PDA

View Full Version : Нерви!!!



Изнервената
11-17-2005, 18:29
Значи когато сте ядосани ,нервни или всичко накуп ви се събере(от все лоши моменти)на какво ви избива?После Ви боли глава,корем или .. а може ли от нерви цялата уста и около нея,както и зъби да болят?

При вас Как е :?:

spidey
11-17-2005, 18:41
basi nervite ima6 :shock:
men samo mi ide da prebiq nqkoi :)
i mi se psuva kat selqnin :wink:
ama 4ak da me boli glava :roll:

11-17-2005, 18:43
Абе нищо не ме боли, ама почвам да псувам и аз кат каруцар !
Всяка втора, трета и четвърта думи са "да му еба майката"

miloto_girl_4e
11-17-2005, 18:58
ami .. do sega ni6to ne me e bolqlo ot nervi :!: :shock:

11-17-2005, 19:17
Значи когато сте ядосани ,нервни или всичко накуп ви се събере(от все лоши моменти)на какво ви избива?После Ви боли глава,корем или .. а може ли от нерви цялата уста и около нея,както и зъби да болят?

При вас Как е :?:
Добре е да се конултираш с психиатър защото чак до такава степен да ти избиват нервите не е много нормално. Може би ще ти испише някакви успокоителни :wink:

santraaa
11-17-2005, 19:35
Амии като се ядосам си намирам да си го изкарам на някого и след като ядосам и него и вече сам доволна от себе си, но тогава най-често почва да ме боли главата от всичкото викане (понеже така най-добре се успокоявам) и това е общо взето... :wink: :wink: :wink:

11-17-2005, 20:27
ами като съм нервна си надувам музичката и почвам с бясна скорост да си правя коремните,докато не се просна на пода без дъх,обаче ако някой яко ме е вбесил грабвам си партакешите и отивам във фитнеса до нас,където имат огромна боксова круша и поне 20 мин. си изливам яда върху нея :x
Помага :wink:

Nicy
11-17-2005, 20:57
i az po4vam da psuvam i mi ide da prebiq nqkogooo..
ako sam hvanala ne6to go zahvyrlqm na daleko ot mene:P

DrSmurph
11-17-2005, 21:11
Могат да те болят зъби от нерви! Всеки реагира по различен начин.

De_mikke
11-17-2005, 21:54
Ooo az taka toq vtornik bqh zashemetena ot nervi...prosto za 20-tina minuti mi se srina sveta i vsi4ko mi se vijdashe mnogo losho i che nqma da se opravi...pyrvo nishto ne useshtah(az taka si ostanah za prez celiq den) i vse edno te e pregazil vlak sled tova vse edno imah v glavata 1000kg tejesti,prosto be6e ujasno i nai-mnogo ot vsi4ko mi idvashe da prebiq nqkoi ili da otida da se raztovarq s nqkoi krusha ot zalata na borchetata :)
ama ujasen den beshe,a pyk predi kato trenirah predi systezanie mn se pritesnqvah i me boleshe chak stomaha,lekarkata kaza 4e stomaha mi e na nervna pochva

petq_87
11-17-2005, 23:55
Ami samo 6te wi kaja ,4e lejah sedmica i polowina w bolnicata,zaradi nerwi!I ne poznawam po-nerwn 4owek ot men!

Master_88
11-18-2005, 11:36
Излизам сам разхождам се или правя няколко спринта в парка и оправям. Винаги когато ми се случи такова нещо излизам сам и се отдавам на физически тренировки. И почти винаги има ефект