PDA

View Full Version : за МетАла и метАлистите



pain
11-17-2005, 17:06
a we ne moga da razbera nqkoi maloumni su6testva
det kat 4uqt nqkfa pesen/muzika po razli4na ot 4alga i ot nekf komers za kfo vednaga po4vat : gaden metul, smardq6ti metulisti :? hora ima tolko mnou stilove za koito ne ste i 4uvali.. STIGA ste gi nari4ali metul!!

ей така става като слушате депресиращ метъл
"Аз слушам метъл" - демек зяпам някви изроди дет се дерът на екрана , си развяват косите и си трошът китарите по концертите! :shock: OMFG!! ne se izlagaite poe4e ..

dobreSresan
11-17-2005, 17:08
...

KoЯny
11-17-2005, 17:11
Метала си е суоер музика тия нещаснитци детго говорят против метала са супер тапи сащества да гхо духат под вода1!!!!!
Поздрав за сички металисти - Korn - Blind.

KoЯny
11-17-2005, 17:19
ми какво да се прави..


за тях щом се чуе китара, значи е метъл...


колко и "метъли" съм чувал: "Аз слушам метъл!!!" "Какъв?" "Линкин парк"... :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


или бесните пънкари от Блинк, а??
просто винаги ще има тъпи позьори, които никога няма да бъдат нещо повече от смешни в очите на другите...
Абсолютно си прав!

11-17-2005, 17:35
И аз бях заблудена до едно време... Т.е. докато приемах, че всичко е това, което изглвежда. После по най-дебилния начин се усетих, че ако се пише "метЪли", значи във множествено число ще е "метли" :lol: :lol: :lol:
Но това вече не ме тревожи. Преди и аз си мислех, че слушам метАл, а всъщност само съм се кефила на някои песни, които... абе само се водят метал. А и вече не ме ебе за него, щото си открих стихията :lol:
<<<<<

П.П. МетАлът не ме впечатлява вече! Въпреки, че една много добра моя приятелка слуша само метАл, но тя ме и отвори на рок. Общо взето уважавам всеки стил, само не чалга...

Spiderm@n
11-17-2005, 18:26
Аве само метал ве.
Сега остава да се изясним и кое е по-правилно, "метали" или "металисти".

Sinister_Doll
11-17-2005, 18:40
Abe, ostavi gi sme6nicite da govorqt.
Prosto me qdosva, 4e smeqt da se izkazvat bez da
znaqt za kvo ide re4! :evil:
Ama 6te si izqdat boq nqkude i te nqkoy den...

"Enemies Of Meatal, Your Death Is Our Revemge!"

I ne6to posledno, pozdrav4e s Dimmu Borgir- Burn In Hell :twisted:

Swinkenhoffer
11-17-2005, 18:45
пффффф, стига вече с тоя метъл.
тъпи метъли - мрете :lol:
и метъла ли е най-важното на тоя свят? че няква тъпа гадулка казала - метъла съкс и не знам си кво ...
боли ме фара!
щом го смята за тъп - ок! чудесно, невероятно, феноменално ... да мислЪт каквото щЪт.

Worthless
11-17-2005, 18:53
няам протиф да мразят метъла. като го мразят-техен си проблем
друго много ме дразни. че има хора, дето са чули 1-2 "метъл" песни и по тях съдят за една цяла култура... без да си правят труда да разберат нещо повече
и да си мислят, че метъл са само групи от рода на димму боргир... и че дори не си правят труда да се заслушат в текстовете, а да си ги преведат-абсурд
exploitedteen БДУ и аз слушам ЛП. И? вярно, че вече МНООООГО рядко ги слушам, ама... сега ще ти кажа защо-заради текстовете. няя да се обяснявам, мързи ме. ама да ги наречеш метъл си е наистина смешно :lol: некъф рок там, ма не и метъл :lol:
ае да мрат заблудените офце уе, кфо ви дреме

Sinister_Doll
11-17-2005, 19:00
няам протиф да мразят метъла. като го мразят-техен си проблем
друго много ме дразни. че има хора, дето са чули 1-2 "метъл" песни и по тях съдят за една цяла култура... без да си правят труда да разберат нещо повече





...Prosto ne shva6tat, 4e ne moje da si 4ul 3- 4 metul pesni (sus sumnitelen proizhod, kolko sa metul ne se znae) i po tqh da sudi6 edna cqla kultura i edin na4in na jivot! ...Vseki ima pravo da ne haresva metul, da go mrazi, ama ne da mi go psuva pri polojenie, 4e ne go poznava!



