PDA

View Full Version : Подарък за гаджето...



LiNkiN4eTo
11-20-2005, 12:01
Скоро с приятеля ми правим 6 месеца и се чудя какво да му подаря , някви съвети :?: :roll:

Sashka_Kaleina
11-20-2005, 12:07
Помисли малко какво ще му хареса.Относително е да ти кажа какво да му подариш без да знам какво ще му направи впечатление. :roll:

NeNaSiTnA_TA
11-20-2005, 12:08
i az skoro 6te imam sa6tiq'problem'i zatova o6te ot sega zapo4nah da misl kakvo da mu vzema i se sprqh na lubimiq mu parfium STR8 moje6 da mu vzeme6 i ti negoviq lubim parfium i nqkoe suvenir4e dare4em drugata 4ast ot podaraka mi:dve slon4eta vpleli huboti i darjat edno sarce mn e sladko!pak moje da mu vzeme6 i nqkakvi markovi bokserki ili kojen kolan ti si go poznava6 i znae6 kakvo haresva a i nai-vajnoto e da si izkarate dobre v romanti4na i intimna obstanovka :D

LiNkiN4eTo
11-20-2005, 12:15
i az skoro 6te imam sa6tiq'problem'i zatova o6te ot sega zapo4nah da misl kakvo da mu vzema i se sprqh na lubimiq mu parfium STR8 moje6 da mu vzeme6 i ti negoviq lubim parfium i nqkoe suvenir4e dare4em drugata 4ast ot podaraka mi:dve slon4eta vpleli huboti i darjat edno sarce mn e sladko!pak moje da mu vzeme6 i nqkakvi markovi bokserki ili kojen kolan ti si go poznava6 i znae6 kakvo haresva a i nai-vajnoto e da si izkarate dobre v romanti4na i intimna obstanovka :D
ами от това което изброи всичко съм му подарявала вече...
боксерки - не , но прашки съм
преди му подарих една мишка , която държи сърце
уф ся се чудя..

RoSsY88
11-20-2005, 12:20
Ами нещо,с което да му покажеш колко много го обичаш...ако е пушаш може да е някоя яка запалка.:)

Sashka_Kaleina
11-20-2005, 12:22
Подари себе си :) Купи си секси белио с което наистина да го изненадаш,дай малко от себе си - секси танц хихи нещо такова :)

electra__
11-20-2005, 12:29
Подари себе си :) Купи си секси белио с което наистина да го изненадаш,дай малко от себе си - секси танц хихи нещо такова :)
Напълно одобрявам :D Пък ако все още не сте достигали до там...точно празника му е времето :wink:

Sashka_Kaleina
11-20-2005, 12:35
Хаха това беше добро...Просто няма мъж на който егото му да не порастне когато си отделила време за тялото и белиото си само за него !!!!(Личен опит) -това беше точно моя подарък за 6-месеца - беше неяероятно :)

LiNkiN4eTo
11-20-2005, 12:37
Подари себе си :) Купи си секси белио с което наистина да го изненадаш,дай малко от себе си - секси танц хихи нещо такова :)
Напълно одобрявам :D Пък ако все още не сте достигали до там...точно празника му е времето :wink:

тва е хубава идея , но просто няма как , защото в понеделник програмата ни за даскало и на двамата е гадна , а сме 2-ра смяна и през деня няма никво време , а вечерта наще са си вкъщи :x

electra__
11-20-2005, 12:43
Ехеее то стана много сложна работата :? Ми освен да отидете някъде другаде вечерта.Например да помолите приятел за в тях,или сутринта някак си да намерите време.То не продължава чак толкова много :lol: Ако не...ще пропуснете понеделник за секса,а ще си довършите някой друг ден.А в понеделник се отдайте на забавление и се радвайте,че сте заедно :wink:

mil4eto_
11-20-2005, 12:48
идеята със секси белиьо-то е супер добра идея и наистина си струва да помолите някой ваш приятел да ви отстъпи апартамента му за няколко часа или сутринта да га направите. :twisted:
обаче ако не може така да стане по-добре оставете тфа със секса за събота или неделя когато ще имате повече време един за друг. :P
а иначе утре му подари нещо което знаш че ще му хареса дори и да е съвсем банално-диск на любимата му група или некфа яка шапка или блуза. :P
все пак по важен е жеста. :P
или може да му подариш нещо което е свързано с вас и с любовта ви...примерно някаква ваша обща снимка която да ви напомня колко щастливи сте били. :wink:

PLAMENKO
11-20-2005, 12:51
абе ти маи , много много не познаваш добре приятеля ти ... ние как да ти кажем кво да му подариш като дори ти самата незнаеш .. :roll:

Sashka_Kaleina
11-20-2005, 12:51
....... колко щастливи сте били. :wink: .....и колко щастливи ше продължавате да бъдете 8)

LiNkiN4eTo
11-20-2005, 12:55
уф малко кофти стаа , начи ся ще ви кажа ко си мислех...
преди 2 седмици заедно търсехме подарък за един негов приятел(имаше рожден ден) и случайно видяхме в един магазин една поредица книги...така да се каже нещо като Кама Сутра ,но по-различни , Съвети за срахотен секс , Секс игри и още няколко бяха... но тогава решихме да не му я купуваме...
сега си мисля че това би било хубав подарък , но книгата е 15 лева , а аз в момента ги нямам ( а ми тряя за утре ) и просто няма от къде да ги взема сега...затова си мислех заедно да си я купим , кво мислите ?

LiNkiN4eTo
11-20-2005, 12:57
абе ти маи , много много не познаваш добре приятеля ти ... ние как да ти кажем кво да му подариш като дори ти самата незнаеш .. :roll:
не е така
познам си го , но просто до сега съм му подарявала много неща и с повод и без повод , но сега сме в такъв момент на връзката си че ми се иска нещо ново , различно ако ще и нестандартно...затова реших да видя дали имате идеи

electra__
11-20-2005, 13:05
Тва за книгата...бе от една страна е добре,ама какъв подарък ще е ако си я купите заедно.Подари му нещо символично,което да изразява обичта ти или някоя дрешка.А книгата може да си я купите заедно по-напред :roll: Може да си я купите няколко дни по-късно когато ще се извърши и закъснелия секс,който беше за празника 8)

Sashka_Kaleina
11-20-2005, 13:08
Идеята за книгата е добра само че кво ще отидеш при него и...абе миличко аре аз давам 7и50 и ти също...е тва звучи некво шит...Няма ли от кой да земеш на заем?Примерно от ваште ?

LiNkiN4eTo
11-20-2005, 13:10
Идеята за книгата е добра само че кво ще отидеш при него и...абе миличко аре аз давам 7и50 и ти също...е тва звучи некво шит...Няма ли от кой да земеш на заем?Примерно от ваште ?
ем и аз тва имах предвид че стаа зле...
май ще тряя да намеря парите някак...
иначе добра идея ли ее?

mil4eto_
11-20-2005, 13:14
Идеята за книгата е добра само че кво ще отидеш при него и...абе миличко аре аз давам 7и50 и ти също...е тва звучи некво шит...Няма ли от кой да земеш на заем?Примерно от ваште ?
ем и аз тва имах предвид че стаа зле...
май ще тряя да намеря парите някак...
иначе добра идея ли ее?
дамм доста е добра идеята.
опитай се да вземеш пари от воаште или на заем от приятелки. :wink:

Sashka_Kaleina
11-20-2005, 13:29
Давай смело - все пак той го заслужава :D !!! Мисля че ше успееш да намериш парите.Успех!Ако искаш да ти пратя чек 8)

SweetBunny
11-20-2005, 13:34
Ami ideqta naistina e dobra, no ima edin problem...
ti v predi6nata si tema nali pisa se gajeto ti se zduhvalo mnogo, 6toto ne te dovejdalo do orgazum...
iii neznam ama sq moje da si pomisli, 4e mu podarqva6 taq kniga ("Za po dobur sex" ili "za usuvur6enstvaneto mu" nerazbrah i az kak se kazva knigata)
moje da mu haresa podaruka no i da se zduha o6te pove4e 6toto vse edno ti 4rez tazi kniga iska6 toi da stane po-dobur v sexa - nali ne te zadovolqval...bla bla neznam :shock:
Ne vi poznavam...
I vse pak uspeh mila :P

dAnnyb0y
11-20-2005, 13:43
Една хубава блузка, която мислиш, че ще му отива и ако сте се снимали заедно е много яко като ти подарят снимка в хубава рамка :)
Има и други вариянти, предполагам, че другите от форума ще ги споменат. Толкова от мен :)

electra__
11-20-2005, 13:48
Ако искаш тука целия форум ше ти съберем парички да зарадваме момчето 8)

LiNkiN4eTo
11-20-2005, 13:58
sineoka_kukla права си :roll:

doo
11-20-2005, 14:34
kupi mu prezervativi! ;}

LoRinSeR
11-20-2005, 16:04
Скоро с приятеля ми правим 6 месеца и се чудя какво да му подаря , някви съвети :?: :roll:

Не бива да питаш, щом си с него от 6 месеца би трябвало да знаеш какво харесва :)

LiNkiN4eTo
11-20-2005, 16:21
ае реших утре да изляза сутринта с една приятелка и да изберем нещо , а във вторник преди даскало ще идва вкъщи и ще го изненадам...

SeXyTo_f
11-20-2005, 16:36
Наближава КОЛЕДА! Ко да му подаря?даите съвети :D

Sashka_Kaleina
11-20-2005, 20:27
ае реших утре да изляза сутринта с една приятелка и да изберем нещо , а във вторник преди даскало ще идва вкъщи и ще го изненадам...
Избери му нещо сладичко на което да се зарадва но моля те не забравяй идеята за белиото!Ако няма ултра як ефект си режа главата!

LiNkiN4eTo
11-21-2005, 06:27
ае реших утре да изляза сутринта с една приятелка и да изберем нещо , а във вторник преди даскало ще идва вкъщи и ще го изненадам...
Избери му нещо сладичко на което да се зарадва но моля те не забравяй идеята за белиото!Ако няма ултра як ефект си режа главата!
изчакай до вторник , ще пиша кво е станало :lol:

11-23-2005, 07:38
Една водка и кутия с презервативи(да не стане белята!:-))

Neron`The`Wolf
11-23-2005, 07:53
i az imam sushtite problemi a mno obi4am da podariqvam a kato doide vreme za podaraci i nz kvo da kupiq.....

mil4eto_
11-23-2005, 15:39
ае реших утре да изляза сутринта с една приятелка и да изберем нещо , а във вторник преди даскало ще идва вкъщи и ще го изненадам...
Избери му нещо сладичко на което да се зарадва но моля те не забравяй идеята за белиото!Ако няма ултра як ефект си режа главата!
изчакай до вторник , ще пиша кво е станало :lol:
аре чакаме-кажи кфо е станало :P

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-23-2005, 15:54
q go vij tva i pomisli :) http://www.crystal3ddesign.com/2D.html

yoanica
03-16-2009, 11:21
Ето тука можете да разгледате доста добри предложениица за интересни подаръци : www.podarac.com

3oPuTy
03-16-2009, 11:49
Ето тука можете да разгледате доста добри предложениица за интересни подаръци : www.podarac.com
А да си забелязала,че темата е на 3 години и нещо?! :-o

vivteen
03-16-2009, 18:24
За кво изравяте стаааари теми :-o

yoanica
06-25-2009, 13:16
Скоро с приятеля ми правим 6 месеца и се чудя какво да му подаря , някви съвети :?: :roll:

Вингаи има нужда от подаръчета ;)

Hilary_
06-25-2009, 13:18
Да седнеш и да помислиш например ... :grin: :wink:


P.S. Абе за вас няма ли търсачка в тоя форум? :? :?

Nonetheless
12-06-2015, 14:12
Слава богу, момичето 10 години търси подарък, най-сетне благодарение на idejka го намери/