PDA

View Full Version : спрял ли ги е някой?



svetla_88
11-18-2005, 19:28
някой успял ли да спре цигарите? и как точно?
имате ли воля да ги спрете?
какво ви дават и какво ви отнемат цигарите замисляли ли сте се някога ? :?:

11-18-2005, 19:34
Една цигара съкращавала живота с около 2 часа некаде!!!
Иначи па ни пуша от 3 месица,но се справям едва-едва!Причината!Купих си никотинови лепенки!Май и те не се адски полезни shot си лепя по 3 такива секи ден(май се пристрастих).Та деца ай да не пушите ! !пРИ ВЕчи толкуз милионите милиярди пушляци по света нема да изпъквате или гузареета с нищо!Вервайте на опита!
А за протокола и шегата на страна!-Активен пушач около 6 години съм!
-7опита праих да ги откажа + този!
-Не съм некф комплексар!

Master_88
11-18-2005, 20:00
То си е и до ген. Един роднина - заклет пушач цял живот почина на 82. ИМа хора които през живота си не са пушили пък не карат много. Но истината е че наистина са вредни и правят проблеми. Който ги откаже ще намали вредното им влияние но ще увеличи теглото си

IdiOtKa
11-18-2005, 20:22
Една цигара съкращавала живота с около 2 часа некаде!!!
Иначи па ни пуша от 3 месица,но се справям едва-едва!Причината!Купих си никотинови лепенки!Май и те не се адски полезни shot си лепя по 3 такива секи ден(май се пристрастих).Та деца ай да не пушите ! !пРИ ВЕчи толкуз милионите милиярди пушляци по света нема да изпъквате или гузареета с нищо!Вервайте на опита!
А за протокола и шегата на страна!-Активен пушач около 6 години съм!
-7опита праих да ги откажа + този!
-Не съм некф комплексар!
mislq4e po taq tvoita logika s 2ta 4asa be4e 6tqh sam martva taka4e mno mno ne misli .!!!!!!!!1

sexy_diva
11-18-2005, 21:33
Цигарите се отказват с много воля и когато наистина имаш желание да ги спреш

svetla_88
11-19-2005, 10:20
а някой пил ли е хапчета за да ги спре?
а килограмите как са? какво правите да не напълнеете? спазвате ли диета? ограничавате ли се? въпросът ми е към тези който вече са пробвали да ги откажат и който са ги спряли!

11-19-2005, 19:21
Nachi na 11 propshih seriozno - pushih 6 godini...
Predi ...5 sedmici i 3 dena si kazah STIGA! Znaesh li kakvo me nakara da spra...pomislih si "kolko mnogo hora se borqt za jivot vseki den..bolni ot rak, postradali v katastrofi...tolkova bolka za semeistvoto im i tezi koito gi obichat..tolkova mnogo hora znaqt che moje da ne vidqt utre i treperqt za vsqka minutka i sekunda ot jivota si...a az kvo....TREPA SA! AZ NASILA SE SAMOUBIVAM i vse edno se gavrq sas vsichki tezi koito otcenqvat jivota si!" stana mi ujasno togava...kak moje nqkoi den da trqbva da treperq za jivota si i da si mislq "sega se chudq kak da jiveq po dalgo kak da si pomogna kak da se spravq...a togava pusheh po 20 na den bez da se interesuvam ot kakvo pravi s men..."
Taq misal ma podludi!!!!!!!! Toq den pushih poslednata si cigara! ne kazah na nikoi che sha gi otkazvam! Sledvashtiq den beshe chetvartak i ot togava ne sum pushila.... 5 sedmici i 2 dena!
Predi tva bqh i na lepenki - nikotinovi, no togava ne iskah da gi otkaja...vatre v sebe si ne vijdah smisala..ne mi puskashe! Nqkoi den nqkoi ot vas shte vidqt svetlinata prez moite ochi po toq vapros no vremeto shte pokaje...

PLAMENKO
11-19-2005, 19:28
ЦИГАРИТЕ НЕ ДАВАТ НИЩО , ОТНЕМАТ БАВНО , НО СЛАВНО!!!!!!!!!!! пари и здраве ...