OMFG! :shock: Ti trqbva da si otdavna izgubenata mi blizna4ka! :shock:

rosskata
11-17-2005, 21:03
Аве не ви ли писна да занимавате форума със своите велики метълски особи... Ок, метъли сте, ок, това ви прави велики, ок, всички трябва шапки да ви свалят и нека всички чалгари да мрът... Уааа, вий сте моите идооолиии... Метъла е ДЪ ОНЛИ Уан Музик ЪФ ДЪ УЪРЛД... :lol:

Доволни ли сте сега?? Или можеби трябва още нещо да направя??? Или можеби никой от форум няма право да изразява мнението си относно метъла?? МОга да напълня поне една страница само с ваши мнения относно колко е тъпа чалгата, колко е смотан рапа, колко са малоумни всички дето го слушат , колко нямат мозъчни клетки и т. н.

Всеки си има право на избор и лично мнение. И моля ви, стига сте натрапвали вашето мнение на другите. Вече разбрахме че сте ДЪ БЕСТ.

Пор, ти кефиш

п.с Ей честно, ако всички метъли бяха скромни като вас, щях да ги мразя... Добре че не са... Има някои , които зачитат и чуждия избор,без да плюят наляво и надясно- и съм доста близка с такива хорица (тва за тез, дето ще се опитат да ми доказват, че аз не че се дразня от самовлюбените им изказвания, не , за просто мразя метъла и метълите :lol:

machoka
11-17-2005, 21:07
Когато някой започне да парадира с това, че видиш ли е 'метъл' /боже, колко сте далеч от това понятие/, ми става ясно що за 'метъл' де..

rosskata - респект.

rosskata
11-17-2005, 21:42
:lol: Не, може ли АЗ като неутрална да оплюя всички?? Щото пък аз има приятели чалгари, които нито са мазни, нито са гелосани?? И метъли приятели, които си се къпят съвсем редовно...
КОгато някой нарича метълите мръсни ИЛИ чалгарите мазни - и в двата случая е еднакво ограничен, според мен...

п.с А това, че форумните "метъли" ме дразнят няма нищо общо с тва коя музика слушат... Щото да плюеш злобничко по всички с различни вкусове или начин на обличане, а после да врещиш като настъпана жаба , само ако някой посмее да изрази мнение , което не те кефи... Незнам как да го нарека това...

IdontGiveaFuck
11-17-2005, 21:43
или пък разни необразовани хора да ми разправят, че виждаш ли метълите не се къпели и т.н., имам доста такива приятели и все се къпят, за разлига от разни чалгари мазни, които си мислят, че гел+парфюм=къпане

Пак почва обичайното пусване на чалгарите...
Не разбирате ли,че всичко опира до самия човек,а не до музиката която слуша ? http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif
Има и вУнливи метЪли,има и вУнливи чалгари...
И вместо да се води няква дискусия, всички както винаги почват със глупостите-кой бил по миризлив,кой бил по-тъп...уф. :? Продължавайте да определяте хората по музиката която слушат...ще се оправите...
В тази тема пак ще има само караници,спорове и скандали и няма да се стигне до никакъв консенсус...
Различни хора,различни интереси!

rosskata
11-17-2005, 22:20
казвам разни...
т.е. не правя емпирично умозаключение, че всички чалгари са такива, но когато се кача в 102 започвам да си мисля, че пак са ни спряли водата в квартала...

а другите хора, казват, че ВСИЧКИ метъли не се къпят...
а като цяло предпочитам метъл пред чалга и рап...
(зависи от метъла де...)

Това кое предпочиташ се разбра от първия още пост... :)

И ми е много интересно по какво разбираш, че вонящите хора в 102 слушат именно чалга, а не рап, рок или класическа музика... :?: Не помня да се е установила някаква връзка между телесната миризма и музикалните предпочитания... Или греша?

Пък и да кажеш "разни чалгари вонят" е абсолютно същото като да кажеш "всички метъли вонят" или "всички скинове са нацисти и фашисти"- предубеждение... :wink:

п.с :lol: Може в 102 да се возят хипита,знаеш ли :roll:

п.п.с Но голямата воня беше като бях в София градо големо лятото и нямаше топла вода... Малиии, не смеех да се кача в автобуса... :lol:

rosskata
11-17-2005, 23:10
не се обиждай, ама хипи не значи само мир

Не се обиждам ,информирана съм доста по въпроса.8) (можеби донякъде съм наясно и с твоето мнение по темата), но както и да е, това е тема за метълите, не за хипита ,нацисти,или скинове, така че... :wink:

Виж ако под чалга "dress code" разбираш фешън дрешки... Познавам доста хора, които се занимават и слушат точно класическа музика, и се обличат мноо фешън.
Аз пък нямам нищо против да слушам чалга на купон примерно 8) , но това въобще не може да си проличи по облеклото ми... Така че- хората са различни, обобщенията са относителни и в повечето случаи неверни...
TheNightRider, 10х :wink:

Murderdoll
11-18-2005, 00:39
оф боже бе що сте толко зле?
до кфо ше доведе тая тема осфен до
малко караници(или не чак толкова
малко)остаете си чалгарите да си
мажат гела и парфюма, метълите да
си се къпят или не се къпят,
хипитата да си..хипарстват...и
лягайте да спите...
бтв познавам хора ,които не различават пънк, хардкор и метъл, за тях експлоитед, блинк182, корн, диму боргир, вендета са едно и също.
пък то и аз не различавам различните видове чалга
или рап там... абе незнам кфо пиша остаете ме на
мира

pain
11-18-2005, 00:51
hora ima tolko mnou stilove za koito ne ste i 4uvali.. STIGA ste gi nari4ali metul!!

a be slepi si ste, maloumni li ste.. neznam..
koi vi govori za metul?! govorq vi 4e ima tolko mnogo stilove, det pove4eto (da ne kaja po4ti si4ki) ne ste gi i 4uvali, ama vednaaga tfa e metul..
amun ot prostaci :?

bulgarche
11-18-2005, 01:50
оф боже бе що сте толко зле?
до кфо ше доведе тая тема осфен до
малко караници(или не чак толкова
малко)остаете си чалгарите да си
мажат гела и парфюма, метълите да
си се къпят или не се къпят,
хипитата да си..хипарстват...и
лягайте да спите...
бтв познавам хора ,които не различават пънк, хардкор и метъл, за тях експлоитед, блинк182, корн, диму боргир, вендета са едно и също.
пък то и аз не различавам различните видове чалга
или рап там... абе незнам кфо пиша остаете ме на
мира
Определено..със всичко съм съгласен.
Нека който иска да слуша чалга, който иска - метъл

LiNkiN4eTo
11-18-2005, 07:59
яхахах много съм щастлива от факта , че заради мои 2 изречения има цяла тема и толкова караници...

начи първо искам да кажа на exploitedteen и Worthless, че никога не съм твърдяла че Линкин Парк за метъл и щом ги слушам - съм метълка..

няма да се повтарям с предните мнения за това ще кажа че подкрепям


Аве не ви ли писна да занимавате форума със своите велики метълски особи... Ок, метъли сте, ок, това ви прави велики, ок, всички трябва шапки да ви свалят и нека всички чалгари да мрът... Уааа, вий сте моите идооолиии... Метъла е ДЪ ОНЛИ Уан Музик ЪФ ДЪ УЪРЛД... :lol:

Доволни ли сте сега?? Или можеби трябва още нещо да направя??? Или можеби никой от форум няма право да изразява мнението си относно метъла?? МОга да напълня поне една страница само с ваши мнения относно колко е тъпа чалгата, колко е смотан рапа, колко са малоумни всички дето го слушат , колко нямат мозъчни клетки и т. н.

Всеки си има право на избор и лично мнение. И моля ви, стига сте натрапвали вашето мнение на другите. Вече разбрахме че сте ДЪ БЕСТ.

Пор, ти кефиш

п.с Ей честно, ако всички метъли бяха скромни като вас, щях да ги мразя... Добре че не са... Има някои , които зачитат и чуждия избор,без да плюят наляво и надясно- и съм доста близка с такива хорица (тва за тез, дето ще се опитат да ми доказват, че аз не че се дразня от самовлюбените им изказвания, не , за просто мразя метъла и метълите :lol:


Когато някой започне да парадира с това, че видиш ли е 'метъл' /боже, колко сте далеч от това понятие/, ми става ясно що за 'метъл' де..

rosskata - респект.





или пък разни необразовани хора да ми разправят, че виждаш ли метълите не се къпели и т.н., имам доста такива приятели и все се къпят, за разлига от разни чалгари мазни, които си мислят, че гел+парфюм=къпане

Пак почва обичайното пусване на чалгарите...
Не разбирате ли,че всичко опира до самия човек,а не до музиката която слуша ? http://i.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif
Има и вУнливи метЪли,има и вУнливи чалгари...
И вместо да се води няква дискусия, всички както винаги почват със глупостите-кой бил по миризлив,кой бил по-тъп...уф. :? Продължавайте да определяте хората по музиката която слушат...ще се оправите...
В тази тема пак ще има само караници,спорове и скандали и няма да се стигне до никакъв консенсус...
Различни хора,различни интереси!


