PDA

View Full Version : Ужасно семейство!!!



Уморих се
11-19-2005, 09:43
Оф,незная откъде да започна ,но наистина ми писна и по този въпрос мога цяла книга да изпиша.. но ще се опитам накратко да Ви разкажа какво семейство имам (P.S на 18 ,почти 19 години съм )
Имам майка,която е добра ,но ако е в лошо настроение(доста често явление) ама как вика,и 100 души ще надвика,мн е изнервена,разбирам я ,откакто е омъжена има ужасен живот,но ние не сме виновни със сестра ми ..
Най-вече всички проблеми идват от баща ми :той е пияница ,егоист и непукист (винаги е искал да има момче,но сме 2 момичета-а първите ни братовчеди момчета и той ги обожава и всичко прави за тях) ,готвач е ,но рядко готви в нас , ивсе намира кусури когато някоя от нас готви ,само ни обижда ,заплашва и т.н Има страхотна майка,обичаме я всички,но той с нея се отнася като със животно ..
Значи когато бяхме малки ,дято почина(баща му) и той оттогава коренно се промени в отрицателна насока.. започна по сварки и всички пари там отиваха(а ние сме бедно семейство и скромно ) ,започнаха скандалите,заплахите,опити за самоубийство от негова страна,все готов да скочи от блока,майка се е натравяла от хапчета ,алкохол,веднъж се опита да се пререже вените,а това посред нощите,само какво детство,не ни пускаше да излизаме(а аз тогава имах много приятелчета от махалата и все ме тарсиха у нас,а той лажеше -у баба й е ) само как съм плакала,горе плътно ,мама и кака са го търсели по кръчмите,за да не изфука и последните пари за хляб..е така мина това време-"най-хубавите години от детството ни"(нищо подобно,мн малко хубави моменти )много рядко сме си празнували рожденните дни,поради липса на пари и приятели(само бабите и 1-те братовчеди) и т.н,все пиян на голямите празници,все скандали ... това направо те побърква (а мама е мн красива по виншност) и така след години бащами замина по чужбина уж пари да изкарва ,но и там ги харчеше за ракия и цигари ,а на нас по 150 лв на месец.. е това парили са,та толкова не са ни сметките.. и отново скандали ,мизерия ,и никво самочувствие,докато той бе там,аз можеше да излизам навън (макар и без пари),но Вече нямаше с кой,всеки ме смяташе за мн задръстена,а само как ми се плаче(не съм никакгрозна),но кво от тва... :cry: и така мама си намери мн готин мъж за любовник,той изцяло ни помага ,дори и днес ,обикна ни като негови деца и каза"как този мъж неможе да забележи,че ние не сме се предали,че не сме се забъркали в лоша компания,че сме добри ,не пием не пушим,чистим,готвим,кака си има страхотно момче от 4 години ,който също и помга,как може и това е баща"
Тате се върна от чужбина и стана по зле,даде ни по 20лв и повече пари да не сме му търсели,е та как та кака е студентка (добре че гаджетя работи и помага финансово,както и приятеля намама ) а на мен ми предстои бал(а най-лошото всички ни мислят за богаташи,но защо не сме в крак с модата,строим нещо в чужбина-хех ,де да беше така)...
Мама само ни с кара за чистене(макар че е чисто,върху нас си го изкарва,после съжалява),мн е изнервена,но не само тя ,вече имам чувство че в лудница ще отида...имам приятел,но немога да му споделя какво съм преживяла и какво преживявам все още,срам ме е от баща ми ,нямам приятели,само една приятелка,но рядко се виждаме с нея,но и на нея немога да споделя .. Миналата година баща ми зашлеви шамар на сестра ми ,щото тя му се опълчи... а на мен ме нарече КУРВА,как само ме заболя.. това са му казали комшиите... та той за тях ли живее,иначе сега ще си купи кола от 6 бона,а за моя бал 400 лв стигат и за екскурзията ми .. как може.. а не сме лоши момичета, и двамата върху нас си го изкарват ,дори понякога и кака е така.. с гаджето като се видим върху него си го изкарвам,после съжалявам,но добре че ме рабира и подкрепя ( и неговото семейство е ужасно) та вижте какъв баща имам... дори снощи каза да се изнасяме то апартамента,не искал курви (предполага,че мама си има любовник)както и че аз това съм работила(простак)...а няма как да се разведе с мама,не й дава развод ,а и това е пари ,но дори да вземем на заем,той ще ни прави мръсно както и на баба ,заплашвал ни е със убииство,неможе и в полицията да се оплачем.. просто никак не става:( а иначе пред останалите се хвали ,всичко което имаме е от МЕН,а тези пари са спестени от мама ...
Та кажете как да продължа да живея така,7 клас получих нервна криза,и по 8 хапчета на ден гълтах,на системи също така бях,а и сега пак пия успокоителни,понякога откачам исякаш виждам как умирам и все такива мисли ме налитат.. лекарката ми каза да се успокоя,че ако продължавам така може и в лудница д отидя.е как да спра да се нервя,пробвала съм да не мисля,но като видя мама нервна ,насълзена и отново проблемите,как да спра.. а и в даскалото ме отритват ,мислят ис че съм задрастена ,никой не ми говори ;(( това също ми идва отгоре ,имам бал,но незнам.. наскоро и гаджето ме ядоса като каза,че на бала дама ще му е "сестричката" мразя това момиче,тя иска да ми го отнеме,нз наистина ще полудея,искам да се махна от тук искаммм
Кажете какво да правя,наистина не издържам,а и това безпаричие :(
Незнам дали ще прочетете цялия ми живот накратко,но поне малко ми олекна кто споделих с някого... лек ден ви желая

Iliqn4eto
11-19-2005, 10:15
Олеле ,наистина много кофти ситуация,просто сякаш се намираш в някой филм на ужасите... а и казваш,че никои неможе да ви помогне,но защо не пробвате да се изместите при някого другиго да живеете .. мисля,че там ще сте на по безопасно място

Adrianne
11-19-2005, 10:18
Jalko e 4e ima takiva hora koito jiveqt za da ti otrovqt jivota, i se sre6tat vse po 4esto. Nqkoi ot problemite sa mi poznati napulno i zatova te razbiram.Rano ili kusno tezi s koito jiveem (nai 4esto dovedeni ba6ti) si pokazvat noktite i nie razbirame kakvi sa v deistvitelnost,no prekaleno kusno..:(

sladkish4eto_f_sofiq
11-19-2005, 11:51
zdrasti,naistina pokurtitelna istoriq,koqto mnogo me raz4uvstva,no dori i d kaja 4e te razbiram nqma da e taka!tova koeto pravi bashta ti s vas naistina ne e pravilno,tova e otvratitelno,prosto 4ak na men mi se pal4e,kamo li na teb,znam 4e si prejivqla tolkova mnogo neshta i 4e ne ti e bilo nikak dobre,no produkji jivota si naistina ima smisul,zashtoto makar i ponqkoga jestok jivota si e jivot!ne povtarqi greshkite na bashta si obgradi tvoite deca s lubov i nejnost izmukni se ot blatoto v koeto si sega nameri si rabota,moje daje zaedno s kaka si da naemete dvete zaedno jilishte!opitai se nishto ne ti kostva,napravi go!povqrvai v jivota otnovo i se opitai da ne si spomnqsh loshite dni v semeistvoto posreshni utreshniq den s usmivka,usmihvai se amkar i da ti se vijda 4e nqma za kakvo napravi go!mnogo uspeh v jivota i vuv vsi4ko zanaprad!Usmivki ot men

pipi`e`golqma
11-19-2005, 12:16
Iskreno ti sachustvam zashtoto i dqdo mi e takyv i znam kakvo e :( ,no ne mojete li da se iznesete pri baba ti za da ste sichki zaedno i da se borite sreshtu tova nasilie.Nemoje da stradate cql jivot zaradi nqkoi koito gleda smao za nego si i ne pomislq za sobstvenite si deca..

Dr.OhBoli
11-19-2005, 13:13
Какво да кажа думите са излишни.
На дали можем да ти помогнем, но искам да ти кажа някои работи:
Дръж се момиче, дръж се!
Самоубийството НЕ е изхода.
Незапочвай да пиеш или да се другираш по-зле ще става.
Чесно казано моята история е близка до твоята но сравнение с с твоята е направо розова.
Дръж се момиче, дръж се!
Давай си кураж че всичко ще се оправи с времето.
Дръж се момиче, дръж се!

Master_88
11-19-2005, 13:14
Аз не съм имал такъв случай но познавам хора които са преживяли нещо подобно и съм им съчувствал винаги. Надявам се и при теб да се оправят нещата. Дано след лошото дойде хубаво

11-19-2005, 18:12
lele kak moje da ima takiva maje,pa i da stavat bashti ..

dataworm
11-30-2005, 21:07
Nemoga da si napravq truda da iz4eta vsi4ko!Molq sakrati si mislite!Glavnoto na4i e,4e ima6 problem...

Hybrid_Theory_F
12-02-2005, 12:22
+359 2 981 76 86.

02/981-76-86

Това намерих в Google за случаи като твоя.На тези телефони ще намериш хора, които да те посъветват и да ти помогнат
Ние можем само да те изслушаме и да ти кажем успокоителни думи, а това не е достатъчно!Обади се на тези номера, дано се оправиш!

anastacia89
01-04-2006, 16:37
Наистина ужасен живот имаш.На майка си прости тя не е виновна и тя не е добре.Ако бях на твое място и ако имах такъв баща бих го убила без капка свян.Но не е най-доброто решение.Жалко за проваленото ти детство. :(

01-05-2006, 15:01
Прочетете това тук(смятам,че ще ви бъде от полза):
www.esotherica.freecom-int.com

Като отвори страницата,ще изпише,че саита е преместен.Просто кликнете горе вляво(пише "click here")и ще ви препрати към сайта на Егологията.

Пожелавам ви успех.

xandria
01-05-2006, 15:13
znae6 li,razbiram te.. i poneje imam priqtelka v su6toto polojenie eto kakuv vid izhod e edinstveniq na4in. Zna4i y4i6 qko i sega kakto si i na 18 sled bala kandidtastva6 i... raboti6 i izliza6 na kvartira-spravq6 se kolkoto e vazmojno i sled vreme kogato se ystanovi6 po-dobte vzima6 s sebe si sestra ti-ve4e ste se yspokoili i zaedno se mestite dale4 ot ba6ta ti,abe ima mnogo vyzmojnosti da si dale4 za6toto ve4e si golqma-povqrvai mi-edinstveniqt na4in da se izmukne6 e da jivee6 sama i nezavisima

DeSiTo0o
01-05-2006, 16:53
Lele mn ti e tejko... :(
Ti kaza 4e zapla6val s ubiistva...tova e mnogo gadno,ne moje6 da se opla4e6 nikude ot strah...
Ba6ta ti naistina e ujasen 4ovek... :( Tova ne e jivot! :cry:
A az si misleh 4e moite roditeli sa lo6i,za6toto ne iskat da me puskat na disko :shock: ....
Az ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da vzema nqkakva malka sumai bagaj i 6qth da izbqgam na nqkude,samo ne i v tozi grad!
No vij sega...s tezi dumi ne iskam da ti kaja da bqga6,tova si e tvoe re6enie.
No edno 6te ti kaja-kolkoto i gaden i nespravedliv da e jivota,vinagi ima edna nadeja 4e vsi4ko 6te se opravi,4e ima i istinski jivot na toq svqt!Kakvoto i da stava,ne se predavai,mila i nikoga ne posqgai na jivota si dori i da tis e iska mn...
Nz naistina kakvo da ti kaja :cry: :? ...

AnnG
01-20-2006, 06:35
Mnogo gadna situaziq.Napravo ne znam kakvo da te posuvetvam.Za6to ne se premestite s maika ti v nqkoi drug grad bez ba6ta ti i taka pone malko 6e se oturvete ot toq 4ovek.Naistina mnogo ti su4uvstvam i ti pojelavam uspeh mili4ka.Gledai samo napred.Vse pak jivota e edin krugovrat i sled lo6oto vinagi idva red na hubavoto.Uspeh :P :twisted: :roll:

LookMeInTheEyes
04-17-2009, 13:55
Това наистина е ужасно :( . Бих ви посъветвала ти, майка ти и сестра ти да си съберете багажа и да се изнесете..нали каза, че майка ти си има приятел, който е свестен - сигурно би ви приел при него (поне временно) и би ви защитил.

zxcvbnmasdfghjkl
04-17-2009, 20:05
темата е от 2005,ПРЕДИ 4 год !!!!!