i neshto maalko po-choveshko :)

gabbybon
01-19-2006, 09:46
Kak li puk ne nikoga nqma da oblega tokova ujasno ne6to!!! :twisted:

01-19-2006, 11:10
Прочетох доста мнения относно униформите.повечето разбира се са против.много ясно.но на запад,всяко училище си има определена униформа и учениците с гордост ходят в нея.Цялата работа,както беше казал някой по-горе е за пари.Държавата за пореден път да се облагоденства от народа.Лично аз съм против униформите поради няколко причини,които ще напиша по-долу
1 100%,че униформите ще са пълна безфкусица.Някои модели,които са носили нашите баби.
2. Това е свързано с разходи.Една униформа ще струва доста пари,а към нея и обувки и брузи за смяна.Тоест.....
3 С една униформа няма как да ходиш цяла седмица,щот тя ще се умирише.Тоест поне 2 за смяна.като си с едната да съхне другата
4 трябва ти не само за зимното,а и за топлото време униформа тоест 4 за цялата година и обувки за смяна
5 отделно всеки ще иска да си купува дънки,блузки-2 разходи
6 ще настане една олелия и ще се изпокараме заради тях
с една дума-ВСЕКИ ДА ХОДИ,КАКТО СИ ИСКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chestra_lp
01-20-2006, 07:32
аз съм за просто ме кефяt

незнаен
01-20-2006, 19:08
Има само 1 вариант за да съм ЗА униформие -> униформите на момичетата да са с някви мн къси яки полички и блузи с деколте :lol: :lol: :lol:

Kypa©
01-20-2006, 19:10
Как ли пък не,никога няма да я облека?!

CRaZy_IKT
01-22-2006, 09:18
PROTIV BE KAK MOJE DORI I DA SYSHTESTVUVA TAKOVA PITANE?!6te sym syglasna ako momi4etata sa s shiroki dynki i suicheri,a mom4etata s polichki :lol:

momi4e_ot_MARS
01-22-2006, 12:07
mislq 4e 4ovek malko ili mn pokazva kak se 4uvstva i kakv e po harakter i 4rez na4ina si za obli4ane taka 4e mislq 4e rqbva da se obli4ame kakto si iskame! :D

Li4iCe
01-22-2006, 13:38
Не, не искам да нося униформа, защото знам, че въпреки хилядите увещания на училищното ръководство, униформите пак ще изглеждат като излезли от някой соц филм! За това изобщо да не ми приказват как съм щяла да се гордея с училището си като съм носела униформа - как ли пък не! Факт е, че не се гордея с училището си, нито с което и да било българско училище.Пък ако ме накарат униформа да нося, не само че няма да се гордея, ами ще съм направо отвратена.



ПС:Ако униформите изглеждаха като някви BDSM дрешки, не бих имала нищо против :twisted:

remember_the_name
01-24-2006, 17:40
az sam i za i protiv po prostata pri4ina 4e e nqkakvo super sexy da vidi6 edno momi4e sas sldka mini poli4ka i vratovrazka ako se zamislite to tova be6e na moda predi izvesno vreme pak i v kraina smetka te smenqt drehite ti ne harakterati :)
edinstveno zaradi koeto ne gi 6ta e 4e navsqkade nakadeto se obarna 6te vijdam men koeto e super gadno az se izpokarah s edno momi4e 6toto si kupi kato moite jinsi pak kamoli vsi4ki da sa kato men i az kato tq super tupo a?

Mina_
01-24-2006, 18:45
4esno kazano ve4e mi e se taq.Ostavat mi samo tri meseca dokato zavar6a daskalo.Vapreki tova nqma da imam ni6to protiv da vidq tupite pa4i ot moq klas v nekvi grozni uniformi.

stop_the_war
01-24-2006, 19:24
бойкот на министерството !!!!!!
тая работи с униформите няма да я бъде:
1)голям разход
2)грозни за, не знам кво значи да си облечен като за офциална институция, с мойте дрехи депутат неа да ме вземат, ама още не са ме гонили от никъде.
3)тва е някъв зъл комунизъм, да нося униформа и да съм горд с даскалото. човек, горд с училището си трябва да бъде прибран от специалисти за негово добро и това на околните.

Tedka-Medka
01-24-2006, 20:16
не ме бърка особенно..
ама бих казала,че ако са яки съм за! :)

Death^Forever
01-25-2006, 05:34
Със сигурност съм против! Не стига, че повечето време съм на даскало, ама и нямам право толкова да си облека това, което аз искам...все пак сме различни хора с различни вкусове, може ли всеки да си харесва униформата и на всеки да отива...даваме пари за някакви си шибани блузки от турски материали и половин година ходим с тях...В моето даскало има униформи, добре поне, че са частични...на мен ми писна от бъзици като "Я, ама ти имаш като моято блузка, от къде си я взе?!"...пуу...праз голям ще е ако ни оставят да имаме собствено мнение поне за някакви си дрехи :shock: No comment...

white_chik
01-25-2006, 08:50
ne bih nosila uniformi 6toto sa super staromodni i grozni i neudobni.No to4no sega PO4TI vsi4ki momi4eta sa uniformeni-dunkite,nabutani v obuvkite,ednakvi 6alove,ednakvi 6apki.Kato mina po ulicata si4ki mi izglejdat ednakvi

01-25-2006, 22:38
Униформи, а?? "клонираните атакуват зомбираните" :lol:
какво ,ще възпитават еднакви 4ове4ета с еднакви дрехи и еднакви мисли??

ако ме накарат да нося униформа ще си сложа флеш на носа :!:
4е да шокирам сержанта, хах
а проблем за прекалено дълги или прекалено къси коси дали се предвижда??

а номер на рамото?
А защо по-добре не по4нат да татуират ЕГН-тата по 4елата на бебетата още в родилния дом?! :evil: :evil:

Биг Брадър, Матрицата, 1984...
в тоя филм искат да ни вкарат, ама нъцки!

по-скоро бих се съблякал демонстративно гол пред класната.

CrazY^^MousE^^F
01-26-2006, 17:59
Против мноо ясно...то оставаше и да ме задължат и с кви дрехи да ходя

AnnG
01-26-2006, 20:38
Nikoga nqma da obleka uniforma,da ne sum luda.6e se pravq na nqkvo 4u4elo i 6to,are begai ot tuka.....
Tova e vurha na prostotiqta.Samo nqkoi dosta izostanal i zadrustenqk s izvinenie,bi se suglasil da nosi uniforma :x

SouL90
01-26-2006, 23:12
Tvyrdo PROTIV! sladur4eto_dani btw poznawame se

Absconding
01-29-2006, 21:17
Аз 4 години съм носила униформа в училище и съм против. Чувствам се по-добре в дрехи, които сама съм си избирала.

10-12-2006, 14:21
ama tva e nai tupoto ne6to!vseki iska da e razli4en ot dr nai malko 4rez stila si na obli4ane a te sq iskat vs da sme ednakvi...NIKOGA!Az sum tvurdo protiv tiq jaji!!!!!!!!!!!!!!!

Rush_girl
10-12-2006, 14:27
PROTIV! ](*,)

crazy_sexy_cool`f
10-12-2006, 15:03
ama tva e nai tupoto ne6to!vseki iska da e razli4en ot dr nai malko 4rez stila si na obli4ane a te sq iskat vs da sme ednakvi...NIKOGA!Az sum tvurdo protiv tiq jaji!!!!!!!!!!!!!!! и аз съм против, но директорката ми е ЗА

KoRn
10-12-2006, 15:12
Vie ludi li ste be kak si predstaviate METAL da oble4e uniforma

Absconding
10-12-2006, 17:23
Vie ludi li ste be kak si predstaviate METAL da oble4e uniforma

Ми ей така - много лесно. Като те задължат и ще пляскаш с ръчички. И на мен много неща не ми харесват, но кой ме пита. [-X

delfin4eto
10-13-2006, 21:16
Униформи=еднообразие.задал жават всеки ден да си облечен по един и сащи начин и да бадеш еднакъв с другите, а това определено е скучно.И вече май им мина модата :smt016

No_LiMiTe^f
10-13-2006, 21:18
По принцип доста биха ме улеснили всеки ден да чудя с ква дреха да се облека!Но съм ПРОТИВ,защото така всички са еднакви не може да се разбере стила на никой!А все пак всеки човек си е индивидуален!

SeXyTo_f
10-14-2006, 07:28
az, u4a v 33ta EG i tam predlagat nqkva otstupka za uniformine...ama nz si kvo....mainata i na otstupkata...tva da hoda vseki den s edni i su6ti drehi...i da sam su6tata kato ostanalite...e super tupo! nikoga nqma da obleka takova ne6to!!!!

Bloodlust
10-14-2006, 07:38
Ама чакайте малко - вие да не мислите, че униформите(за момичетата) ще са плисирани поли?! :shock: Или пък, че момчетата ще ги набутат в черни панталони тип "циганин отива на сватба" :mrgreen: Ако изберат униформи, то те може би ще са малко по-нормални. В нашето даскало още миналата година искаха да ни сложат. Предложението беше за сини дънки и синя жилетка :lol: :lol: :lol: Не, че ги сложиха де, ама самата идея вкара шок и ужас в умовете на всички :D Аз съм твърдо против униформите. Отвратително е, както казаха някои "да се виждаш навсякъде". Естествено, ако ни сложат униформи ще нося, но тая идея никак не ми е присърце. :mrgreen:

П.С. Би си заслужавало да ни сложат, само и само да видя фльорците облечени прилично. :mrgreen:

OPEL
10-14-2006, 08:36
Все ми е тая. В нащо даскало също има униформи, но пак никой не е носи. Само някои олегрофени ги носят, но това в цялото училище да са ... 20 МАХ.

cvetityy
10-14-2006, 08:55
Все ми е тая

TikvenaElhichka
10-14-2006, 16:25
:lol: пак същите глупави мрънкания.
Щели да бъдат еднакви...Ми чудо голямо! За "модификация" не сте ли чували :P
Мнооооого ще се изкефя, ако ги въведат: "кукличките" има да се вайкат, че дрешките са им като на другите и колко им се губела индивидуалността. Ще ми бъде много забавно да ги гледам отстрани :lol:
Колкото до мен, не ми пука дали дрехите ми ще бъдат еднакви с тези на останалите, така или иначе винаги ще се различаваме по характер, дрехите са просто "обвивка".

btw,
Отвратително е, както казаха някои "да се виждаш навсякъде".

хъхъ, виждаш същите дрехи, но не и същото лице, не и същите очи. Току-виж стимулирало хората да се вглеждат повече в лицето на другия, не в дрешките.....

Eleonora
10-14-2006, 17:51
Протиф как ще си показвам новите дрешки инече :lol: .Еми тъпо е сички да сме еднакви, като в девическо училище :D

leko_otkachena
10-14-2006, 18:21
doluuuuuu skapanite uniformi