аз незнам как може хора да пушите тея ***** цигари ...

teenkopele
11-22-2005, 20:02
ЦИГАРИТЕ НЕ ДАВАТ НИЩО , ОТНЕМАТ БАВНО , НО СЛАВНО!!!!!!!!!!! пари и здраве ...

RoyTheReaper
11-23-2005, 10:34
спрях цигарите то4но на нова година. оттогава съм изпушил наи много 5-6 цигари. преди това бях пушил 4 години и през това време съм имал стотици неуспешни опити да ги спра. наистина е много трудно и не мога да обясня как стана. може би просто имах късмет 6ото малко след нова година се разболях много лошо и бях 3 седмици на легло. после от цигарения дим ми се повдигаше.

що се отнася до килограмите, нещата наистина излязоха извън контрол. след болестта бях станал кожа и кокали (60 кг при ръст 1.80) ама за 2 месеца станах 70 (преди никога не съм скачал над 65). сега сам 75.

цигарите не дават абсолютно нищо. заради тях постоянно оставах без пари, вонях на коч и се карах непрекъснато с родителите си. така че имах сериозни причини да ги спра. въпреки това, сега, 11 месеца по-късно, аз все още не съм сигурен че съм ги спрял веднъж завинаги. почнеш ли веднъж, дори и да ги спреш, си в постоянна опасност че може да ги почнеш пак.

затова, е най добре да не се започват изобщо. това е лесно, за разлика от отказването и поддържането на това отказване постоянно.

към момичетата: научно доказано е че жните много по трудно отказват цигарите и са много по уязвими към тах. установил съм от лични наблюдения. на въпроса "кога ще спреш цигарите" повечето момчета са ми отговаряли "не знам ама трябва да е по скоро" а момичетата: "че защо да ги спирам".

Muha_bez_glava
11-30-2005, 18:49
az pyk nito jelanie imam da gi spiram, nito volq

Paradise_On_Earth
11-30-2005, 18:52
AZ GI SPRQH...PROStO 6TOTO MI PRE4AT NA FITNESA...ZADUHVAM SE I SE IZMORQVAM PO BARZO

^FaiNt^F
11-30-2005, 18:57
Nachi na 11 propshih seriozno - pushih 6 godini...
Predi ...5 sedmici i 3 dena si kazah STIGA! Znaesh li kakvo me nakara da spra...pomislih si "kolko mnogo hora se borqt za jivot vseki den..bolni ot rak, postradali v katastrofi...tolkova bolka za semeistvoto im i tezi koito gi obichat..tolkova mnogo hora znaqt che moje da ne vidqt utre i treperqt za vsqka minutka i sekunda ot jivota si...a az kvo....TREPA SA! AZ NASILA SE SAMOUBIVAM i vse edno se gavrq sas vsichki tezi koito otcenqvat jivota si!" stana mi ujasno togava...kak moje nqkoi den da trqbva da treperq za jivota si i da si mislq "sega se chudq kak da jiveq po dalgo kak da si pomogna kak da se spravq...a togava pusheh po 20 na den bez da se interesuvam ot kakvo pravi s men..."
Taq misal ma podludi!!!!!!!! Toq den pushih poslednata si cigara! ne kazah na nikoi che sha gi otkazvam! Sledvashtiq den beshe chetvartak i ot togava ne sum pushila.... 5 sedmici i 2 dena!
Predi tva bqh i na lepenki - nikotinovi, no togava ne iskah da gi otkaja...vatre v sebe si ne vijdah smisala..ne mi puskashe! Nqkoi den nqkoi ot vas shte vidqt svetlinata prez moite ochi po toq vapros no vremeto shte pokaje...
pff...da same story..
ve4e 4 sedmici ne sym pu6ila....i istri4no mi se pu6i :( adski mnogoo :( oba4e...kato se zamislq 4e v semeistvoto mi ima slu4ai na rak...az ne sym dobre sys syrceto i napravo ne znam kyde mi e bil akyla 4e da po4vam....neznam :cry: NO nqma da propu6a pak ako 6te da ka4a 200kg i ako se naloji da si smykna kojata na rycete ot rqzane pakkkk nqma da propu6a :!: :!: :!:

dataworm
11-30-2005, 21:09
Dobre4e ne pu6a!4e kat gledam horata trudno gi otkazvat! :roll: