PDA

View Full Version : Нео метъл



Dr.OhBoli
11-18-2005, 20:01
Какво мислите за най-новият подраздел на метъл музиката, а иманно Нео метъл?
Ако несе сештате кои групи спадат в този раздел ще ви помогна:
Linkin Park
KoRn
SlipKnoT
P.O.D
Papa Roаch
Guano Apes
Evanescence и мн. др.

IdiOtKa
11-18-2005, 20:09
nai tapoto ne6to koeto moje da se naprai ... s tapi fenove ...koito se mislqt za nqkvi metali ...a mejdu metal i neo metal ima golqmaaaaaaa razlika ...s mno mno tpai fenove

Adrianne
11-18-2005, 20:09
Na men mi haresvat a imenno Slipknot ,Guano Apes i Korn i mislq 4e dosta hora gi slu6at:)

11-18-2005, 20:15
LINKIN PARK NE STRUVAT AMA SE KUPUVAT

11-18-2005, 20:21
abe vsi4kite si gi slu6kam ama nai mnogo me kefqt Linkin Park, SlipKnoT, Evanescence,
:wink:

11-18-2005, 20:24
Що ли нео-метъла е зле?

11-18-2005, 20:56
метАл :evil: :evil: :evil:
Инче... Не се кефя. Слушам само рок.

JoInTcHe
11-19-2005, 10:04
Кorn си ме кефят максимално.Slipknot i P.O.D има някоя друга хубава песен .... ама Evanescence,Papa Roаch и най-вече Linkin Park изобщо ама изобщо не ме кефят ... пфф :evil:

Swinkenhoffer
11-19-2005, 11:28
зле, зле ... както казаха преди мен - това не е метъл!!! вярно е, че е някво нео, но не и метъл.
факт!

DeziRe
11-19-2005, 14:16
Abe LP i Evanescence ne sa neo metyl we??!!? Vie normalni li ste we poziori takkiva :!: :?: :evil:
tva si e 4ist rok...

DeziRe
11-19-2005, 14:23
I kvo...slkushate LP i EVanescence i se mislite za golemite metyli a..xaxaaxxaxxaxaxaxaxxxaxaaxaxaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Murderdoll
11-19-2005, 14:24
Abe LP i Evanescence ne sa neo metyl we??!!? Vie normalni li ste we poziori takkiva :!: :?: :evil:
tva si e 4ist rok...
ахаахаххаах сичко добре ама до последния ред...

иначе...
Linkin Park МЕГА ЗЛЕЕЕ
KoRn РУЛЗ
SlipKnoT РУЛЗ
P.O.D ЗЛЕ
Papa Roаch има тук там някоя яка песничка
Guano Apes само 1 песен ме кефи
Evanescence ужас някъф сдухарски...

11-19-2005, 14:28
Abe LP i Evanescence ne sa neo metyl we??!!? Vie normalni li ste we poziori takkiva :!: :?: :evil:
tva si e 4ist rok...

Хаххахаха.. Ей, момиче, ти не правиш разлика между метАл и рок, а тя е огромна! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

DeziRe
11-19-2005, 14:28
Abe LP i Evanescence ne sa neo metyl we??!!? Vie normalni li ste we poziori takkiva :!: :?: :evil:
tva si e 4ist rok...
ахаахаххаах сичко добре ама до последния ред...

иначе...
Linkin Park МЕГА ЗЛЕЕЕ
KoRn РУЛЗ
SlipKnoT РУЛЗ
P.O.D ЗЛЕ
Papa Roаch има тук там някоя яка песничка
Guano Apes само 1 песен ме кефи
Evanescence ужас някъф сдухарски...
emi i az ne moo gi opredela kvi to4no sa da ti kaja kaji ti ? ama na takova mi prili4a

DeziRe
11-19-2005, 14:30
Abe LP i Evanescence ne sa neo metyl we??!!? Vie normalni li ste we poziori takkiva :!: :?: :evil:
tva si e 4ist rok...

Хаххахаха.. Ей, момиче, ти не правиш разлика между метАл и рок, а тя е огромна! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
be ti kvo si mislish 4e evanescence i Lp sa metyl ?!?!!? xaxxaxaxaxxxxaxaxaxaa

chupacabra:)
11-19-2005, 14:34
ахахаха, аве ако не друго поне се научете да правите разлика между метъл и ПОП

11-19-2005, 14:34
Abe LP i Evanescence ne sa neo metyl we??!!? Vie normalni li ste we poziori takkiva :!: :?: :evil:
tva si e 4ist rok...

Хаххахаха.. Ей, момиче, ти не правиш разлика между метАл и рок, а тя е огромна! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
be ti kvo si mislish 4e evanescence i Lp sa metyl ?!?!!? xaxxaxaxaxxxxaxaxaxaa
Не :twisted: Мисля си, че са тъп комерс. Тва си мисля. Не ги смятам за музика.
П.П. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ! ПИШЕ СЕ С "А"!!! :evil:

chupacabra:)
11-19-2005, 14:37
П.П. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ! ПИШЕ СЕ С "А"!!! :evil: [/b]

[b]метал е желязото, магнезия, калция, но не и стил музика 8)

Sinister_Doll
11-19-2005, 15:01
Какво мислите за най-новият подраздел на метъл музиката, а иманно Нео метъл?
Ако несе сештате кои групи спадат в този раздел ще ви помогна:
Linkin Park
KoRn
SlipKnoT
P.O.D
Papa Roаch
Guano Apes
Evanescence и мн. др.




Purvo durja da ot beleja dve mn osnovni ne6tica...
1. Tova ne e metul (:
2. Ne se pi6e s A! (:

Sega po temata... Kvo mi e mnenieto za tazi muzika?
LP= Boza!
KoRn- imat nqkoi mn dobri pesni spored men. Abe, kefq im se (:
Slipknot- su6to imat dobri popadeniq. Ob6to vzeto mi haresvat...
Papa Roach- tqh si gi haresvam (:
Guano Apes- tqh su6to!
Evanescence- ne sa mi mn lubimi ve4e, vupreki 4e imat nqkoi mn silno textove (:

DeziRe
11-19-2005, 15:30
Abe LP i Evanescence ne sa neo metyl we??!!? Vie normalni li ste we poziori takkiva :!: :?: :evil:
tva si e 4ist rok...

Хаххахаха.. Ей, момиче, ти не правиш разлика между метАл и рок, а тя е огромна! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
be ti kvo si mislish 4e evanescence i Lp sa metyl ?!?!!? xaxxaxaxaxxxxaxaxaxaa
Не :twisted: Мисля си, че са тъп комерс. Тва си мисля. Не ги смятам за музика.
П.П. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ! ПИШЕ СЕ С "А"!!! :evil:
mene pyk si me kefi da go pisha s Y
nekyv problem ?!?!

11-19-2005, 15:34
П.П. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ! ПИШЕ СЕ С "А"!!! :evil: [/b]

[b]метал е желязото, магнезия, калция, но не и стил музика 8)
Права си :lol: Но в правописа на БГ език пише, че при дума, в която има "ъ", то то изчезва в множествено число, за разлика от думи, в които има "а". Затова е:

метал :arrow: метали( :lol: )/металисти

chupacabra:)
11-19-2005, 15:58
П.П. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ! ПИШЕ СЕ С "А"!!! :evil: [/b]

[b]метал е желязото, магнезия, калция, но не и стил музика 8)
Права си :lol: Но в правописа на БГ език пише, че при дума, в която има "ъ", то то изчезва в множествено число, за разлика от думи, в които има "а". Затова е:

метал :arrow: метали( :lol: )/металисти
при всяко правило има и изключения.
а и думата МЕТЪЛ (като стил музика) може да се каже, че е чуждица. и не произлиза от 'метал' като характер при веществата в природата

Oyama
11-19-2005, 16:08
Усещам че ще се избиете за пореден път :lol: . Затуй си слуам чалга щото не спориме кое е истинска и неистинска чалга - всичко е чалга купона е при нас :lol: .

chupacabra:)
11-19-2005, 16:14
е така е... интелигентните хора спорят помежду си, изказват мнението си, доказват го и го защитават.
а чалгарите просто нямат такова, че да го доказват и защитават....
при тях е важно само да има много алкохол и кючеци върху масата. другото - на майната си 8)

Oyama
11-19-2005, 16:16
Абсолютно 8) . За учене си има Сесия.

БатеЕнчо
11-19-2005, 16:50
П.П. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ! ПИШЕ СЕ С "А"!!! :evil: [/b]

[b]метал е желязото, магнезия, калция, но не и стил музика 8)
Права си :lol: Но в правописа на БГ език пише, че при дума, в която има "ъ", то то изчезва в множествено число, за разлика от думи, в които има "а". Затова е:

метал :arrow: метали( :lol: )/металисти
при всяко правило има и изключения.
а и думата МЕТЪЛ (като стил музика) може да се каже, че е чуждица. и не произлиза от 'метал' като характер при веществата в природата

Да определено много ме дразнят хората дето пишат думата метъл с"а" :evil:

11-19-2005, 17:47
П.П. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ! ПИШЕ СЕ С "А"!!! :evil: [/b]

[b]метал е желязото, магнезия, калция, но не и стил музика 8)
Права си :lol: Но в правописа на БГ език пише, че при дума, в която има "ъ", то то изчезва в множествено число, за разлика от думи, в които има "а". Затова е:

метал :arrow: метали( :lol: )/металисти
при всяко правило има и изключения.
а и думата МЕТЪЛ (като стил музика) може да се каже, че е чуждица. и не произлиза от 'метал' като характер при веществата в природата
Добре, ще се откажа, защото не съм почитателка на тая музика и въобще не съм навътре в нея. Но като стане въпрос за правопис... :twisted:

korn___
11-19-2005, 19:03
nai tapoto ne6to koeto moje da se naprai ... s tapi fenove ...koito se mislqt za nqkvi metali ...a mejdu metal i neo metal ima golqmaaaaaaa razlika ...s mno mno tpai fenove

ti puk kvo razbira6 be pile :?: :x :?: as slu6am koRn ot mnogo odavna ... no ne slu6am samo koRn ... slu6am i ne6ta det ve4e nikoi ne moje da otre4e 4e ne sa metal ... kat Slayer,Sepultura,Soulfly i da ne kazva drugi imena 4e me murzi a i teq stigat ... i za tva det slu6am nai mnogo koRn ti 6te mi kaje6 4e ne sum metal li ?!? na maika ti ... da I E SLAdka banicata .... :evil: :x :evil: