PDA

View Full Version : Need For Speed Most Wanted



WILD__BOY
11-19-2005, 08:17
Какво мислите за играта? Какви са първите ви отзиви?

fulldelight
11-19-2005, 08:48
NFS за мен ще си остане една от най-тъпите игри, заедно с CS

WILD__BOY
11-19-2005, 13:22
NFS за мен ще си остане една от най-тъпите игри, заедно с CS
хехе
а коя изобщо те кефи?

GLeZoRanA
11-19-2005, 13:43
NFS -> е тва е играта обожавам я...тя ми е мания вече ;) most wanted е направена просто невероятно....доста по добра е от NFSU2 (която също беше доста добре) що се отнася до дизайна начина на оправление е доста по добър и играта има як сюжет абе супер е

SEXtreme
11-19-2005, 16:15
NFS за мен ще си остане една от най-тъпите игри, заедно с CS
Абсолютно съм съгласна!Особено за cs....тва е най-тъпата игра EVER, която някога съм виждала..

bulgarche
11-19-2005, 16:51
Не съм я играл, но меже да я пробвам. Предната версия на играта ми допадна

MaPuXyaHa
11-19-2005, 17:21
Не прекрасна а НЕВЕРОЯТНА....!!!!

teenkopele
11-19-2005, 18:49
Един френд я цъка днеска в тях, и по-това,което видях мога да кажа,че е супер добра игра...графики и гейм плей..БОМБА! :lol:

PLAMENKO
11-19-2005, 19:04
Играта е супер тъпа ... поне малко да се различаваше от старите , сложили са куки тва е новото и некви коли ... пфффф даже сега ще я изтрия че само ми заема място ... иначе мацката дето е на филмчетата е готина само тя ми хареса от целата игра :D

11-20-2005, 01:12
Играта е супер тъпа ... поне малко да се различаваше от старите , сложили са куки тва е новото и некви коли ... пфффф даже сега ще я изтрия че само ми заема място ... иначе мацката дето е на филмчетата е готина само тя ми хареса от целата игра :D
Village people on the move.

WingsOfButterfly
11-20-2005, 07:11
Ami NFSU q igraeh ... i me kefeshe ama posle teq NFSU2 .. i t.n. .. stat mnou zle i sq taq NFSMW .. kolite se troshat taka che opredeleno ne e za men :D

fulldelight
11-20-2005, 07:26
абе напраиха 5000000 части и те сичките еднакви!!

11-20-2005, 09:27
razcukvam si q u doma

egHu4ka
11-22-2005, 18:04
уххх много ми харесва даже аз снощи я почнах и не можах да я оставя до рано сутринта :wink:

IdontGiveaFuck
11-22-2005, 18:05
Супер зле е .И графиката е ужасна.

SEXtreme
11-22-2005, 18:43
Супер зле е .И графиката е ужасна.
ейййй....да не повярва човек - толкоз съм съгласна с теб, че напрао ти се кефя ;)

DeSsi
11-22-2005, 18:47
Mnogo e qka :D

LunaTriCk
11-22-2005, 19:53
Откога момичета( :?: ) почнаха да разбират от PC игри( :?: ) и то от PC игри с коли :?: Накъде отива света...

SEXtreme
11-23-2005, 08:38
Откога момичета( :?: ) почнаха да разбират от PC игри( :?: ) и то от PC игри с коли :?: Накъде отива света...
МОЛЯЯ??Абе ти ъкъл имаш ли ве, педераст! :x :evil: :evil:А от кога МОМЧЕТАТА знаят, от какво разбират МОМИЧЕТАТА???Бас ловя, че единственото, което РАЗБИРАШ ОТ PC е, как да си пуснеш заспалата, пуберска CS!!

IdontGiveaFuck
11-23-2005, 08:41
SEXtreme дишай дълбоко :lol:
И все пак какво лошо и ненормално има ? :roll:
Това,че сме момичета не значи,че не разбираме нищу :D

11-23-2005, 13:15
Графиката била ужасна... OMFG
Ако на NFS MW графиката е ужасна, за другите игри направо нз какво да кажа.
Тъпо е да използвате 1-2 заучени фразички.
Въобще повече от 10 мин дали сте я играли не се знае...
Ама то и вие кой знае на к'ви кашони я играете, че се оплаквате от графиката.
Тая игрица меко казано иска най-малко GF 6600/Radeon 9800 Prо, за да се насладите на графиката й!
Ей ви на 2 screenshot-а от GeForce 7800GTX, да видите за какво точно става въпрос.
http://img355.imageshack.us/img355/11/speed20051117010519213xc.th.jpg (http://img355.imageshack.us/my.php?image=speed20051117010519213xc.jpg)
http://img50.imageshack.us/img50/379/speeddemo20051114213721465xt.th.jpg (http://img50.imageshack.us/my.php?image=speeddemo20051114213721465xt.jpg)

Т'ва е аркада, не очаквайте някакъв реализъм от нея. И като аркадна игра, дава предостатъчно за този тип игри.

LunaTriCk
11-23-2005, 14:54
МОЛЯЯ??Абе ти ъкъл имаш ли ве, педераст! :x :evil: :evil:А от кога МОМЧЕТАТА знаят, от какво разбират МОМИЧЕТАТА???Бас ловя, че единственото, което РАЗБИРАШ ОТ PC е, как да си пуснеш заспалата, пуберска CS!!

Само не се опитвай сега да ме убедиш, че разбираш от PС игри. Най-малкото ще се изложиш...
Футбол, компютри, коли...това се се мъжки теми. Може само да си изкажете личното мнение като "харесва ми" и "не ми харесва". Това да, но ти директно казваш, че даденото нещо е тъпо, след като грам представа си нямаш по темата.
Заинтересувай се малко, разгледай сайтовете за игри и ще видиш, че играта има оценка 9/10...Това не ти ли говори нещо ??

Стеснителната
11-23-2005, 15:19
Снощи я превъртях, накиприх се един СЛР и след като му сложих и всички уникални ъпгрейди които имах играта стана доста безинтересна. Графиката е просто прекрасна дори и на моя бавен компютър най накрая виждам игра с реални отражения - като бойдисаш колата с черния металик и става брутално готино :twisted: няа нищо общо със старата игра където колата просто става - черна (цялата) и е некво гадно. Иначе относно реализма на играта съм млако недоволна, за деца става ама хора които са се качвали поне веднъж в кола ще открият доста неправилности - коли зимат завои с 270 :? , що за идиотщина е тва, иначе много готино се получават дрифтовете като поднесе задниццата на колата (оувърстиър) на една страна и като зъвъртиш гумите в другата и дадеш газ (на кола с задно предаване) и колата прави прекрасен дрифт точно като на живо, но при високите скорости става смешно, една кола има съвсем различна динамика при 200 да не говориме при 280 че да си завива безпроблемно 8) .

DeSsi
11-23-2005, 15:19
Откога момичета( :?: ) почнаха да разбират от PC игри( :?: ) и то от PC игри с коли :?: Накъде отива света...

Emmii az igraq ot mnogo vreme pc games ne samo s koli.. i CS igraeh na vremeto ama mi omryzna :)

Стеснителната
11-23-2005, 15:24
МОЛЯЯ??Абе ти ъкъл имаш ли ве, педераст! :x :evil: :evil:А от кога МОМЧЕТАТА знаят, от какво разбират МОМИЧЕТАТА???Бас ловя, че единственото, което РАЗБИРАШ ОТ PC е, как да си пуснеш заспалата, пуберска CS!!

Само не се опитвай сега да ме убедиш, че разбираш от PС игри. Най-малкото ще се изложиш...
Футбол, компютри, коли...това се се мъжки теми. Може само да си изкажете личното мнение като "харесва ми" и "не ми харесва". Това да, но ти директно казваш, че даденото нещо е тъпо, след като грам представа си нямаш по темата.
Заинтересувай се малко, разгледай сайтовете за игри и ще видиш, че играта има оценка 9/10...Това не ти ли говори нещо ??
Слагам веднага 200 кинта на НФС , с каквато си искаш кола на околовръстната писта на първия град. Само искам да ти видя физиономията след като едно момиче те бие :twisted: . Така ще се насереш че пода на матрицата ще заприлича на смешното ти мнение със тук таме кафяви думички като лайна :twisted: :twisted: :twisted: .

SEXtreme
11-23-2005, 16:36
МОЛЯЯ??Абе ти ъкъл имаш ли ве, педераст! :x :evil: :evil:А от кога МОМЧЕТАТА знаят, от какво разбират МОМИЧЕТАТА???Бас ловя, че единственото, което РАЗБИРАШ ОТ PC е, как да си пуснеш заспалата, пуберска CS!!

Само не се опитвай сега да ме убедиш, че разбираш от PС игри. Най-малкото ще се изложиш...
Футбол, компютри, коли...това се се мъжки теми. Може само да си изкажете личното мнение като "харесва ми" и "не ми харесва". Това да, но ти директно казваш, че даденото нещо е тъпо, след като грам представа си нямаш по темата.
Заинтересувай се малко, разгледай сайтовете за игри и ще видиш, че играта има оценка 9/10...Това не ти ли говори нещо ??
Мойто момче, просто не знам какво кажа на толкова изостанала персона, като теб....
1. Ако не си се усестил, живеем във 21ви век и още преди няколко века е отменен половия расизъм, тъй че в момента наистина силно крещиш, че си яко назад с материала.
2. Хич не си мисли, че щот съм момиче не разбирам от PC, ясно ли е??Игри малко играя, щот имам мааалко по-важни занимания и имам личен живот, но макар и да не съм "геймърка" на доста игри ше ми лижеш петите.
3.Въобще не ме интересува оценката в некви си сайтове. Аз казвам, че на мен не ми харесва и че за мен е ТЪПА!Ако ти си водиш мнението, спрямо мненито на останалите, значи определено не си толкова голям разбирач, за колкото се опитваш да се изкараш.
4. Това, че съм момиче не ми пречи да те бия не само на компютърни игри, ами и по доста други работи...няма да изброявам, че ше ти се засегне крехката мъжка гордост и пак ше заръсиш некви глупости и съвсем ще се изложиш :twisted:

LunaTriCk
11-23-2005, 17:00
@SEXtreme
"Игри малко играя" - и после твърдиш, че разбираш от игри :?: Следващия път не се издавай сама...
А, и това с расизма. Повярвай ми от личен опит го знам.
Отностно т.4, става дума в момента за компютърни игри. Не сменяй темата.
@Стеснителната
Звучиш ми на някой 10 годишно..."ай на бас, че мойта кола ще бие твойта...уууу направо ще ми дишаш прахта". Тихо !!
Не била доволна от реализма на играта...:shock: Сериознооооооо ли ве ? Ти я ми кажи знаеш ли какво означава думата "аркадна" игра ? Като научиш, тогава ми говори за реализъм в NFS поредиците.

11-23-2005, 17:03
1. Ако не си се усестил, живеем във 21ви век и още преди няколко века е отменен половия расизъм, тъй че в момента наистина силно крещиш, че си яко назад с материала.
Това словосъчетание "полов расизъм" ме сабори от стола, заклевам се.


2. Хич не си мисли, че щот съм момиче не разбирам от PC, ясно ли е??Игри малко играя, щот имам мааалко по-важни занимания и имам личен живот, но макар и да не съм "геймърка" на доста игри ше ми лижеш петите.
Твърдиш, че разбираш от PC?! Я ми кажи какво по-точно разбираш от PC. Обясни тук на неразбирачите :)
Също така искам да изброиш кои са тия игрици, на които ще ти лижат петите.


3.Въобще не ме интересува оценката в некви си сайтове. Аз казвам, че на мен не ми харесва и че за мен е ТЪПА!Ако ти си водиш мнението, спрямо мненито на останалите, значи определено не си толкова голям разбирач, за колкото се опитваш да се изкараш.

Я обясни по-подробно, защо точно смяташ, че е тъпа играта. Искам да кажеш кое точно не ти харесва и защо.
С постовете си вече си доказала, че се опитваш да се правиш на разбирачка, но още помня(и няма да забравя) как Ekita те нацепи.


4. Това, че съм момиче не ми пречи да те бия не само на компютърни игри, ами и по доста други работи...няма да изброявам, че ше ти се засегне крехката мъжка гордост и пак ше заръсиш некви глупости и съвсем ще се изложиш :twisted:
Искам да изброиш кои са тия "работи", на които ще го биеш. И не ми излизай с това тъпо оправдание, че ще му се засегне мъжката гордост!

SEXtreme
11-23-2005, 17:10
1. Ако не си се усестил, живеем във 21ви век и още преди няколко века е отменен половия расизъм, тъй че в момента наистина силно крещиш, че си яко назад с материала.
Това словосъчетание "полов расизъм" ме сабори от стола, заклевам се.


2. Хич не си мисли, че щот съм момиче не разбирам от PC, ясно ли е??Игри малко играя, щот имам мааалко по-важни занимания и имам личен живот, но макар и да не съм "геймърка" на доста игри ше ми лижеш петите.
Твърдиш, че разбираш от PC?! Я ми кажи какво по-точно разбираш от PC. Обясни тук на неразбирачите :)
Също така искам да изброиш кои са тия игрици, на които ще ти лижат петите.


3.Въобще не ме интересува оценката в некви си сайтове. Аз казвам, че на мен не ми харесва и че за мен е ТЪПА!Ако ти си водиш мнението, спрямо мненито на останалите, значи определено не си толкова голям разбирач, за колкото се опитваш да се изкараш.

Я обясни по-подробно, защо точно смяташ, че е тъпа играта. Искам да кажеш кое точно не ти харесва и защо.
С постовете си вече си доказала, че се опитваш да се правиш на разбирачка, но още помня(и няма да забравя) как Ekita те нацепи.


4. Това, че съм момиче не ми пречи да те бия не само на компютърни игри, ами и по доста други работи...няма да изброявам, че ше ти се засегне крехката мъжка гордост и пак ше заръсиш некви глупости и съвсем ще се изложиш :twisted:
Искам да изброиш кои са тия "работи", на които ще го биеш. И не ми излизай с това тъпо оправдание, че ще му се засегне мъжката гордост!
Така....хич не ми казвай ТИ кво искаш, щото хич не ми харесва как звучи това. Няма да тръгна да ти се обяснявам, като чели толкова ме интересува мнението ти, че чак ше зема да ти се оправдавам точно па на тебе...Под разбиране от PC имам предвид точно разбиране от PC. Ако и ти имаш няква представа, ще знаеш какво имам предвид. "Я обясни по-подробно, защо точно смяташ, че е тъпа играта. Искам да кажеш кое точно не ти харесва и защо.
С постовете си вече си доказала, че се опитваш да се правиш на разбирачка, но още помня(и няма да забравя) как Ekita те нацепи." ИГРАТА МЕ ДРАЗНИ И ТОВА СИ Е МОЕ ПРАВО, ЯСНА ЛИ СЪМ???Не знам, кой те излъга така жестоко, че ше зема да ти обяснявам що не ми харесвала и не знам си кво!А колко то до тази екита - нито я знам коя е, нито се сещам за кво ми говориш - ако мислиш, че помня всеки спор, воден с пуберчета кат тебе, лъжеш се...

11-23-2005, 17:19
SEXtreme, с тия оправдания и безпочвени обиди, отново доказа, че самочувствието ти е без покритие.
Ясна си ми като бял ден, затова повече няма да си хабя клавиатурата с теб.
Приятна вечер.

11-23-2005, 17:40
Aбе тая игрица е с добра графика, ама реализма никъф го нема. "Стрелките", които показват накъде е пътя са прекалено прозрачни и понякога не ги виждам.. и става мазало.. един път така ме фанаха куките :( абе добра е играта ама както каза Стеснителната на колите ще им е доста трудно да зимат завои с 270 ;) въпреки че ги има и такива де :lol:
Малко по-нагоре съм писал, че това е аркадна игра.
Ако знаеш дефиницията на "аркадна игра", няма да се оплакваш, че реализъм липсва.
Ако все пак желаеш реализъм, може да поиграеш Need For Speed Porsche.

Стеснителната
11-24-2005, 18:59
Не не знам дефиницията на аркадна игра :roll: ще споделиш ли?