PDA

View Full Version : Надуване на срамните устни



Без думи
11-19-2005, 11:45
Здравейте незам дали има и други теми като тази и извинявайте ако не е на правилното място но съм доста уплашена!
Аз съм момиче на 14г. и вчера бях на купон заедно с приятеля ми..не съм го правила с момче но нормално е да съм мастурбирала :lol: Така на този купон страстите се разгорещиха и замалко да се "наебеме", но той само лиза зърната ми и както се казва ме ебеше с пръстчетата му..По едно време много ме заболя когато си ръгаше пръстите отдолу ..досега не ми се е случвало докато и аз съм го првила..но след като "свърших" срамните ми устни бяха нарастнали и мисля че не от удоволствие ами и аз незнам от какво..буквално те се бяха надули доста :shock:
Боли ме много като се всъбудих сутринта едната срамна устна беше спаднала а другата малко, много съм уплашена кажете нормално ли е и случвало ли се е на някой и дали и др. ми срамна устна ще спадне и ще стане както обикновенно и дали болките ще спрат!?
Моля не се смейте на мойта простащина и недейте да триете темата докато не получа смислени отговори!
И още нещо извинявайте за многото глупости и цинизми в текста по горе!
Надявам се да ми помогнете ..най вече да ме успокойте..

Nicy
11-19-2005, 12:06
mai priqtel4eto ti e bilo malko grubo..
vyzmojno e da te e otvorilo makar 4e ne e sigurno..
dr pyt mu kaji da byde po-nejen..vnimatelen

kurabiika
11-19-2005, 13:13
Малките срамни устни или големите?Ако са малките няма проблем, защото при тях едната винаги е по-голяма от другата.Но ако са наистина големите най-вероятно до 1-2 дена трябва и другата да спадне и да спре да те боли.

Master_88
11-19-2005, 13:19
Най-добре отиди на гинеколог а ако не ти се ходи изчакай няколко дни и ако не се оправи ходи

DrSmurph
11-19-2005, 13:44
MМръсни ръчички вероятно е имал твоят партньор през тази нощ. Изкъпи се много добре, с интимен сапун се измий отдолу и ако не спадне до утре - при колега!

tech_noir
11-20-2005, 11:18
Ами ако те е "ръгал" с мръсни пръсти нищо чудно да и инфекциика и физическа травма (както като с еудариш някъде).

nasty_13
11-20-2005, 11:32
smqtam 4e e bil grub i 6te ti mine.no ako racete mu sa bili mrasni...NOi-dobre iz4akai sedmica i vij dali 6te se otduqt.Ako ne se otduqt i se poqvi stranno bqlo te4enie bqgai na ginekolog.Toi 6te te pregleda i 6te ti izpi6e hap4eta za ttri dena ti minava.