PDA

View Full Version : Moderated: От 2 дни спермата ми е някаква жълто кафява



11-19-2005, 22:48
Ole mili hora molq vi kajete mi kakvo e tova.. ot 2 dena kato masturbiram i spermata mi e nqkva julto kafqva :(( ... bolest li e tova kakvo e:(( na 19 sum

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
11-19-2005, 23:03
Кафеникавия цвят в спермата обикновенно е признак за налиачие на кръв. Това може в някой случаи да е обезпокоително, но също така е възможно да се случи и при по-бурен секс. Жълтеникавият оттенък може да е признак на гной въпреки, че спермата никога не е съвсем бяла. Не е зле да се консултираш със специалисти.
:))
Но според мен си прекалил с употребата "му"!

RoSsY88
11-20-2005, 07:16
Кафеникавия цвят в спермата обикновенно е признак за налиачие на кръв. Това може в някой случаи да е обезпокоително, но също така е възможно да се случи и при по-бурен секс. Жълтеникавият оттенък може да е признак на гной въпреки, че спермата никога не е съвсем бяла. Не е зле да се консултираш със специалисти.
:))
Но според мен си прекалил с употребата "му"!
тай си е :twisted:

Dr.OhBoli
11-20-2005, 08:17
Ole mili hora molq vi kajete mi kakvo e tova.. ot 2 dena kato masturbiram i spermata mi e nqkva julto kafqva :(( ... bolest li e tova kakvo e:(( na 19 sum

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Пробвай известно време да спреш с мастурбацията и правенето на секс, ако това не помогне бягай на лекар. Няма нищо срамно!