оф боже бе що сте толко зле?
до кфо ше доведе тая тема осфен до
малко караници(или не чак толкова
малко)остаете си чалгарите да си
мажат гела и парфюма, метълите да
си се къпят или не се къпят,
хипитата да си..хипарстват...и
лягайте да спите...
бтв познавам хора ,които не различават пънк, хардкор и метъл, за тях експлоитед, блинк182, корн, диму боргир, вендета са едно и също.
пък то и аз не различавам различните видове чалга
или рап там... абе незнам кфо пиша остаете ме на
мира

айдеее мир да има :lol: и радост в косово :lol: муаххахаха

Murderdoll
11-18-2005, 08:41
линкинщето айде недей.
ако не бяха изтрили стария форум,
собственоръчно щах да ти покажа тфои
мнения където казваш метъла е
велик метъла рулира.за съжаление
нямам тази възможност.иначе щеше да
е интересно :D :D :D

rosskata
11-18-2005, 08:58
hora ima tolko mnou stilove za koito ne ste i 4uvali.. STIGA ste gi nari4ali metul!!

a be slepi si ste, maloumni li ste.. neznam..
koi vi govori za metul?! govorq vi 4e ima tolko mnogo stilove, det pove4eto (da ne kaja po4ti si4ki) ne ste gi i 4uvali, ama vednaaga tfa e metul..
amun ot prostaci :?

Хубу душице, вече разбрахме колко си велика и колко си добре информирана. Сега би ли оставила, нас , непросветените и малоумните да тънем в духовната си нищета на спокойствие...
Да не говорим колко ни пука на бамбука че не сме наясно с някви стилове дето ти си по- наясно.
Сигурно аз съм по-наясно с немския и Микроикономиката от теб, но не пускам тема за това нали?
Аман от позъори.

п.с Ако искам и БАи Мангау ще наричам метъл и Iron Maiden чалга- това си е мой проблем, не твой. По принип човек, който е информиран в дадена област:
а)Информира непросветените;
б) гледа отгоре на непросветените...

Но не, не- ти трябва да псуваш и обиждаш непросветените... Незнам какво имаш против света и хората, честно :roll:

rosskata
11-18-2005, 09:26
абееееее то и ти не се държиш като истинско хипи...

обясни и за хармонията и любовта какъв е този сарказъм???

Violence isn't always evil. What's evil is the infatuation with violence. :D


Ми... Аз не виждам нищо лошо в сарказма...А единственото което целя е тези хорица поне за малко да спрат да обиждат наляво и надясно... :? Или поне да обяснят защо толкова ги дразнят останалите...

п.с Пък и ти си прекалено миролюбив за скин... 8)

11-18-2005, 13:07
метАл, бе хора! То такава идиотщина няма!

Dr.OhBoli
11-18-2005, 20:52
a we ne moga da razbera nqkoi maloumni su6testva
det kat 4uqt nqkfa pesen/muzika po razli4na ot 4alga i ot nekf komers za kfo vednaga po4vat : gaden metul, smardq6ti metulisti :? hora ima tolko mnou stilove za koito ne ste i 4uvali.. STIGA ste gi nari4ali metul!!

ей така става като слушате депресиращ метъл
"Аз слушам метъл" - демек зяпам някви изроди дет се дерът на екрана , си развяват косите и си трошът китарите по концертите! :shock: OMFG!! ne se izlagaite poe4e ..

Трудно е! Всеки ден се срештам с таквис хора и ми се изприщи изика да обяснявам за метъла, метъл културата и метълистите.

LiNkiN4eTo
11-19-2005, 08:10
линкинщето айде недей.
ако не бяха изтрили стария форум,
собственоръчно щах да ти покажа тфои
мнения където казваш метъла е
велик метъла рулира.за съжаление
нямам тази възможност.иначе щеше да
е интересно :D :D :D

ааа стига е :shock:
бъркаш ме :lol: :lol: :lol:

fulldelight
11-19-2005, 08:16
Аз малко не мога да схвана СМИСЪЛА и ЦЕЛТА на темата, ама сигурно е от мене... :roll: ....все пак, супер много ме дразни нарицателното "чалгари"!!Точно рапарите и метълите викат на сичко дет не им харесва "чалгарско", а на хората дет не има харесват - чалгари!Е тва е тъпо!Смотано е да разделяш хората, според това, каква музика слушат!Аз като цяло нямам нищо против метълите - пичове са!Рапърите ги мразя, ама не щото слушат рап!Нека си слушат....тъпо е да съдиш за някой, водейки се от предпочитанията му за музика..

`Death`Whore`
11-19-2005, 22:12
метЪл! метЪли! Няма дума "металист"!

Murderdoll
11-19-2005, 22:15
метЪл! метЪли! Няма дума "металист"!
kaji im go molq te 6toto az ne smeq da se obadq.... :? :lol: :lol: :lol:

WingsOfButterfly
11-20-2005, 06:54
Pfff .. az nqmam nishtu protiv tqh .. imam i priqteli metyli i sa adski tochni pichove i pichki :)

SyLZaTa
11-20-2005, 07:05
ми какво да се прави..


за тях щом се чуе китара, значи е метъл...


колко и "метъли" съм чувал: "Аз слушам метъл!!!" "Какъв?" "Линкин парк"... :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


или бесните пънкари от Блинк, а??
просто винаги ще има тъпи позьори, които никога няма да бъдат нещо повече от смешн
и в очите на другите...
am verno e ... ama az shte vi kaja neshto ... az na метЪла mu vikam na kratko - JICAAAAAAAAAAAAAA
pone da ne byrkam i dumata ...

Sinister_Doll
11-20-2005, 15:13
метЪл! метЪли! Няма дума "металист"!


:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Vzemete go zapomnete nay- nakraq! :evil:

Momchence
11-20-2005, 16:11
Хахахахкасхсдфгфаксйкахха хахахахах е не!! Просто едно голямо, е не! На човек да му стане интересно за момент и все ще се намерят някфи хора да ти го развалят!!
Кажи ми Инке какво подяволите те бърка какво мисли някфа кифла за шибания метъл??? Кажете ми подяволите форумни метъли какво подяволите ви бърка какво мислят другите за ваща музика??? Кажете ми защото просто не разбирам! За какво го правите подяволите? Наистина ли не се усещате колко мега ТЪПО е от ваша страна?? След толкова много теми караници и какво ли още не ще стане само едно..а то е като чуя думата метъл да се сещам за нещо кофти а не за нещо яко ....същото е с дъмата българин..като я чуя и бягам на далеч не ща нифки българи тука...за тези които не знает аз не съм в България ми е ведна тъпа страна Холандия...тука всички "българи" са просто като от кастинг избрани за най-българския българин..а именно турци, циганин или някъфи нелегални далавераджии...най-често всички изброени в едно, просто под всякаква критика нямам думи просто..то тряя се види да се усети! Но факта е че не съм срещнал ЕДИН НОРМАЛЕН БЪЛГАРИН, не съм расист гледам да нямам предрасъдаци винаги се опитвам да намеря положителното в един човек но просто аз повече българи не искам да познавам тука! Мраза я тая дума! Същото ше стане и с метълите заради вас...просто уникална излагация! Уникална! Каква е целта на цялата работа...ето Роската ви го каза...ок най-великите, умните, светнатие, красивите, уникалните сте...какво повече искате...целия свят да слуша метъл...ми не няма да стане...а ако стане после ше се развикате "ъъъъ некфи тъпи чалгари ни слушат музиката колко са тъпо и сега стана комерсиална бла бла" не е ли така? Искате всеки да е наясно с метъл стила така ли...как искате някой да е наясно като вие самите не сте...поглеждали ли сте си темите за метъл музиката където вие самите ше се изпотрепете защото всеки разбира метъла различно...и никой не признава чуждо мнение! Вие самите помежду си не сте на едно мнение по въпроса и не се разбирате! Вие не сте некфи мтъли ако бяхте такива просто щяхте да си замълчите и въобще нямаше да ви дреме кой кфо мисли....същото е и при другите теми за облеклото.....всичко е толкова комплексарско позьорско и не знам още кфо! Друг въпрос е колко ограничено е да кажеш "аз съм метъл и всички метали са еди какви си"
Знаете ли кфо искате въобще? Ако знаете кажете го за да ви се угоди и да престанете да тровите себе си и другите с тъпите си проблеми! Ето намразих я тая дума вече тъпи форумски метъли! Срам ме е че съм с дълга коса от вас, срам ме е че харесваме една музика с вас! Сърдит съм ви! Глупаци! Деца! :lol: