PDA

View Full Version : Гадно.......



Confused`f
11-19-2005, 21:26
Абе напоследък се питам кво ще стане от мен?Имам една аверка,която пее и пее много яко и се развива в тая насока със всичка сила,аз мога да пея,обаче нищо не правя и никой не знае това...и не е въпроса в пеенето ами в цялата работа като цяло...Захващам се с нещо,не го довършвам,а толкова много искам да постигна нещо,че като видя някой,който се развива се комплексирам...Не завиждам-не ме разбирайте погрешно.Напротив,радвам се за успеха на другите,но защо от мен нищо не става?Има неща,които ми се отдават,не едно и две.В училище съм си на 6...Имам яка компания-откачалки,харесвам се,с което много малко тийнове могат да се похвалят...И въпреки всичко не съм щастлива напълно!Искам да направя нещо в скапания си живот,но не искам да стане,когато стана на 30!Искам го сега!Просто не знам...Може би проблема ми ви се струва тъп,но за мен не е така...Много ясно-щом го пиша тук.И сега ще се попитате за кво точно говоря.Еми от тоя монолог чак и аз се обърках,обаче наистина взех да се депресирам!Постоянно всички опяват около мен кой какво е направил или постигнал...А аз седя като гъба,попивам всичко и се депресирам още повече! :?

Стеснителната
11-19-2005, 21:31
Честито, на път си да се усетиш какво лайно е живота :wink: което е добре че го осъзнаваш рано за разлика от голяма част от днешната младеж която я вълнува единствено какъв метъл да слушат и как да накарат майка им да им купи нов скейтборд.

machoka
11-19-2005, 21:45
но защо от мен нищо не става?

Ти хубаво го констатираш всичко това, но със самосъжаление и жалване по форуми - няма да се оправи ситуацията, а ще затънеш все повече.

Изгасяй компютъра и се хващай да учиш, защото иначе няма да прокопсаш.. за съжаление..

Хайде. желая ти успех в живота. :wink:

Стеснителната
11-19-2005, 21:53
но защо от мен нищо не става?

Ти хубаво го констатираш всичко това, но със самосъжаление и жалване по форуми - няма да се оправи ситуацията, а ще затънеш все повече.

Изгасяй компютъра и се хващай да учиш, защото иначе няма да прокопсаш.. за съжаление..

Хайде. желая ти успех в живота. :wink:
По точно хващай се да работиш нещо, с учене до никъде няма да го докараш, да станеш най много учителка :lol: .

machoka
11-19-2005, 21:55
Зависи какво ще работиш. За някои работи се иска образование - за други яко дупе /различни са.. за двата пола :twisted: /

Така че - човек сам си избира коя ще практикува.. Ако ти харесва да се счупиш за 300 лв - хвърляй учебниците и ходи да работиш, прав път. :)

Стеснителната
11-19-2005, 22:00
Зависи колко си тарикат, тарикатите стават шефове, келешите стават библиотекатори и цигулисти :lol: .

machoka
11-19-2005, 22:07
Зависи колко си тарикат, тарикатите стават шефове, келешите стават библиотекатори и цигулисти :lol: .

WoW.. чакай аз, книжният плъх, да се заровя в тълковния речник и да проверя какво означават тези думички :roll:

Иначе дори няма да ти коментирам поста.. не си заслужава просто да изписвам страници, като хабер няма да поемеш.

Sinister_Doll
11-19-2005, 22:10
Nali se se6ta6, 4e tva, koeto iska6 nqma da ti padne ot nebeto... Za da iska6 da napravi6 ne6to sus sebe si, s jivota si, purvo trqbva da re6i6 kakvo e i da e ne6to, koeto istinski obi4a6 za da ne ti pisne (:
Sled koeto zapo4va6 da bluska6 i da se bori6 za tva, koeto iska6, za koeto ti idvat na pomo6 u4ebnicite, koito sa prioritet, no ako iska6 moje6 da gi su4etae6 i s rabota. (:
Za edno ne6to bqh mn suglasna, dokato visi6 po forumite da se oplakva6, nqma da ti se sbudnat jelaniqta...

Стеснителната
11-19-2005, 22:21
Зависи колко си тарикат, тарикатите стават шефове, келешите стават библиотекатори и цигулисти :lol: .

WoW.. чакай аз, книжният плъх, да се заровя в тълковния речник и да проверя какво означават тези думички :roll:

Иначе дори няма да ти коментирам поста.. не си заслужава просто да изписвам страници, като хабер няма да поемеш.
По точно като хабер няма да са верни :lol: . - само да те питам като погледнеш из софийските улици и разгледаш хората дето карат макларъни и ферарита мислиш ли че са се счупвали над книгите. Може да имат дипломи ама сичко се купува.

machoka
11-19-2005, 22:29
На света има и по-важни неща от коли и пари. Когато очите ти започнат да забелязват тях, а не да са заслепени с фалшив блясък от лъскави машини, тогава ще говоря отново с теб. :idea:

Стеснителната
11-19-2005, 23:03
На света има и по-важни неща от коли и пари. Когато очите ти започнат да забелязват тях, а не да са заслепени с фалшив блясък от лъскави машини, тогава ще говоря отново с теб. :idea:
Ти да не си поп бе :lol: ?!