PDA

View Full Version : Postawqne na tampon



11-18-2005, 13:57
Zna4i dnes se opitah za pryv pyt da si sloja tampon i ne sym defstvena samo edin pyt sym go pravila i misleh 4e sega shte mi elesno da go sloja no ne beshe taka.Zabolq me to4no taka kato kogato me otvarqha i ne moga da razbera kakva e pri4inata ? Az smqtam 4e ili e ot tova 4e mi e pyrvi den na cikyla i vse oshte koli4estvoto e minimalno i moje bi zatova me e bolqlo ili ne sym go slojila dostaty4no navytre molq vi se momi4etata ako imate opit kajete kakvo e spored vas i ako e vtoroto kolko navytre se slaga ?

11-18-2005, 14:39
Kato go puhnesh trqbva pone polovinata ot pokazaleca ti sushto da vleze navytre,a za drugoto neznam

fti4ka
11-18-2005, 15:04
abe to tva s postavqneto ne zavisi ot tova dali si devstvena...e verno posle 6ti e po-lesno ama trqbva da si go pravila pove4ko puti..trqbva kato go puhne6 da go zavurta6 dokato useti6 4e ne te boli..to si ima kartinki be i daje ti e napisano kvo da pravi6...

`Death`Whore`
11-20-2005, 09:55
Момиченце, взимаш тампони "мини", да са о.б. про-комфорт, защото влизат по-лесно. Пъхаш го с показалеца доста навътре...възможно е почти целия пръст да влезе...след това ходиш, клякаш и ако не усещаш тампона, всичко е окей. ААА, и ако не знаеш, задължително издърпваш връвчицата и тя остава навън. :)

RudeBunny
11-27-2005, 17:45
shtom si go pravila samo vednuj e normalno! biolka ima i purviq i vtoriq put.. taka che spored men tfa e prichinata.. i suvetite ot momichetata po- gore :D