PDA

View Full Version : Седмица за борва с наркотиците



Dr.OhBoli
11-20-2005, 10:45
От 21.11 до 28.11.2005г. стартира "Седмицата за борба с наркотиците" под наслов " Стоя до теб! "
Нека и ние потребиртелите на TeenProblem.Net се включим в кампанията като през тази седмица за подпис в този форум сложем следният цитат:

21.11-28.11.2005 "Седмица за борва с напкотиците" Стоя до теб! Кажи Не на зависимоста към наркотиците!

Нека през тази седмица ако имаме приятел зависим от някой вид наркотици всеки ден да му казваме "Стоя до теб!"
Опитайте се поне тази седмица да не взимате наркотици ако издържите това може да е първата крачка към избавянето ви от тях.
Благодаря Ви предварително!

Murderdoll
11-20-2005, 11:17
ъм..аз пък няям приятели наркомани.
нит съм наркоманка

11-20-2005, 11:26
ъм..аз пък няям приятели наркомани.
нит съм наркоманка
Евалата!
:-)

SPRI_F
11-20-2005, 11:44
ъм..аз пък няям приятели наркомани.
нит съм наркоманка

и аз слава богу!!!

e4o
11-20-2005, 13:00
i az nqmam :D

SEXtreme
11-20-2005, 13:55
Аз познавам няколко наркомана, ма са печени - да праат квот щат...

adi4ka
11-20-2005, 18:12
sekvite sedmici,svetovni dni za otkazvane na cigarite...prostotii..ili puk koncertite protiv drogata..na koito pove4e ot polovinata zriteli/slu6ateli sa napu6eni..mdam..i nejuv idiot da im vika Stoq do teb..i?kvo 6e promeni 1 sedmica,ne razbiram..a ostavete nastrani pravoto na li4en izbor..ne bi trqqalo da ti se burkat prosto...

hanzy
11-22-2005, 16:16
Наркомани,дилари пушачи на силни нещта като чедел,мария хуана и такиа тапотии.. познаам доста!! но са Горе Доло пичове,защтото вече осъзнаха че са тъпи..и се борят с това което сами си докараха...Брат ми Беше много здрав,иам предвид не беше толко кекав като мен!Аз съм асматик от когато съм се родил,имунната ми система беше слаба,лесно ме хващта болест,настинки и такиа шитове..След години сериозно трениране на плуване и игнориране на боклуците които ми влиаят зле сега аз се излекувах от тая астма и съм много по-добре и не сам като преди,да не моа да си зема въздух да си нося инхалаторчета в джоба..Гадно *беше* а сега брат ми,как да ви кажа,активира астмата си некакси,със тея цигари...Както си беше добре и така натакак..сега е със астма и съжалява,че е пуши... но не може да спре!Стана обратното,сега аз съм много по добре със здравето,а той зле!Опитвам се да му помогна...със за него определено гадни мерки :) крада му парите за да не си зима цигари,подкупвам го със каквото и да е само днес,утре другиден да не запали патрон(цигара де) и такива работи,не му даам да ми седне на (1)щтайгата ако пуши и тн..а да пуши в стаята ми!? тогаа го изригвам веднагически :)Със 4 години е по голям от мен,тъпака му с тапак а е със 4 години по тъп от мен..(на 18 е) но се пак ми е брат и знам,че няма по печен брат от него..ех.. отклоних се от темата.. нищто поне малко да ви запозная със себеси.. аз съм новичак :P
*(1) Щтайгата е компа ми,аз съм си го купил :)

XePouH
11-22-2005, 16:57
Ми познавам един наркоман бивш приятели ли сме от както са помним ма ги спря копелето иначе няма приятели наркомани слава богу

WwanAdoO
11-22-2005, 19:39
Абе според мен не е лоша идея,ама всъщност точно тея, дет са най-зле-херца,ала бала нема сиурно даже да разберат за тва,тъй че няма да има никакъв смисъл,а и въпроса не в това някой да ти казва,че е до теб...

TweeTy^_^
11-22-2005, 19:58
Slava bogu che nemam priqteli ili poznati narkomani. Az dori ne davam da se pu6i okolo men :mrgreen:

familiar
11-22-2005, 21:04
Хаха, точно вие ли сте тръгнали да се включвате в подобна кампания, вие, чиято обща култура на тема "наркотоци" прогресивно клони към 0 (цифром и словом - нула) ? Вие, които "бойкотирате" леките наркотици, а не знаете че леки наркотици са цигарите, алкохола, кафето, аналгина и изобщо всички скапани лекарства, които вземате, когато ви заболи празната глава или ви дойде "апокалиптичния" цикъл ? Ае молиф, днес ще пропусна.

THE_GANGSTA_GIRL
11-23-2005, 01:39
От 21.11 до 28.11.2005г. стартира "Седмицата за борба с наркотиците" под наслов " Стоя до теб! "
Нека и ние потребиртелите на TeenProblem.Net се включим в кампанията като през тази седмица за подпис в този форум сложем следният цитат:

21.11-28.11.2005 "Седмица за борва с напкотиците" Стоя до теб! Кажи Не на зависимоста към наркотиците!

Нека през тази седмица ако имаме приятел зависим от някой вид наркотици всеки ден да му казваме "Стоя до теб!"
Опитайте се поне тази седмица да не взимате наркотици ако издържите това може да е първата крачка към избавянето ви от тях.
Благодаря Ви предварително!

Аз ще съм една от тези, които няма да взимат. Това ше ми е четвърта седмица и дано да не ми е и последна без наркотици! :(
Колкото до цитата - сложих си го! И всъщност мисля вече в подписа ми винаги да има - Кажи Не на зависимоста към наркотиците! Може би ще помогне на някой, ще му вдъхне сили да се пребори с тях, може би ще разубеди някой, който е решил да пробва, а дори и да не стане поне ще ми остане надеждата, че някой е обърнал внимание на това и си е казал "НЕ"!