PDA

View Full Version : Pomagame li naistina?



11-18-2005, 11:37
Ot odavna ne sum si pisala s nicka i ot mn mn otdavna ne sum puskala temi. Izvinqvam se che ne pisha na kirilica- ne sum na moq komp v momenta.
Gledam seki (ili pochti seki) den nai razlichni temi tuk...ot temi za treva do temi za `prezervativa sa skasa` do temi `skasahme ama az oshte go obicham`... i gledam otovorite... i se chudq zashto povecheto koito otgovarqt psuvat, unijavat, vikat i sa pravqt na interesni...zashto ne vijdam hora koito da pomagat s otgovorite si!!!
Ne mn hora znaqt kakvo e forum v koito kato se napishe tema, tq se raziskva, davash savet na toq v nujda!
I iskam da pitam sichki pikliovci i pikli deto po cql den si chupqt prastite da pishat "ti si nenormalna ma kak moje da ne znaesh kade e svarhil", " na 13 godini sha mi prai sex...sho maaa zemi sa oprai ku*vo", zashto pishete tuk kato ne pomagate? Tuka trqbva da davame saveti da uspokoqvame da irazqvame mnenie bez da ispadame s jlachno sarkastichni izblici ako temata e bazik...
Za starite forumci - ne vi li e leko pisnalo da chetete prostotiq cql den, vzaimno obijdane, psuvni...

bulgarche
11-18-2005, 11:53
Този ник ми е от по-скоро, но мисля да се причсля към по-старите форумци.
Еми на мен ми е омръзнало...затова вече пиша супер рядко...даже бях забравил за този форум, но Рени ме видя веднъж и ме попита къде се губя, защо не пиша повече и взех пак да пиша. Е не е както преди, но по 30 мин на ден отделям на форума.
Омръзна ми и аз да гледам такива мнения, че и понякога ги пиша (когато мисля че си струва) макар че няма файда от това :) Форумчео преди беше яко, но сега вече май е много зле, но..какво да се прави..на който му се занимава нека го прави по-добро...

11-18-2005, 11:56
О, чакай да пусна сълзичка... ахахахаха
Мен положението ме устройва ! Даже се стремя да "помагам" с каквото мога ! ахгагхахгахгагх

мечтател
11-18-2005, 12:19
ам докато има човечнца като автора на горното мнение ще е така. и аз взех рядко да влизам. така че Бийн, не ми отговаряй. няма да ти отговоря, нито да прочета мнението. вече просто рядко влизан тук. мир

BABY_SEXY_GIRL
11-18-2005, 13:25
Дам, писнало ми е от много отдавна :roll: И аз не знам как още се мяркам тук :? А от колко време си влизам тук...пффф адски много :shock: Миличка, колкото и такива теми да се изпишат - простия като си е прост няма да разбере замисъла и ще продължава да си кара както преди по "традиция" без да го ебе :evil:

Master_88
11-18-2005, 13:47
Подкрепям становището. И аз съм бил свидетел на нападки. Тук във форума рядко съм задавал въпроси но се случи 2 пъти и една пикла (няма да споменавам) такъв тон ми държи в еднозначния и отговор че няма накъде вече. Наистина трябва да спазваме добрият тон помежду си. Аз лично никога не съм обидил или нападнал някого пръв.

machoka
11-18-2005, 14:02
Ами тийнейджъри - какво да ни правиш... конфликтна възраст 8)

Докато идеята за скандал е доминираща, ще процъфтява простотията. Докато незачитането на чуждото мнение е на почит - ще процъфтява простотията. Тя ще процъфтява и при още много фактори, но тези два са основна причина, за проблемите бликащи тук.

Не им обръщай внимание, отминавай ги. Ти си над тях, остави ги 'дребните риби да се карат помежду си, някъде там - долу, в краката ти'. :D

Dr.OhBoli
11-18-2005, 14:10
Ot odavna ne sum si pisala s nicka i ot mn mn otdavna ne sum puskala temi. Izvinqvam se che ne pisha na kirilica- ne sum na moq komp v momenta.
Gledam seki (ili pochti seki) den nai razlichni temi tuk...ot temi za treva do temi za `prezervativa sa skasa` do temi `skasahme ama az oshte go obicham`... i gledam otovorite... i se chudq zashto povecheto koito otgovarqt psuvat, unijavat, vikat i sa pravqt na interesni...zashto ne vijdam hora koito da pomagat s otgovorite si!!!
Ne mn hora znaqt kakvo e forum v koito kato se napishe tema, tq se raziskva, davash savet na toq v nujda!
I iskam da pitam sichki pikliovci i pikli deto po cql den si chupqt prastite da pishat "ti si nenormalna ma kak moje da ne znaesh kade e svarhil", " na 13 godini sha mi prai sex...sho maaa zemi sa oprai ku*vo", zashto pishete tuk kato ne pomagate? Tuka trqbva da davame saveti da uspokoqvame da irazqvame mnenie bez da ispadame s jlachno sarkastichni izblici ako temata e bazik...
Za starite forumci - ne vi li e leko pisnalo da chetete prostotiq cql den, vzaimno obijdane, psuvni...

Първо пускаш тема за това, че хората вместо да помагат в този форум псуват, пак ти кчжо правиш:
"ti si nenormalna ma kak moje da ne znaesh kade e svarhil", " na 13 godini sha mi prai sex...sho maaa zemi sa oprai ku*vo", zashto pishete tuk kato ne pomagate?
Развирам, че си изнервена но чак пак толкоз ...!

11-18-2005, 14:24
Хората в този форум използват 0,00001% от капацитета на мозъка си.

11-18-2005, 14:24
Затова и има много, които просто им се подиграват, като мен :D

mil4eto_
11-18-2005, 14:25
ахам има нещо такова....
нз аз лично се старая да пмагам с некфи съвети но не винаги се получава.
и на мен вече ми е писнало заяждането в темите но нищо не може да се направи.

Neko_Dream
11-18-2005, 16:24
Еми, защо? За да избиват комплекси? Ревност? Липса на разсъдък? Много неща може да са причината. Също така, хора които "нямат" проблеми, поне в момента и смята проблемите на другите за тъпи, естествено че ще отговорят враждебно. А в известен смисъл всеки път, когато се изкажат им помагаме по някакъв начин :)
Важното е да се забавляваме, а защо и да не и научим по нещо докато го правим? ;)

11-18-2005, 16:47
Ot odavna ne sum si pisala s nicka i ot mn mn otdavna ne sum puskala temi. Izvinqvam se che ne pisha na kirilica- ne sum na moq komp v momenta.
Gledam seki (ili pochti seki) den nai razlichni temi tuk...ot temi za treva do temi za `prezervativa sa skasa` do temi `skasahme ama az oshte go obicham`... i gledam otovorite... i se chudq zashto povecheto koito otgovarqt psuvat, unijavat, vikat i sa pravqt na interesni...zashto ne vijdam hora koito da pomagat s otgovorite si!!!
Ne mn hora znaqt kakvo e forum v koito kato se napishe tema, tq se raziskva, davash savet na toq v nujda!
I iskam da pitam sichki pikliovci i pikli deto po cql den si chupqt prastite da pishat "ti si nenormalna ma kak moje da ne znaesh kade e svarhil", " na 13 godini sha mi prai sex...sho maaa zemi sa oprai ku*vo", zashto pishete tuk kato ne pomagate? Tuka trqbva da davame saveti da uspokoqvame da irazqvame mnenie bez da ispadame s jlachno sarkastichni izblici ako temata e bazik...
Za starite forumci - ne vi li e leko pisnalo da chetete prostotiq cql den, vzaimno obijdane, psuvni...

Първо пускаш тема за това, че хората вместо да помагат в този форум псуват, пак ти кчжо правиш:
"ti si nenormalna ma kak moje da ne znaesh kade e svarhil", " na 13 godini sha mi prai sex...sho maaa zemi sa oprai ku*vo", zashto pishete tuk kato ne pomagate?
Развирам, че си изнервена но чак пак толкоз ...!

Ne sum iznervena vaobshte, izdraznena sum leko kolko bezprichinna prostotiq se lee. Tova po gore sa edni ot nai bezobidnite primeri koito mojeah da namerq...
Gadno e shtot uj sme tuka sa pomagame edin na drug ...UJ

e_l_i_z_a
11-18-2005, 18:45
Ами тийнейджъри - какво да ни правиш... конфликтна възраст 8)


Ами и преди пак бяха тийнейджъри ама не се държаха така... :roll:
По темата-Кити,напълно си права миличка.Но много пъти сме ги обсъждали-НЯМА КАКВО ДА СЕ НАПРАВИ! :roll: :idea:

MaD_CaT*
11-18-2005, 19:03
Абе...стари нови форумци...има
хора,които наистина помагат с отговорите...
всички останали..влизат за да си убият времето..
и да покажат колко са отворени..и колко много думички са научили..-показват го като се заяждат с останали форумци..
Права си,че май повечето не знаят значението на форума...и повечето теми,които са пускани..в които се търси помощ.. :roll: А ние кво можем да направим?! НИщо...тя простотията ходи по хората..койтоо е решил да се "ебава" с другите (като го казват/пишат предполагам и се тупат по гърдите)..ще продължава..ако не защото иска..то за да е напук на остналите...
А...истинските форумци...които винаги помагат със съветите си...намаляват...и е разбираемо.. :roll:

11-18-2005, 19:54
Ot odavna ne sum si pisala s nicka i ot mn mn otdavna ne sum puskala temi. Izvinqvam se che ne pisha na kirilica- ne sum na moq komp v momenta.
Gledam seki (ili pochti seki) den nai razlichni temi tuk...ot temi za treva do temi za `prezervativa sa skasa` do temi `skasahme ama az oshte go obicham`... i gledam otovorite... i se chudq zashto povecheto koito otgovarqt psuvat, unijavat, vikat i sa pravqt na interesni...zashto ne vijdam hora koito da pomagat s otgovorite si!!!
Ne mn hora znaqt kakvo e forum v koito kato se napishe tema, tq se raziskva, davash savet na toq v nujda!
I iskam da pitam sichki pikliovci i pikli deto po cql den si chupqt prastite da pishat "ti si nenormalna ma kak moje da ne znaesh kade e svarhil", " na 13 godini sha mi prai sex...sho maaa zemi sa oprai ku*vo", zashto pishete tuk kato ne pomagate? Tuka trqbva da davame saveti da uspokoqvame da irazqvame mnenie bez da ispadame s jlachno sarkastichni izblici ako temata e bazik...
Za starite forumci - ne vi li e leko pisnalo da chetete prostotiq cql den, vzaimno obijdane, psuvni...
Много хубава тема!
Сега... Сички ме знаят коя съм и че съм от отдавна в този форум. Ще се опитам да ти отговоря на въпросите.

Когато дойдох в тоя форум и аз бях на 13. Изключително глупаво същество! Но и тва отмина. Сега вече тук не ми е интересно, както и на другите, които са тук от повече от 2 години. Затова се получи така, че старите юзъри или решават да се махнат оттук, защото не могат да понасят всички лигавщини, или да се опитат да спомогнат на форума, колкото и да е непостижимо. А това, в действителност, са най-ценните юзъри, не заради датата на записване, не заради ЕГН-то, а защото повечето са значително по-опитни от новите юзъри. И... Какво се получава - ценните юзъри си тръгват, въпреки, че те трябва да отговарят на сериозните теми и да помагат, а новите стават все повече и повече, непрекъсното търсят помощ и, понеже никой от другите не може да му помогне, става малко гадничко.

Е, мисля че горе-долу обясних какво имах предвид... Който ме е разбрал - разбрал, който не е - ...

11-19-2005, 20:01
Да ви кажа не писах тая тема с проблясъци надежда че ще промени нещо защото такива изгледи няма от мн време! Тажно ми е че съм тук от колко...почти 3 години ...и знам какво беше в началото и как с абсолютен кеф влизах тука...и как след тва малко се промени форума но пак остана добро място за обмяна на инфо...намиране на хора с подобно милене...след тва имаше нашествие на някви "лапета" в истинския смисъл които още се учеха да рисуват с Пейне :) и ся е на тва дириже но не искам да спирам да влизам тук щото знам какво е да ми трябва савет но да не го намирам от никой около мен! Аре...peace...и по старите юзъри... или новите (които не идват тука да флудат или спамват) - не са вбавайте с проблемите на другите щото и до ваща глава ша достигне!

vra4ka
11-19-2005, 20:34
Аве при мен си е вече навик!
Но наистина все може да се намери нещо полезно сред тея глупости!
Можеш наистина да получиш информция,съвети и тн :wink:
Наистина има много безмислени теми,но наистина може да се обменя ценен опит! :wink:

rosskata
11-19-2005, 20:36
:? Ще влизам тук докато чувствам, че мога с нещо да помогна на някой и да науча нещо ново. Не мисля, че простотията се задълбочава, тя си е винаги на едно ниво. Има юзъри, които влизат само да псуват и да се заяждат, обаче ако се откажа заради тяхните простотии би било тъпо- ignore и толкова... :roll: И все пак е гадно че толкова много хора се отказват от форума... А биха били полезни и то с много :(